BUG.HR HWBOT OC Team izdvojena tema

poruka: 276
|
čitano: 107.910
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

zaki, nekoliko korisnika je prijavilo tvoj rezultat da si koristio physx, ne sjećam se koja je procedura ali mislim da ti daju neko vrijeme da sam reagiraš prije nego li suspendiraju rezultat

http://hwbot.org/submission/2416262

 

ako ih imaš još takvih prije ili kasnije će ih prijavit pa ono, gledajte pravila prije benchanja i postanja

 

 

btw, svako malo mi zaspamaju mail ovi iz hwbota a nisam bio tamo od ne znam kad, ima li dobrovoljca za team captain poziciju pa da moderira team? mislim da smo i ja i jurky u penziji...

back 2 black
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2013 18:04 (Cele303).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Vidio sam da. nazalost nestignem sad, al budem kroz neko vrijeme ponovno izvrtio 3dmark 13, pa cu srediti rezultat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team

Dali mogu proc u xtreme oc league ako imam samo vodeno hlađenje, stvarno neznam gdje cu nabavit taj ln2. Evo na 6. poziciji sam pomalo tucem te benchove ide mi dobro pa cu jos malo na 3 mjesto u teamu.

12 godina
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team

Moram ozivit malo temu, mislim da svi na forumu koji se bar malo bavom overclockom trebali registrirat na hwbot.

Za sada sam 3. u teamu, ali vidim da su jurky i cele afk sto se tice foruma ali i hwbota. Pa ak im se ikako mogu javit da preuzmem vodstvo jer izgleda da vise nitko ne prakticira overclock u vecoj mjeri.

link na nas team

Ovako izgleda kad se ulozi 3-4h u OC Ovako izgleda kad se ulozi 3-4h u OC
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 0:05 (antimon95).
12 godina
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
antimon95 kaže...

Moram ozivit malo temu, mislim da svi na forumu koji se bar malo bavom overclockom trebali registrirat na hwbot.

Za sada sam 3. u teamu, ali vidim da su jurky i cele afk sto se tice foruma ali i hwbota. Pa ak im se ikako mogu javit da preuzmem vodstvo jer izgleda da vise nitko ne prakticira overclock u vecoj mjeri.

link na nas team

 par pitanja, kako si otključao množitelj na a6-3500 i zašto neki imaju bolje scoreove (pi) od tebe na praktički upola manjem taktu?

 

pronađoh, to je nekakav bug, ne da se on oc-at množiteljem samo fsb-om, što vidiš i po rezultatima cpu testova

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 9:32 (Checola).
11 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Pozdrav ekipa! Zelio bih se ukljucit u team i prijavit na HWBOT, pa ako me netko moze ukratko upitit.

 

Imam i5 2500k na 5.5, vidim da je prvi na hwbotu-u isto tako :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice