Utišavanje računala

poruka: 8
|
čitano: 3.739
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Utišavanje računala
pitanje

Ja predlažem da se u sekciji Hardware otvori podforum pod naslovom utišavanje računala, koji će se baviti dotičnom temom. Mislim da bi bila zanimljiva mnogim korisnicima, da se džaba ne počinju teme koje će se kilometrima vući, ovako bi sve bilo na jednom mjestu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Utišavanje računala

Neznam koliko je potreban novi pod forum, ali tema je ultra zanimljiva


jesti i spavati
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Utišavanje računala

Dobar prijedlog, samo da napomenem da je o tome bilo govora u Bugu 168 (138. strana). Iako je članak pomalo zastario, može se naći dosta korisnih informacija i savjeta.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Utišavanje računala

Zašto novi podforum?

Dovoljno  je  u  zadnjem  podforumu  o  tome  pisat.

Kad  bi  se  taj  podforum  i  otvorio  nebi  bilo  toliko  puno  threadova  unutra.

To  nije  tema  o  kojoj  se  stalno  piše  ili  neki  veliki  problemi  pojavljuju.

Interesantno  je  ali  ako  onda  bi  rađe  pričekao  da  se  skupi  nekoliko  takvih  threadova  pa  onda  sve  u  taj  podforum  strpat


C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Utišavanje računala
prihvaćeno rješenje
LUXX kaže...

Zašto novi podforum?

Dovoljno  je  u  zadnjem  podforumu  o  tome  pisat.

Kad  bi  se  taj  podforum  i  otvorio  nebi  bilo  toliko  puno  threadova  unutra.

To  nije  tema  o  kojoj  se  stalno  piše  ili  neki  veliki  problemi  pojavljuju.

Interesantno  je  ali  ako  onda  bi  rađe  pričekao  da  se  skupi  nekoliko  takvih  threadova  pa  onda  sve  u  taj  podforum  strpat


Za sada neko vrijeme nećemo otvarati nove forume niti zatvarati postojeće da vidimo kako se situacija razvija, no ipak - hvala na prijedlogu. Nije mudro stalno mijenjati strukturu jer se nitko neće snalaziti u tim promjenama - vi samo marljivo otvarajte teme i raspravljajte pa ako vidimo da za nečim kroz duže razdoblje postoji veći interes - nema problema, otvorit ćemo!

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Utišavanje računala

Evo ja otvorio malo uputstvo:

 

http://forum.bug.hr/forum/topic/ostale_hardverske_teme/uputakako_napraviti_tih/630.aspx

 

Naravno  daljnji  prijedlozi  su  dobrodošli  i  bit  će  uvršteni  u  prvi  post


C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Utišavanje računala
autorov komentar
Domagoj kaže...

Za sada neko vrijeme nećemo otvarati nove forume niti zatvarati postojeće da vidimo kako se situacija razvija, no ipak - hvala na prijedlogu. Nije mudro stalno mijenjati strukturu jer se nitko neće snalaziti u tim promjenama - vi samo marljivo otvarajte teme i raspravljajte pa ako vidimo da za nečim kroz duže razdoblje postoji veći interes - nema problema, otvorit ćemo!

Nadam  se  da  će  biti  zainteresiranih,  prijedlog  sam  dao  jer  mislim  da  bi  sam  naslov  podforuma  mogao  da  potakne  mnoge  da  počnu  da  otvaraju  teme.  Jer  mišljenja  da  se  o  ovoj  temi  itekako  ima  šta  pisati.
Od  izbora  hladnjaka,  gdje  se  ima  i što  kupiti na domaćem tržištu,  anaj  tapacirung  za  zvučnu  izolaciju,  ventilatori,  scythe,  termalright,  zalman,  buka  izražena  u  dBA,  toga ima na pretek jer danas je kompjuterska moć toliko porasla da ko god ima primjerice Core 2 Duo, 8800 GT(X), 4 GB RAM, zna da nema potrebe  da  overclocka  dotičnu  konfiguraciju,  ali  zato  imati  bešuman  računar  sasvim  je  novo  zadovoljstvo.
Nadam  se  da  će  biti  više  zainteresovanih  za  ovu  temu.

U  svakom  slučaju,  zahvaljujem. 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Utišavanje računala

Svakako za!

 

Ima se što pisati, a pogotovo za razmijeniti ideje.

 

Pozdrav

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice