a1 i sklapanje ugovora - prevara

poruka: 9
|
čitano: 7.334
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
a1 i sklapanje ugovora - prevara
Pozdrav svima,

evo da vas sve malo upozorim na rad A1, jer nije jednostavno normalno dvije sl. situacije imati sa njima u tako kratkom periodu vremena.

Prvo da kažem bila im je akcija povodom crnog petka da ako se postane novi korisnik ili postojeći produži ugovor da može uz razne popuste uzeti razne uređaje.

Meni je zapeo za oko ps4 1tb sa 2 joysticka i 5 igrica za 50kn mj.
Pošto linija ne glasi na mene objasnio sam staroj šta mora reći dok ih bude zvala, riješili smo poziv, ona je rekla i objasnila što želi.
Naizgled super.
Prošlo je par dana, tehničari su nazvali da dolaze za tj dana u zamjenu opreme, reko ok.
Nazvali su je da je stornirala uslugu, jel bio problem kakav su je pitali ?
Ona odgovara nikakav problem, pa produžila sam ugovor, sa tim i tim.
A1 odgovara aha, hmm javiti ćemo vam se kroz koji dan.
NITKO se naravno ne javlja, ja zovem jer meni vrag ne da mira.
Čovjek po imenu Borna se javlja i govori mi kako je gospođa otkazala uslugu, reko nemoguće, imate snimke preslušajte ih, mi hoćemo produžiti ugovor i uzeti novi uređaj za poklon za božić.
Borna odgovara aha da ipak vidim, stornirali su uslugu no međutim produžili su je pošto je sad a1 a ne bnet, da mi smo pogriješili, ali evo više nema uređaja akcija je gotova kaže on meni ?!?!?!

Popizdio sam, priznali su grešku, neka se ne brinemo , javiti će se povratno.

Prošlo je još par dana, zovu moju staru ispričavaju se, sredili su stvar, uređaj je poslan sve će biti ok,ja provjeravam mail, u mailu od službe za korisnike kažu da vide da je ispravljeno, naručena je usluga i dogovoreno je sve, neka pričekam uređaj.

Prošlo je 2 i pol tjedna na adresu dolazi ps4 500gb sa 3 igre i jednim joystickom, znači NIPOŠTO ono što je dogovoreno i traženo.

A1 na vlastitu ruku joj je odredio i uređaj i cijenu, jer moja je stara pristala na 270kn mj + 50kn za ps4 1tb ..a ne slabiji model a veći novac.

i sad se samo igraju ping pong sa nama jer do nekog nadređenog se ne može doći.



DRUGA situacija

Ženi sam pokazao akciju, svidio joj se el.romobil , isto tako smo htjeli produžiti uslugu, nema apsolutno problema nikakvog, ugovor riješen, uređaj stiže za 7 dana.

Prošlo je 5 dana ugovor stiže, piše sve u redu, kako je dogovoreno , 250kn mj + 100kn za romobil.... uređaja još uvijek nema nakon 3tj. zovemo A1 i oni kažu da nemaju tog uređaja, da se rasprodao....
......................
da će se povratno javiti, prošlo je par dana i opet ništa...

pa tko je tu lud ???? izričito u OBJE situacije sam pitao da li imaju na stanju oba uređaja.. odgovoreno mi je potvrdno i onda opet kuršlus na kraju...

imam neke poznanike koji rade u a1 i kažu mi da vlada velika ogorčenost sa odjelom prodaje zbog takvog ponasanja, samo da se proda, bez razmisljanja o posljedicama...

ugl jedno veliko upozorenje za sklapanje ugovora sa tim debilima.

lp
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: a1 i sklapanje ugovora - prevara

Nije tu kriva prodaja niti onaj vojnik koji tam radi na telefonu. Problem je u tome kaj A1 stišće ekipu da mora prodat pošto-poto i na kraju mjeseca ispunit kvote inače se prijete otkazima i sl. Naravno da će sve napravit samo da ti proda ugovor. Ubuduće kad dogovaraš takve stvari traži sve pismene ponude mailom jer poslije to rekla-kazala nikoga ne zanima. To što se snima ti ništa ne znači jer nitko to neće slušat već se gleda samo ono kaj je zavedno "kod njih u sustavu".

 

Nestalo je uređaja i oni su ti sotornirali ugovor što je ok jer nemaju tih uređaja a sve dalje je kako te zapalo. Na telefon nećeš nikog pametnog dobit, jedino kako s njima možeš "ratovat" je pismenim putem u obliku prigovora. Imaš 15 dana rok da raskineš ugovor iskoristi to jer traženi uređaj sigurno nećeš dobit jer ih više nema. Ili se zadovolji onim što si dobio.

 

 

15 godina
online
Re: a1 i sklapanje ugovora - prevara

-prijavi (mingo+hakom).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: a1 i sklapanje ugovora - prevara
Memphis kaže...

Nije tu kriva prodaja niti onaj vojnik koji tam radi na telefonu. Problem je u tome kaj A1 stišće ekipu da mora prodat pošto-poto i na kraju mjeseca ispunit kvote inače se prijete otkazima i sl. Naravno da će sve napravit samo da ti proda ugovor. Ubuduće kad dogovaraš takve stvari traži sve pismene ponude mailom jer poslije to rekla-kazala nikoga ne zanima. To što se snima ti ništa ne znači jer nitko to neće slušat već se gleda samo ono kaj je zavedno "kod njih u sustavu".

 

Nestalo je uređaja i oni su ti sotornirali ugovor što je ok jer nemaju tih uređaja a sve dalje je kako te zapalo. Na telefon nećeš nikog pametnog dobit, jedino kako s njima možeš "ratovat" je pismenim putem u obliku prigovora. Imaš 15 dana rok da raskineš ugovor iskoristi to jer traženi uređaj sigurno nećeš dobit jer ih više nema. Ili se zadovolji onim što si dobio.

 

 

 Svi se razgovori naknadno preslušavaju nakon uloženog prigovora, nije baš to zafrkancija kako se nekima čini.

Jedino što mlađi djelatnici nagrabuse....Starijih niti nema oni su već nagrabusili hehe

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 11:39 (bonzai).
3 godine
offline
Re: a1 i sklapanje ugovora - prevara

s tim se moram slozit...imo sam slicnu situaciju sa tele2 prosle godinekad su nudili PS4 + 3 mj PS+...e sad posto sam ja bio odlucio na opciju sa 2 kontrolera u pravilu nije trebao ici i ps+ ali su ga meni nudili i obecavali i trvdili da dolazi u oba paketa...kako ja nisam dobio ps+ u paketu, ja sam njih odmah zvao i objasnio sta je bilo...oni mi rekli da im posaljem mail kao prigovor...

nakon poslanog maila u roku tjedan dana su mi odgovorili da su preslusali razgovore i da se ispricavaju na tome sto sam dobio krive podatke o paketu, ali posto je tako dogovoreno naknadno su mi poslali ps+

13 godina
neaktivan
offline
Re: a1 i sklapanje ugovora - prevara
bonzai kaže...
Memphis kaže...

Nije tu kriva prodaja niti onaj vojnik koji tam radi na telefonu. Problem je u tome kaj A1 stišće ekipu da mora prodat pošto-poto i na kraju mjeseca ispunit kvote inače se prijete otkazima i sl. Naravno da će sve napravit samo da ti proda ugovor. Ubuduće kad dogovaraš takve stvari traži sve pismene ponude mailom jer poslije to rekla-kazala nikoga ne zanima. To što se snima ti ništa ne znači jer nitko to neće slušat već se gleda samo ono kaj je zavedno "kod njih u sustavu".

 

Nestalo je uređaja i oni su ti sotornirali ugovor što je ok jer nemaju tih uređaja a sve dalje je kako te zapalo. Na telefon nećeš nikog pametnog dobit, jedino kako s njima možeš "ratovat" je pismenim putem u obliku prigovora. Imaš 15 dana rok da raskineš ugovor iskoristi to jer traženi uređaj sigurno nećeš dobit jer ih više nema. Ili se zadovolji onim što si dobio.

 

 

 Svi se razgovori naknadno preslušavaju nakon uloženog prigovora, nije baš to zafrkancija kako se nekima čini.

Jedino što mlađi djelatnici nagrabuse....Starijih niti nema oni su već nagrabusili hehe

 Je , njoj su rekli da će preslušat sve razgovore, dapače, idu nama u korist. 

 

odgovorili su mi za korisničku podršku, tražili me sliku osobne od vlasnice, što sam i poslao, da bi me samo proslijedili dalje na nekakav obrazac, klasičan ping pong samo se šalje dalje, dajem im do kraja tjedna za svoju istragu i onda idu prijave di god stignem

14 godina
offline
Re: a1 i sklapanje ugovora - prevara
Tukman kaže...
bonzai kaže...
Memphis kaže...

Nije tu kriva prodaja niti onaj vojnik koji tam radi na telefonu. Problem je u tome kaj A1 stišće ekipu da mora prodat pošto-poto i na kraju mjeseca ispunit kvote inače se prijete otkazima i sl. Naravno da će sve napravit samo da ti proda ugovor. Ubuduće kad dogovaraš takve stvari traži sve pismene ponude mailom jer poslije to rekla-kazala nikoga ne zanima. To što se snima ti ništa ne znači jer nitko to neće slušat već se gleda samo ono kaj je zavedno "kod njih u sustavu".

 

Nestalo je uređaja i oni su ti sotornirali ugovor što je ok jer nemaju tih uređaja a sve dalje je kako te zapalo. Na telefon nećeš nikog pametnog dobit, jedino kako s njima možeš "ratovat" je pismenim putem u obliku prigovora. Imaš 15 dana rok da raskineš ugovor iskoristi to jer traženi uređaj sigurno nećeš dobit jer ih više nema. Ili se zadovolji onim što si dobio.

 

 

 Svi se razgovori naknadno preslušavaju nakon uloženog prigovora, nije baš to zafrkancija kako se nekima čini.

Jedino što mlađi djelatnici nagrabuse....Starijih niti nema oni su već nagrabusili hehe

 Je , njoj su rekli da će preslušat sve razgovore, dapače, idu nama u korist. 

 

odgovorili su mi za korisničku podršku, tražili me sliku osobne od vlasnice, što sam i poslao, da bi me samo proslijedili dalje na nekakav obrazac, klasičan ping pong samo se šalje dalje, dajem im do kraja tjedna za svoju istragu i onda idu prijave di god stignem

 To ti je vjerojatno bilo za podnijet prigovor, to buš čekal odgovor 15 dana.

8 godina
offline
Re: a1 i sklapanje ugovora - prevara
Pozdrav svima,
Ako netko može dati nekakav savjet kako iskomunicirat prema A1 ovu situaciju.

Prije 2 mjeseca ugovorio sam tarifu "bezbrižna" na 2g, uz koju nisam uzimao uređaj.
Uređaj mi se razbio i javio sam se A1 dal mogu ili na postojeću dodat uređaj, ili ovu raskinut i napravit novu Bezbrizna tarifu uz uređaj.
Gdje su me telefonski odbili i rekli da se ne može iako je po meni to win-win situacija
Plan mi je poslati prigovor gdje bi to probao objasnit, plus da dugogodisnji korisnik i tak to..

Imate li jos kakve ideje? Znam da su zakonski sada oni u pravu, ali nije mi jasna ta njihova logika..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: a1 i sklapanje ugovora - prevara
AudioGorilla kaže...
Pozdrav svima,
Ako netko može dati nekakav savjet kako iskomunicirat prema A1 ovu situaciju.

Prije 2 mjeseca ugovorio sam tarifu "bezbrižna" na 2g, uz koju nisam uzimao uređaj.
Uređaj mi se razbio i javio sam se A1 dal mogu ili na postojeću dodat uređaj, ili ovu raskinut i napravit novu Bezbrizna tarifu uz uređaj.
Gdje su me telefonski odbili i rekli da se ne može iako je po meni to win-win situacija
Plan mi je poslati prigovor gdje bi to probao objasnit, plus da dugogodisnji korisnik i tak to..

Imate li jos kakve ideje? Znam da su zakonski sada oni u pravu, ali nije mi jasna ta njihova logika..

Koliko znam ako si uzimao tarifu nisi ugovorno vezan.Vezan si samo ako uzmeš uredaj. Ne vidim razlog zašto ne bi mogao sad uzeti uređaj. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice