Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 586.490
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Eventualno ako naletiš na takozvanu V1 konzolu. Postojala je i jedna grupa team executer koji su napravili baš HW rješenje za "čipiranje" ili kako već hoćeš ali nisu se dobro proveli sa nintendovim odvjetnicima tako da je to umrlo. Ne znam prodaje li se koja v1 po oglasnicima, u trgovinama gotovo sigurno je više nećeš pronaći. 

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
guls kaže...

Jedno pitanje iz neba - postoji li mogućnost "čipiranja" switcha?

Gledam da bi djetetu uzeo neku childish konzolu, ali nije mi uvjet igranje online, nego samo single player i igre koje mogu igrati free...

 V1 verzija Switch-a se modificira bez problema.

 

Mislim da se već lagano i ostale verzije mogu modificirati. 

LP
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
zabbax21 kaže...
guls kaže...

Jedno pitanje iz neba - postoji li mogućnost "čipiranja" switcha?

Gledam da bi djetetu uzeo neku childish konzolu, ali nije mi uvjet igranje online, nego samo single player i igre koje mogu igrati free...

 V1 verzija Switch-a se modificira bez problema.

 

Mislim da se već lagano i ostale verzije mogu modificirati

 Imaš više informacija o ovome?

12 godina
offline
Nintendo Switch

To bi bilo odlično.

Malo ću i ja proći materiju, da vidim kako se to radi i ako nisam dovoljno potkovan, naći servis koji bi mi to odradio.

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
steve90 kaže...
zabbax21 kaže...
guls kaže...

Jedno pitanje iz neba - postoji li mogućnost "čipiranja" switcha?

Gledam da bi djetetu uzeo neku childish konzolu, ali nije mi uvjet igranje online, nego samo single player i igre koje mogu igrati free...

 V1 verzija Switch-a se modificira bez problema.

 

Mislim da se već lagano i ostale verzije mogu modificirati

 Imaš više informacija o ovome?

 

Ovo nije točno. Ne mogu se...Isključivo se samo i samo V1 verzija Switcha može modificirati...

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Matthew26 kaže...
steve90 kaže...
zabbax21 kaže...
guls kaže...

Jedno pitanje iz neba - postoji li mogućnost "čipiranja" switcha?

Gledam da bi djetetu uzeo neku childish konzolu, ali nije mi uvjet igranje online, nego samo single player i igre koje mogu igrati free...

 V1 verzija Switch-a se modificira bez problema.

 

Mislim da se već lagano i ostale verzije mogu modificirati

 Imaš više informacija o ovome?

 

Ovo nije točno. Ne mogu se...Isključivo se samo i samo V1 verzija Switcha može modificirati...

 Upravu si, pogrešno sam vidio. Može se hardmod al ne isplati se, ne može se lako modificirati ko prva verzija Switch-a

LP
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Postoje klonovi na ali expressu. Hwfly. Cijena je dosta visoka i dostupnost je osrednja, no problem je naći nekoga da to ugradi. Prije je bio console universe, shopos lab itd.
Danas ne znam gdje se to može obaviti, a mislim da je posao ugradnje zajebaniji na Switchu nego što je bio na ps2 i xbox 360.
Praise the sun
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
Da ali samo v1. Odnosno softwareski mod je u pitanju. Nije teško, jedini je teško naći v1 verziju.
14 godina
offline
Nintendo Switch

Evo ugradnje na OLED

Tko se malo razumije i ima alate moze sam. Meni je problem sto sto nemam za tako sitno lemljenje ruku. Doduse zalemim uvijek i radi ali daleko je to od profi. Svoj X360 sam sam rijesio ali ipak su dosta vece komponente i lakse je.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
CroVandal kaže...

Evo ugradnje na OLED

Tko se malo razumije i ima alate moze sam. Meni je problem sto sto nemam za tako sitno lemljenje ruku. Doduse zalemim uvijek i radi ali daleko je to od profi. Svoj X360 sam sam rijesio ali ipak su dosta vece komponente i lakse je.

 Ti čipovi se već mjesecima ne proizvode tako da nema niti smisla postate jer je skoro nemoguće to kupiti.

14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Na Aliexpresu ih ima koliko hoces.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
CroVandal kaže...

Na Aliexpresu ih ima koliko hoces.

 Ti čipovi su RCM loaderi za V1. Za V2 i Oled ti treba drugačiji čip koji se više ne proizvodi. Ima klonova npr. Hwfly i SXClone i sl. ali to je po 150+ dolara i upitna kvaliteta.

23 mjeseca
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pojavio se izvjestaj da Nintendo navodno ocekuje pad od 10% prodaje Nintendo Switcha zbog nestasice cipova.

 

Nintendo expects 10% fewer Switch sales due to supply chain woes

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Mr.GameAndWatch kaže...

Pojavio se izvjestaj da Nintendo navodno ocekuje pad od 10% prodaje Nintendo Switcha zbog nestasice cipova.

 

Nintendo expects 10% fewer Switch sales due to supply chain woes

 Samo 20 milijuna konzola u 6. godini života? Nintendoomed 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Za tablet i previše.
9 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pozdrav ekipa, može mala pomoć. Kupujemo nećaku Nitento Switch. Sada ne znam koji odabrati. "Obični" ili OLED?

Imam neki mali popust pa možemo dobit OLED za 2800 ili Obični za 2400.

 

Vidim da je prednost OLED-a samo u ekranu, veličini ekrana i ethernet priključku. Je li se isplati kupovat skuplji umjesto običnog?

 

Hvala unaprijed svima na sugestijama.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Osim ekrana ima još nekih razlika. Više memorije na uređaju, bolji "stalak" ako se konzola stavlja na stol. Ali sam ekran je neusporedivo bolji na OLED modelu, ako se planira igrati u handheldu onda definitivno OLED. Ako će igrati na TV-u većinu vremena onda mu ta razlika u ekranu neće igrati ulogu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 1
22 mjeseca
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pokémon Scarlet/Violet izlazi 18.11. ove godine

 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Danas nakon dugo vremena upalio NS,odigrao par nivoa Yoshia Crafted World....nazalost ne vuce me na igranje.

Skinuo demo Kirby Forgotten Land i mogu rec da mi se svidja igra ali tehnicki je nazalost mozda malo iznad razine Playstation 2 konzole,art je dobar.

Poanta je....60eu je daleko previse za Nintendove igre u 2022.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2022 21:39 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

nikad nisam igrao pokemone.. osim pokemon go, pa me zanima koji bi bilo najbolje igrati od svih silnih? vidim ovaj novi arceus, cini mi se dosta dobar posto je 3d world..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ProTeinZ kaže...

nikad nisam igrao pokemone.. osim pokemon go, pa me zanima koji bi bilo najbolje igrati od svih silnih? vidim ovaj novi arceus, cini mi se dosta dobar posto je 3d world..

Arceus svakako, možda je i najsličniji Go-u pa će bit lakša tranzicija :)

Od standardnijih, Sword/Shield su zadnja generacija koja je izašla pa isprobaj

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ProTeinZ kaže...

nikad nisam igrao pokemone.. osim pokemon go, pa me zanima koji bi bilo najbolje igrati od svih silnih? vidim ovaj novi arceus, cini mi se dosta dobar posto je 3d world..

 Arceus je odličan. Jako zabavan gameplay loop. Priča je bolja od ostalih pokemon igara. Meni osobno u top 10 igara ikad.

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Pokemon Let's Go Pikachu/Eevee bi ti po meni bio najbolji izbor ako si dosad igrao samo Pokemon GO. To ti je remake prve serije Pokemon igara (Pokemon Yellow) uz dodatke nekih Pokemon GO elemenata. To bi ti bio najbolji uvod u serijal.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Ako želiš old school ali dovedenu do savršenstva pokemon igru igraj, meni osobno najbolju, pokemon brilliant diamond (ili shining pearl)

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

28.10. 2022.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 10:08 (persona_user).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Kako se kupuju igre na Switch storeu?
Hrvatska vjerojatno nije podržana.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
m77 kaže...
Kako se kupuju igre na Switch storeu?
Hrvatska vjerojatno nije podržana.

 Novcima, podržana je 

LP
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Zna li netko ima li u hr za kupiti nintendo pretplata kao gift card za godinu dana? Ako nema jel netko ima iskustva s kupovanjem tih kartica preko amazona? Kako je s regijom? Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Biste li preporučili Nintendo Switch oled kao igraću konzolu za igrati se sa djetom od 6-7 godina? Ciljam na igre Nintendo Switch Sports, Ring Fit Adventure i Just Dance... ono, nekakvo kretanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Uzeo Nintendo Switch i igru Nintendo Switch Sports... Fora je, zabava za cijelu obitelj.

Neki savjet gdje kupovati igre? Kada? Kad su popusti?

Preporuka neke igre za u dvoje za djecu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice