AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum

poruka: 41
|
čitano: 5.232
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum

Pa da na desktopu nece bit jer se ni ne opterecuje. Ajde da je coil whine ko na nekim starim karticama, monoton pa da se mozes naviknut. Ali ovo je simfonija bila, di god se okrenem druga frekvencija.

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum
Kalmageddon kaže...

Ne zanima me brend kartice ni tko je fanboy koga,hocu samo kad dam određen novac za proizvod koji se prodaje sa 3 DP i 1 HDMI portom, da sve radi, zar je to previše?9

 

Imaš pravo, nvidije nikad nisu neispravne.

 

Odi više dat karticu na reklamaciju

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
10 godina
protjeran
offline
Re: AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum

Da kartica nije slučajno Asusova kakva.Ako je onda ti se hladnjak ne drži dobro na GPU-u.Problem samo kod Asusa.Imaš i tutorijal kako ju jednostavno popraviti.Samo vidi prije temperaturu i kasnije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 20:08 (McFly333).
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum
McFly333 kaže...

Da kartica nije slučajno Asusova kakva.Ako je onda ti se hladnjak ne drži dobro na GPU-u.Problem samo kod Asusa.Imaš i tutorijal kako ju jednostavno popraviti.Samo vidi prije temperaturu i kasnije.

 XFX, nije ASUS :)

10 godina
offline
Re: AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum
Kalmageddon kaže...

 XFX, nije ASUS :)

 Tocno ime i kad si ju kupio ? 

11 godina
neaktivan
offline
AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum

UPDATE:

 

Uspio namjestiti da memorija ne locka na maksimum pri 1440p@75hz, na nacin da sam dodao custom resolution u Radeon softwareu, i to na 2560x1400 i refresh rate na 75hz, samo sam pod timing stavio CVT. I eto ga , sve radi kako treba.

S obzirom da trenutno jedino HDMI ne radi , ali rade sva ostala 3 display porta, i nemam apsolutno nikakvih problema sa grafom, driveri dobro rade, nema tearinga, ne crasha itd.. Mislim da cu zadrzati karticu do daljnjeg, izgleda im je hdmi problematican(iz iskustva na amd forumu) tako da generalno ne isplati mi se cekati 30 dana da reklamiram samo da bih dobio HDMI port koji ne koristim..(i ko zna kakve druge probleme na toj zamjenskoj grafi). 

 

Hvala svima na pomoci

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum

PRO tip :

 

-ako ti HDMI ne radi, gledaj da reklamiraš ipak grafu (custom rezu neću komentirati), trebat će ti 100% ispravna kartica ako je jednog danas budeš prodavao

 

ili 

 

-budi mudar, igraj se i uživaj, kad ti dopizdi ili gara bude pred kraj, onda je reklamiraj

 

Ovaj drugi sistem je dobro poznat kolegama na forumu, a bogami i mojoj malenkosti .

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum
DarthMarkus kaže...

PRO tip :

 

-ako ti HDMI ne radi, gledaj da reklamiraš ipak grafu (custom rezu neću komentirati), trebat će ti 100% ispravna kartica ako je jednog danas budeš prodavao

 

ili 

 

-budi mudar, igraj se i uživaj, kad ti dopizdi ili gara bude pred kraj, onda je reklamiraj

 

Ovaj drugi sistem je dobro poznat kolegama na forumu, a bogami i mojoj malenkosti .

 Drugi sistem je najbolji sistem  

12 godina
offline
AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum

Balkan style.

 

Jednom sam cijeli dan objašnjavao jednom Nizozemcu princip rada naših mozgova.

 

Ni dan danas mu nije jasno.

 

Zato ih i šijemo po svemu. Sarakazam off.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum

O drugom sistemu sam i razmišljao . Haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD 5700 XT ne radi HDMI i vram na maksimumum

Izgleda da nisam jedini:

 

https://community.amd.com/thread/250244

 

https://community.amd.com/thread/243267

 

I ovo se dogadja kod svih vendora i varijanti 5700 / 5700 XT.. Sve si mislim da su driveri, a ne fizicki port..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice