Ljudi pomagajte

poruka: 13
|
čitano: 2.587
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Ljudi pomagajte

Ovak,

Ja sam pisao maturu ove godine i nisam upisao faks koji sam želio.Zapravo stvar u tome je šta ne znam ni ja šta želim haha

Trebao sam tražiti savjete ovako po forumima još prije al jbg sad no dobro šta se može...

Nego evo ja sam pisao maturu A razina Mat., Fiz A  i Eng A i HRV B. 

Mislio sam upisati inficu na TVZ-u u Zagrebu no ovi jazavci su promijenili studijski program te nema više onog sa informatičkim dizajnom,elektroničko poslovanje i tak dalje itd.Nisam upao na tvz I tak sam ja upisao Prometni fakultet jer su i drugi moji frendovi upisali isto Promet mada nisu htjeli.

Sad ja tu eto tražim neki savjet ako može ko pomoć bio bi mu zahvalan.Šta da radim?Promet me ne zanima ali dao bi mu šansu da vidim, ak ne bu išlo onda bi se ispisao i sigurno pisao maturu ponovno iz Hrvatskog ali A razinu plus ponovno Engleski A razinu jer sam imao samo 65 posto na maturi (SRAMOTA JER UVIJEK IMAM 5!!!) 

Ne znam točno koji faks bi upisao.Ganjao sam ove tehničke tipa informatika (MRZIM STROJARSTVO I ELEKTROTEHNIKU) ali mislim da sam ipak za neki društveni, ili filozofski ili možda ne znam,ekonomija???Stvar je u tome što ja nikako ne mogu sebe negdje naći.

Volim Hip-hop (ne znam da li to može pomoći u ovoj temi? haha) volim crtati u paintu (imam neka remek djela haha) ,volim sport,čitati sportske članke,volim strane jezike i ne bi imao ništa protiv učenju još nekih.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ljudi pomagajte

Nhf... Ali na koju si foru imao 5 iz hrvatskog u srednjoj?

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ljudi pomagajte

imao sam 5 iz Engleskog uvijek,ne iz hrvatskog.Dobro,ajde popušio sam tu neku četvorku u drugom razredu ne znam ni ja kako,kolko se sjećam nije mi se dalo pisati testove,te sam tako dobivao trojke i jbg na kraju četiri. Usput,imao sam četiri u osmom razredu jer sam se zamjerio profesorici,no to je duga priča.Samo ću reći da me jako razočarala i bila mi je idol ali sada neka se goni u...

12 godina
offline
Re: Ljudi pomagajte
FuzzyBrain kaže...

Nhf... Ali na koju si foru imao 5 iz hrvatskog u srednjoj?

 Stvarno je velik problem imat 5 iz hrvatskog. Matura je teski oblik sprdnje. 

 

 

Ako ti ne znas kud ces. Idi radi... nitko te ne tjera studirat. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ljudi pomagajte

Hrvatski nije uopće neki problem napisati maturu to mi je i frend rekao imao je skoro 90 posto. Ja sam pisao pisao B razinu hrvatskog no,jbg matura je bila preteška.Mnogi su rekli da to nije bila B razina nego ne znam šta.A to je točno da studij nije obvezan,međutim moji roditelji nisu studirali i kaje se naravno,a ja sam vrlo ambiciozan i težim daljnjem učenju jer želim biti bolji od svojih roditelja i smatram da je fakultet vrlo bitan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 22:19 (Drizzy Papi Drake FTW).
12 godina
offline
Re: Ljudi pomagajte
Drizzy Papi Drake FTW kaže...

Hrvatski nije uopće neki problem napisati maturu to mi je i frend rekao imao je skoro 90 posto. Ja sam pisao pisao B razinu hrvatskog no,jbg matura je bila preteška.Mnogi su rekli da to nije bila B razina nego ne znam šta.A to je točno da studij nije obvezan,međutim moji roditelji nisu studirali i kaje se naravno,a ja sam vrlo ambiciozan i težim daljnjem učenju jer želim biti bolji od svojih roditelja i smatram da je fakultet vrlo bitan.

 Vrlo si ambiciozan al ne znas kud udaras sta se tice fakulteta ? Kroz cijeli zivot nisi nasao jednu jedinu stvar koja te zanima pa da bi studirao sukladno njoj ? Ne razumijem... kako si to onda ambiciozan ? 

 

Smatras li da je fakultet bitan tako da mozes rec' da si studirao i da nosis neku titulu ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ljudi pomagajte

Ambiciozan sam što se tiče učenja,znači ono ne želim raditi ne znam koliko godina i imati jadnu plaću ,želim učiti i dalje stoga ne vidim kako to nije ambiciozno.Samo je problem kod mene što ne znam za šta sam.

7 godina
online
Re: Ljudi pomagajte
Drizzy Papi Drake FTW kaže...

Ambiciozan sam što se tiče učenja,znači ono ne želim raditi ne znam koliko godina i imati jadnu plaću ,želim učiti i dalje stoga ne vidim kako to nije ambiciozno.Samo je problem kod mene što ne znam za šta sam.

 Hmmmm, ne želim te razočarati, ali imaš gadne aluzije.....

Bolje ti počni učit njemački....

Dobro ti je kolega rekao, ni ne znaš kaj želiš u životu, niti kaj te čeka, ali ajde, barem si "ambiciozan"..... 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 23:59 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Ljudi pomagajte
Drizzy Papi Drake FTW kaže...

Ambiciozan sam što se tiče učenja,znači ono ne želim raditi ne znam koliko godina i imati jadnu plaću ,želim učiti i dalje stoga ne vidim kako to nije ambiciozno.Samo je problem kod mene što ne znam za šta sam.

 Mozes ti radit ne znam koliko godina kao covjek sa fakultetom pa imat mizernu placu. To sta ces ti zavrsit fakultet ne znaci da ces automatski zaradivat ogromne novce. 

 

Opet ti kazem, ako nisi do sada shvatio sta zelis kako ces kasnije. Ako kroz cijelo skolovanje nisi saznao sta te zanima... uzalud ti tvoja ambicija kad ju nemas gdje potrosit.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ljudi pomagajte
Pa evo prije upisa na faks sam gledao tako fakultete i eliminirao sam fakultete koji me uopće ne interesiraju i ostali su mi fakulteti što uključuje strane jezike i novinarstvo. Obožavam čitati sportske članke i diskutirati o nogometu i tako ali sam odustao od tog jer nije siguran posao.
12 godina
offline
Re: Ljudi pomagajte
Drizzy Papi Drake FTW kaže...
Pa evo prije upisa na faks sam gledao tako fakultete i eliminirao sam fakultete koji me uopće ne interesiraju i ostali su mi fakulteti što uključuje strane jezike i novinarstvo. Obožavam čitati sportske članke i diskutirati o nogometu i tako ali sam odustao od tog jer nije siguran posao.

 Ako si ti ambiciozan koliko pricas iz svakog fakulteta ti mozes napraviti ''dream job''. Odustao si jer je zaposljavanje slabo. Pokazi se na fakultetu, guraj se u kolegije koji te zanimaju i posao ti je zagarantiran. 

 

Tebi je problem sta ti imas jedan veliki problem, a to je pogled na svijet kroz novce. Tu si odmah u pocetku osuden zbog takvog, kako da se izrazim, zatucalog razmisljanja.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ljudi pomagajte
Jbg tako je to kad se živi u ovakvoj zemlji mora se gledati kroz novce. Ja sam živio od kad sam se rodio u vrlo teškim uvjetima sa svojim roditeljima.Mama mi radi 20-etak godina u firmi koju je onaj smrad sanader prodao i žena nema nikakvog unaprijeđenja iako radi ko konj. Zato sam pod tim nekim pritiskom da ja idem na fakultet i uspijem u životu ne samo da učinim svoje roditelje sretnima nego i sebe.Uglavnom, hvala na savjetu i budem upisao ono šta želim,to jest ponovno ću pisat maturu, a onda dalje Bože pomozi, knjiga u ruke kao svih ovih godina i bit će to dobro. Samo će biti lakše jer ću ići na ono što imam neku zainteresiranost.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ljudi pomagajte
Upiši za fizičkog inžinjera/tehničara.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice