Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 587.275
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

..........

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 12:24 (Antonio_Andelic).
 
0 0 hvala 0
Nintendo Switch

Napokon stiglo!

Nakon evo 4 runde skeniranja (2xMaster, 2x Normal mode) Amiibo-a u BoTW, pokupio sam samo 3 rijetke stvar. RNG nije na mojoj strani ovih dana.

The planet broke before the Guard did!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2021 18:30 (imsonotgonnatellyoumyname).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Nintendo Switch

Nekakva iskustva s navedenim trgovinama? Legit i sve jel?

Kažem zanimljivo jer neke kakti "poznatije" trgovine (Links, Svijet medija, HG Shop, itd.) još nemaju ništa listano

Senior IT Consultant
2 godine
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...

Nekakva iskustva s navedenim trgovinama? Legit i sve jel?

Kažem zanimljivo jer neke kakti "poznatije" trgovine (Links, Svijet medija, HG Shop, itd.) još nemaju ništa listano

 Legalni su i dosta su pouzdani (infomark, svijet igara, zelda...)

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 12:24 (Antonio_Andelic).
2 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Analitičari vjeruju da će NS prestići PS2 i da će postati najprodavanija konzola svih vremena do 2025.

 

https://www.thegamer.com/nintendo-switch-best-selling-console-2025/

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2021 20:19 (ToniCRO).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ToniCRO kaže...

Analitičari vjeruju da će NS prestići PS2 i da će postati najprodavanija konzola svih vremena do 2025.

 

https://www.thegamer.com/nintendo-switch-best-selling-console-2025/

Do 2025 ce utrpat oled model oled model lite,NS pro sa nesto brzim cpu itd(klasika za N) NS Pro Lite....to ce bit SEST konzola...da mogli bi stic Ps2.

11 godina
offline
Nintendo Switch

Idem sad pomoc kceri u Mario Odyssey rijesit bossa i vidim da mi ljevi joycon nenormalno drifta,skoro pa stalno trci sam naprijed.

Smece od hardvera.

Imam dva Pro gamepada za NS ali ih nismo ponjeli u Hr....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MEGATAMA kaže...

Idem sad pomoc kceri u Mario Odyssey rijesit bossa i vidim da mi ljevi joycon nenormalno drifta,skoro pa stalno trci sam naprijed.

Smece od hardvera.

Imam dva Pro gamepada za NS ali ih nismo ponjeli u Hr....

 Ako joyconi nemaju garanciju probaj ono s papirićem (treba otvarati joycon). Koliko vidim skoro svima je riješilo problem.

11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
pqweasdyxc kaže...
MEGATAMA kaže...

Idem sad pomoc kceri u Mario Odyssey rijesit bossa i vidim da mi ljevi joycon nenormalno drifta,skoro pa stalno trci sam naprijed.

Smece od hardvera.

Imam dva Pro gamepada za NS ali ih nismo ponjeli u Hr....

 Ako joyconi nemaju garanciju probaj ono s papirićem (treba otvarati joycon). Koliko vidim skoro svima je riješilo problem.

Ma mislim da je gara prosla to sam kupio kad je NS izasao...mouza sam uzeo produzenu garanciju ne sjecam se.

Moram nac video za popravljanje yojcona

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MEGATAMA kaže...
pqweasdyxc kaže...
MEGATAMA kaže...

Idem sad pomoc kceri u Mario Odyssey rijesit bossa i vidim da mi ljevi joycon nenormalno drifta,skoro pa stalno trci sam naprijed.

Smece od hardvera.

Imam dva Pro gamepada za NS ali ih nismo ponjeli u Hr....

 Ako joyconi nemaju garanciju probaj ono s papirićem (treba otvarati joycon). Koliko vidim skoro svima je riješilo problem.

Ma mislim da je gara prosla to sam kupio kad je NS izasao...mouza sam uzeo produzenu garanciju ne sjecam se.

Moram nac video za popravljanje yojcona

 MEGATAMA

 

 

 

 

https://www.hcl.hr/vijest/joycon-drift-fix-173831/

 

YouTuber navodi kako se ova metoda može koristiti i na Switch lite modelu. No, nije baš sve tako jednostavno. Šarafići na Joy-Con kontroleru nisu vaši tipični šarafi koje možete ukloniti standardnim odvijačem, nego vam treba odvijač Y-tipa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2021 11:56 (hummer0).
11 godina
offline
Nintendo Switch

Ma to se moras zezat sa time,imam taj ifixit set jer mi je trebao za PC.

Odnjet cu u Mediamarkt pa ako uvaze tvornicki kvar ok ako ne bacit cu joycon u smece i kupit drugi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MEGATAMA kaže...

Ma to se moras zezat sa time,imam taj ifixit set jer mi je trebao za PC.

Odnjet cu u Mediamarkt pa ako uvaze tvornicki kvar ok ako ne bacit cu joycon u smece i kupit drugi.

Nemoj bacat, full je jednostavno promjeniti, ne treba lemiti kao da su znali da će biti fail pa su namjestili za jednostavnu zamjenu. 

15 godina
online
Re: Nintendo Switch

Meni je pomogla ona fora sa čistačem za elekrične kontakte (alkohol s velikim postotkom). To ti je u obliku spreja (nešto kao WD-40, ali nije to!) i samo se našprica malo ispod one gumice joycona-a. 

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
steve90 kaže...

Meni je pomogla ona fora sa čistačem za elekrične kontakte (alkohol s velikim postotkom). To ti je u obliku spreja (nešto kao WD-40, ali nije to!) i samo se našprica malo ispod one gumice joycona-a. 

 Meni je i WD-40 bio isto pomogao, pred nekih godinu i pol to napravio, i od tada nikakvih problema sa driftom

Stoja
Re: Nintendo Switch
steve90 kaže...

Meni je pomogla ona fora sa čistačem za elekrične kontakte (alkohol s velikim postotkom). To ti je u obliku spreja (nešto kao WD-40, ali nije to!) i samo se našprica malo ispod one gumice joycona-a. 

 Probao WD-40, radilo je par mjeseci i vratio se drift.
 Probao neki dan umetnuti papirić i sad opet sve savršeno radi, nadam se do daljnjega.

The planet broke before the Guard did!
13 godina
offline
Nintendo Switch

Ja začudo još nisam imao drift na joyconima. Doduše nije da nešto pretjerano koristim Switch ali imam dosta sati ulupano otkad sam kupio konzolu. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Nintendo Switch

Kupujete li ikad rabljene igre i gdje? Na njuškalu su stare igre tipa zelda, mario, pokemoni i sl. i dalje barem 300 kn. Oled mi dolazi u 10. mjesecu pa lagano gledam njuškalo i fb marketplace ali nema razumnih cijena. Možda stavljaju tako visoke cijene ako netko naleti?

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
online
Nintendo Switch

Odakle ste radili preorder za OLED verziju? 

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...

Odakle ste radili preorder za OLED verziju? 

 Infomark

2 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pozdrav,

 

planiram prednaručiti Nintendo Switch (OLED Model) pa me zanima mogu li bez problema na OLED-u zaslonu odigrati jednu igru sa ciljem da je pređem u potpunosti prije nego šta pređem na drugu igru

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2021 23:59 (AntonioHR).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
AntonioHR kaže...

Pozdrav,

 

planiram prednaručiti Nintendo Switch (OLED Model) pa me zanima mogu li bez problema na OLED-u zaslonu odigrati jednu igru sa ciljem da je pređem u potpunosti prije nego šta pređem na drugu igru

 To pitaš zbog burn-in problema? Oled ekrani su dosta napredobali po tom pitanju. Nema šanse da možeš toliko igrati da se zapeče nešto (24+h). 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
pqweasdyxc kaže...
AntonioHR kaže...

Pozdrav,

 

planiram prednaručiti Nintendo Switch (OLED Model) pa me zanima mogu li bez problema na OLED-u zaslonu odigrati jednu igru sa ciljem da je pređem u potpunosti prije nego šta pređem na drugu igru

 To pitaš zbog burn-in problema? Oled ekrani su dosta napredobali po tom pitanju. Nema šanse da možeš toliko igrati da se zapeče nešto (24+h). 

 Zbog burn-in problema pitam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 9:20 (AntonioHR).
15 godina
online
Re: Nintendo Switch

Pa burn-in će se pojaviti ako imaš statičnu sliku na ekranu (od igara mi jedino pada na pamet šah, gdje bi ti se eventualno šahovska ploča mogla pokazati ako igraš to stalno) i ako držiš brightness na max. Na tvom mjestu ne bih posebno brinuo oko toga, nego igraj i uživaj. 

2 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Novinari su dosta zadovoljni sa NS (OLED Model) nakon šta su ga probali

 

Here Are The First "Hands-On" Impressions Of The Nintendo Switch OLED

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pokemon Presents će biti održan 18.08. u 15h po našem vremenu. Bit će novih infornacija o Pokemon Brillant Diamond/Shining Pearl i Pokemon Legends:Arceus

 

https://mobile.twitter.com/Pokemon/status/1426166956911218690

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Nintendo Switch

Kako se bliži kraj osmog mjeseca, primjetio sam u e-shopu, u sekciji Upcoming releases, nema igre koju čekam od početka godine: Rustler.

 

Nisam do sada obraćao pažnju ba to, ali je li uobičajeno da igra od 20-30$ ne bude zastupljena u toj sekciji, a da ipak bude puštena na vrijeme?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Nintendo Switch

Ako mi možete pomoći bilo kojim savjetom bilo bi odlično. Napokon kupujem Switch u roku od 30 sljedećih dana. Pitao sam se možete li mi dati savjet koji model da kupim. Veliki sam obožavatelj retro/starih igara - pa sam prirodno gledao i emulatore poput Raspberry Pi 4 za starije stvari koje me interesiraju - NES/SNES/MAME32/PS2/PS1 kao i handheld emulatore - ima ih hrpa. Sada znam da Switchova pretplata za 20 USD godišnje - između ostalog, omogućuje pristup igrama NES/SNES - moj glavni cilj - dobri stari Mario Bros SMB 1985 izmedju ostalih, znam da Switch ima tonu igara i htio bih ih isprobati - kao Zelda BOTW itd. Ne, ako pitate nikad nisam imao Nintendo uredaj. Moje pitanje je sljedeće: Switch ili Switch Lite? Nedavno sam dobio potpuno novi LG pametni televizor - ništa otmjeno, prilično mali televizor uglavnom za Netflix za chill - 82 cm dijagonale. Budući da su i moji prijatelji odlučili kupiti Switch, često ćemo se igrati. Moj problem je kao korisnik računala - kakva je udobnost? Pomislio sam staviti Switch Lite na desk stand, ali s obzirom na to da ću puno sjediti (kao što često radim ispred računala), hoće li mi biti ugodno rukovati bluetooth kontrolerom dok gledam u maleni ekran na standu? Ili bih trebao otići na standardni Switch i samo ga spojiti na televizor? Pretpostavljam da postavljam pitanje u vezi udobnosti za oko 3-6 sati igranja tjedno i sta je bolje od toga. Znaci dali da uzmem Switch ili Switch Lite, posto vec imam TV? Svaki savjet iznimno cijenim. Oprostite na dugačkom tekstu Svete Biblije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nintendo Switch
Ako razlika u novcu nije prevelika prepreka, savjetujem da uzmeš normalnu verziju switcha. Puno je funkcionalnija za nekoga s tvojim pitanjima. Staviš na stand pa igraš s joyconima ili pro kontrolerom. Staviš na dock i skužiš da je puno bolje i praktičnije igrati na telki. Poprati malo i nadolazeću oled jer će prikaz sigurno biti življi. Ako su pretežno stare igre u pitanju, za to možeš koristiti i sijaset drugih, jeftinijih konzola s emulatorima
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Imam običan Switch i par puta sam probao igrati na desk standu kad TV nije bio dostupan (uglavnom zbog igranja udvoje) i nije baš za dulje igranje. 2-3 u handheld modeu je ok.

 

Osobno za lite (koji nema ni odvojive joycone) ne vidim ni svrhu kupovanja dodatnih kontrolera, pogotovo više od jednog za multiplayer - to je ipak konzola kojoj je primarna svrha handheld mode.

 

Što se tiče klasičnog Switcha, uskoro izlazi novija revizija s većim OLED ekranom i da sad kupujem, svakako bih pričekao tu verziju.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice