Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.112
|
čitano: 13.249.826
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
minarelli kaže...

Niš, ajmo svi parkirat u tu ulicu, a babetina nek maše krilima do imendana, užasno me nerviraju takvi kripli

 Treba slepera unajmit i parkirat ga ispred 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

Odlične.

 Koja je diagnoza?

Meni to izgleda kao da je netko prekurio diskove ili? Loša kvaliteta?

hahhaajaads kaže...

Jel moguce da se i ovo radi...

 

 

Ulazim u ulicu, 1 lik i 1 likusa gledaju u auto odkad sam skrenuo (ne znam iz kojeg razloga, jer to je cesta/pjesacki sve u jednom), posto vidim da su stali reko idem se ja okrenut i potrazit negdje drugdje za parkirat se, okrecem se ja tak posto nemogu na glavnu ulicu u rikverc, okrenem se kad baba dolazi i dere se da sam isao na ogradu sa autom. Prije nego sto sam otiso mislio sam joj pokazat kameru i snimku, ali reko jebi se ti i ode ja. Za svaki slucaj sam poslikao prednji dio auta da nebi bilo da sam ja odvezao auto lakireru pa sam ga farbao zbog ostecenja... Nakon toga se malo raspitavam, kad ono baba ne da je napravila "problem" meni nego to radi stanarima, neda se nikom tamo parkirat, i danas baburina stoji nasred ulice (a ja gledam kod coska), skrece kombi (nekakva dostava) i nista ona, kombi svirne i ona se okrene i kaze sto sviras  Iskreno, mislim si jos jedanput otic tamo sa autom, napravit istu stvar i ako me opet "ulovi" da udaram po ogradi onda JA zovem policiju, ona nek da svoj iskaz prva, a ja dajem drugi sa kamerom. Isto sam saznao i ime/prezime, saznao sam i sta zapravo rade onaj muski i ona zenska ("traze" macku, jel). Da nisam imao kameru, ja mislim da bi spavao sa brigom da moram platit novu ogradu ili sta ja znam vec sta... I ovo mi je samo jos jedan dokaz kak je kamera vazna, sljedeca ide neka definitivno skuplja i stavljat na prednji i zadnji dio 

 Ma Vrapče zjapi prazno, luđaci se slobodno šeću, treba to sve pozatvarat...

BTW: ja inaće nisam svadljiva osoba, ali volim zajebavat i imam strpljenja, da je meni tak došla, ja bi ju pitao koja ograda, ja tu nikakvu ogradu ne vidim, gospođo zaboravili ste naočale, uzmite naočale pa će te vidjeti da ograde nema

joooj al bi onda planula negdje, još ak mi veli da uređuje vrt i da joj uništavam biljke, rekao bi joj gospođo ovo vam je groblje, ne vrt, jel znate di se vi nalazite?

I već ju vidim kako se sa lopatom vraća prema meni

 

EDIT:
BTW: a ne bojiš se sa dvije kamere od provale u auto da će ti ih netko ukrast kad ih vidi?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 23:44 (1BIT).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Odlične.

 Koja je diagnoza?

Meni to izgleda kao da je netko prekurio diskove ili? Loša kvaliteta?

 Niš im ne fali, potrošio ih je taman. j

 

 

Sva 4 su takva bila.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Odlične.

 Koja je diagnoza?

Meni to izgleda kao da je netko prekurio diskove ili? Loša kvaliteta?

hahhaajaads kaže...

Jel moguce da se i ovo radi...

 

 

Ulazim u ulicu, 1 lik i 1 likusa gledaju u auto odkad sam skrenuo (ne znam iz kojeg razloga, jer to je cesta/pjesacki sve u jednom), posto vidim da su stali reko idem se ja okrenut i potrazit negdje drugdje za parkirat se, okrecem se ja tak posto nemogu na glavnu ulicu u rikverc, okrenem se kad baba dolazi i dere se da sam isao na ogradu sa autom. Prije nego sto sam otiso mislio sam joj pokazat kameru i snimku, ali reko jebi se ti i ode ja. Za svaki slucaj sam poslikao prednji dio auta da nebi bilo da sam ja odvezao auto lakireru pa sam ga farbao zbog ostecenja... Nakon toga se malo raspitavam, kad ono baba ne da je napravila "problem" meni nego to radi stanarima, neda se nikom tamo parkirat, i danas baburina stoji nasred ulice (a ja gledam kod coska), skrece kombi (nekakva dostava) i nista ona, kombi svirne i ona se okrene i kaze sto sviras  Iskreno, mislim si jos jedanput otic tamo sa autom, napravit istu stvar i ako me opet "ulovi" da udaram po ogradi onda JA zovem policiju, ona nek da svoj iskaz prva, a ja dajem drugi sa kamerom. Isto sam saznao i ime/prezime, saznao sam i sta zapravo rade onaj muski i ona zenska ("traze" macku, jel). Da nisam imao kameru, ja mislim da bi spavao sa brigom da moram platit novu ogradu ili sta ja znam vec sta... I ovo mi je samo jos jedan dokaz kak je kamera vazna, sljedeca ide neka definitivno skuplja i stavljat na prednji i zadnji dio 

 Ma Vrapče zjapi prazno, luđaci se slobodno šeću, treba to sve pozatvarat...

BTW: ja inaće nisam svadljiva osoba, ali volim zajebavat i imam strpljenja, da je meni tak došla, ja bi ju pitao koja ograda, ja tu nikakvu ogradu ne vidim, gospođo zaboravili ste naočale, uzmite naočale pa će te vidjeti da ograde nema

joooj al bi onda planula negdje, još ak mi veli da uređuje vrt i da joj uništavam biljke, rekao bi joj gospođo ovo vam je groblje, ne vrt, jel znate di se vi nalazite?

I već ju vidim kako se sa lopatom vraća prema meni

 

EDIT:
BTW: a ne bojiš se sa dvije kamere od provale u auto da će ti ih netko ukrast kad ih vidi?

 Ma ide show sutra  Cekat cu dok god nekog drugog opet ne sjebe ko mene, pa cu je onda bogme zajebavat... 

 

 Meni nece nitko provalit, jer sva sreca ne zivim u tom naselju, ali i da zivim nebi vidio kamere osim ako se bas ne zabulji, ali pripremam tetku vec... gledam koje kamere sa senzorom uzet da gledaju stan i da se aktivira alarm i posalje notifikaciju na mobitel, taman dok oni uspiju pobjec iz stana, taman sam ja tamo sa auto i gazim ih 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Jel moguce da se i ovo radi...

 

 

Ulazim u ulicu, 1 lik i 1 likusa gledaju u auto odkad sam skrenuo (ne znam iz kojeg razloga, jer to je cesta/pjesacki sve u jednom), posto vidim da su stali reko idem se ja okrenut i potrazit negdje drugdje za parkirat se, okrecem se ja tak posto nemogu na glavnu ulicu u rikverc, okrenem se kad baba dolazi i dere se da sam isao na ogradu sa autom. Prije nego sto sam otiso mislio sam joj pokazat kameru i snimku, ali reko jebi se ti i ode ja. Za svaki slucaj sam poslikao prednji dio auta da nebi bilo da sam ja odvezao auto lakireru pa sam ga farbao zbog ostecenja... Nakon toga se malo raspitavam, kad ono baba ne da je napravila "problem" meni nego to radi stanarima, neda se nikom tamo parkirat, i danas baburina stoji nasred ulice (a ja gledam kod coska), skrece kombi (nekakva dostava) i nista ona, kombi svirne i ona se okrene i kaze sto sviras  Iskreno, mislim si jos jedanput otic tamo sa autom, napravit istu stvar i ako me opet "ulovi" da udaram po ogradi onda JA zovem policiju, ona nek da svoj iskaz prva, a ja dajem drugi sa kamerom. Isto sam saznao i ime/prezime, saznao sam i sta zapravo rade onaj muski i ona zenska ("traze" macku, jel). Da nisam imao kameru, ja mislim da bi spavao sa brigom da moram platit novu ogradu ili sta ja znam vec sta... I ovo mi je samo jos jedan dokaz kak je kamera vazna, sljedeca ide neka definitivno skuplja i stavljat na prednji i zadnji dio 

 Mene je isto tu danas napala, ja ulazim ona di ćeš, ja reko idem se okrenuti (išao odnijet deku u praonicu), ona krene govoriti ne možeš, vidiš znak, ja se okrenem i stanem do nje, reko ograda vam je na cesti, cesta nije vasa i nećete vi meni govoriti što smijem što ne. Vraćam se za sat vremena po deku, ona stoji krenula s biciklom, ja stanem, sva 4, stavim trokut iza auta da ispadne da se pokvario, ona jedno 10 minuta čeka i gleda me. Onda je otišla nazad u dvorište, došla sa zadnjeg kraja dvorišta do mog auta i govori nešto vam je ispalo, reko trokut stoji iza auta nije ništa ispalo. Onda je otišla u kuću, ja odem do praonice i sjedin, frend u autu i ide baba kraj praone i gleda me mrsko unutra.

 

A što je najbolje ograda je lupljena na jedno 70cm visine, znači ili kamion ili onaj kao Iveco daily kiper je lupio, nešto što je povišeno jer svaki bi auto lupio zid od ograde, nema sanse da onak ju savije, ono mora bit visoki udarac.

 

Prvo oko 11 ti nije bilo muškog, samo ona i susjeda, muški je došao oko 12:11-12:15. Ona je otišla oko 12:20 s biciklom prema centru, očito se brzo vratila. Bas bi mogao sutra naletit opet da vidim hoće bit tam. Ako možeš pošalji ime babe.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2020 1:30 (Tony1999).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...
hahhaajaads kaže...

Jel moguce da se i ovo radi...

 

 

Ulazim u ulicu, 1 lik i 1 likusa gledaju u auto odkad sam skrenuo (ne znam iz kojeg razloga, jer to je cesta/pjesacki sve u jednom), posto vidim da su stali reko idem se ja okrenut i potrazit negdje drugdje za parkirat se, okrecem se ja tak posto nemogu na glavnu ulicu u rikverc, okrenem se kad baba dolazi i dere se da sam isao na ogradu sa autom. Prije nego sto sam otiso mislio sam joj pokazat kameru i snimku, ali reko jebi se ti i ode ja. Za svaki slucaj sam poslikao prednji dio auta da nebi bilo da sam ja odvezao auto lakireru pa sam ga farbao zbog ostecenja... Nakon toga se malo raspitavam, kad ono baba ne da je napravila "problem" meni nego to radi stanarima, neda se nikom tamo parkirat, i danas baburina stoji nasred ulice (a ja gledam kod coska), skrece kombi (nekakva dostava) i nista ona, kombi svirne i ona se okrene i kaze sto sviras  Iskreno, mislim si jos jedanput otic tamo sa autom, napravit istu stvar i ako me opet "ulovi" da udaram po ogradi onda JA zovem policiju, ona nek da svoj iskaz prva, a ja dajem drugi sa kamerom. Isto sam saznao i ime/prezime, saznao sam i sta zapravo rade onaj muski i ona zenska ("traze" macku, jel). Da nisam imao kameru, ja mislim da bi spavao sa brigom da moram platit novu ogradu ili sta ja znam vec sta... I ovo mi je samo jos jedan dokaz kak je kamera vazna, sljedeca ide neka definitivno skuplja i stavljat na prednji i zadnji dio 

 Mene je isto tu danas napala, ja ulazim ona di ćeš, ja reko idem se okrenuti (išao odnijet deku u praonicu), ona krene govoriti ne možeš, vidiš znak, ja se okrenem i stanem do nje, reko ograda vam je na cesti, cesta nije vasa i nećete vi meni govoriti što smijem što ne. Vraćam se za sat vremena po deku, ona stoji krenula s biciklom, ja stanem, sva 4, stavim trokut iza auta da ispadne da se pokvario, ona jedno 10 minuta čeka i gleda me. Onda je otišla nazad u dvorište, došla sa zadnjeg kraja dvorišta do mog auta i govori nešto vam je ispalo, reko trokut stoji iza auta nije ništa ispalo. Onda je otišla u kuću, ja odem do praonice i sjedin, frend u autu i ide baba kraj praone i gleda me mrsko unutra.

 

A što je najbolje ograda je lupljena na jedno 70cm visine, znači ili kamion ili onaj kao Iveco daily kiper je lupio, nešto što je povišeno jer svaki bi auto lupio zid od ograde, nema sanse da onak ju savije, ono mora bit visoki udarac.

 

Prvo oko 11 ti nije bilo muškog, samo ona i susjeda, muški je došao oko 12:11-12:15. Ona je otišla oko 12:20 s biciklom prema centru, očito se brzo vratila. Bas bi mogao sutra naletit opet da vidim hoće bit tam. Ako možeš pošalji ime babe.

 Daj me nemoj 

 

Edit: nedavno prosao sa biciklom, a ono u dvoristu baba i lik sa nekim nabrijanim auspuhom turira  e neka joj je probio bubnjice 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2020 14:27 (hahhaajaads).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Jos ce joj otpuhati ogradu.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Haha, ovo je bolje od sapunica na TV-u! Dajte još :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CyberDemonVZ kaže...

Haha, ovo je bolje od sapunica na TV-u! Dajte još :D

Nadam se da bude iskreno 

 

Tony1999 oces da se dodamo na wapp/viber/fejs ? Ak tebe ulovi da me zvrcnes da svjedok dodje 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moze, posaljem ti broj u pp

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

Suvozac zakon 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pitanje za ekipu koja se malo intenzivnije bavi detailingom. Kako perete visoko kvalitetne mikrofiber ručnike/krpe za sušenje, brisanje, poliranje auta? Koja točno sredstva koristite? Hvala.

10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

ja svoje perem u ves masini samo sa tekucim deterdzentom i sto manjom termperaturom

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja isto što manja temperatura i tekući deterdžent što jeftiniji to bolji jer ti često nemaju nikakve dodatke za omekšavanje ni mirise, jer ako opereš arielom ostajat će ti na staklima kao masni sloj kad pređeš.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Hvala, to sam tražio, imate koju preporuku deterđenta, da je siguran i ne ostavlja tragove, bez omekšavanja i mirisa? Nikad nisam kupovao

4 godine
offline
Auti - ultimativna tema

pozz,

namjeravam kupiti seat leona (2014. god pa nadalje), pa me zanima dal ima ko kakva iskustva?

dal valja automatik ili je shit kao u golfu?

ima kakvih tvornickih gresaka? znam za golfa da ima gresku sa akumulatoru da prdne sa 150k km..

nije da hejtam golfa ali posto je seat kopija vw-a ih usporedujem a i tata vozi golfa 7 pa znam.

 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Akumulator crkne kako kod koga, kod mene je Ok dok je kod prijatelja otisao nakon 3 godine na nekih 50-60k km. Leon pati od istih problema kao Golf 7, jedno te isti auto samo druga limarija gore.

4 godine
offline
Auti - ultimativna tema

a koji bi to jos problemi bili? 

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Najrašireniji problem kod svih VAG auta od 2013. do 2016. ti je bio problem sa grijanjem, gdje zbog reakcije antifriza i antikorozivnog premaza u rashladnom sistemu dođe do korozije unutar rashladnog sistema što rezultira u tome da ti ne radi grijanje, to je inače dosta skup popravak, tako da svakako provjeri kad budeš gledao auto, to i motorić poklopca spremnika za gorivo (iako je to jeftin popravak čak i u ovlaštenima).

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Vozio sam nedavno Leon 1.4 TSI ručni FR line 2019 godina, te prije njega Golfa 7 1.6TDI ručni 2015 godina, i meni je Golf masu bolji auto. Seat je isto kao Škoda, teoretski to je VW ali se vidi u svemu da je osiromašen.

I akumulator prdne svaki koji postoji, ne na kilometraži već od starosti.

I zašto je DSG u G7 shit molim te?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

 

Inace, Pervan je bio dobar dok je radio sa Pirom i Zuhrom,

al kak je postao isto vjerski fanatik, tak mi je pao u ocima skroz.

 

Al svejedno tu i tamo provali koju dobru. Al daleko je to od zlatnih dana...

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni nije, malo losija izolacija i nema tepihe u pretincima, to su mi najvece razlike.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 12:07 (ivanzu).
4 godine
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Vozio sam nedavno Leon 1.4 TSI ručni FR line 2019 godina, te prije njega Golfa 7 1.6TDI ručni 2015 godina, i meni je Golf masu bolji auto. Seat je isto kao Škoda, teoretski to je VW ali se vidi u svemu da je osiromašen.

I akumulator prdne svaki koji postoji, ne na kilometraži već od starosti.

I zašto je DSG u G7 shit molim te?

 slažem se da je golf golf, i da su ovo samo "kopije" i da je bolji ali nekako mi se vise izgledom svida leon.

dosta sam citao po forumima da ljudi imaju probleme sa dsg mjenjacima u golfu i  da bolje izbjegavat, nemam iskustva s takvim al pisem prema pricama..

za akumulator su rekli i iz ovlastenog servisa da sedmice imaju tvornicku gresku akumulatora, krenuo sam od doma s njim i proso kojih 15 km, ugasio auto i vise nije htio upalit bez klema, a ima start stop i novi akumulator kosta 1500+ kn

 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stane256 kaže...
Hacker002 kaže...

Vozio sam nedavno Leon 1.4 TSI ručni FR line 2019 godina, te prije njega Golfa 7 1.6TDI ručni 2015 godina, i meni je Golf masu bolji auto. Seat je isto kao Škoda, teoretski to je VW ali se vidi u svemu da je osiromašen.

I akumulator prdne svaki koji postoji, ne na kilometraži već od starosti.

I zašto je DSG u G7 shit molim te?

 slažem se da je golf golf, i da su ovo samo "kopije" i da je bolji ali nekako mi se vise izgledom svida leon.

dosta sam citao po forumima da ljudi imaju probleme sa dsg mjenjacima u golfu i  da bolje izbjegavat, nemam iskustva s takvim al pisem prema pricama..

za akumulator su rekli i iz ovlastenog servisa da sedmice imaju tvornicku gresku akumulatora, krenuo sam od doma s njim i proso kojih 15 km, ugasio auto i vise nije htio upalit bez klema, a ima start stop i novi akumulator kosta 1500+ kn

 

 Ja ne znam kakve vi to promjene vidite da je golf masu bolji auto od leona ? Znaci doslovno je sve iskopirano, osim malo losije izolacije i plastike kabini. Ovo za akumulator prvi put cujem i jos nisam cuo da sedmica ima tvornicku gresku na akumulatoru, a i ne moras kupit oriđiđi vartu koja je i preko 1500kn, imas svakakvih drugih jeftinijih marki koji su isto jako dobre.

 

Za DSG, ja iako nisam ljubitelj automatika (ne zato jer se "kvare" nego zato sto volim saltung) znam da DSG jedino ima problema kad ga ljudi ne servisiraju (tj. ne promjene ulje i filtere svakih 60tkm).

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 12:47 (hahhaajaads).
4 godine
offline
Auti - ultimativna tema

meni ovo npr puno ljepse izgleda, izvana i iznutra, isplati se za te pare?

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Plastike su isti u Golfu i Leonu, sve je to isto od kada je MQB.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stane256 kaže...

 

namjeravam kupiti seat leona (2014. god pa nadalje)

 

https://www.njuskalo.hr/auti/toyota-auris-1.4-d-4d-oglas-27895385

 

Cini se kao dobra prilika. Nepoderiv 1.4 D4D

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ta toyota je ne usporediva sa 2.0TDI.

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Po snazi i pouzdanosti svakako neusporediva - Golf je snazniji sa 2L, ali zato cesce kod mehe zavrsi nego Auris.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice