A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

poruka: 248
|
čitano: 227.565
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Pitanje, ako želim prodat ruter, jel karticu vadim van iz rutera ili ide uz uređaj? Pretpostavka moja je da ju vadim van, jer će netko drugi stavit svoju simicu unutra? 

Hvala, pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Da, kartica je tvoja, a novi vlasnik u router stavlja svoju.

4 godine
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Da, u pravu si.

11 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

pozz..

 

kakva su iskustva sa a1  homeboxe. 

 

juce sam bio kod njih 180 kn mijesecno 400 gb prometa. Brzina oko cca 15 mb/s 

 

dali je to dovoljno za netflix, youtube i online igranje? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Ovako mi stoji, sta da radim? valjda je neko kliknuo azuriranje bez da je spojio router sa usbom u komp  ,  upalio ugasio sam router i jos uvijek je tako. Mogu normalno na internet i sve ali ne mogu podesiti nikakve opcije.


UPDATE: logino sam se sa mobom i pise azuriranje uspjesno, sad mogu sve normalno, weird.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 8:57 (Mr.Natural).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Ima valjda fizički gumb za resetiranje negdje na routeru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Pitat cu u ovoj temi da ne otvaram novu..imate li i vi problema sa mrezom u a1 zadnji dana.
Znaci nista ne otvara stranice,nece speed test otvoriti,paljenje gasenje ne pomaze, citam komentare po fejsu vidim ima ljudi sa istim problemima. Meni se mob u 2022 godini spaja na 3G.
Ja neznam sta bih rekao, ali ja u svom selu nemam nijednog operatera koji ima stabilnu pokrivenost.
Sve same lazi u reklamama po tvu
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Jel su vama pale brzine zadnjih tjedan-dva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Kod mene jesu, drastično!

Svađam se s njima stalno preko fejsa, oni mudruju a ja tražim bolju opciju.

Kod njih sam samo zbog količine prometa...

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Kod mene obrnuto, porasle. Čak su dodali još dvije frekvencije na lokalnoj baznoj stanici.

 

12 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Miki77 kaže...

Kod mene jesu, drastično!

Svađam se s njima stalno preko fejsa, oni mudruju a ja tražim bolju opciju.

Kod njih sam samo zbog količine prometa...

 Ma i ja sam potrošio par mailova isto brzina pala preko noći nije kao što je bila prije. I onda kreće klasika: restartajte router itd itd.... Da bi nakraju priznali da su isključili jednu frekvenciju na tornju. A cijelo vrijeme im govorim da nema jedne frekvencije na tornju. Ma pusti face preko maila se žali.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 12:06 (DDavorin).
17 mjeseci
neaktivan
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

kod mene sve po starom jos uvijek, dl poraste jos 15-20 kasno navecer/preko noci, upload je standardno ocajan u bilo koje doba dana (+ ja sam jos na zte 286 drlji i bez pomoci bilo kakvih antena).

 

 

 

problem je sta bas i nemam nekakvih pametnih alternativa, optika je misaona imenica, a bakrena parica u susjedstvu ima marginu od 15ak Mbps...milina! :))) 

And I'm young enough to look at....and far too old to see
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
DDavorin kaže...
Miki77 kaže...

Kod mene jesu, drastično!

Svađam se s njima stalno preko fejsa, oni mudruju a ja tražim bolju opciju.

Kod njih sam samo zbog količine prometa...

 Ma i ja sam potrošio par mailova isto brzina pala preko noći nije kao što je bila prije. I onda kreće klasika: restartajte router itd itd.... Da bi nakraju priznali da su isključili jednu frekvenciju na tornju. A cijelo vrijeme im govorim da nema jedne frekvencije na tornju. Ma pusti face preko maila se žali.

Pa jel ti žalba preko maila uspjela? Uključili opet frekvenciju ili?

Na koji si mail slao?

TrustNo1
12 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

A gle nisu i dalje uključili tu frekvenciju kao zbog uštede energije ali su priznali da je kod njih "greška"  Ovadje imaš mail

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2022 8:09 (DDavorin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Ista stvar i kod mene, nema uopce opcije nekog normalnog interneta. Optike nema, bakrena parica je 4mbps, sad mi istice ugovor kod A1 pod kojim sam ajde barem imao promet od 1TB, ali i to ide bye bye. Nista nam ne treba, ali cijene rastu. Apsolutno nevjerojatno da ne mozes dobit normalan, iskreni flat rate u gradu u evo skoro 2023. godini po normalnoj brzini. Jos malo pa ce nam smanjit na 56k modem brzinu i vratit da ide preko telefonske linije.

“Some people hear their own inner voices with great clearness. And they live by what they hear. Such people become crazy... or they become legend.” -Jim Harrison
12 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
ByteRat kaže...

... Jos malo pa ce nam smanjit na 56k modem brzinu i vratit da ide preko telefonske linije.

 

Da te utješim - neki nemaju ni bakrenu paricu...

17 mjeseci
neaktivan
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
ByteRat kaže...

Optike nema, bakrena parica je 4mbps, [b]sad mi istice ugovor kod A1 pod kojim sam ajde barem imao promet od 1TB, ali i to ide bye bye[/b]. 

 huh..jel ovo sluzbeno, imas link mozda?

 

jer ja sam cuo obrnuto (procitao, tocnije receno, par likova s pce foruma koji su kontaktirali A1 szk sa tim pitanjem), novi korisnici imaju limit od koliko...400GB, no 'stari' korisnici po isteku ugovora ostaju po defaultu na 1TB (1.1, da budem precizniji), ukoliko ne potpisuju produzenje ugovora, nego idu iz mjeseca u mjesec.

And I'm young enough to look at....and far too old to see
14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Da, stari koji nisu produžili ugovor, imaju koliko su i imali, a novi korisnici imaju 500GB + noćna tarifa.

15 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Kolko se meni cini ja nisam vise pod ugovorom i imam 1TB i dalje, novi nisam postpisival.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Ajde barem neka dobra vijest, da, pitao sam i na njihovom forumu. Mislim apsurd da ne zelis korisnike zadrzat nekim ponudama nego dobijes poticaj da uopce ne obnovis ugovor nego iz mjeseca u mjesec. Ali dobro, mislim jos i bolje. 

Iskreno, u danasnje vrijeme i kako stvari jesu nije mi ni palo na pamet da bi to uopce bila mogucnost :) Me happy!

“Some people hear their own inner voices with great clearness. And they live by what they hear. Such people become crazy... or they become legend.” -Jim Harrison
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Pozdrav, ugovorio sam homebox sa 500gb limitom, je li postoji kakva šansa da se to digne

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Ne, ali imaš noćnu flat tarifu.

13 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
softwaremaniac kaže...

Ne, ali imaš noćnu flat tarifu.

Ne vrijedi mi, po danu od 30ak gb, 2 tva, 2 računala, 5 mobitela.. Netflix se streama dosta i yt

A morao sam ici na A1 jer mi je daleko najbrza varijanta obzirom na lokaciju...

13 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Zvao sada, A1 tvrdi da je usluga 199kn. Na internetu pise 179kn, tko je tu u pravu?

 

Imao sam homebox prosle godine i kad god bi zvao, bi ponudili neku akciju tj. pogodnost ako cu opet aktivirati. Sada ni to.

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Strm kaže...
softwaremaniac kaže...

Ne, ali imaš noćnu flat tarifu.

Ne vrijedi mi, po danu od 30ak gb, 2 tva, 2 računala, 5 mobitela.. Netflix se streama dosta i yt

A morao sam ici na A1 jer mi je daleko najbrza varijanta obzirom na lokaciju...

 jesi na UO 24mj ili samo pretplata bez UO

14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
ivanoile kaže...

Zvao sada, A1 tvrdi da je usluga 199kn. Na internetu pise 179kn, tko je tu u pravu?

 

Imao sam homebox prosle godine i kad god bi zvao, bi ponudili neku akciju tj. pogodnost ako cu opet aktivirati. Sada ni to.

 Na njihovoj stranici piše 199Kn.

 Govorilo se o nekakvom dodatnom naplaćivanju od 20Kn, ali je meni naknada i dalje 179Kn.

13 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
ivanoile kaže...

Zvao sada, A1 tvrdi da je usluga 199kn. Na internetu pise 179kn, tko je tu u pravu?

 

Imao sam homebox prosle godine i kad god bi zvao, bi ponudili neku akciju tj. pogodnost ako cu opet aktivirati. Sada ni to.

 200kn je trenutno

DDavorin kaže...
Strm kaže...
softwaremaniac kaže...

Ne, ali imaš noćnu flat tarifu.

Ne vrijedi mi, po danu od 30ak gb, 2 tva, 2 računala, 5 mobitela.. Netflix se streama dosta i yt

A morao sam ici na A1 jer mi je daleko najbrza varijanta obzirom na lokaciju...

 jesi na UO 24mj ili samo pretplata bez UO

 Jesam

Ord Mantel kaže...
ivanoile kaže...

Zvao sada, A1 tvrdi da je usluga 199kn. Na internetu pise 179kn, tko je tu u pravu?

 

Imao sam homebox prosle godine i kad god bi zvao, bi ponudili neku akciju tj. pogodnost ako cu opet aktivirati. Sada ni to.

 Na njihovoj stranici piše 199Kn.

 Govorilo se o nekakvom dodatnom naplaćivanju od 20Kn, ali je meni naknada i dalje 179Kn.

 20kn je ruter

14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Ma ne, bila je priča o nekim dodatnim naknadama kod svih operatera, a kod A1 je trebala biti 20Kn. Prije nego su i počeli naplaćivati, poslali su mi SMS o popustu od 20Kn zbog bla-bla, pa mi je naknada danas 179Kn. Router sam već ranije otplatio.

12 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Strm  Pošto si na UO nema ti pomoći da nisi ima rješenja....

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2022 14:58 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Strm kaže...

Pozdrav, ugovorio sam homebox sa 500gb limitom, je li postoji kakva šansa da se to digne

 Jesi preko webshopa naručivao ili telefonski/uživo? Pitam jer meni ne radi narudžba preko webshopa već 2 mjeseca, kontaktirao i kažu da rješavaju, ali ništa još, ažurni su nema što 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice