RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje

poruka: 11
|
čitano: 3.750
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje

Pozdrav

Krajem 2019. sam kupio Asus Dual RTX 2070 Super 

Sve je uredno radilo do jucer kad se komp prilikom igranja ugasio i nije se vise zelio paliti dok je GPU unutra

Rekoh OK pregorila je, a sad pitanje? 

Kupljena je u ADM-u i jos je pod garancijom, zanima me što ću dobiti nazad? 

Koliko vidim 2070S vise nema u ponudi a cijenovni ekvivalent je trenutno sa ovim cijenama 1660Ti ... 

Da li netko ima iskustva sa ovakvim slucajem? 

Hvala ekipa :) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje
Pošto 2070 Super nije dostupan 99% da će ti samo vratiti novac.

Koliko ja znam trebali bi ti ponuditi ekvivalent prvo a tek onda novac, no i prilikom zadnjeg ludila s GPU-ima su ladno samo novce vraćali iako su imali taj GPU jer je cijena otišla 2-3 gore i onda s time nemožeš ništa.
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje

Ukoliko odobre garanciju trebao bi dobiti istu ili sličnu zamjensku, dakle neku verziju RTX 270-ice.

Ukoliko nemaju onda zamjenska ali slične cijene ili povrat love.  

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
14 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje

Zar nije netko na forumu napisao da mu se desila ista stvar i da su mu dali novu 30xx seriju ... Sretno, svakako dobit ces nesto , a zakinut neces biti.

13 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje
RTX 2070 neće dobit sigurno jer ih ne prave, a RTX 3k seriju ovisi koliko je koštala 2070 super na računu jer ako je skuplje neće mu ni to dati.
robimarko@gmail.com
11 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje

Koliko znam iz iskustva moraju ti ponuditi oboje tj. novac ili novu istu karticu ili karticu nove generacija koja je jača od kartice koju šalješ na garanciju.

 

Na tebi je da biraš što želiš.

13 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje

Da, ali ti ne moraju ponuditi karticu od 5k ako je tvoja bila plaćena tipa 2k.

Vjeruj mi da mislim da to baš i nije najbolje zakonski definirano jer ovako možeš završiti s novcem ali nemožeš ništa uzet za tu lovu.

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2021 11:40 (robimarko).
15 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje
qwertYxoZ kaže...

Koliko znam iz iskustva moraju ti ponuditi oboje tj. novac ili novu istu karticu ili karticu nove generacija koja je jača od kartice koju šalješ na garanciju.

 

Na tebi je da biraš što želiš.

... koja je iste vrijednosti kao i kartica koju je platio.

Naravno da mu mogu dati i RTX 3090 ako su dobre volje, ali ne moraju. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
11 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje
boxer kaže...
qwertYxoZ kaže...

Koliko znam iz iskustva moraju ti ponuditi oboje tj. novac ili novu istu karticu ili karticu nove generacija koja je jača od kartice koju šalješ na garanciju.

 

Na tebi je da biraš što želiš.

... koja je iste vrijednosti kao i kartica koju je platio.

Naravno da mu mogu dati i RTX 3090 ako su dobre volje, ali ne moraju. 

 Nene, na njima je da biraju koja će ga kartica dopasti ali NE SMIJE biti lošijih performansi od one koju je imao.

 

Dakle ne smiju mu ponuditi npr. 3060 

15 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje
qwertYxoZ kaže...
boxer kaže...
qwertYxoZ kaže...

Koliko znam iz iskustva moraju ti ponuditi oboje tj. novac ili novu istu karticu ili karticu nove generacija koja je jača od kartice koju šalješ na garanciju.

 

Na tebi je da biraš što želiš.

... koja je iste vrijednosti kao i kartica koju je platio.

Naravno da mu mogu dati i RTX 3090 ako su dobre volje, ali ne moraju. 

 Nene, na njima je da biraju koja će ga kartica dopasti ali NE SMIJE biti lošijih performansi od one koju je imao.

 

Dakle ne smiju mu ponuditi npr. 3060 

 Infomiši se malo o reklamacijama i povratima. 

Kada ti vraćaju novac za proizvod, onda ti vraćaju iznos novca koji si platio za proizvod, dakle vrijednost proizvoda u momentu kupovine koja je naznačena na računu. Taj proizvod može kroz vrijeme izgubiti ili dobiti na vrijednosti, ali to nema veze, vraća ti se iznos koji si platio na računu. 

Performanse, broj ventilatora, težina, ulazi, napajanje i druge karakteristike nemaju veze sa time. 

Dakle dužni su mu ponuditi identičan zamjenski proizvod, a ukoliko nemaju na stanju, ponditi mu drugi ali iste vrijednosti uplaćenog novca ili vratiti novac pa neka se snalazi. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
11 godina
offline
Re: RTX 2070 Super Asus Dual RMA pitanje
qwertYxoZ kaže...

 Nene, na njima je da biraju koja će ga kartica dopasti ali NE SMIJE biti lošijih performansi od one koju je imao.

 

Dakle ne smiju mu ponuditi npr. 3060 

 gdje to piše

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice