Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 586.493
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Imao si CFW na njemu? Jesi radio update NAND-a ili emuNAND-a? Ako si imao CFW, imaš backup?

12 godina
offline
Nintendo Switch

Imao Atmosfere i fw 9.2.0, vidim izašao fw 10.0.0 idem flashati

NAND bez backup-a...konj sam

uspijem upaliti Hekate...ali ne prepoznaje FW

..ma već naručio drugi Switch, ovaj ću još malo probavati nešto iako sumnjam da ću nešto uspjeti,

jedino me može spasiti ako netko programira update FW preko RCM, tj neki bin da instalira FW

no da..konjina sam

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch

A ništa, ovaj će ti ostati za rezervne dijelove. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Imao Atmosfere i fw 9.2.0, vidim izašao fw 10.0.0 idem flashati

NAND bez backup-a...konj sam

uspijem upaliti Hekate...ali ne prepoznaje FW

..ma već naručio drugi Switch, ovaj ću još malo probavati nešto iako sumnjam da ću nešto uspjeti,

jedino me može spasiti ako netko programira update FW preko RCM, tj neki bin da instalira FW

no da..konjina sam

 Inače update preko Choi je beskoristan, isto možeš napraviti i preko samog sučelja u sustavu, tako da znaš za u buduće jer preko Choi-a su se mnogi opekli.

3 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Prodajem 3 igre


legend of zelda - breath of the wild => 400 kn [ jos zapakirana i neotvorena ]

super mario odyssey => 350 kn [ jednom odigrana ]

minecraft => 200 kn [ jednom odigrana ]

 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
onimoccami kaže...

Prodajem 3 igre


legend of zelda - breath of the wild => 400 kn [ jos zapakirana i neotvorena ]

super mario odyssey => 350 kn [ jednom odigrana ]

minecraft => 200 kn [ jednom odigrana ]

 nemojte dislikeati nego recite koje su realne cijene za koje se moze prodati igrica...

sin je nezainteresiran potpuno pa zato prodajem

15 godina
online
Re: Nintendo Switch
onimoccami kaže...
onimoccami kaže...

Prodajem 3 igre


legend of zelda - breath of the wild => 400 kn [ jos zapakirana i neotvorena ]

super mario odyssey => 350 kn [ jednom odigrana ]

minecraft => 200 kn [ jednom odigrana ]

 nemojte dislikeati nego recite koje su realne cijene za koje se moze prodati igrica...

sin je nezainteresiran potpuno pa zato prodajem

 

Dobio si thumbs down jer ovo nije oglasnik.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Za 250/300 se lako prodaju ove bolje kao zelda, mario, pokemoni.

Stavi 300 na njuskalo, snizi jos 50 kod cjenkanja i tako.

Ove cijene od 400+ su nerealne i oglasi stoje mjesecima
13 godina
offline
Nintendo Switch

Na eshopu trenutno imate masu popusta na top igre pa pogledajte. Sigurno će te naći nešto što vas zanima. Ja sam uzeo nekoliko top indie igara za sitniš. Mark of the Ninja, Transistor, Bastion.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pozdrav ljudi,
napisao bi onu klasičnu "Long time lurking, first time posting", iako sam se registrirao na forum prije puuuno godina, ali pitaj boga s kojim mailom, pa mi je jednostavnije napraviti novi account, iako mi je pomalo smiješno da to radim zbog Switcha a ne standardnog PC hardwarea uz koji sam i profesionalno vezan.


Uglavnom, kupujem Lite verziju konzole pa me zanima koju regiju bi bilo najbolje postaviti na Nintendo eShopu - USA, UK & Ireland, neku treću (izostavio bi Japan zbog jezika, koliko sam shvatio neke igre iz te regije imaju ENG kao opciju, neke ne)? Plaćao bi isključivo PayPalom, a ne želim imati višestruke accounte na raznim regijama, pa me zanima gdje generalno igre budu povoljnije, jasno mi je da to varira i mijenja se, ovisno o igri, akciji, pa da nema savršenog izbora gdje će sve biti povoljnije.


Napravio sam account na Nintendo stranici i postavio "Croatia" pod "Country/region of residence" i "(UTC+02:00) Europe/Zagreb" pod "Time zone", ali imam dojam da će sve generalno biti skuplje ostavim li tako i kao regiju postavim "Deutschland" ili "UK & Ireland" (gotovo je pravilo da je "kod nas" sve nešto skuplje).
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Nažalost na eshopu su ti cijene za cijelu Europu iste i to u eurima jedino UK u funtama. I da igre su skupe ali se da uhvatiti na popustima ok cijene.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
Macabre kaže...

Pozdrav ljudi,
napisao bi onu klasičnu "Long time lurking, first time posting", iako sam se registrirao na forum prije puuuno godina, ali pitaj boga s kojim mailom, pa mi je jednostavnije napraviti novi account, iako mi je pomalo smiješno da to radim zbog Switcha a ne standardnog PC hardwarea uz koji sam i profesionalno vezan.


Uglavnom, kupujem Lite verziju konzole pa me zanima koju regiju bi bilo najbolje postaviti na Nintendo eShopu - USA, UK & Ireland, neku treću (izostavio bi Japan zbog jezika, koliko sam shvatio neke igre iz te regije imaju ENG kao opciju, neke ne)? Plaćao bi isključivo PayPalom, a ne želim imati višestruke accounte na raznim regijama, pa me zanima gdje generalno igre budu povoljnije, jasno mi je da to varira i mijenja se, ovisno o igri, akciji, pa da nema savršenog izbora gdje će sve biti povoljnije.


Napravio sam account na Nintendo stranici i postavio "Croatia" pod "Country/region of residence" i "(UTC+02:00) Europe/Zagreb" pod "Time zone", ali imam dojam da će sve generalno biti skuplje ostavim li tako i kao regiju postavim "Deutschland" ili "UK & Ireland" (gotovo je pravilo da je "kod nas" sve nešto skuplje).
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

 

Ne znam kako je sad, al prije kad si stavio Croatia nisi uopće mogao kupovati sa HR karticama.

Ja jedan imam UK account sa UK adresom, i jedan US account, pa kombiniram kako je što gdje na akciji.

Ali ove Nintendo AAA igre gotovo nikad nisu na nekom poštenom popustu, max do 30%. Više ti se isplati kupiti na kartici jer ćeš nekad kasnije moći prodati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Dermentor kaže...

Nažalost na eshopu su ti cijene za cijelu Europu iste i to u eurima jedino UK u funtama. I da igre su skupe ali se da uhvatiti na popustima ok cijene.

 

Hvala na brzom odgovoru!

A USA regija, ima li smisla postaviti je umjesto Europe, što se cijena igara tiče? Znam da je najjednostavnije napraviti nekoliko accounta za različite regije, ali stvarno mi se neda peglati s tim, a i poznavajući sebe uspjet ću nešto zabucat.

15 godina
online
Re: Nintendo Switch
Macabre kaže...
Dermentor kaže...

Nažalost na eshopu su ti cijene za cijelu Europu iste i to u eurima jedino UK u funtama. I da igre su skupe ali se da uhvatiti na popustima ok cijene.

 

Hvala na brzom odgovoru!

A USA regija, ima li smisla postaviti je umjesto Europe, što se cijena igara tiče? Znam da je najjednostavnije napraviti nekoliko accounta za različite regije, ali stvarno mi se neda peglati s tim, a i poznavajući sebe uspjet ću nešto zabucat.

 

Bilo je bolje dok je dolar bio jeftiniji, sad je razlika minimalna. Tko zna kako će se tečaj mijenjati s vremenom.

Kažem, nije problem napraviti dva accounta i dva dodati na Switch pa kupiš s kojim ti je zgodnije (a igraš uvijek s jednim accountom, svi mogu igrati sve instalirane igre bez obzira koji account ih je kupio).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

O, to nisam znao, hvala! Mislio sam da se treba prelogirati svaki put kad se želi igrati igra kupljena (ako je digitalna a ne fizička) s određenim accountom.

Onda je u redu da ostavim Croatia pod "Country/region of residence" i "UK & Ireland" kao regiju? Plaćao bi isključivo PayPalom pa mi nije bitno ako određena kartica ne prolazi u nekoj regiji...

Nego, vidim da se regija može mijenjati (i nakon logiranja), pa me to buni, veže li se account za određenu regiju nakon što se unesu podaci za plaćanje (podržane kartice/PayPal), ili kako?

Sorry na vama vjerojatno smiješnim pitanjima, ali ovdje sam potpuni noob.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
Macabre kaže...

O, to nisam znao, hvala! Mislio sam da se treba prelogirati svaki put kad se želi igrati igra kupljena (ako je digitalna a ne fizička) s određenim accountom.

Onda je u redu da ostavim Croatia pod "Country/region of residence" i "UK & Ireland" kao regiju? Plaćao bi isključivo PayPalom pa mi nije bitno ako određena kartica ne prolazi u nekoj regiji...

Nego, vidim da se regija može mijenjati (i nakon logiranja), pa me to buni, veže li se account za određenu regiju nakon što se unesu podaci za plaćanje (podržane kartice/PayPal), ili kako?

Sorry na vama vjerojatno smiješnim pitanjima, ali ovdje sam potpuni noob.

 

Ja imam i country UK.

A za US nećeš moći plaćati paypalom jer ti neće dozvoliti sa HR karticom, osim ako su nešto u međuvremenu promijenili. Ja kupujem bonove na pcgamesupply.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Sada po izlasku Ghost of Tsushima, baš razmišljam koliko za Switch nedostaje takvih TripleA igara. Čak ne moraju biti nužno najnovije zbog samog hardwarea ali npr God of War i slične bi još više približile Switch široj publici. Imam ga, aktivno koristim, vrijedi svake kune ali baš fali takvih blockbustera.

 

Btw isplati li se igrati Witchera na Switchu u smislu doživljaja i samog gušta u igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
Kateheta kaže...

Sada po izlasku Ghost of Tsushima, baš razmišljam koliko za Switch nedostaje takvih TripleA igara. Čak ne moraju biti nužno najnovije zbog samog hardwarea ali npr God of War i slične bi još više približile Switch široj publici. Imam ga, aktivno koristim, vrijedi svake kune ali baš fali takvih blockbustera.

 

Btw isplati li se igrati Witchera na Switchu u smislu doživljaja i samog gušta u igri?

 

Kad ih je pola ekskluziva za PS4. Bilo bi super i kad bi Super Mario postojao za PS i PC, al onda skoro nitko ne bi kupio Switch.

Portabilnost switcha bi ostala jedina prednost, koja začas postane teret jer na tako malom ekranu jedva pročitaš nešto (oćoravio sam igrajući Diablo na Switchu u handheld modu).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Za pravi doživljaj te igre nikako. Ali ako je to jedina opcija, može proći.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Ma imam ga i na PC ali sam trenutno po terenu pa teško mogu sjest i odigrat kada sam kući 

12 godina
offline
Nintendo Switch

Došao SX Core, sad tko bi ga mogao stručno ugraditi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Igra možda netko novi Papir Mario - The Origami King da malo podijeli dojmove?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Ja sam zadnje uzeo Xenoblade remaster,novu Zeldu i Astral Chain.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Koju novu Zeldu?
Ja sam konačno počeo BOTW, nadam se da ću ju završiti do kraja ljeta. Nakon toga sam mislio Paper Mario, koji mi btw izgleda predobro. Nadam se da me neće razočarati.

11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
steve90 kaže...

Koju novu Zeldu?
Ja sam konačno počeo BOTW, nadam se da ću ju završiti do kraja ljeta. Nakon toga sam mislio Paper Mario, koji mi btw izgleda predobro. Nadam se da me neće razočarati.

Remake The Legend of Zelda: Link's Awakening.

BOTW mi je u top 10 igara. 

11 godina
offline
Nintendo Switch

Moja mala fizicka NS kolekcija. 

Imam jos mozda desetak digitalnih. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 12:51 (MEGATAMA).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GeraltTheWhite kaže...

Igra možda netko novi Papir Mario - The Origami King da malo podijeli dojmove?

 

 Probao sam na par sati

nije mi legla, jednostavno brzina govora (ispisivanje teksta) likova ubije svaku volju, znači ne možeš skipati samo čekaš da lik svoje ispriča, a što traje i traje i traje

11 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

vidim na store-u na akciji valkyra chronicles i valkyra 4 . prva za oko 6 funti druga 13 . nisam nikad nijednu igrao a sviđaju mi se takve igre. koju da kupim ? jel ova skuplja novija i time bolja ili ? nisam pratio tu igru uopće pa ako može savjet ? ako su slične kupio bih bolje jeftiniju... ako me razumijete. a opet ako je skuplja "bolja" dao bi više jer sad su na akciji i cijene su poštene

1 valkyira chronicles
0 valkyra 4
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo Switch

Pozdrav,

imam Switch Lite, htio bih malo isprobati i obični, spojiti na TV da vidim kako izgleda Links Awakening.
Vidio sam ovaj na njuški. Je li prevelik problem ovo što je opisao(prazna baterija a custom fw gore)?

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nintendo Switch

Djeluje mi kao da se baterija ispraznila ispod razine punjenja. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice