Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.112
|
čitano: 13.248.716
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er6n-650-cm3-oglas-31187118

Evo recimo ovaj ili u tome cjenovnom rangu. Mislim ne mora biti er6n, ali neki tako cestovni do 3.5k za prvi motor

 Nešto u ovom stilu? Klik

Da sebi sada kupujem, vjerojatno bih si tako nešto uzeo. Stvarno dobro izgleda, i jako je vozljiv.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma koji crni er6n.

Ispruzi se na mt07 znali su sa 4k uletit, ili nesto sto je efi.

Mislim 100 ljudi 100 cudi, ovisi sto zelis, i koliki je ego, nesto sto je mnogim vozacima bitno da je sto vise cc i cilindri, a vise bi se zabavili na mt03 ili duke390 nego na đikseru ili banditu(onom iza litre)

 

 

No za komentar za trziste, nebih se previse slozio da je u nas stanje katastrofa. Istina malo smo trziste, njemacka ima puno vece, no prije bi nasao odredene motore jeftinije u HR nego u DE... Slovenija je najbolja imho (avto.net)...

Tracer i mt07 koje sam cesto gledao, i oni su se znali naci osjetno jeftinije na njuskalu nego na mobile.de, no naravno da bmw f/g/k iz 02 su za bagatelu na mobile.

 

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 1:28 (Et_Tu_Brute?).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne znam ja sam vozao fz6n, motor je pitom ko beba ispod 5-6 ali iznad devet ide jako dobro na 140 si dok kazes keks. S rednom četvorkom ako si karakter motori nemaju nikakva iznenađenja pri niskim obrt. Mašina je dokazana i motor nema neku strašnu manu osim ovjesa koji bi mogao biti bolji. Zvuk sa otvorenim leo vince topovima je bio pervrzija, pucao je na downshiftu da sam se i ja na njemu znao uplasiti.

 

MT07 sam vozio i motor je fora, ne znam zašto nekako mi nije uljevao pouzdanje za velike brzine, nekak se činio lagan. Možda najbolji i najpouzdaniji motor.

 

Razmisli i o SV650 gen2, ili yamahi xjn.  Ja bi osobno stisnuo dupe i uzeo nešto novije sa ABS-om.  Sada imam malog groma za po gradu i ofroad i moram reć da se dugo nisam tako dobro zabavljao za dvije tisuće eura. Volio bi nabaviti SV650 kao velikog brata gromu al aj ti to ženi objasni. 

 

Gadno je što za 3000e imas bike star 10-15 godina dok za nešto više stvarno kako je kolega gore rekao možeš hvatati mt07/SV650/Z650/Duke 390, koji su stari 3-5 god, što su u biti novi motori. Ja sam svog fz6n polupao dva puta samo dok je bio kod mene tri godine.

 

Ali generalno nađi doabr deal za neki stariji bike kojeg ti nije žao prevrnut ili malo razbit i onda za god dvije kupi nešto novije

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 8:07 (Pislje).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jučer krenem s parkinga i po putu nešto šuška, bočni žmigavac nekim čudom visi... Jedan zub slomljen.

Zanima me s čim to zalijepiti ali da nije trajno jer kad tad će žaruljica krepati.

Ima li tko ideje?

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Narucis dva zamjenska zmigavca sa eJeba i miran si. Uglavnom budu jeftini. Rade kao i origigi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zdgrunf kaže...

Jučer krenem s parkinga i po putu nešto šuška, bočni žmigavac nekim čudom visi... Jedan zub slomljen.

Zanima me s čim to zalijepiti ali da nije trajno jer kad tad će žaruljica krepati.

Ima li tko ideje?

 Možda silikon za vanjsku upotrebu ili sanitarni? Trebao bi držati, a opet se jednostavno skine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 16:24 (mzopg).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Perverzija...

Ništa ne ostavljam nezavrš
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Riješeno, obostrano ljepljiva spužvasta traka, bison car tape
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

https://imgur.com/a/hAnkJ85

 

Da se prevrnuo, glave bi osle papa.

U principu tip u Opelu je nesretno spasio ljude, da je ubacio u brzinu i odvezao se 2m natrag,

Pežol bi se okrenuo i ovaj na straznjoj klupi bi 99% bio pokojni.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 9:56 (Čitatelj).
4 godine
offline
Auti - ultimativna tema

Seat Leon fr 2014. rashladna tekucina curi iz nepoznatog izvora. zamjenjen je onaj mali hladnjak koji im je kao mana i di svaki propiša i kad se to zamijenilo znatno je usporilo isticanje tekucine ali sad ponovo trebam sve cesce i cesce dotakati.. ima li iko ideju gdje bi to teklo? kad sam mjenjo taj hladnjak se vidlo da je iz njega teklo, popustila je ona gumica neka. auto se ne pregrijava ni ništa, radi super samo svaki dan trebam točit tu vodu u njega..

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vodena pumpa im je mana isto.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 14:53 (ivanzu).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa kaj se nigdje nista ne vidi? Nak ti je i ivan napisao vodena pumpa im je mana. Jesi radio veliki servis? Koliko km ti ima auto

PSN:Tomislav025
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Provjeri ulje da nema antifriza i provjeri čep ekspanzione posude. Je li smrdi čudno kada se auto upali nakon što stoji par sati?

 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

Od 4:40 pa nadalje, zna netko koja je to cesta?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

 

Od 4:40 pa nadalje, zna netko koja je to cesta?

 Pa izgleda kao otok Pag, a sad koja cesta nebi smjelo biti teško odrediti, nema ih tak puno

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da vas čujem:
Bmw na zimskim gumama ili Dacia na ljetnim gumama.
Šta birate?

 
 
Slikano danas na 26C°, proteklih dana je bilo i preko 30C°...

(Izlgeda da se opet vraća u modu ić na more na zimskim gumama)

14 Bmw na zimskim
3 Dacia na ljetnim
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Da vas čujem:
Bmw na zimskim gumama ili Dacia na ljetnim gumama.
Šta birate?
  
Slikano danas na 26C°, proteklih dana je bilo i preko 30C°...

(Izlgeda da se opet vraća u modu ić na more na zimskim gumama)

 U današnje vrijeme, sirotinja vozi i jedno i drugo. Pa vidiš da jadni ljudi očito imaju samo za jedan set guma godišnje.

 

#nijeLimarimaLakoKadPadnePrviSnijegAsirotinjaVoziNaSpaljenimGumama

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Što gledati za nekih 3-4k eura?

Prostor nije toliko bitan, preferiram manji auto jer mi sedan koji sada vozim nije potreban. Isključivo benzin, ako je moguće 100ks+. Godišnje pređem oko 10k km. 80% kilometara su relacije do 10-20km i gasi auto. Ostalo su relacije od možda 100km u jednom smjeru. 

 

Clio 3 1.2 TCe mi se čini zanimljiv, možda i Twingo GT sa istim motorom, ali on mi se ne čini kao neki dobar izbor van grada. 

 

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
7 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Mislim da sam baš u ovoj temi čitao da je 1.2 TCe dosta problematičan. Istina, gledao sam ga u Meganeu, ali opet...
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

 

Od 4:40 pa nadalje, zna netko koja je to cesta?

 To ti je cesta sto ide prema Zigljanu.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

frend mi poslao ovo umjetničko djelo, pa rekoh da podjelim..

https://www.njuskalo.hr/auti/nissan-almera-1.8-turbo-230-ks-2000-65000-km-oglas-34822778?fbclid=IwAR0Oo870EJqEPeTTsqHoLryRHMAVzh_Akr-uaEAoeiXSscLl1PjF73ZT284

fakat treba biti posebna vrsta specijalca za ovoliko unakaziti auto..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Need for Speed Underground Edition.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

neki dan kod paljenja klime izgubio bi servo i palila bi se poruka battery charge fault, raspitao se na vise mjesta, 90% njih mi reklo remenica radilice, narucio u intercarsu, kod nas uzeo mikroremen i zamjenio i peglamo dalje, 226tkm

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er6n-650-cm3-oglas-31187118

Evo recimo ovaj ili u tome cjenovnom rangu. Mislim ne mora biti er6n, ali neki tako cestovni do 3.5k za prvi motor

 Pogledaj ovo.

GeneralPag1997 kaže...
ZooZ kaže...

 

Od 4:40 pa nadalje, zna netko koja je to cesta?

 To ti je cesta sto ide prema Zigljanu.

 E, hvala.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imao nešto vremena pa sam skino granu i katalizator da ih malo sredim.

Ovo žutilo se sam skinuo solnom kiselinom (ovo raditi samo ako je inoxov auspuh).

I onda uzeo filc za poliranje stavio na brusilicu koja ima kontrolu brzine (nekih 2500 rpm) i prvo sa grubim pa sa finim sapunom ispolirao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 15:32 (ZooZ).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel ima netko iskustva sa bmw motorima?

Tipa F800s i slicni?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jesi li ti možda u krivoj temi ?

6 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pozdrav,

 

ja se bas i ne razumijem u aute, ali imam jedno pitanje.

 

koji je po vama bolji i zasto?

 

Audi Q2 2019 - 2021

 

VW T-Roc 2019 - 2021

 

cura i ja gledamo da uzmemo neki od ta dva, sto se tice Audija, on je 1.6 mislim i tu smo malo skepticni, znam da je Audi ajmo reci ' jaca ' marka od VW ali ono, zanima me vase misljenje.

 

hvala unaprijed.

 

pozzzzz

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

T-Roc je jad i bijeda.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

da li se isplati uzet auto od zubaka iz leasinga?

 

auti su im do 30k km, stari dvije godine, oprema bolja nego da se novi uzima, a cijena srusena za 40-90k kuna u odnosu na novi kojeg ionak nemaju na lageru

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.7.2021 9:17 (BlackDwarf).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice