Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.703
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Pozdrav raja, e ovako, ispala mi je prilika da kupim nov huawei P40 PRO 8/256 GB za nekih 500e ,sto je po meni nekako jeftino. Pa me zanima da li se isplati sada kupiti P40 PRO  s obzirom da nema google servis, te da li se dodje tesko do instaliranja aplikacija poput whats app-a, vibera. mesendjera, facebooka, gmaila te google mapa, posto mi je ovo nabrojano najbitnije i najvise koristim. Hvala unaprijed, lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, e ovako, ispala mi je prilika da kupim nov huawei P40 PRO 8/256 GB za nekih 500e ,sto je po meni nekako jeftino. Pa me zanima da li se isplati sada kupiti P40 PRO  s obzirom da nema google servis, te da li se dodje tesko do instaliranja aplikacija poput whats app-a, vibera. mesendjera, facebooka, gmaila te google mapa, posto mi je ovo nabrojano najbitnije i najvise koristim. Hvala unaprijed, lp

 Pozdrav Rajo...procitaj unazad 2-3 stranice i sve će ti biti jasno. 

9 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Pošto je Trumponja izgubio izbore, po vasem misljenu sta mislite, da li ima sanse da se google servisi vrate na huawei?
Da li je pametno sad uzimat npr p40 pro posto postoji mogucnost da se MOZDA google vrati 
Da nebi ispala npr situacija da sad uzmem p40 pro i da kroz update je nemoguce da stave google servise nego da stave npr na p50 seriju

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 22:01 (LukaSokol1).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
LukaSokol1 kaže...

Pošto je Trumponja izgubio izbore, po vasem misljenu sta mislite, da li ima sanse da se google servisi vrate na huawei?
Da li je pametno sad uzimat npr p40 pro posto postoji mogucnost da se MOZDA google vrati 
Da nebi ispala npr situacija da sad uzmem p40 pro i da kroz update je nemoguce da stave google servise nego da stave npr na p50 seriju

Ako će vratit gms, vratit će na sve modele.

 

Posto o tome ne odlučuje Trump kao ni Biden nego mašinerija u pozadini...vidjet ćemo. 

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei P40
LukaSokol1 kaže...

Pošto je Trumponja izgubio izbore, po vasem misljenu sta mislite, da li ima sanse da se google servisi vrate na huawei?
Da li je pametno sad uzimat npr p40 pro posto postoji mogucnost da se MOZDA google vrati 
Da nebi ispala npr situacija da sad uzmem p40 pro i da kroz update je nemoguce da stave google servise nego da stave npr na p50 seriju

 Ja se iskreno nadam da ce vratit i na trenutnu seriju telefona.

 

mate40 pro plus mi je sladak ko bonbon, ako vrate google usluge uzimam ga. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
12 godina
offline
Huawei P40

Jel uzimao tko wireless punjač s AliExpressa?

Konkretno ovaj 27W

 

Dobra cijena, za 150 kn se da uzeti prekosutra.

 

Pretpostavljam da nema carine i dodatnih nameta?

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
KiX777 kaže...

Jel uzimao tko wireless punjač s AliExpressa?

Konkretno ovaj 27W

 

Dobra cijena, za 150 kn se da uzeti prekosutra.

 

Pretpostavljam da nema carine i dodatnih nameta?

 Jesam ja još na P30 Pro koliko mi se ćini. Ok je bio, ali sam ga rijetko koristio.

 

Lažem, ja sam uzeo 20w.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 10:33 (R36).
10 godina
offline
Re: Huawei P40
LukaSokol1 kaže...

Pošto je Trumponja izgubio izbore, po vasem misljenu sta mislite, da li ima sanse da se google servisi vrate na huawei?
Da li je pametno sad uzimat npr p40 pro posto postoji mogucnost da se MOZDA google vrati 
Da nebi ispala npr situacija da sad uzmem p40 pro i da kroz update je nemoguce da stave google servise nego da stave npr na p50 seriju

 

Postoji sansa osim ako se ne radi o necem puno vecem od Trumpa.

Huawei ionako radi svoj Harmony OS kojim ce se i sam jos dodatno udaljiti od Googlea tako da ces kupnjom P40 PRO prije docekati novi kineski OS nego Google servise koji ako se vrate bit ce implementirani sa Harmony OS.

Jos je tu puno nepoznanica, Trump je na vlasti bez obzira sto je izgubio izbore jos 3 mjeseca a Biden i kada dobije stvarnu vlast sigurne se prvo nece baviti Googleom i Androidom i njegovim odnosom sa Huaweiem tako da bi ti savjetovao nesto drugo ako ti je funkcionalan Google bitan...fala bogu izbor je ogroman, cemu se ogranicavati u zivotu sa bilo čime.

14 godina
offline
Huawei P40

Mali update o maps 10.49.3.

Instalirao u nadi da postoji razlika, ali radi mi identično kao i najnovija verzija.

Za točan prikaz lokacije trebam dva puta uć u apk i uglavnom radi nešto sporije od normalnog.

Tako da je skroz nebitno koja je verzija u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 11:29 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

Jel netko na emui11?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Još uvijek na 10.1.0.176. EMUI 11 mi nije dostupan niti kao beta verzija.
12 godina
offline
Re: Huawei P40
bender_007 kaže...

Jel netko na emui11?

Probao sam ga ja "na silu stavit gore" al ne ide ako nemaš dozvolu od Huawei-a, kao Mislav preko update-a.

 

Nađem ja software ali za nas model nije dostupan.

 

Također čujem da radi google na Emui 11 - beta verziji.

 

I još nešto - ne možeš blokirat update softwarea - i na 154 i na 176 mi se nadogradio sam bez obzira što sam ja stopirao i to tokom noći. Probudim se ujutro i vidim nadogradnja androida - verzija softwarea. Htio sam ostati na 131..., mislim da ću ga vratit ponovno na 131 instalirat gms i pokušat maknut update software-a

 

Postoji mogućnost da se to dogodi s nadogradnjom na EMUI 11 i sjebe ti Gms bez obzira što radi na beta verziji ili još gore na ovaj njihov novi os koji dolazi početkom 2-3mj 2021...

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 12:08 (R36).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
bender_007 kaže...

Jel netko na emui11?

Probao sam ga ja "na silu stavit gore" al ne ide ako nemaš dozvolu od Huawei-a, kao Mislav preko update-a.

 

Nađem ja software ali za nas model nije dostupan.

 

Također čujem da radi google na Emui 11 - beta verziji.

 

I još nešto - ne možeš blokirat update softwarea - i na 154 i na 176 mi se nadogradio sam bez obzira što sam ja stopirao i to tokom noći. Probudim se ujutro i vidim nadogradnja androida - verzija softwarea. Htio sam ostati na 131..., mislim da ću ga vratit ponovno na 131 instalirat gms i pokušat maknut update software-a

 

Postoji mogućnost da se to dogodi s nadogradnjom na EMUI 11 i sjebe ti Gms bez obzira što radi na beta verziji ili još gore na ovaj njihov novi os koji dolazi početkom 2-3mj 2021...

 Da, to pokusavam vidjeti sta je. Ali nikako doci a i iskreno :D, sve manje mi se vremena ulaze u to

 

Na verziji ispod 172 radi, 172 i 172+ ne radi opet..Ja mislio nesto novo ali..meh

 

 

14 godina
offline
Huawei P40

Ja ipak odustajem od kupnje P40 PRO.

P40 Lite mi je bio više kao uvod u to, ali nakon početnog oduševljenja, nisam zadovoljan.

Lokacija preko google servisa je banana teška, a koristim neke apk bez kojih ne mogu.

Iako u većini stvari radi, jednostavno mi to nije to.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 11:13 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P40

Jedno pitanje, jer nemam više mogućnost provjere.

Nevezano za GMS, znači kad se apk tipa whatsapp, facebook i sl. skinu preko apk pure, dali se iste mogu uredno updateat kao što je bio slučaj sa play store ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
zabranjeniples kaže...

Jedno pitanje, jer nemam više mogućnost provjere.

Nevezano za GMS, znači kad se apk tipa whatsapp, facebook i sl. skinu preko apk pure, dali se iste mogu uredno updateat kao što je bio slučaj sa play store ??

Da.

Uredno radiš update.

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
zabranjeniples kaže...

Jedno pitanje, jer nemam više mogućnost provjere.

Nevezano za GMS, znači kad se apk tipa whatsapp, facebook i sl. skinu preko apk pure, dali se iste mogu uredno updateat kao što je bio slučaj sa play store ??

Mozes al se moras sam zajebavat s time svaki put kad imas update dok play store to odradjuje automatski...

12 godina
offline
Re: Huawei P40
ansha kaže...
zabranjeniples kaže...

Jedno pitanje, jer nemam više mogućnost provjere.

Nevezano za GMS, znači kad se apk tipa whatsapp, facebook i sl. skinu preko apk pure, dali se iste mogu uredno updateat kao što je bio slučaj sa play store ??

Mozes al se moras sam zajebavat s time svaki put kad imas update dok play store to odradjuje automatski...

 Ni jedan aplikacija mi nije nikad bila na auto update. Obavezno to sve pogasim.

 

Nekad znam ne update aplikacije po 2-3mj jer nema potrebe. Poboljšanja mogu tražit s povećalo. Većinom update bullshit. 

16 godina
offline
Re: Huawei P40

Evo nakon dva tjedna druženja sa P40 Pro dodatnih dojmova.

 

Oblik, veličina, ergonomija:

Navikao sam se na veličinu, S10e mi ipak puno bolje leži u ruci, ali ovo je ok i nije preglomazan, ekran je definitivno dosta veći i sve se bolje vidi. Rukovanje jednom rukom je puno lakše na S10e naravno i tih 50ak grama razlike je primjetno.

Zbog velikog otoka s kamerama, ako stoji na stolu i kad se pritisne s lijeve strane onda se klacka, kod S10e je to bilo savršeno jer su kamere bile po sredini.

Stvar u kojoj mi je puno bolji od Samsunga je što ima 3 normalna botuna i nema kretenske hardverske tipke za Bixby.

 

Funkcije, mogućnosti:

Face unlock je vrhunski, vrlo brzi i radi čak i kad nosim masku ako je spustim ispod nosa, fingerprint isto radi super.

IR blaster je zgodna stvar, utor za slušalice mi ne nedostaje toliko jer imam Edifier X3. 

Nisam oduševljen cutoutom ali opraštam zbog face unlocka, a i selfie kamera je odlična. 

Zvuk na "slušalici" je odličan preko piezo ekrana, zvučnik je ok ali je na S10e bolji.

 

Software, brzina, baterija:

Mobitel leti u svemu, instalacija aplikacija je duplo brža od Samsunga (vjerojatno zbog UFS3.0 vs 2.1), jedna stvar koja me uvijek užasno iritirala na Samsungu je što bi pretraživanje opcija bilo lagavo kad bi recimo krenuo upisivati nešto u tražilicu sustava dok je ovdje to trenutačno.

Moram priznati da ne vidim neku ogromnu prednost 90hz ekrana, tj kad se smanji na 60hz razlika je očita, no čini mi se da je na Samsungu 60hz izgleda glađe od 60hz na Huaweiju...

Blokada radi solidno ali ponekad prođe koji oglas u Viber recimo jer se iz nekog razloga ugasi unatoč tome što sam stavio da je sustav ne nadzire i gasi.

Sve Google aplikacije koje koristim rade odlično s izuzećem novijih verzija Mapsa (koristim 10.49.3 jer se novija vezija smrzne kad se izlazi iz nje tokom navigacije) te Gmaila na kojem ne rade notifikacije (Blue Mail radi odlično). Photos, Gboard, Contacts sync, GPay (za Loyalty kartice ne plaćanja), YT Vanced (preko micro G-a), rade odlično.

Baterija je jedno 30-40% bolja od one na S10e, ostane mi oko 60% na kraju dana.

Punjenje je ultra brzo što je zgodno kad ti treba brzo nadopuniti.

OS odlično upravlja aplikacijama tako da mi niti jedna ne radi probleme.

Ima par mušica s nekim programima i notifikacijama: Ebay Kleinanzeigen, Strava i Garmin aplikacije primjerice ne bacaju notifikacije nikako ali mi to nije bitno, još i bolje da me ne maltretiraju svako malo :D

 

Kamera:

Oduševljen sam 50MP Ai modom, detalji i slike koje daje su za pasti na guzicu za jedan mobitel. Odlična interpretacija boja, balans i dinamički raspon koji daje ovaj mod je izniman, slike su vrlo realistične i pune detalja.

Skoro pa i da ne koristim obični mod više, velika je šteta što to nije dostupno za UWA kameru. 50MP mod daje i nešto širi kadar (cca 22-23mm po 35mm filmu) što mi je fenomenalno, taman dovoljno široko za većinu stvari.

UWA je isto vrlo dobra, pogotovo video koji je super stabiliziran. Daleko bolja od bilo koje UWA kamere na drugim mobitelima, no ne može se mjeriti s 50MP Ai modom glavne kamere.

Tele mi nije nešto - daje mi previše umjetne slike i rijetko ga koristim, iako je za video ok no za interpretaciju finijih detalja radije se približim i slikam s glavnom kamerom.

Pošto su UWA i glavna kamera tako dobre, night mode sam probao par puta ali je bezveze. Prvo, okidanje traje 6s, drugo slika je skroz neprirodna i vrlo je velika šansa da će doći do zamućenja od trešnje, a običan mod je puno brži i daje odlične rezultate i na vrlo slabom svjetlu gdje jedva vidiš golim okom, a 50mp Ai mod daje ludilo slike i kad je svjetlo slabije.

 

Evo nešto slika od zadnjih nekoliko dana u različitim modovima iako je većina snimljena s 50MP Ai.

https://photos.app.goo.gl/DSbBihPP2s1gZj4k9

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 23:54 (Mar).
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Mar kaže...

Evo nakon dva tjedna druženja sa P40 Pro dodatnih dojmova.

 

Oblik, veličina, ergonomija:

Navikao sam se na veličinu, S10e mi ipak puno bolje leži u ruci, ali ovo je ok i nije preglomazan, ekran je definitivno dosta veći i sve se bolje vidi. Rukovanje jednom rukom je puno lakše na S10e naravno i tih 50ak grama razlike je primjetno.

Zbog velikog otoka s kamerama, ako stoji na stolu i kad se pritisne s lijeve strane onda se klacka, kod S10e je to bilo savršeno jer su kamere bile po sredini.

Stvar u kojoj mi je puno bolji od Samsunga je što ima 3 normalna botuna i nema kretenske hardverske tipke za Bixby.

 

Funkcije, mogućnosti:

Face unlock je vrhunski, vrlo brzi i radi čak i kad nosim masku ako je spustim ispod nosa, fingerprint isto radi super.

IR blaster je zgodna stvar, utor za slušalice mi ne nedostaje toliko jer imam Edifier X3. 

Nisam oduševljen cutoutom ali opraštam zbog face unlocka, a i selfie kamera je odlična. 

Zvuk na "slušalici" je odličan preko piezo ekrana, zvučnik je ok ali je na S10e bolji.

 

Software, brzina, baterija:

Mobitel leti u svemu, instalacija aplikacija je duplo brža od Samsunga (vjerojatno zbog UFS3.0 vs 2.1), jedna stvar koja me uvijek užasno iritirala na Samsungu je što bi pretraživanje opcija bilo lagavo kad bi recimo krenuo upisivati nešto u tražilicu sustava dok je ovdje to trenutačno.

Moram priznati da ne vidim neku ogromnu prednost 90hz ekrana, tj kad se smanji na 60hz razlika je očita, no čini mi se da je na Samsungu 60hz izgleda glađe od 60hz na Huaweiju...

Blokada radi solidno ali ponekad prođe koji oglas u Viber recimo jer se iz nekog razloga ugasi unatoč tome što sam stavio da je sustav ne nadzire i gasi.

Sve Google aplikacije koje koristim rade odlično s izuzećem novijih verzija Mapsa (koristim 10.49.3 jer se novija vezija smrzne kad se izlazi iz nje tokom navigacije) te Gmaila na kojem ne rade notifikacije (Blue Mail radi odlično). Photos, Gboard, Contacts sync, GPay (za Loyalty kartice ne plaćanja), YT Vanced (preko micro G-a), rade odlično.

Baterija je jedno 30-40% bolja od one na S10e, ostane mi oko 60% na kraju dana.

Punjenje je ultra brzo što je zgodno kad ti treba brzo nadopuniti.

OS odlično upravlja aplikacijama tako da mi niti jedna ne radi probleme.

Ima par mušica s nekim programima i notifikacijama: Ebay Kleinanzeigen, Strava i Garmin aplikacije primjerice ne bacaju notifikacije nikako ali mi to nije bitno, još i bolje da me ne maltretiraju svako malo :D

 

Kamera:

Oduševljen sam 50MP Ai modom, detalji i slike koje daje su za pasti na guzicu za jedan mobitel. Odlična interpretacija boja, balans i dinamički raspon koji daje ovaj mod je izniman, slike su vrlo realistične i pune detalja.

Skoro pa i da ne koristim obični mod više, velika je šteta što to nije dostupno za UWA kameru. 50MP mod daje i nešto širi kadar (cca 22-23mm po 35mm filmu) što mi je fenomenalno, taman dovoljno široko za većinu stvari.

UWA je isto vrlo dobra, pogotovo video koji je super stabiliziran. Daleko bolja od bilo koje UWA kamere na drugim mobitelima, no ne može se mjeriti s 50MP Ai modom glavne kamere.

Tele mi nije nešto - daje mi previše umjetne slike i rijetko ga koristim, iako je za video ok no za interpretaciju finijih detalja radije se približim i slikam s glavnom kamerom.

Pošto su UWA i glavna kamera tako dobre, night mode sam probao par puta ali je bezveze. Prvo, okidanje traje 6s, drugo slika je skroz neprirodna i vrlo je velika šansa da će doći do zamućenja od trešnje, a običan mod je puno brži i daje odlične rezultate i na vrlo slabom svjetlu gdje jedva vidiš golim okom, a 50mp Ai mod daje ludilo slike i kad je svjetlo slabije.

 

Evo nešto slika od zadnjih nekoliko dana u različitim modovima iako je većina snimljena s 50MP Ai.

[url]https://photos.app.goo.gl/DSbBihPP2s1gZj4k9[/url]

 Ne radi ti link za slike. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
ansha kaže...
zabranjeniples kaže...

Jedno pitanje, jer nemam više mogućnost provjere.

Nevezano za GMS, znači kad se apk tipa whatsapp, facebook i sl. skinu preko apk pure, dali se iste mogu uredno updateat kao što je bio slučaj sa play store ??

Mozes al se moras sam zajebavat s time svaki put kad imas update dok play store to odradjuje automatski...

 Ni jedan aplikacija mi nije nikad bila na auto update. Obavezno to sve pogasim.

 

Nekad znam ne update aplikacije po 2-3mj jer nema potrebe. Poboljšanja mogu tražit s povećalo. Većinom update bullshit. 

Shvatili smo vec da su tebi mane prednosti... Zasto automatski ako moze rucno...

12 godina
offline
Huawei P40

@Mar pod "50 AI" mislis na fotkanje s glavnom kamerom i AI uključenim ili mod HIGH RES?


Ja sam sve više počeo koristiti HIGH RES i super mi je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Zato jer nema potrebe svaki dan update-at aplikacije.

Takoder ručno update-am jednom mjesečno.
16 godina
offline
Re: Huawei P40
mrbean kaže...

@Mar pod "50 AI" mislis na fotkanje s glavnom kamerom i AI uključenim ili mod HIGH RES?


Ja sam sve više počeo koristiti HIGH RES i super mi je.

 Hi Res 50mp Ai mod. Onaj ai u običnom modu je užas, to prvo ugasim.

14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Zato jer nema potrebe svaki dan update-at aplikacije.

Takoder ručno update-am jednom mjesečno.

A nema potrebe ni jednom mjesecno to rucno radit, pa onda mislit kad sam zadnji put update-ao, pa brisat .apk-ove kad ih se nakupi.. Mene je to iritiralo..

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 9:02 (ansha).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
ansha kaže...
R36 kaže...
ansha kaže...
zabranjeniples kaže...

Jedno pitanje, jer nemam više mogućnost provjere.

Nevezano za GMS, znači kad se apk tipa whatsapp, facebook i sl. skinu preko apk pure, dali se iste mogu uredno updateat kao što je bio slučaj sa play store ??

Mozes al se moras sam zajebavat s time svaki put kad imas update dok play store to odradjuje automatski...

 Ni jedan aplikacija mi nije nikad bila na auto update. Obavezno to sve pogasim.

 

Nekad znam ne update aplikacije po 2-3mj jer nema potrebe. Poboljšanja mogu tražit s povećalo. Većinom update bullshit. 

Shvatili smo vec da su tebi mane prednosti... Zasto automatski ako moze rucno...

Zašto uopće radit automatski update kad se sve svodi više manje na bug fix update.

 

Update whats app - dobiš nove emoji - vauuuuu u pm. I to je tebi update.

 

Ja kontroliram šta imam na mobu...ne želim da mi se bilo šta samo update-a. Nema potrebe.

 

10 godina
offline
Re: Huawei P40
ansha kaže...
R36 kaže...
ansha kaže...
zabranjeniples kaže...

Jedno pitanje, jer nemam više mogućnost provjere.

Nevezano za GMS, znači kad se apk tipa whatsapp, facebook i sl. skinu preko apk pure, dali se iste mogu uredno updateat kao što je bio slučaj sa play store ??

Mozes al se moras sam zajebavat s time svaki put kad imas update dok play store to odradjuje automatski...

 Ni jedan aplikacija mi nije nikad bila na auto update. Obavezno to sve pogasim.

 

Nekad znam ne update aplikacije po 2-3mj jer nema potrebe. Poboljšanja mogu tražit s povećalo. Većinom update bullshit. 

Shvatili smo vec da su tebi mane prednosti... Zasto automatski ako moze rucno...

 Ma njemu je svaki bug zapravo feature, svaka mana prednost. Ti ne razumjes da  je nedostatak GMS-a najbolja stvar koja se desila huaweiu u zadnjih 20 godina.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...
ansha kaže...
R36 kaže...
ansha kaže...
zabranjeniples kaže...

Jedno pitanje, jer nemam više mogućnost provjere.

Nevezano za GMS, znači kad se apk tipa whatsapp, facebook i sl. skinu preko apk pure, dali se iste mogu uredno updateat kao što je bio slučaj sa play store ??

Mozes al se moras sam zajebavat s time svaki put kad imas update dok play store to odradjuje automatski...

 Ni jedan aplikacija mi nije nikad bila na auto update. Obavezno to sve pogasim.

 

Nekad znam ne update aplikacije po 2-3mj jer nema potrebe. Poboljšanja mogu tražit s povećalo. Većinom update bullshit. 

Shvatili smo vec da su tebi mane prednosti... Zasto automatski ako moze rucno...

 Ma njemu je svaki bug zapravo feature, svaka mana prednost. Ti ne razumjes da  je nedostatak GMS-a najbolja stvar koja se desila huaweiu u zadnjih 20 godina.

To je ta psihopatologija, dok ima odredjeni mobitel, onda je to ultimativan uredjaj i nema mane, kad ga proda, onda vec moze pocet kakit po njemu...

14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Zašto uopće radit automatski update kad se sve svodi više manje na bug fix update.

 

 

Evo je za forumske greatest shits-e...

 

R36 - gospodin skupljac buba. Bubimir.

16 godina
offline
Huawei P40

Automatic update na play store radi bez problema meni na P40 Pro. Naravno, ako to omogućiš s Googlefierom (play store), ako koristite stock onda ovisite o appgallery ili nekim 3rd party storeovima.

Trenutno je situacija s gmsom skroz ok ako vam ne smeta što par aplikacija ne pushaju notifikacije.

 

Po meni to je mala žrtva za vrhunski mobitel koji košta dosta manje od Samsung flagshipa, a ima puno bolje kamere, bateriju i brže radi.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice