Chuck

poruka: 321
|
čitano: 55.866
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Chuck

Jeste li gledali ovu seriju, meni je super.

 

Utorkom je na RTL.

Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
14 godina
protjeran
offline
Chuck

Zivim od utorka do utorka... Makar dok House ne pocne.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Chuck
Mentalist kaže...

Zivim od utorka do utorka... Makar dok House ne pocne.

 

 

16 godina
offline
Chuck

Stavrno je serija super, humor im je odličan, a tematika je slična onoj kojom se bavi forum (mislim na dio u kojem Chuck radi).

Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
16 godina
offline
Chuck

Malo sam ostao začuđen, toliko IT stručnjaka na forumu pa da ne gleda seriju koja ima sličan sadržaj, šteta - puno propuštate.

Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
14 godina
protjeran
offline
RE: Chuck
Dodinho kaže...

Malo sam ostao začuđen, toliko IT stručnjaka na forumu pa da ne gleda seriju koja ima sličan sadržaj, šteta - puno propuštate.

Opet si pokrenuo temu...

 

Ja mislim da sam propustio 2 epizode... Pretproslu nisam gledao jer sam morao uciti, a ovu i ne sjecam se sto.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Chuck
Dodinho kaže...

Utorkom je na RTL.

 

Mentalist kaže...

Zivim od utorka do utorka... Makar dok House ne pocne.

 

Što, niste već skinuli sa Scene i odgledali sve?! Iznenađen Sezona 2 je završila prije pola godine, onaj tko je to volio, kao ja i par prijatelja, već je sve skinuo i odgledao. Čeka se sezona 3.

 

Dodinho kaže...

toliko IT stručnjaka na forumu pa da ne gleda seriju koja ima sličan sadržaj, šteta - puno propuštate.

 

Ne propušta se, kao što gore rekoh, ali isto tako i nije baš za IT freakove. Ako želiš stvarno dobar i jednostavan geekovski humor onda si skini "The Big Bang Theory", u tijeku je treća sezona čije se epizode iščekuju svaki tjedan - opet sa Scene Namigiva

 

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Chuck
Mentalist kaže...

Zivim od utorka do utorka... Makar dok House ne pocne.

 

Što, niste već skinuli sa Scene i odgledali sve?! Iznenađen Sezona 2 je završila prije pola godine, onaj tko je to volio, kao ja i par prijatelja, već je sve skinuo i odgledao. Čeka se sezona 3.

Nemaju svi flat...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Chuck
Mentalist kaže...

Nemaju svi flat...

 

Ma, jasno mi je, ali uvijek ima neka druga opcija - neki kolega koji ima flat, neki kolega iz škole, sa faksa, s posla koji od nekog na vanjskom disku dobiva materijal tjedno, mjesečno, narudžba od nekog tko jeftino prodaje serije, itd.

 

Ja bih vam povremeno natrpao disk da ste mi negdje u krugu, uvijek imam volje ljudima skinuti sve što traže, ali to je rijetkost jer kontaktiram uglavnom s likovima koji skidaju sve što im treba.

 

BTW, jutros je izašla 6. epizoda 3. sezone The Big Bang Theory, evo jedne klasične scene - Sheldon (zovem ga "autistični" geek) radi tost na "specijaliziranom" tosteru s likom Cylonca (Battlestar Galactica), a poznato je da u toj seriji (BSG) pobunjenici posprdljivo Cylonce zovu "tosteri" Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Chuck

Mozes li mi dati link od te scene te stranice s koje skidas.

15 godina
neaktivan
offline
Chuck

ja imam 2. sezonu i mogu rec da je odlicna. pogledao sam do 8. epizode dosad i stvarno je predobro.

Scatter, Senbonzakura Kageyoshi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Chuck
riboo kaže...

Mozes li mi dati link od te scene te stranice s koje skidas.

 

To su blogovi, ali klikom na članak dobiješ "komentare" gdje ljudi stavljaju linkove na serije i filmove. A "Scena" je slang termin za... "distribuciju" takvog materijala Smijeh

 

OneDDL

 

SceneSource

 

Ima još, potraži po webu.

 

 

liberate tutemet ex inferis
14 godina
neaktivan
offline
Chuck

Zna li netko kada izlazi 4. sezona, nemogu izdržati navuko sam se seriju.

ma da
13 godina
offline
RE: Chuck

http://www.imdb.com/title/tt1676263/

 

Linda Hamilton mu glumi mamu a Dolph Lundgren očuha. WOW

jedva čekam

14 godina
offline
Chuck

Koja je trenutno sezona na rtl-u?

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
15 godina
offline
RE: Chuck
captain_soap_McTawish kaže...

Koja je trenutno sezona na rtl-u?

Prva

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
15 godina
offline
Chuck

pogledao 3. sezonu do kraja, iznenadit će te se šta će sve bit Belji se

 

isprike na duplom postu

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2010 22:07 (Mitch).
13 godina
offline
RE: Chuck
Mitch kaže...

pogledao 3. sezonu do kraja, iznenadit će te se šta će sve bit Belji se

 

isprike na duplom postu

pogotovo sam kraj zadnje epizode

13 godina
neaktivan
offline
Chuck

najbolja mi je ta serija..obožavam ju..a Chuck je genijalacSmijeh..

14 godina
online
Chuck

Serija je nesto najbolje što sam gledao. Pogledao sve 4 sezone. totalno sam uživao i jedva čekam 5. sezonu. Ima li tko kakvu preporuku slicnu ovoj seriji?

LoL Nick (EU): hRay
14 godina
offline
Chuck

Jedina serija koju sam pogledao od pilota do zadnje epizode  
Chuck cooler

Sarah pre pre pre pre brutalna čkapi ;) 

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
13 godina
protjeran
offline
Chuck

ja sam pogledo do 9 epizode 3 sezon . mogu reć da je predobroooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!

sama akcija,prezanimljivo i humoristićno. Predobra mi je epizoda Chuck Versus the Mask.............

14 godina
online
Re: Chuck
Dominik121 kaže...

ja sam pogledo do 9 epizode 3 sezon . mogu reć da je predobroooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!

sama akcija,prezanimljivo i humoristićno. Predobra mi je epizoda Chuck Versus the Mask.............

Budes vidio što te jos sve čeka.- neću nista spoilati

 

btw. Jeff & Lester & Jeffster LEGENDARNO .

LoL Nick (EU): hRay
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 23:17 (null).
14 godina
offline
Re: Chuck

Ja poceo gledati sve epizode prije tjedan dana.

 

Evo sad upravo sam zavrsio trecu. Kraj je stvarno... Ma necu spoilati(sad se sigurno netko tko nije gledao pita sto bi se moglo dogoditi, ali nemojte se truditi, necete).

 

Takoder sam skuzio da svaka sezona ima kraj koji te tjera da pogledas sljedecu sezonu sto prije.

Ali za danas dosta, iako imam 4. sezonu.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
12 godina
online
Chuck

Osobno pogledao sve 4 sezone dva put. Nikad mi se niti jedna serija nije svidjela kao ova. Svaka čast i žao m ije što je još samo jedna sezona ostala.

14 godina
offline
Chuck

Jedna od najboljih serija, uz TBBT, Mentalista i Breaking Bad. Jedva čekam iduću sezonu sve sam pogledao osim Breaking Bad, ali pri kraju 3. sezone sam već :(

Volim jabuke :) | bugcraft.info
14 godina
offline
Re: Chuck
OriginalEXE kaže...

Osobno pogledao sve 4 sezone dva put. Nikad mi se niti jedna serija nije svidjela kao ova. Svaka čast i žao m ije što je još samo jedna sezona ostala.

Da tako je i meni.

Sto se vise priblizavam kraju, sve vise mi je zao sto ce se zavrsiti.

 

Ali kada 5 sezona pocne, trazit cu streamove NBC-a, zato sto ju moram gledati odmah kad izade.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
14 godina
offline
Re: Chuck
rocker55555 kaže...
OriginalEXE kaže...

Osobno pogledao sve 4 sezone dva put. Nikad mi se niti jedna serija nije svidjela kao ova. Svaka čast i žao m ije što je još samo jedna sezona ostala.

Da tako je i meni.

Sto se vise priblizavam kraju, sve vise mi je zao sto ce se zavrsiti.

 

Ali kada 5 sezona pocne, trazit cu streamove NBC-a, zato sto ju moram gledati odmah kad izade.

I torrenti su dosta brzi, 4. sezona je na demonoidu bila 10ak min nakon što završi u Americi

Volim jabuke :) | bugcraft.info
14 godina
protjeran
offline
Chuck

Evo zahvaljujem power_useru šta mi je preporučio Chucak, predobra serija, nemam ni jednu zamjerku, ona Sarah je uff, bolja od Megan Fox, svi likovi glume odlično i tematika je savršena, upravo sam na 3. sezoni, svaki dan pogledam 2-3. Čak mislim da mi je bolja od HIMYM i TBBT, stvarno odlična serija:)

 

Još jednom hvala power_useru:)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
offline
Re: Chuck
gjurki kaže...

Evo zahvaljujem power_useru šta mi je preporučio Chucak, predobra serija, nemam ni jednu zamjerku, ona Sarah je uff, bolja od Megan Fox, svi likovi glume odlično i tematika je savršena, upravo sam na 3. sezoni, svaki dan pogledam 2-3. Čak mislim da mi je bolja od HIMYM i TBBT, stvarno odlična serija:)

 

Još jednom hvala power_useru:)

Čučak?

 

 

np

Volim jabuke :) | bugcraft.info
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice