Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.196
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav, moze savijet. Posjedujem p30 pro te sam sad na produlje je ugocora uzeo p40 pro i frend me sad pita da mu prodam svog p30 pro. Al ne znam kolikk da pitam za njega!? 

Mob je star 2 godine.... Sve na njega radi tip top! 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
zee_15 kaže...

Pozdrav, moze savijet. Posjedujem p30 pro te sam sad na produlje je ugocora uzeo p40 pro i frend me sad pita da mu prodam svog p30 pro. Al ne znam kolikk da pitam za njega!? 

Mob je star 2 godine.... Sve na njega radi tip top! 

 

 ovdje na bug oglasniku su išli od 1500 do 2000kn unazad pola godine, ovisno o stanju i opremi... pogledaj malo oglase pod "mobiteli"

11 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

P30 pro nema mirrorlink? Gledam za spajanje u autu.

također, gdje nabaviti kabel Usb-C to Usb-c? Po mogućnosti original.. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ocito ni ne misle poslati OTA update za seriju p30/p30 pro na emui 12 😁
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

 

Ako koga zanima diablo immortal na p30 obicni. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Igrao se danas sa P30 pro. Imam Huawei, nemam pojma koji model, nije mi pri ruci. Stariji uglavnom, P10 valjda. Nisam znao da na P30 pro moram potvrdit USB spajanje sa računalom, govorim o omogućavanju USB spajanja, sa prijavom na račun. Čovjek kupio, trebalo mu je samo multimedije stavit. Većina ljudi zna kako to je sa nekim manje tehnički potkovanim, pošto je iznimno dobar obiteljski prijatelj u pitanju, sve što mogu napravit, napravit ću. Također ja nisam ni blizu dobar sa time, ali youtube i google rade. Međutim nisam završio, nezgodno vrijeme je bilo kad je došao. Pitanje u vezi ovoga, otkada je tome tako da za neke jednostavne stvari ja moram kopat po internetu kako omogućit, a postoji i profil ili kako se već zove, na tom mobitelu, za poslovne korisnike. Čemu toliki slojevi zaštite, a opet ne valjaju jer ih probe, nađu rupu. Ako želim omogućit .apk instaliranje datoteka iz nepoznatih izvora, sve isto. Prijava na račun. Jesam spomenuo da nema pojma koji mu je račun, netko treći mu je postavljao mobitel... Nadam se da je još netko imao sličnih priča, uglavnom da je meni došao odmah, po dogovoru, za 2 sata bi mu bilo sve kao i na starom, čak imam i datoteku na disku i oblaku sa njegovom multimedijom.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2022 21:01 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
20 mjeseci
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav svima,

 

koju masku preporucujete za Huawei P30

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Orginal huawei ili od spiegena
20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Gigimon kaže...
Orginal huawei ili od spiegena

Hvala ti na pomoći

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Car case....meni odlicna jer ima onaj metal.u sebi za staviti na magnet u autu
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
"Već" stigao:

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Jel' si ga instalirao? Kolko sam čitao, većinom je sve šminka...

16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nisam, a niti ne planiram jer sam čitao da su pojedini korisnici prijavljivali probleme s melodijama zvona ili tako nešto i s fokusom kod fotkanja, a sad mi sve radi savršeno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja sam mjesecima na emui 12 i apsolutno nikakvih problema. 

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Evo i meni dosa updejt na EMUI 12, ne smeka mi ovo odvajanje notifikacija od kontrolnog panela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

I meni napokon stigo update "T2" sada mi vise nije napeto! Isto ga ne misli instalirati, barem ne za sada, jer 11 radi normalno, kad pocne stekati onda napravim upgrade na 12. 

 

Vi koji ste na 12 neko vrijeme kavi su vam mjesecni updateovi i sigurnosni patchevi, dali ih uopce i ima, posto je mob vec 3,pol godine vani. A Emui 12 nam je poklon.

 

Hvala! :D

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 14:48 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže...

I meni napokon stigo update "T2" sada mi vise nije napeto! Isto ga ne misli instalirati, barem ne za sada, jer 11 radi normalno, kad pocne stekati onda napravim upgrade na 12. 

 

Vi koji ste na 12 neko vrijeme kavi su vam mjesecni updateovi i sigurnosni patchevi, dali ih uopce i ima, posto je mob vec 3,pol godine vani. A Emui 12 nam je poklon.

 

Hvala! :D

 S obzirom da mate 9 ima emui 12 nema straha da ce p30 doc bar do 15 :)

13 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Zadnji sigurnosna zakrpa je svibanj ove godine, dosla mi je odmah nakon updejta na EMUI 12.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Dobio sam priliku da dobijem razbijeni p30 pro (ekran je kaput) i narucio sam preko aliexpresa prednji display i sam bi to zamijenio.

Zanima me samo da li se uopce to isplazi raditi i da li je upitna kvaliteta tih ekrana sa aliexpresa u odnosu na neki servis u hr.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
legend kaže...

Dobio sam priliku da dobijem razbijeni p30 pro (ekran je kaput) i narucio sam preko aliexpresa prednji display i sam bi to zamijenio.

Zanima me samo da li se uopce to isplazi raditi i da li je upitna kvaliteta tih ekrana sa aliexpresa u odnosu na neki servis u hr.

 prodaju se po njuskalu od 1500, tako ako mozes proci jeftinije od toga zasto ne, koji si ekran narucio stavi link

15 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro


https://a.aliexpress.com/_msRX6a0

uzeo sam samo ekran pa kad stigne vidjet cu

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
legend kaže...


https://a.aliexpress.com/_msRX6a0

uzeo sam samo ekran pa kad stigne vidjet cu

 

ajde da te zamolim da kad ti stigne i kad središ mob da samo napišeš svoja iskustva s tim ekranom (i prodavačem), imam jedan P30 sa istim problemom koji čeka novi ekran pa da vidim da li se isplati popravljati (s tim da bi ja vjerojatno uzeo cijeli okvir s ekranom)

unaprijed hvala

16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

mene isto zanima kako ce ispasti posto je zakrivljen ekran

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Mobitel je rastavljen, prednja strana (display) je skinut i čeka se da dode drugi, uz to popravio sam tipku za paljenje jer je bila utisnuta (nije se moglo nikako pritisnuti), najvjerojatnije je pao tocno na nju. Sad najnormalnije mikroprekidač odradi svoje. 

Objavim rezultate kad stigne sve i kad ga slozim nazad.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Stigao je display , prikopcao na maticnu i za sada radi. Ali jos cekam da mi dodu ljepila za mobitele i dvostruka ljepljiva m3 traka da to sve ukomponiram. Jos bi se trebao neki dio sa starog displaya skinut i stavit na novi, to cu kada mi stignu trake.

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
legend kaže...

Stigao je display , prikopcao na maticnu i za sada radi. Ali jos cekam da mi dodu ljepila za mobitele i dvostruka ljepljiva m3 traka da to sve ukomponiram. Jos bi se trebao neki dio sa starog displaya skinut i stavit na novi, to cu kada mi stignu trake.

 

 

super, i kakav je display? kao original ili lošiji?

15 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Kvaliteta je skoro ista, ja sam zadovoljan, sve funkcijonira

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
legend kaže...

Kvaliteta je skoro ista, ja sam zadovoljan, sve funkcijonira

 I zvučnik za razgovor radi uredno?

Često je problem kod izmjene prednjeg ekrana da je zvuk kada se javite na mobitel, sugovornika ili slabo ili opće ne čujete, baš zato jer je nespecifičan, zvuk se reproducira putem vibracija samog ekrana, pa ako se ekran ne ugradi ispravno, te mikrovibracije su nepostojane (ne prenašaju se) i nema zvuka...

Ja sam baš nedavno popravio jednoga, ali nisam htio riskirati, pa sam kupio polovni ispravni set sa ebay-a (touch-display + okvir i baterija) i samo prebacio komponente iz jednoga u drugi, sve radi uredno.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
         
BTW: za lijepilo poklopca sam koristio E6000

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 23:23 (1BIT).
15 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Mobitel je sklopljen i sve radi pa tako i zvucnici. kupljena je i maska i prednje staklo. S obzirom da sam ga dobio ulozenih 400 kn na prednji ekran i maske mislim da je dobar deal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 mjeseci
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Koliko košta da se zamjeni staklo na Huawei P30 Pro u nekom ovlaštenom servisu?

Znači napuklo je samo staklo u gornjem kutu, sve inače radi.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2022 20:16 (Put1n).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice