AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.626.571
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
nicky.sl kaže...

 Uuuuu onu Asusicu s vodom  bi mogao udomiti 

 to ti je sveta vodica unutra. nju ce dobit samo bozji predstavnik na zemlji. za smrtnike, amd i dalje nudi samo 5700xt. sve ostalo na papiru.

13 godina
online
AMD Navi

caseking.de

hm

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Navi
Strider-X kaže...

caseking.de

hm

 Đizs, pa kakvi će onda bit naši skalperi? 3070 i nije loš deal za cca 5-5.5k ak se nađe

12 godina
online
Re: AMD Navi
Skuplje od Nvidije i nedostupne. Super
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi

Krenule su recenzije za nitro+

 

Izgleda ništa od kartice do sljedeće godine. Po ovim cijenama nema šanse da ću uzimati.

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Re: AMD Navi
6300kn za običnu 6800 pa to više nema veze s vezom.
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Navi je najjači paper launch svih vremena.

 Ovo je tvoja najbolja i najtočnija izjava od kad si na forumu! 

#YOLO
9 godina
offline
AMD Navi

Pa jebiga, kakaj godina i dobro je 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD Navi

U hrvatskoj 0 artikala, već provjerio sve dućane

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 1 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Teta Lisa why you do dis....

#YOLO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
AMD Navi

Glavno da su ovi is AMD-a seruckali po Nvidiji a još su gori. Kartice skuplje i još ih nigdje nema.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 15:36 (iMik).
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Ah šteta kaj ih nema ali barem imaju 16gb vrama na papiru.
 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
jovial kaže...
nicky.sl kaže...

 Uuuuu onu Asusicu s vodom  bi mogao udomiti 

 to ti je sveta vodica unutra. nju ce dobit samo bozji predstavnik na zemlji. za smrtnike, amd i dalje nudi samo 5700xt. sve ostalo na papiru.

 Tamo za pola godine dok mi dosadi ova RTX 3070 možda i stigne koja u naše trgovine

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
15 godina
offline
AMD Navi

Nema ni na microcenteru koji je u Americi nesto ala Microline za HR

 

edit - takoder nema smisla branit AMD/TSMC, ali morate shvatit da oni u odnosu na Nvidiju imaju 4-5 launcha samo ovaj mjesec. PS5, XSX, Apple M1 i iPhone 12, RX6000 i Zen3.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 15:46 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Navi

Jbt, pa za ovo je i nvidijin paper launch bio "launch"

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
iMik kaže...

Glavno da su ovi is AMD-a seruckali po Nvidiji a još su gori. Kartice skuplje i još ih nigdje nema.

 Na žalost tako je. Nadao sam se da će biti kartica i da će cijene pasti malo bez obtira što sam dao već lovu, no za tržište bi bilo nužno da se cijene malo primire. Ovo kaj se događa zadnjih godina s GPU-ovima nema baš nekog smisla, a rudarenje kriptovaluta bi tu moglo biti krivac bar 50%.

 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
AMD Navi

Htio sam čovjeka pitat jel' kupio 6800... kad ono, RIP

 

Valjda ide novi account uskoro 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Bit ce grafickih taman dok se driveri srede pic-mic!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...

Jbt, pa za ovo je i nvidijin paper launch bio "launch"

 

Dado_ZG78 kaže...
iMik kaže...

Glavno da su ovi is AMD-a seruckali po Nvidiji a još su gori. Kartice skuplje i još ih nigdje nema.

 Na žalost tako je. Nadao sam se da će biti kartica i da će cijene pasti malo bez obtira što sam dao već lovu, no za tržište bi bilo nužno da se cijene malo primire. Ovo kaj se događa zadnjih godina s GPU-ovima nema baš nekog smisla, a rudarenje kriptovaluta bi tu moglo biti krivac bar 50%.

 

Pa iskreno ovo nije nista blizu "paper launcha" za PS5 po toj logici.

3-4 miljuna narucenih konzola, isporuceno vjerojatno <15% tog broja.

 

Jednostavno je takva situacija, TSMC mora stancat previse razlicitih proizvoda, arhitektura itd., logistika ne moze odradit svoje...ne ocekujem nijedan proizvod iz TSMCa u svojim rukama do 2-3 mj. 2021.

10 godina
offline
Re: AMD Navi
Čitatelj kaže...

Bit ce grafickih taman dok se driveri srede pic-mic!

Driveri kod nvidije ? Za AMD se jos nitko nije zalio na drivere, dok se za nvidiju jos uvijek zale 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 16:03 (hahhaajaads).
15 godina
offline
Re: AMD Navi
hahhaajaads kaže...
Čitatelj kaže...

Bit ce grafickih taman dok se driveri srede pic-mic!

Driveri kod nvidije ? Za AMD se jos nitko nije zalio na drivere, dok se za nvidiju jos uvijek zale 

 Tko će se žalit. Samo recezenti dobili oni ne igraju. Čekaj za koji mjesec kad se gaming ekipa doćepa onda je testiranje.

kradem mine iz minskog polja
9 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
iMik kaže...

Glavno da su ovi is AMD-a seruckali po Nvidiji a još su gori. Kartice skuplje i još ih nigdje nema.

 Ili su samo odlučili kopirati nvidiju kad već vide da dotičnima sve prolazi po principu-dok je ovaca bit će i vune!?

 

 

10 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...
hahhaajaads kaže...
Čitatelj kaže...

Bit ce grafickih taman dok se driveri srede pic-mic!

Driveri kod nvidije ? Za AMD se jos nitko nije zalio na drivere, dok se za nvidiju jos uvijek zale 

 Tko će se žalit. Samo recezenti dobili oni ne igraju. Čekaj za koji mjesec kad se gaming ekipa doćepa onda je testiranje.

 Da malo citas redit, sve ovisi gdje se nalazis. U jednoj drzavi dobijes bez beda 6800/XT, dok u jednoj cekas od day 1 RTX 3080, u nekoj drugoj drzavi ce bit potpuno suprotno.

15 godina
offline
AMD Navi

Dobrih komentara ima na reviewima, meni osobno najdrazi onaj da su AMD i Nvidia igrali kamen skare papir i oboje bacili papir...jbg

 
6 0 hvala 3
3 godine
offline
Re: AMD Navi
Spitfire_zg kaže...
iMik kaže...

Glavno da su ovi is AMD-a seruckali po Nvidiji a još su gori. Kartice skuplje i još ih nigdje nema.

 Ili su samo odlučili kopirati nvidiju kad već vide da dotičnima sve prolazi po principu-dok je ovaca bit će i vune!?

 

 

 Kako kompanija profitira od toga da nema proizvoda?

12 godina
offline
Re: AMD Navi
Dobro istina Amd štanca na pet frontova tak da im se može uzet kao olakotna okolnost. Sony,Xbox, Navi, Ryzen, mobilni Ryzen tako da realno može se to i shvatit.
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Stvaranje hypa, dizanje cijena, prioritet minerima...znaju da će ova ekipa koja najviše kmeči biti prvi u redu kad im kartice konačno dođu na police kao zadnjima u tom redu. Lako je s ruljom koja ima niske standarde i manjak kičme i izbora

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
Mitch kaže...

Dobrih komentara ima na reviewima, meni osobno najdrazi onaj da su AMD i Nvidia igrali kamen skare papir i oboje bacili papir...jbg

 Dogovorili se da poberu sto vise para od ljudi, ipak su u rodu 

13 godina
online
Re: AMD Navi
Spitfire_zg kaže...
iMik kaže...

Glavno da su ovi is AMD-a seruckali po Nvidiji a još su gori. Kartice skuplje i još ih nigdje nema.

 Ili su samo odlučili kopirati nvidiju kad već vide da dotičnima sve prolazi po principu-dok je ovaca bit će i vune!?

 

 

Nvidia je bar imala neke kartice raspoložive, AMD nema ništa.

9 godina
protjeran
offline
AMD Navi

I, šta mene briga za amd? Nemam njihove dionice da bi ih imao potrebe opravdavati. Ko primjerice ekipa čija je jedina poveznica s jednom američkom korporacijom to što su im za kartice platili 40% veću cifru om msrp i onda još osjećaju potrebu da ih brane, zastupaju i naslađuju lošom konkurenxijom(!) Ne znam, meni to liči na stockholmski sindrom!?

 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice