NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 697.358
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
sseennoonn kaže...

jel ima tj jel imao itko od vas problema sa monitorom i TVom povezanim u isto vrijeme. Naime događa mi se to da ako mi je tv ugašen kada upalim komp  i počnem koristiti browser  dokle god ne upalim tv da radi paralelno sa monitorom ,monitor konstantno blinka (refresha se) svakih 5-10 sekundi zacrni se ekran i ponovo se upali bez ikakvog tona,samo nestane slika bez zvuka da se nešto "iskopčalo" ... I tako konstantno dok god ne upalim telku onda prestane... Prije neko vrijeme me to bilo mučilo i da me ubiješ ne znam kako sam to riješio .. Oba su namjestena na 1080p ali eto.. Djeluje mi da grafa šalje signal TVu i dok god nije upaljen refresha monitor iz nekog razloga 

 meni se isto to događalo dok sam namjestio intelovu igpu da daje signal za tv, a nvidiu 1050ti za monitor, jer sam 'štedio' 1050ti za bolje perfomanse

kad sam prešao na gtx 1070 isključio sam intelovu grafu i sve prebacio na nevidiju, sad tih problema više nema

12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Ako nemaš potrebu da su ti oba aktivna istovremeno, prebacuj 1 ili 2 kako ti koji treba. Kod mene nije iste rezolucije, ali tako radim preko win+p komande, a i grafika se više grije kad su oba aktivna ( 10 +C)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
sseennoonn kaže...

jel ima tj jel imao itko od vas problema sa monitorom i TVom povezanim u isto vrijeme. Naime događa mi se to da ako mi je tv ugašen kada upalim komp  i počnem koristiti browser  dokle god ne upalim tv da radi paralelno sa monitorom ,monitor konstantno blinka (refresha se) svakih 5-10 sekundi zacrni se ekran i ponovo se upali bez ikakvog tona,samo nestane slika bez zvuka da se nešto "iskopčalo" ... I tako konstantno dok god ne upalim telku onda prestane... Prije neko vrijeme me to bilo mučilo i da me ubiješ ne znam kako sam to riješio .. Oba su namjestena na 1080p ali eto.. Djeluje mi da grafa šalje signal TVu i dok god nije upaljen refresha monitor iz nekog razloga 

 meni ali bez obzira bio tv upaljen ili ne..od predzadnjih drivera vise nemam taj problem. ali isto tako prvo sam pobrisao sve sa DDU-om pa instalirao nove drivere.

 

prije toga nikad takvi problemi sa AMD-om, ne kuzim koga vraga nvidia izvađa...

10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Igor666 kaže...
sseennoonn kaže...

jel ima tj jel imao itko od vas problema sa monitorom i TVom povezanim u isto vrijeme. Naime događa mi se to da ako mi je tv ugašen kada upalim komp  i počnem koristiti browser  dokle god ne upalim tv da radi paralelno sa monitorom ,monitor konstantno blinka (refresha se) svakih 5-10 sekundi zacrni se ekran i ponovo se upali bez ikakvog tona,samo nestane slika bez zvuka da se nešto "iskopčalo" ... I tako konstantno dok god ne upalim telku onda prestane... Prije neko vrijeme me to bilo mučilo i da me ubiješ ne znam kako sam to riješio .. Oba su namjestena na 1080p ali eto.. Djeluje mi da grafa šalje signal TVu i dok god nije upaljen refresha monitor iz nekog razloga 

 meni ali bez obzira bio tv upaljen ili ne..od predzadnjih drivera vise nemam taj problem. ali isto tako prvo sam pobrisao sve sa DDU-om pa instalirao nove drivere.

 

prije toga nikad takvi problemi sa AMD-om, ne kuzim koga vraga nvidia izvađa...

 Sljedeci put ddu+nvslimmer, mozda tad nebu problema...

5 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 21:22 (Riot).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Version: 452.06 WHQL
Release Date: 2020.8.17
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 562.06 MB
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Version:456.38  WHQLRelease Date:2020.9.17Operating System:Windows 10 64-bitLanguage:English (US)File Size:609.03 MB

 

 

Game Ready for Fortnite RTX
This new Game Ready Driver provides support for Fortnite’s dramatic new update which adds ray-traced effects, NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex, and a custom RTX map. In addition, this release also provides optimal day-1 support for Halo 3: ODST and Mafia: The Definitive Edition.

Gaming Technology

  • Includes support for GeForce RTX 3080 and 3090 GPUs
  • GeForce Experience Automatic Performance Tuning for GeForce RTX 30-series and RTX 20-series
  • GeForce Experience in-game performance monitoring for GeForce GTX 600 series and above
  • ShadowPlay gameplay recording now supports HDR on GTX 900-series and above (RTX 3090 can capture 8K 30fps HDR)
  • NVIDIA Broadcast app with AI-powered noise removal and virtual background
  • 5 New G-SYNC Compatible Monitors

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Ne znam kako vama ali ovi novi su mi u BF5 katastrofa...
Driveri prije njih stavljeni i nikakav problem
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Version: 456.55 WHQL
Release Date: 2020.9.28
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 609.92 MB
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1.

Game Ready for NVIDIA Reflex Support for ‘Call of Duty: Modern Warfare’ and ‘Call of Duty: Warzone’
Our latest GeForce Game Ready driver provides support for NVIDIA Reflex in the blockbuster titles, Call of Duty: Modern Warfare and Call of Duty: Warzone, as well as offers the best experience in Star Wars: Squadrons. The new Game Ready Driver also improves stability in certain games on RTX 30 Series GPUs.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Zdravo, dali netko ima problema s rtx 3080, grafička mi se svako malo ruši, nebi je htio slati na reklamaciju jer mi je trgovina skoro 100km dalje od mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Zelenapaprika2 kaže...

Zdravo, dali netko ima problema s rtx 3080, grafička mi se svako malo ruši, nebi je htio slati na reklamaciju jer mi je trgovina skoro 100km dalje od mene.

 pa zar nisi jos procitao o problemima sa novim RTX 3080

mnogi partneri su koristili lose kondenzatore,pogledaj po youtubu

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Zelenapaprika2 kaže...

Zdravo, dali netko ima problema s rtx 3080, grafička mi se svako malo ruši, nebi je htio slati na reklamaciju jer mi je trgovina skoro 100km dalje od mene.

 Da, cijeli internet:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
3 godine
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ne, dobio sam grafičku neplanirano, dobro znači kartica ne valja morat ču je reklamirati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Zelenapaprika2 kaže...

Ne, dobio sam grafičku neplanirano, dobro znači kartica ne valja morat ču je reklamirati?

još ništa nije sigurno, možda je neka greška u siftveru koju će ispraviti updejtima

šteta je vraćati dok se ne zna u čemu je problem, jer dugu nećeš tako skoro nabaviti kad je gadna nestašica, a uvijek je možeš reklamirati

 

zasad je možeš ograničiti da nejde preko 2ghz, odnosno malo je downclockati u msi afterburneru, recimo za 50mhz i probaj jel se i dalje ruši

od 50-100mhz downclocka bi trebalo biti dovoljno, a to ti neće biti previše vidljivo u perfomansama

btw., koji model si dobio?

3 godine
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Nekakvu s jednim ventilatorom, toćnije 2 jedan gore drugi dolje

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Zelenapaprika2 kaže...

Nekakvu s jednim ventilatorom, toćnije 2 jedan gore drugi dolje

 ah, to ti je nevidijina verzija, po svemu viđenom u testovima, sasvim solidna

pričekaj malo s prodajom jer je lako moguće da će ispraviti stvar s updejtima, probaj je underclockati dotad da ne prelazi 2gb i da ti se ne ruši bezveze

11 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

instalirao nove drivere i nekako nejdu glatko igre vise, koji su najbolji za gtx1660super, ona verzija prije je puno bolje radila, ima koja bolja

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Joky007 kaže...

instalirao nove drivere i nekako nejdu glatko igre vise, koji su najbolji za gtx1660super, ona verzija prije je puno bolje radila, ima koja bolja

 Vrati drivere iz 27.08 ovi novi nisu dobri 

13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Zadnje 2 verzije novih su jako lose napravljene za sve kartice (osim mozda 3xxx).. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
psihoroba kaže...

Zadnje 2 verzije novih su jako lose napravljene za sve kartice (osim mozda 3xxx).. 

 

 Još nemaš 3090? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
CyberDemonVZ kaže...
psihoroba kaže...

Zadnje 2 verzije novih su jako lose napravljene za sve kartice (osim mozda 3xxx).. 

 

 Još nemaš 3090? :D

 samo da svoju 2080ti prodam i napadam je 🤣

11 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ja stavljam svaku novu verziju drivera i sve radi odlicno na svu srecu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Joky007 kaže...

instalirao nove drivere i nekako nejdu glatko igre vise, koji su najbolji za gtx1660super, ona verzija prije je puno bolje radila, ima koja bolja

 Ja sam sa novim driverima dobio zelen screen na stotinku i to samo u Rustu kad napravim nagli pokret i to se desi 10ak puta u sat vremena. Vratio se nazad na 451.67 i tu je sve ok tak da tu budem i ostao, na 1660ti sam.

11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

ja cu se vratit na 452.06, mafia mi radila dobro na starijim a sad zna trzati, dal si kompletno prije obrisao sve pa  onda instalirao druge?

10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Joky007 kaže...

ja cu se vratit na 452.06, mafia mi radila dobro na starijim a sad zna trzati, dal si kompletno prije obrisao sve pa  onda instalirao druge?

 Ja uvijek radim DDU + NVslimmer da pobrisem bloatware.

11 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Koja je razlika između dch i standard, koje staviti

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Joky007 kaže...

Koja je razlika između dch i standard, koje staviti

 

tu ti je sve objašnjeno

*# @Frk #*/
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Version:456.71  WHQL

Release Date:2020.10.7

Operating System:Windows 10 64-bitLanguage:

English (US)File Size:610.84 MB

 

Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1.

Game Ready for Call of Duty: Black Ops Cold War PC Beta
This new Game Ready Driver provides support for the upcoming Open Beta for Call of Duty: Black Ops Cold War. In addition, this driver enables support for NVIDIA Reflex in the Beta, allowing GeForce gamers to reduce system latency and improve responsiveness of gameplay.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Imam problem s laptopom koji koristi Optimus tehnologiju (intel GPU + NVIDIA GPU). Stvar je ta da u NVIDIA Control Panelu ne rade nikakve opcije što se tiče vsync-a, triple bufferinga, max frame limita. Ima netko da je uspio riješiti taj problem?

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 20:32 (Toxic1337).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice