Outlook 2007 data&settings backup

poruka: 9
|
čitano: 2.585
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Outlook 2007 full data&settings backup

Dakle, cijenjena IT ekipa, radim si reinstalaciju prozora, i trebam riješenje kako napraviti POTPUNI backup SVIH podataka, uključujući SVE postavke korisničkog računa, adress book, kreirana foldere gdje imam razvrstanu dolaznu poštu, dakle SVE. Napominjem da se od početka 2012. koristi Exchange server. Kopriranje .PST fajla nažalost ne kopira sve.

 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Outlook 2007 data&settings backup

Exportiraj sve u PST, s time kad te pita što želiš exportirati, stavi kvačicu na vrhu i opciju da uključi sve "podfoldere"...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Outlook 2007 data&settings backup

ne zaboravi da rules također možeš backup, ali ne automatski već iz njegova toola

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Outlook 2007 data&settings backup
kule kaže...

Exportiraj sve u PST, s time kad te pita što želiš exportirati, stavi kvačicu na vrhu i opciju da uključi sve "podfoldere"...

Napravio sam tako, ali mi ne exporta svu strukturu ispravno.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Outlook 2007 data&settings backup
Darky kaže...

ne zaboravi da rules također možeš backup, ali ne automatski već iz njegova toola

Iz kojeg Toola? Exportao sam cijeli registry tree vezan uz Outlook, no nemogu vidjeti promjene jer mi se importom backup.pst datoteke koju sam dobio iz Export/Import toola, ruši cijeli Outlook.

15 godina
offline
Outlook 2007 data&settings backup

Po mome iskustvu, sve postavke su automatski spremljene na exchange-u. Dovoljno je samo da se nakon instalacije outlooka logiraš sa svojim korisničkim imenom i exchange ce povući sve postavke nazad... (nek me netko ispravi ako grijesim).

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Outlook 2007 data&settings backup
alankish kaže...
Darky kaže...

ne zaboravi da rules također možeš backup, ali ne automatski već iz njegova toola

Iz kojeg Toola? Exportao sam cijeli registry tree vezan uz Outlook, no nemogu vidjeti promjene jer mi se importom backup.pst datoteke koju sam dobio iz Export/Import toola, ruši cijeli Outlook.

u rules imaš opcije za backup toga dijela

sam*.pst ne skida rules već samo mail mape

14 godina
odjavljen
offline
Re: Outlook 2007 data&settings backup
Darky kaže...
alankish kaže...
Darky kaže...

ne zaboravi da rules također možeš backup, ali ne automatski već iz njegova toola

Iz kojeg Toola? Exportao sam cijeli registry tree vezan uz Outlook, no nemogu vidjeti promjene jer mi se importom backup.pst datoteke koju sam dobio iz Export/Import toola, ruši cijeli Outlook.

u rules imaš opcije za backup toga dijela

sam*.pst ne skida rules već samo mail mape

Čak mi baca error prilikom učitavanja .pst fajla. Gdje se nalazi opcija rules?

 

15 godina
neaktivan
offline
Outlook 2007 data&settings backup

Pozdrav, ukoliko koristiš Exchange i domenu, svi tvoji mailovi,postavke računa i zajednički adresar se automatski prenose na drugo računalo u domeni, na kojemi se logiraš pod tim imenom.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice