Hakiran PSN

poruka: 8
|
čitano: 4.248
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Hakiran PSN

Pozdrav, danas sam nakon dužeg vremena upalio PS4 i na neko cudo trazio me šifru od PSN, sifra je bila netocna a siguran sam da je tocna bila, ugl uspio sam resetirat sifru i sve OK,te upravo sam skuzio da mi je PLAY STATION LONDON skinuo sa kartice 349.00KN dana 20.3.2020. Dali je racun hakiran, kome se obratiti? dali postoji šansa da dobijem novac nazad ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Hakiran PSN

Automatski ti je obnovio pretplatu 12 mj sa popustom 349kn.

Moraš se preko browsera logirati u psn account i maknuti kreditnu sa njega. Meni je netko dao link.. nemam ga više.

Što se tiče povrata 349kn ja bih se obratio podršci. Postoji šansa da ti vrate novce, samo moraš izmuljati da ti nije bila namjena obnavljati psn račun.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Hakiran PSN
Xboxn00b kaže...

Pozdrav, danas sam nakon dužeg vremena upalio PS4 i na neko cudo trazio me šifru od PSN, sifra je bila netocna a siguran sam da je tocna bila, ugl uspio sam resetirat sifru i sve OK,te upravo sam skuzio da mi je PLAY STATION LONDON skinuo sa kartice 349.00KN dana 20.3.2020. Dali je racun hakiran, kome se obratiti? dali postoji šansa da dobijem novac nazad ?

 Imas li ukljucen 2-Step Verification

12 godina
offline
Hakiran PSN

Racun je sigurno hakiran, u transaction history vidim 20tak neuspjesnih kupovina i jedan kupljeni je MLB 20 za 349KN, stavio sam strong sifru, odjavio karticu sa PSN i zatrazio povrat novaca od njih. 2-Step Verification sada sigurno stavljam ne samo na PSN nego sve sto koristi karticu. Kakve su sanse da dobijem povrat novaca pošto sam u opis reklamacije naveo da nisam ja kupio igricu i spomenuo jos tih dosta neuspjelih kupovina ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hakiran PSN
Xboxn00b kaže...

2-Step Verification sada sigurno stavljam ne samo na PSN nego sve sto koristi karticu.

 

2FA bi trebao imati uključen na svim važnim računima, nebitno koristili oni karticu ili ne.

12 godina
offline
Re: Hakiran PSN
Marko :D kaže...
Xboxn00b kaže...

2-Step Verification sada sigurno stavljam ne samo na PSN nego sve sto koristi karticu.

 

2FA bi trebao imati uključen na svim važnim računima, nebitno koristili oni karticu ili ne.

 Ja imam skoro za sve... PayPal, Twitch etc.

everyday i'm shuffling...
4 godine
protjeran
offline
Hakiran PSN

Sta su ti rekli iz Sonyja

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hakiran PSN

Još cekam odgovor, vjerojatno im je gužva zbog ove situacije ,a i navodno vracaju novce za pre order The Last of US 2

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice