Zahtjev za trajno isključenje usluga?

poruka: 7
|
čitano: 11.082
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Zahtjev za trajno isključenje usluga?

Je radio tko ovo preko maila ili pošte? 

Tu je link obrasca i piše da se šalje na neko savjetovanje pa me zanima da li je to u biti isključenje nakon što se pošalje i oni zaprime ili je to opet neka retention fora jer zbog ovog "savjetovanje" na adresama mi se čini da nije tako jednostavno da je dovoljno poslati i otkazati ili?

 

 e-mailom na savjetovanje.dokumentacija@t.ht.hr (privitak ne smije biti veći od 10MB) ili  telefaksom na 01/3037-157 ili  poštom na Hrvatski Telekom d.d., Odsjek za savjetovanje korisnika, p.p. 219, 10002 Zagreb.

 

Zahtjev za trajno isključenje usluga u nepokretnoj mreži

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zahtjev za trajno isključenje usluga?

Ja sam predao zahtjev za trajno isključenje putem maila, na tu adresu sam poslao sljedeće podatke: ime i prezime, OIB, poziv na broj s računa, iznos zadnjeg računa, naziv tarife, datum sklapanja ugovora i kontakt broj. Samo sam napisao da želim isključenje svih usluga i to je bilo to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Zahtjev za trajno isključenje usluga?

Na koji mail?

13 godina
neaktivan
offline
Zahtjev za trajno isključenje usluga?

Pa na tu koju si naveo, savjetovanje.dokumentacija@t.ht.hr

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Zahtjev za trajno isključenje usluga?

Krivo skužio poruku. OK,hvala. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Zahtjev za trajno isključenje usluga?
protest431 kaže...

Krivo skužio poruku. OK,hvala. 

Ništa! Čisto kao heads up, od njih sam dobio samo automatski odgovor, dakle nema konkretne potvrde.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Zahtjev za trajno isključenje usluga?
Ja sam slao baš taj dokument - ispunjen i potpisan na taj mail. Nakon 10ak dana su me nazvali i pokušali uvaliti nekvu drugu ponudu, ali sam striktno rekao da želim isključenje i to je bilo to.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice