Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.084
|
čitano: 2.899.801
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nisam vidio dali je spominjana...

 

Utopia US.... postoji i UK original, nisam gledao, vjerovatno hocu, osim ako se americka verzija ne pokaze cisti copy/paste, onda nebi imalo smisla....

 

Onako, mozda se nece svakome svidjeti, no svakako preporuka za pogledati u ova luda vremena korone, virusa, cjepiva, propagande i ostalog.

 

Meni osobno odlicno sjeda epizoda nakon izvjesca stozera, ili bolje jos - vecernjeg dnevnika. 

Children Shouldnt Play with Dead Things
16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...

Utopia US.... postoji i UK original, nisam gledao, vjerovatno hocu, osim ako se americka verzija ne pokaze cisti copy/paste, onda nebi imalo smisla....

Ja sam gledao UK original. Zajebana serija, nije za svakog. Vizualno dojmljiva, brutalna, imaš priliku zaviriti u um psihopata. Okarakterizirao bih je kao vrlo dobrom (iako je neujednačena, a i ispočetka nemaš dojam da je u pitanju serija koja počiva na teorijama zavjera, a na kraju su zavjere glavni motiv), ali pogledao sam je jednom i ne želim više.

 

US verzija bi trebala imati dodirne crte s UK verzijom, iako nešto drugačiju prezentaciju, pristup, tako da pretpostavljam da se mogu obje pogledati, a da čovjek ne misli da gleda jednu te istu seriju. Nekako si mislim i da američka verzija vjerojatno nije tako bolesna - Ameri obično sve ublaže.

8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da, sad kad si spomenuo, tocno mi i je djelovalo da nesto malo fali ovoj verziji... odnosno, da su amerikanci neke stvari malo razvodnili, u stripovskoj maniri. Nista, morat cu odgledati i original. 

 

U osnovi da, serija je primarno fokusirana na neku teoriju zavjere, no, kad malo razmislis, koncepcija na koju se bazira je tocno ono na koji nacin svijet i funkcionira. 

 

Mislim da je ovo korona ludilo i bilo razlog za pravljenje us verzije, s obzirom da je original ipak izasao ranije, kad su neke druge bolesti bile aktualnije, no opet.... skoro pa prorocanski.

 

Da ne spojlam. 

Children Shouldnt Play with Dead Things
4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

To je original UK, a ja gledam US verziju

Children Shouldnt Play with Dead Things
4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja se ponadao da je neka druga, ova ima samo 2 sezone i zavrsila je :(  Pogledat cu uk pa se prebacit na us

8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja sam htio pogledati i uk varijantu, nazalost, nigdje je nema.... za skinuti, mislim.... sram me bilo, jelte.... 

Children Shouldnt Play with Dead Things
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Liberator

https://www.imdb.com/title/tt9308682/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

Sto mislite o filteru?

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Fargo, 4. sezona

 

Za sada sam pogledao 8 epizoda. Radnja prati sukob dviju bandi na području Kansas City početkom 50-ih godina. Uz crnačku bandu predvođenu Chris Rockom (najpoznatije ime u seriji) i talijansku bandu koja malo nalikuje na Corleoni obitelj, u seriji ima puno drugih likova koji se spletom okolnosti nađu upleteni u sukob bandi (jedna obitelj, medicinska sestra, odbjegle robijašice, 2 inspektora). Na žalost, meni se čini da je serija prekrcana likovima koji su nedovoljno razrađeni pa nisam stekao nekakvu povezanost sa njima - što nije bio problem u prošlim sezonama. Članovi bandi previše govore o nekakvim odvratim stvarima koje su radili u prošlosti, ili će napraviti neprijatelju u budućnosti, no te priče i dijalozi su toliko nekako nepotrebno naglašeni i dugi da su mi na kraju najčešće bili ili dosadni, ili smiješni. S druge strane, članovi bandi se ponašaju kao roboti koji nemaju gotovo nikakav odnos s obitelji, niti bilo kakvu ljudsku crtu s kojom bi razvili empatiju prema njima. Chris Rock kao šef bande je definitivno loš izbor glumca za takvu ulogu. Svaka epizoda također ima dosta filera i usporenih scena koje nepotrebno odugovlače seriju. Očito je da je scenarij napisan na brzinu i nije bilo vremena za mnogo prepravaka. Odgledat ću sezonu do kraja, no ovo mi je definitivno najlošija sezona Farga. 

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

S.W.A.T. 4 sezona pocela

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
noćas pogledao 4 sezonu i finalnu od mr.robot...jel meni netko može reći po čemu ova serija zaslužuje tako visoke ocjene na imdb...prvu sezonu pogledao bez FF na daljinskom...sve ostale koristio obilato FF...6/10 je vrh vrhova
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

No Man's Land, slučajno naletio i pogledao, definitivno preporuka svim ljubiteljima tematike (Sirija, Kurdi, ISIL...). Poseban like za YPJ borkinje  

My redemption lies in your demise
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
HCMAA kaže...
noćas pogledao 4 sezonu i finalnu od mr.robot...jel meni netko može reći po čemu ova serija zaslužuje tako visoke ocjene na imdb...prvu sezonu pogledao bez FF na daljinskom...sve ostale koristio obilato FF...6/10 je vrh vrhova

 Prva sezona odlicna ostalo ...Meh....

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Lost in Space. Dječija je ali je CGI zanimljiv i uvijek se na kraju i završi dio priče, barem prve tri epizode.

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
započeo sa OZARK... izgleda da najveći problem kod ovih novih serija je što svaka epizoda ima dosta praznog hoda... nasilu rastežu...i onda neopravdano visoke ocjene...

blaženi Android TV i FF na daljinskom
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
HCMAA kaže...
započeo sa OZARK... izgleda da najveći problem kod ovih novih serija je što svaka epizoda ima dosta praznog hoda... nasilu rastežu...i onda neopravdano visoke ocjene...

blaženi Android TV i FF na daljinskom

 Ako ces ubrzavati nemoj gledati... Ozark nije aciona serija.....

Meni jedna od boljih serija.....

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ozark je top sh!t.Jedna od rijetkih serija koja sa sezonama ne opada na kvaliteti.

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja završio ovu dječiju Lost in Space (mogal je kud i kamo biti bolja da su mene slušali).

A sada imam Ozark i Fargo po zadnje epizode sezone.
Ozark je toliko dobra serija da sam 1. epizodu na početku ove godine (lockdown period) cijelu morao pogledati i onda sve do kraja kada su otišli mislim u Mexico i ona teta je dobila metak. Tako da sada znam na čemu sam.

Fargo je isto dobra samo na drugi način.

True Detective isto.. možda i najbolja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 17:30 (Envy).
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
CVET2 kaže...

Fargo, 4. sezona

 

Za sada sam pogledao 8 epizoda. Radnja prati sukob dviju bandi na području Kansas City početkom 50-ih godina. Uz crnačku bandu predvođenu Chris Rockom (najpoznatije ime u seriji) i talijansku bandu koja malo nalikuje na Corleoni obitelj, u seriji ima puno drugih likova koji se spletom okolnosti nađu upleteni u sukob bandi (jedna obitelj, medicinska sestra, odbjegle robijašice, 2 inspektora). Na žalost, meni se čini da je serija prekrcana likovima koji su nedovoljno razrađeni pa nisam stekao nekakvu povezanost sa njima - što nije bio problem u prošlim sezonama. Članovi bandi previše govore o nekakvim odvratim stvarima koje su radili u prošlosti, ili će napraviti neprijatelju u budućnosti, no te priče i dijalozi su toliko nekako nepotrebno naglašeni i dugi da su mi na kraju najčešće bili ili dosadni, ili smiješni. S druge strane, članovi bandi se ponašaju kao roboti koji nemaju gotovo nikakav odnos s obitelji, niti bilo kakvu ljudsku crtu s kojom bi razvili empatiju prema njima. Chris Rock kao šef bande je definitivno loš izbor glumca za takvu ulogu. Svaka epizoda također ima dosta filera i usporenih scena koje nepotrebno odugovlače seriju. Očito je da je scenarij napisan na brzinu i nije bilo vremena za mnogo prepravaka. Odgledat ću sezonu do kraja, no ovo mi je definitivno najlošija sezona Farga. 

 Potpisujem 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Doc Martin. Sasvim slučajno naletio na seriju, da žena nije rekla jel to na slici glumica iz It Crowd-a ne bih seriju ni pogledao.

Each day had been worse than the day that had come before it..Today was the worst of all..
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Undoing

 

Izasle do sada 3 epizode.Meni mnogo dobra serija za sada.Glumacka postava iznadprosjecna.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Šta je lipa queenka...

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Queen's Gambit

 

volim šah, pa reko da pogledam..

 

prva epizoda odlična, bilo mi je vrlo intrigantno i u nijednom trenu se nisam sjetio pogledat kolko jos ima do kraja 

 

malkice sporija radnja, al jako lijepo uobličeno

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
GrimReaperKC kaže...

The Queen's Gambit

 

volim šah, pa reko da pogledam..

 

prva epizoda odlična, bilo mi je vrlo intrigantno i u nijednom trenu se nisam sjetio pogledat kolko jos ima do kraja 

 

malkice sporija radnja, al jako lijepo uobličeno

Što se tiče šaha pazili su na detalje, potezi i otvaranja nisu "falša", ali nije ni čudo kad je koliko sam vidio Kasparov sudjelovao.

Meni je problem isforsirana drama i patetika, onaj komercijalni dio, ali sve u svemu zanimljiva serija.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao tri epozode Lost in Space..... ahhhh nisam mogao vise dalje... steta utrosenog vremena, medutim Snowpiercer 

jako dobar film... preporuka

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Zemljanin kaže...

Pogledao tri epozode Lost in Space..... ahhhh nisam mogao vise dalje... steta utrosenog vremena, * * *

Ja pogledao cijelu sezonu. Baš što ti kažeš "šteta utrošenog vremena". Prve tri su još dobre, ili barem prve dvije. Te snijeg i puno toga novoga.. ali poslije, serija se pretvara u sapunicu gdje po epizodi imaš jedan zadatak tipa "treba otići sa tog i tog broda donijeti goriva za poletiti".

Izgleda da ću Star Trek Discovery nastaviti.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pozdrav, malo gledam po netflix-u, jel netko pogledao seriju Fauda pa da napiše komentar.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Patria, mini remek djelo, teška tema smještena u razdoblje ETA terorizma u Baskiji. Top preporuka.

My redemption lies in your demise
12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pocela 18 sezona NCIS

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice