NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.381
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ista... msm nedostupna

bilo je jače od mene

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Sreća vaša da nema ovih sad u prodaji jer biste ugrabili zotac msi i ostale fušere. Asus izgleda ovde najozbiljniji. Sad znamo šta uzet, ne letit odma zatvorenih očiju.  

Dobar je MSI ako kupuješ male stvari od njih (mini ATX ploče, mini grafičke), ne sjećam se da sam išta servisirao od njih. 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Dakle ZOTAC je zafušario maksimalno... FE edicije imaju puno bolje rješenje... a Bog Asus je prepoznao problem u startu i otišao korak dalje te upgrejdao cijelu stvar... wow, svaka čast Asus - nije ni čudo da je TUF tako dobar u ovoj seriji.

 

EDIT: Umirem od smijeha na MSI X Trio... koji fušeri, omg... jebeni klaunovi.

 Pise u clanku da to nije MSI nego ZOTAC kojeg je netko poslije lemio

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Sreća vaša da nema ovih sad u prodaji jer biste ugrabili zotac msi i ostale fušere. Asus izgleda ovde najozbiljniji. Sad znamo šta uzet, ne letit odma zatvorenih očiju.  

 Kao guske u maglu

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Eii moram prije no što postavim pitanje pohvaliti AMD GPU odjel, jer za njih postoji brand  Sapphire koji se bira bezuslovno i niti jedan drugi.

Ima li Nvidija takvo što, jer kod mene je sve stock Nvidija. Samo jedna Quadrovka je bila od HP-a. Samo pouzdan odgovor mi treba.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 19:16 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bila nekoc EVGA, danas vjerojatno ASUS.
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...

Dakle ZOTAC je zafušario maksimalno... FE edicije imaju puno bolje rješenje... a Bog Asus je prepoznao problem u startu i otišao korak dalje te upgrejdao cijelu stvar... wow, svaka čast Asus - nije ni čudo da je TUF tako dobar u ovoj seriji.

 

EDIT: Umirem od smijeha na MSI X Trio... koji fušeri, omg... jebeni klaunovi.

 Onaj kanal koji sam linkao onda kad sam otkazao Zotac Trinity je takodjer i za Msi Tri X rekao da pcb nije bas najbolji dok je za Asus rekao da je odlican, to je jedan od razloga zasto sam narucio TUF.

Nikad nisam imao Zotac a kako ce cini niti necu.... 

 

Znaš li možda da li je EVGA XC3 Black Gaming dobar model?

Nigdje nisam našao kvalitetne informacije o tom modelu,pogotov ''Black Gaming''.

 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...
dery kaže...

Sreća vaša da nema ovih sad u prodaji jer biste ugrabili zotac msi i ostale fušere. Asus izgleda ovde najozbiljniji. Sad znamo šta uzet, ne letit odma zatvorenih očiju.  

 Zanimam me u cijeloj toj priči kakav je EVGA FW3

Treba se cekat rastavljanje grafe da se vidi kakav je pcb i hladjenje.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jurassic Park kaže...
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...

Dakle ZOTAC je zafušario maksimalno... FE edicije imaju puno bolje rješenje... a Bog Asus je prepoznao problem u startu i otišao korak dalje te upgrejdao cijelu stvar... wow, svaka čast Asus - nije ni čudo da je TUF tako dobar u ovoj seriji.

 

EDIT: Umirem od smijeha na MSI X Trio... koji fušeri, omg... jebeni klaunovi.

 Onaj kanal koji sam linkao onda kad sam otkazao Zotac Trinity je takodjer i za Msi Tri X rekao da pcb nije bas najbolji dok je za Asus rekao da je odlican, to je jedan od razloga zasto sam narucio TUF.

Nikad nisam imao Zotac a kako ce cini niti necu.... 

 

Znaš li možda da li je EVGA XC3 Black Gaming dobar model?

Nigdje nisam našao kvalitetne informacije o tom modelu,pogotov ''Black Gaming''.

 

To je njihov low end u 3080 ponudi.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Mitch kaže...
Bila nekoc EVGA, danas vjerojatno ASUS.

Znao sam i ja za EVGA ali nisam znao da se pokvario brand a još manje da je sada ASUS tak dobar. Jer ASUS-a sam ispopravljao, te pobacao čudo jedno. Jedno vrijeme gori od njega je bio samo Gygabite. Ne znam šta je sa ABIT-om ime koje se ovdje rijetko spominje a popravili su se ono full barem u pločama.

9 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Zašto nema ni jedne asus strix na youtube recenziji? Ako su ovako dobar posao sa TUF napravili Strix može biti samo bolji... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

Zašto nema ni jedne asus strix na youtube recenziji? Ako su ovako dobar posao sa TUF napravili Strix može biti samo bolji... 

 ma leakali su da je strix oc navodno 10% brža od referente... znači konkurira s 3090 referentnom

Zašto nema? Jer je najavljeno da tek izlasi sredinom 10tog mjeseca, kao i neki drugi modeli koje kasne i nema recenzije

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

Zašto nema ni jedne asus strix na youtube recenziji? Ako su ovako dobar posao sa TUF napravili Strix može biti samo bolji... 

Dosle su naknadno,ima rastavljanje na YT...odlican pcb,jos veca od TUF...3x8pin...bolji rgb.

Da nije tako velika uzeo bih ju ali po mjerama je bas apsolutno na knap za moje kuciste pa sam odlucio bolje ne iskusavat srecu pa da ne pase.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 19:38 (MEGATAMA).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Jurassic Park kaže...
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...

Dakle ZOTAC je zafušario maksimalno... FE edicije imaju puno bolje rješenje... a Bog Asus je prepoznao problem u startu i otišao korak dalje te upgrejdao cijelu stvar... wow, svaka čast Asus - nije ni čudo da je TUF tako dobar u ovoj seriji.

 

EDIT: Umirem od smijeha na MSI X Trio... koji fušeri, omg... jebeni klaunovi.

 Onaj kanal koji sam linkao onda kad sam otkazao Zotac Trinity je takodjer i za Msi Tri X rekao da pcb nije bas najbolji dok je za Asus rekao da je odlican, to je jedan od razloga zasto sam narucio TUF.

Nikad nisam imao Zotac a kako ce cini niti necu.... 

 

Znaš li možda da li je EVGA XC3 Black Gaming dobar model?

Nigdje nisam našao kvalitetne informacije o tom modelu,pogotov ''Black Gaming''.

 

To je njihov low end u 3080 ponudi.

 Imaju 3 XC3 varijante, koliko vidim 2 su gotovo identične, jedna ima lagani OC... što točno je različito u njima?

Ona "RGB" varijanta je dobrano skuplja, jedino interesantno na njoj, na prvu, je što ima dual bios... da li to vrijedi 80€ razlike... osim RGB ne vidim bitnih razlika, treba sačekat rastavljanje, ali vjerojatno se nešto da zaključit iz prethodnih generacija?

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...
MEGATAMA kaže...
Jurassic Park kaže...
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...

Dakle ZOTAC je zafušario maksimalno... FE edicije imaju puno bolje rješenje... a Bog Asus je prepoznao problem u startu i otišao korak dalje te upgrejdao cijelu stvar... wow, svaka čast Asus - nije ni čudo da je TUF tako dobar u ovoj seriji.

 

EDIT: Umirem od smijeha na MSI X Trio... koji fušeri, omg... jebeni klaunovi.

 Onaj kanal koji sam linkao onda kad sam otkazao Zotac Trinity je takodjer i za Msi Tri X rekao da pcb nije bas najbolji dok je za Asus rekao da je odlican, to je jedan od razloga zasto sam narucio TUF.

Nikad nisam imao Zotac a kako ce cini niti necu.... 

 

Znaš li možda da li je EVGA XC3 Black Gaming dobar model?

Nigdje nisam našao kvalitetne informacije o tom modelu,pogotov ''Black Gaming''.

 

To je njihov low end u 3080 ponudi.

 Imaju 3 XC3 varijante, koliko vidim 2 su gotovo identične, jedna ima lagani OC... što točno je različito u njima?

Ona "RGB" varijanta je dobrano skuplja, jedino interesantno na njoj, na prvu, je što ima dual bios... da li to vrijedi 80€ razlike... osim RGB ne vidim bitnih razlika, treba sačekat rastavljanje, ali vjerojatno se nešto da zaključit iz prethodnih generacija?

Mislim da je pcb u pitanju,ne sjecam se vise gdje sam citao...previse toga procitao o hrpi modela zadnjih dana.

9 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dap par ljudi je snimilo samo unboxing strixice. Ima ta jedna rastavljena sto je Megatama linkao i to je to. Asus strix rastura iz generacije u generaciju što se tiče Nvidie i ne treba gledati na tih 500 kn skuplje kad već daješ tolike pare bar ja neću gledati. A očito su opet napravili najbolji model.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam pitao maloprije na SFF networku dali ima sanse da Strixica stane u moje kuciste,ako da mogu ju narucit u Cyberport i otic ju osobno podic u trgovinu...bolja varijanta nego da mi ju salju sa Computeruniverse.

Ionako ce sve te modele vjerovatno dobit u otprilike slicno vrijeme ti razni shopovi,jos mi nisu skinuli novac sa kartice pa nije problem otkazat TUF.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Ja sam pitao maloprije na SFF networku dali ima sanse da Strixica stane u moje kuciste,ako da mogu ju narucit u Cyberport i otic ju osobno podic u trgovinu...bolja varijanta nego da mi ju salju sa Computeruniverse.

Ionako ce sve te modele vjerovatno dobit u otprilike slicno vrijeme ti razni shopovi,jos mi nisu skinuli novac sa kartice pa nije problem otkazat TUF.

 Ne leti pa je li vidiš da imaju sranje sa aib modelima. Daš 800€ i onda ti bude za kuraz samo da je gledaš u kompu.Ako sam dao toliko love želim da mi grafa ispunjava želje a ne da me prca.Ja nju prcam ona nek stenje.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 20:07 (dery).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja sam pitao maloprije na SFF networku dali ima sanse da Strixica stane u moje kuciste,ako da mogu ju narucit u Cyberport i otic ju osobno podic u trgovinu...bolja varijanta nego da mi ju salju sa Computeruniverse.

Ionako ce sve te modele vjerovatno dobit u otprilike slicno vrijeme ti razni shopovi,jos mi nisu skinuli novac sa kartice pa nije problem otkazat TUF.

 Ne leti pa je li vidiš da imaju sranje sa aib modelima. Daš 800€ i onda ti bude za kuraz samo da je gledaš u kompu.Ako sam dao toliko love želim da mi grafa ispunjava želje a ne da me prca.Ja nju prcam ona nek stenje.

Kakve probleme ima Asus?

15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Mitch kaže...
mrsmith kaže...

Dakle ZOTAC je zafušario maksimalno... FE edicije imaju puno bolje rješenje... a Bog Asus je prepoznao problem u startu i otišao korak dalje te upgrejdao cijelu stvar... wow, svaka čast Asus - nije ni čudo da je TUF tako dobar u ovoj seriji.

 

EDIT: Umirem od smijeha na MSI X Trio... koji fušeri, omg... jebeni klaunovi.

 Pise u clanku da to nije MSI nego ZOTAC kojeg je netko poslije lemio

ZOTAC ima ocrtane rubove linijom, MSI nema.. evo jednog MSI Trio X breakdowna s Youtube... djeluje mi isto kao onaj show primjerak, samo je tamo očito netko gadno zafušao lemljenje. U svakom slučaju, loše rješenje od strane MSI-ja - potogovo na top modelu.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Čim se nešto tu šuška ja ne bi volio bit tester, Ali to ja tako gledam ne zamaraj se.Asus bi trebao bit ok.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 20:26 (dery).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Čim se nešto tu šuška ja ne bi volio bit tester, Ali to ja tako gledam ne zamaraj se.

Imas na prosloj stranici slike, Asus TUF ima odlicno rijesenje a Strix moze bit samo bolja.

 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
dery kaže...

Čim se nešto tu šuška ja ne bi volio bit tester, Ali to ja tako gledam ne zamaraj se.

Imas na prosloj stranici slike, Asus TUF ima odlicno rijesenje a Strix moze bit samo bolja.

 

 Kod mene isto samo asus nevidija dolazi u obzir. Ajde javi kako to radi kad budeš.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 20:30 (dery).
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Obrisat molim ovaj post hvala.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 22:22 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
Mitch kaže...
Bila nekoc EVGA, danas vjerojatno ASUS.

Znao sam i ja za EVGA ali nisam znao da se pokvario brand a još manje da je sada ASUS tak dobar. Jer ASUS-a sam ispopravljao, te pobacao čudo jedno. Jedno vrijeme gori od njega je bio samo Gygabite. Ne znam šta je sa ABIT-om ime koje se ovdje rijetko spominje a popravili su se ono full barem u pločama.

Pa di si Abit izvuko pobogu, koliko se sjećam krknuli su tamo negdje u doba socket-a 775.

 

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kaze mi lik da Strixica pase na knap ali da je TUF bolji izbor za mene tako da ostaje narudzba. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kratko pitanje vezano za Strix... znaci li 3x8 konektor da ja moram mijenjat nesto vezano za svoj PSU tj kablove? Ne kuzim opce spiku oko tog.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ako imas 3x 8-pin pcie kabla i 3 utora za iste u napajanju, ne moras nista mijenjati.
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ma sva ozbiljnija 650w+ imaju 6+2 x4 kom.
 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice