Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.900.896
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
volegradele kaže...
A majketi dosadne li epizode TLOU..i naravno mala lezba..nabijem ih sve ..

Samo sam cekao koju budu sad "trendi" scenu smislilikoja yebena dosada od serije, 4/10 definitivno!

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jack Ryan S03 - za sad najslabija sezona po meni, druga mi je bila najbolja. Ok, i dalje mi je bila solid za pogledati u nedostatku sličnih serija. 

 

Alpha Males - pogledao na netflixu, nisam imao nekih očekivanja, nakraju bingali seriju za vikend, stvarno fun, a ima svega od drame do humora.

 

Community Squad - također netflix, također niska očekivanja, nakraju je ispalo jako fun, dark humor, dosta ''nekoretnih'' šala za današnji woke standard u čemu sam uživao :D

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
volegradele kaže...
A majketi dosadne li epizode TLOU..i naravno mala lezba..nabijem ih sve ..

 Sad je problem što se drže striktno priče iz igre. O jebote.

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

Svi znamo da postoje epizode koji su filleri i koje služe gradnji likova, a ne samo priče. Tako da mi nije jasno sa kakvim očekivanjima krećete gledati, ne samo TLOU nego bilo koju seriju.

 

A najbolje od svega je kad nahvalite pale blue eye, film čija je 10 minuta radnja razvučena na preko 2 sata ali jedna filler epizoda od njih 9 je problem.

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
volegradele kaže...
A majketi dosadne li epizode TLOU..i naravno mala lezba..nabijem ih sve ..

 

nije mi to smetalo jer nisam imao osjećaj da nam to nabijaju na nos na štetu radnje, niti u igri niti sada u seriji. Jednostavno je Ellie od početka bila stvorena kao gay lik i to je ok, nemam ništa protiv. Ono što imam protiv je kada već kreirane likove pretvaraju u žene ili gay radi trenutne političke situacije. 

 

Meni je bila skroz dobra epizoda, primarno jer sam stalno razmišljao kako mi je žao djece koja ne dožive takve neke stvari koje mi uzimamo zdravo za gotovo. 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pardon ja nisam nikad igrao igru TLOU ..a pederluka mi je pun kujac..uglavnom uzasna epizoda ne zbog manjka akcije nego je jednostavno dosadna!
AUDIOFIL
3 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ni ja nikad vidio igru ali ovo je vec tesko pretjerivanje iz epizode u epizodu, da sam seriju gledao odjednom tj u komadu tamo u buducnosti odavno bi je prekinuo s gledanjem, vjerovatno vec u 2 epizodi. Lgbt dosada, ovakvih serija je na netflixu jedno min 50% novih ako ne i više i u pravilu su sve s ženskim likovima.
5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

TLOU odlicna nova epizoda... pogleda san je u 5 minuta... prve 3 pa san skipa dosadni dio pa zadnje 2

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Odlična nova epizoda TLOU. A vi kojima fali akcije vratite se na Walking Dead ili Walkera teksaškog renđera, ne znam..

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni najveci problem u seriji sto mi Ellie nikako ne sjeda. Jednostavno ova mala dvospolka s nekakvim downovim sindromom ili cim vec nije ni do koljena Ellie iz igre, i antipaticna mi je uzasno. 

 

Drugi problem, premalo akcije. Znam da akcija u TLOU nikad nije bila primarna, ali serija ju je gotovo potpuno izbacila, bilo je dosad 3 scene u citavoj seriji u kojima su se uopce pojavili zombiji... Mogli su ubaciti bar koju stealth sekvencu, kao sto je bilo u DLC-u na kojem je bazirana 7. epizoda.

 

Ali generalno sam i dalje zadovoljan serijom, Pedro je zakon, atmosfera, vizuali, svijet je prenesen odlicno, cak mi je i 3. epizoda bila odlicna, iako sam inace ekstremno protiv guranja LGBTQIOAS+DFS+ agende i woke sranja u sadrzaj, ovdje nisam imao taj osjecaj nego je bas bilo dobro odradeno. Ipak daleko bolje nego kako to Netflix radi da te prakticki premlati po faci i zaguti guranjem agende niz grlo...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

a da vi otvorite novu temu i tamo mlatite o jednoj te istoj serji plus sto ste ubili svaku volju za gledanjem doticne jer ste ispricali sve i jednu scenu plus behind the scene.....

Da ne maltretirate nas koji bi preporucili ili culi preporuke za serije....

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Prekini niz, preporuci nesto, pa da ljudi gledaju.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...

a da vi otvorite novu temu i tamo mlatite o jednoj te istoj serji plus sto ste ubili svaku volju za gledanjem doticne jer ste ispricali sve i jednu scenu plus behind the scene.....

Da ne maltretirate nas koji bi preporucili ili culi preporuke za serije....

 Topic ne kaze "preporuke za serije" nego sto trenutno pratite. Dakle diskusija o trenutno relevantnim serijama. Ili bi kolega radije da jednostavno svatko napise odgovor u obliku:

 

Gledam TLOU.

 

Pa drugi napise:

 

Ja gledam Mayor of Kingstown.

 

To bi bio puno bolji topic jelda

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Winchesters

 

Iako sam se onomad jako obrusio na seriju, bazirano na prvoj epizodi, primarno zato sto su se pokakali totalno na cijelokupni lore Supernaturala, promjenili sve sto se moglo, trebalo i nije..... nemam sto gledati, pa rekoh, hajde jos jednom.

 

Srecom, odustali su nakon te prve epizode od daljnjeg kakanja po sn-u, tako da je vrlo lako zaboraviti.

 

I onda u jednom momentu, druga ili treca epizoda sam shvatio - ovo je scooby doo, malo za stariju populaciju, no i dalje scooby doo.

 

I odjednom, postane sasvim prihvatljivo za gledati....

 

Naravno, hot plavusa je Daphne, Fred je priglupi John, hot ali nerdy indijka je Wilma, a "dude looks like a lady gay homosexual" meksikanac je naravno - Shaggy.

 

Fali im pseto, naravno, ali, tu ulogu naizmjenicno popunjavaju hot crna vjestica, i hot granny Winchester. Nista bitno ne doprinose, ali eto, hot su. ;)

 

Da, imaju i kombi, i cijela koncepcija je oko nekog "mistery inc. kluba", i bas kao u scooby doo, koncepcija je - misterija, malo cemo dramiti, malo cemo proucavati, dezurni nerd sve zna i rjesava, i zakljucak.

 

MOTW su relativno interesantni, pozitivno je sto nastoje uvesti i neke do sada nevidjene elemente, posebice je dobro sto hintaju i nadolazak nekih vidjenih likova iz sn-a, koji se odlicno uklapaju u ovaj "prequel", nadam se da ce vise forsirati bas takve likove, u mladjim verzijama, sve dok god se budu drzali original lore-a koliko je moguce.

 

70-te, acid tripovi, dobra glazba, scooby doo (u osnovi).... moze se gledati, sigurno necu postati fan i propovjedati kanon, ali, ako se nema nista bolje, pogledati.

 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Minneyar kaže...
Posmatrač kaže...

a da vi otvorite novu temu i tamo mlatite o jednoj te istoj serji plus sto ste ubili svaku volju za gledanjem doticne jer ste ispricali sve i jednu scenu plus behind the scene.....

Da ne maltretirate nas koji bi preporucili ili culi preporuke za serije....

 Topic ne kaze "preporuke za serije" nego sto trenutno pratite. Dakle diskusija o trenutno relevantnim serijama. Ili bi kolega radije da jednostavno svatko napise odgovor u obliku:

 

Gledam TLOU.

 

Pa drugi napise:

 

Ja gledam Mayor of Kingstown.

 

To bi bio puno bolji topic jelda

 A prepricati svaku epizodu u detalje i time unistiti draz gledanja drugima je isto ok? Ajmo sad svi serije koje gledamo prepricati da se drugi ne pate gledajuci. Ko da vam je 13 godina.....

2 godine
offline
Preporuke za serije !

Da otvorim Thread Preporuke za serije , pa da mi koji ne želimo čitati radnju svake epizode nekakve glupe serije imamo svoj Topic ?

 

Nekada je ovo bila normalna tema , sad je sve otišlo kvragu...

 

Moram reći moderatoru da ju zalijepi... 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
16 godina
moderator
offline
Re: Preporuke za serije !
Zaporožac kaže...

Da otvorim Thread Preporuke za serije , pa da mi koji ne želimo čitati radnju svake epizode nekakve glupe serije imamo svoj Topic ?

 

Nekada je ovo bila normalna tema , sad je sve otišlo kvragu...

 

Moram reći moderatoru da ju zalijepi... 

 Moraš pokrenuti novu temu (ako misliš da je potrebano imati i Koju seriju trenutno pratite i Preporuke za TV serije) - ne mogu izdvojiti dio poruka i "preseliti ih".

 

Za sada sam obrisao ove veseljake sa zelenim flomasterom i "šaljivim" postovima.

...
2 godine
offline
Re: Preporuke za serije !
Miro kaže...

 Moraš pokrenuti novu temu (ako misliš da je potrebano imati i Koju seriju trenutno pratite i Preporuke za TV serije) - ne mogu izdvojiti dio poruka i "preseliti ih".

 

Za sada sam obrisao ove veseljake sa zelenim flomasterom i "šaljivim" postovima.

Otvorena je tema  Preporuke za TV serije, a ova se može preimenovati u Rasprava o serijama !

Ljudi vole komentirati pojedine epizode pa jedna neka služi za to, a ova druga je isključivo namijenjena preporukama, bez komentiranja pojedinih epizoda.

 

Mislim da je to potrebno jer sad, ova tema nije točno formulirana za što je, pa neka bude samo "to", što je zadnjih stranica i postala.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Triptych, Netflix, od mene za sada 8/10 ocjena, jako zanimljiva kako samo Spanci umiju 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
The Bear 8/10
Pogledao cijelu sezonu ..odlicna gluma,radnja..preporuka!!

Jedva cekam drugu sezonu!
Napokon nesto normalno i drugcije!!
AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
quickr kaže...

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

 

 Stargate SG1 :)

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mGT kaže...
quickr kaže...

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

 

 Stargate SG1 :)

 Nisam gledao

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
quickr kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

 

 Stargate SG1 :)

 Nisam gledao

 Kako to misliš da nisi gledao SG1, blasfemija !

Odmah na TPB i skidaj 😁

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mGT kaže...
quickr kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

 

 Stargate SG1 :)

 Nisam gledao

 Kako to misliš da nisi gledao SG1, blasfemija !

Odmah na TPB i skidaj 😁

 Bilo tko ko se smatra nekom vrstom ljubitelja SF zanra bi jednostavno morao pogledati SG1 

 

Uz to bih dodao Babylon 5 i Battlestar Galactica, a meni nije lose sjela ni ona Andromeda. 

16 godina
moderator
offline
Re: Preporuke za serije !
Zaporožac kaže...
Miro kaže...

 Moraš pokrenuti novu temu (ako misliš da je potrebano imati i Koju seriju trenutno pratite i Preporuke za TV serije) - ne mogu izdvojiti dio poruka i "preseliti ih".

 

Za sada sam obrisao ove veseljake sa zelenim flomasterom i "šaljivim" postovima.

Otvorena je tema  Preporuke za TV serije, a ova se može preimenovati u Rasprava o serijama !

Ljudi vole komentirati pojedine epizode pa jedna neka služi za to, a ova druga je isključivo namijenjena preporukama, bez komentiranja pojedinih epizoda.

 

Mislim da je to potrebno jer sad, ova tema nije točno formulirana za što je, pa neka bude samo "to", što je zadnjih stranica i postala.

 Jesam, ali kao što vidiš odmah su te dočekali na nož - ali pustit ćemo neko vrijeme, pa ćemo vidjeti... Samo nemoj očekivati da će netko to strogo moderirati i brisati off-topic!

 

Ti si kreator teme (da si pretplatnik bio bi automatski i moderator), pa upozoravaj one koji se ne drže teme. Ako se bude itko tamo javljao.

...
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dr. Vicko kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

 

 Stargate SG1 :)

 Nisam gledao

 Kako to misliš da nisi gledao SG1, blasfemija !

Odmah na TPB i skidaj 😁

 Bilo tko ko se smatra nekom vrstom ljubitelja SF zanra bi jednostavno morao pogledati SG1 

 

Uz to bih dodao Babylon 5 i Battlestar Galactica, a meni nije lose sjela ni ona Andromeda. 

 Obožavam SF a nisam gledao ni SG1 ni B5. BSG jesam

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
quickr kaže...
Dr. Vicko kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

 

 Stargate SG1 :)

 Nisam gledao

 Kako to misliš da nisi gledao SG1, blasfemija !

Odmah na TPB i skidaj 😁

 Bilo tko ko se smatra nekom vrstom ljubitelja SF zanra bi jednostavno morao pogledati SG1 

 

Uz to bih dodao Babylon 5 i Battlestar Galactica, a meni nije lose sjela ni ona Andromeda. 

 Obožavam SF a nisam gledao ni SG1 ni B5. BSG jesam

 Pogledaj onda. Prvo film kao uvod. Pa SG1, Atlantis te Universe.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
x18x05x kaže...
quickr kaže...
Dr. Vicko kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

 

 Stargate SG1 :)

 Nisam gledao

 Kako to misliš da nisi gledao SG1, blasfemija !

Odmah na TPB i skidaj 😁

 Bilo tko ko se smatra nekom vrstom ljubitelja SF zanra bi jednostavno morao pogledati SG1 

 

Uz to bih dodao Babylon 5 i Battlestar Galactica, a meni nije lose sjela ni ona Andromeda. 

 Obožavam SF a nisam gledao ni SG1 ni B5. BSG jesam

 Pogledaj onda. Prvo film kao uvod. Pa SG1, Atlantis te Universe.

"Prvo film kao uvod. Pa SG1, Atlantis te Universe.", tim redosljedom ofc :)

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mGT kaže...
x18x05x kaže...
quickr kaže...
Dr. Vicko kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

 

 Stargate SG1 :)

 Nisam gledao

 Kako to misliš da nisi gledao SG1, blasfemija !

Odmah na TPB i skidaj 😁

 Bilo tko ko se smatra nekom vrstom ljubitelja SF zanra bi jednostavno morao pogledati SG1 

 

Uz to bih dodao Babylon 5 i Battlestar Galactica, a meni nije lose sjela ni ona Andromeda. 

 Obožavam SF a nisam gledao ni SG1 ni B5. BSG jesam

 Pogledaj onda. Prvo film kao uvod. Pa SG1, Atlantis te Universe.

"Prvo film kao uvod. Pa SG1, Atlantis te Universe.", tim redosljedom ofc :)

 Ja tako gledam. Svake dvije godine imam maraton pa sve to pogledam. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mGT kaže...
x18x05x kaže...
quickr kaže...
Dr. Vicko kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...
mGT kaže...
quickr kaže...

Ja neznam postoji li serija, ijedna ikada napravljena, koja ima non stop akciju. Ono, sezona 10, 12, 16 epizoda i konstantno rokanje bez stajanja. Možda "24" sa Sunderlandom?

 

 Stargate SG1 :)

 Nisam gledao

 Kako to misliš da nisi gledao SG1, blasfemija !

Odmah na TPB i skidaj 😁

 Bilo tko ko se smatra nekom vrstom ljubitelja SF zanra bi jednostavno morao pogledati SG1 

 

Uz to bih dodao Babylon 5 i Battlestar Galactica, a meni nije lose sjela ni ona Andromeda. 

 Obožavam SF a nisam gledao ni SG1 ni B5. BSG jesam

 Pogledaj onda. Prvo film kao uvod. Pa SG1, Atlantis te Universe.

"Prvo film kao uvod. Pa SG1, Atlantis te Universe.", tim redosljedom ofc :)

 Ima li možda još koji naslov, da li je ovaj redoslijed točan?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice