AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.626.837
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Ja vjerujem da ce se AMD i Nvidia udruzit u jednu kompaniju i nazvat ce je Dunder Mifflin.

 

Silicij je proslost, okrenimo se celuloznoj buducnosti.

 

 

 

AMD Fanboyčina
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Jedva čekam da krene prodaja 6800/XT kartice su pre moćne.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Jedva čekam da krene prodaja 6800/XT kartice su pre moćne.

 Tko čeka dočeka, ja ću u međuvremenu igrat Cyberpunk sa RTX on  

 Idućih par generacija ću doduše najvjerojatnije pikirat Radeonku, ali o tom - po tom... 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Močnije od jampera nema šta i to u nekim igrama nenormalno. Nevidija ovaj put ima da se trese kad ih krenu izbacivat na lopate.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Da hit bi trebale biti 6700/xt za 300/350$ sa normalnih 8gb.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
:D
15 godina
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Da hit bi trebale biti 6700/xt za 300/350$ sa normalnih 8gb.

 Te će pokopat nevidijin mid range.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Meni je baš extra kod novih Navija kaj su bolje na nižim rezolucijama.
 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: AMD Navi
dery kaže...

Močnije od jampera nema šta i to u nekim igrama nenormalno. Nevidija ovaj put ima da se trese kad ih krenu izbacivat na lopate.

 Totalno nenormalno ludilo. Ubijaju na 1080p i 2-5 fpsa na 1440p sa OC i 370W. Zapravo ne trebaju dlss koliko su moćne.

 

Driveri klize. Prodaju se ko kifle. Prodano je svih 50 komada yutuberima.

 

Jensen kad je došao i pročitao dva posta od Hrce i Boxa, prislonio si Papovku na čelo od očaja.

 

I cijena je odična za ono što nude. Uz sve te benefite ko bi kupio Nvidiju.

 

Navodno će ih Rimac dijelit sa Konceptom 4.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
13 godina
offline
AMD Navi

Ne razumijem kako im se isplati uopće imati takav launch?

 

Prodaš 2000 kartica po duploj cijeni i postaneš predmet sprdnje i podsmjeha svih gamera/entuzijasta...Kak je to isplativo? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Meni je baš extra kod novih Navija kaj su bolje na nižim rezolucijama.

 RX6800 u svim rezolucijama jači od 3070 i to dosta.Kod 1080p skoro dostiže i jačeg jampera dok čak u 1440p prešiša rtx3070. Stvarno šta kažeš u nižim rezolucijama evo na 1080p -6800xt parira duplo skupljoj rtx3090.Čak na 1440p joj je blizu. 

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Ma odlične su pogotovo ako uzmeš u obzir da na 1080p dobiva 3090 od 1500$ kod nas 13k kuna+. Ovo je prosjek 18 igara nije to mali uzorak. Jbg da su normalne okolnosti ta kartica je 650$.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 16:55 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD Navi

Ma kartica je cudo neviđeno... s naglaskom na neviđeno

12 godina
online
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Ma odlične su pogotovo ako uzmeš u obzir da na 1080p dobiva 3090 od 1500$ kod nas 13k kuna+. Ovo je prosjek 18 igara nije to mali uzorak.

 Odlična vijest za 0,0000000005% igrača koji krknu 1000 eura za grafu i igraju se na FHD-u.

 

EDIT : Sad će doć onaj sa "masom profića" spikom

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 16:56 (DarthMarkus).
3 godine
offline
AMD Navi

Ja bas ne vidim sto je tu toliko impresivno kod RX 6800. Po tom grafu 9-10% bolja a kosta 13-15% vise ako gledamo MSRP, bez DLSSa i bez RT. Bolje da su smanjili VRAM i spustili cijenu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
AMD Navi

Navodno će 6900xt biti doplo veći launch nego 6800.

 

Dakle 2 x 0.

 

Veselite se. 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Nisu cijenu pogodili jer Nvidia puno bolje kotira kod populacije. 6800XT je trebala biti 580$,a ovo obična 500$ onda bi dobili dosta kupaca.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Navi

Prvi macici se u vodu bacaju pa tako i ova AMD serija, slijedeca ce biti pun pogodak 2077 kada izade i Cyberpunk

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Nisu cijenu pogodili jer Nvidia puno bolje kotira kod populacije. 6800XT je trebala biti 580$,a ovo obična 500$ onda bi dobili dosta kupaca.

 Znaju oni dobro jesu li pogodili ili nisu. Prodavat će se to ko jamper dočim su jake tako, to se traži ne pita se koliko košta. 

kradem mine iz minskog polja
12 godina
online
Re: AMD Navi
dery kaže...
mislioc kaže...
Nisu cijenu pogodili jer Nvidia puno bolje kotira kod populacije. 6800XT je trebala biti 580$,a ovo obična 500$ onda bi dobili dosta kupaca.

 Znaju oni dobro jesu li pogodili ili nisu. Prodavat će se to ko jamper dočim su jake tako, to se traži ne pita se koliko košta. 

 I onda baja sa 2060 upali dlss u Cyberpunku.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Daj pusti ih malo da se hrabre, pokušavaju doći k sebi od šoka paper launcha i cijena gorih od nevidijinih.
Nije to lako :)))
13 godina
offline
Re: AMD Navi
DarthMarkus kaže...

Navodno će 6900xt biti doplo veći launch nego 6800.

 

Dakle 2 x 0.

 

Veselite se. 

Znači može se reći da će biti i 10 puta veći launch?

14 godina
offline
AMD Navi

nije lako nikome jer nvidia je jednako preskupo govno kojeg isto nema. s time da nvidija preskupo govno zadnjih 3-4 godine.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: AMD Navi
forumaš kaže...

nije lako nikome jer nvidia je jednako preskupo govno kojeg isto nema. s time da nvidija preskupo govno zadnjih 3-4 godine.

 To apsoštumfno stoji.

 

Promster kaže...
DarthMarkus kaže...

Navodno će 6900xt biti doplo veći launch nego 6800.

 

Dakle 2 x 0.

 

Veselite se. 

Znači može se reći da će biti i 10 puta veći launch?

 Slično nešto kako je Broj Jedan poduplao Grunfu plaću.

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 17:19 (DarthMarkus).
15 godina
offline
Re: AMD Navi
DarthMarkus kaže...
dery kaže...
mislioc kaže...
Nisu cijenu pogodili jer Nvidia puno bolje kotira kod populacije. 6800XT je trebala biti 580$,a ovo obična 500$ onda bi dobili dosta kupaca.

 Znaju oni dobro jesu li pogodili ili nisu. Prodavat će se to ko jamper dočim su jake tako, to se traži ne pita se koliko košta. 

 I onda baja sa 2060 upali dlss u Cyberpunku.

 Jebo dlss rt daj mi jeftino i jako pas im mater. Jel vidiš danas na blek fraj kako rtx2080 može bit jeftinija dosta kao nekad davno. Ne uzimati iz principa jer prodaju maglu.

kradem mine iz minskog polja
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Kad se sjetim hrce i njegovih 'najava' kako će navija biti na lopate, kak će za cijenu 3080 kupit 5600x, matičnu i 6800xt...
A fino sam mu rekao da će pojest govno, da pojest - prejest se i još će mu za zimnicu ostat... :D
Šteta što su ga kartonirali
9 godina
offline
Re: AMD Navi

On je to namjerno napravio, jer je skužio da će izgorit ko šibica na forumu poslije "launcha"

15 godina
offline
AMD Navi

Ako ovako bude i u sljedečem bf-u onda se nema šta mislit. Osim ako bude dlss a navi ne bude imao. Brutala šta se jamperu dogodi ovde, mene je sram. Jbg ova igra je standard za sve ma šta god vi rekli sad. Prokletstvo Bf-a ih prati duuugo.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Navi

Sto cekas? ti jos uvijek na rx580... cini mi se da ces je samo sanjati jer inace ko puno laje ne grize...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
toxic kaže...

Sto cekas? ti jos uvijek na rx580... cini mi se da ces je samo sanjati jer inace ko puno laje ne grize...

 Čekam mid range i neku igru radi koje se isplati išta uzet. Stalker i bf6 su jedini koji su vrijedni.

kradem mine iz minskog polja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice