Xiaomi Redmi Note 4

poruka: 1.882
|
čitano: 462.590
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Previše filozofirate, za cijenu koju Xiaomi stavi na svoj uređaj grijeh je tražiti dlaku u jajetu.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Upravo to sta je rekao kolega gore, pustite chipset i bedastoce, note serija je jednostavno u vrhu best buya ako gledamo value-for-money.

Usporedbe sa s7 su idiotske. Miui bugovi koji se spominju - 90% su uzrokovani fake romovima koji distributeri pucaju nutra. Kamera nije naj u low light, ali opet za svoju cijenu mob u cijelini funkcionira odlicno.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Telefon mi je upravo stigao sa aliexpressa sa verzijom miui global 8.0 slabina 8.0.5.0.0 ( mbfcndg), dali je to dobra verzija?
Iako ima 3gb rama, kad maknem sve programe, imam slobodno samo 1.2 gb rama do 1.4, dali je to normalno?
Na note 3 imam obicno 1.7 do 2gb rama

http://nasiljubimci.com/
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

To je unofficial ROM.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ma čim je napisao da moram uspoređivati RN4 sa S7 vidim da je promašeni slučaj :D

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Mogu li preko uploadera da instaliram official a da mi ostane sve ovako?

http://nasiljubimci.com/
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

fake ili pravi?
[url=https://postimg.org/image/5iy6ppk0n/][img]https://s23.postimg.org/n8zvaqxln/Screenshot_2017_01_13_19_03_15_458_com_android_s.png[/img][/url][url=https://postimage.org/index.php?lang=spanish]imagen jpg[/url]

http://nasiljubimci.com/
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
steaming kaže...

fake ili pravi?
[url=https://postimg.org/image/5iy6ppk0n/][img]https://s23.postimg.org/n8zvaqxln/Screenshot_2017_01_13_19_03_15_458_com_android_s.png[/img][/url][url=https://postimage.org/index.php?lang=spanish]imagen jpg[/url]

 fake

ovo su pravi

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
maks0806 kaže...

Ma čim je napisao da moram uspoređivati RN4 sa S7 vidim da je promašeni slučaj :D

 

Tako je uspoređaj ga sa g3 iz 2014 koji se prodaje po soma kuna.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
amd freak kaže...
maks0806 kaže...

Ma čim je napisao da moram uspoređivati RN4 sa S7 vidim da je promašeni slučaj :D

 

Tako je uspoređaj ga sa g3 iz 2014 koji se prodaje po soma kuna.

 Ma tko ga s njim uspoređuje? Rekoh da ga šiša u svemu osim u kameri, i to sam odgovorio na pitanje forumaša koji je htio promjenu sa G3 na RN4. Uspoređujem ga sa G4, koji je skuplji u dućanu, a inferiorniji u mnogočemu. Daj čitaj što ljudi pišu, a ne ono što TI želiš pročitati

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 23:07 (maks0806).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
maks0806 kaže...
amd freak kaže...
maks0806 kaže...

Ma čim je napisao da moram uspoređivati RN4 sa S7 vidim da je promašeni slučaj :D

 

Tako je uspoređaj ga sa g3 iz 2014 koji se prodaje po soma kuna.

 Ma tko ga s njim uspoređuje? Rekoh da ga šiša u svemu osim u kameri, i to sam odgovorio na pitanje forumaša koji je htio promjenu sa G3 na RN4. Uspoređujem ga sa G4, koji je skuplji u dućanu, a inferiorniji u mnogočemu. Daj čitaj što ljudi pišu, a ne ono što TI želiš pročitati

 Inferiorniji je moj k...po cemu je to taj redmi note brži-bolji od g4? U igrama,u radu prvenstveno gdje? Ja nisam naišao još na ništa gdje bi g4 podbacivao, ali najiskrenije, bilo da se radi o igranju ili multitaskanju.

 

Kamera ga doslovno pojede a bome i predivni 1440p ekran. Tako da nije kamera jedini adut. A ako ćemo i iskreno meni bolje stoji ona imitacije kože na poleđini i zaobljeni oblik na lgiju. Ima i gorilla glass koji xiaomi nema, g4 postoji samo sa 3/32gb a redmi note 4 ima i sa 16/2 gb

 

 

Tako da ti svoje mišljenje zadrži za sebe i  ne trakeljaj gluposti. S time da je g4 telefon iz 2015, a mi smo u 2017. I neznam o kvakvim ti ciframa o g4 pricas kad si mogao zapakiranog na njuški kupiti za 2200kn bez ikakvog problema. I to prije godinu dana. Naravno sa 2 godine službenog jamstva.

 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
amd freak kaže...
maks0806 kaže...
amd freak kaže...
maks0806 kaže...

Ma čim je napisao da moram uspoređivati RN4 sa S7 vidim da je promašeni slučaj :D

 

Tako je uspoređaj ga sa g3 iz 2014 koji se prodaje po soma kuna.

 Ma tko ga s njim uspoređuje? Rekoh da ga šiša u svemu osim u kameri, i to sam odgovorio na pitanje forumaša koji je htio promjenu sa G3 na RN4. Uspoređujem ga sa G4, koji je skuplji u dućanu, a inferiorniji u mnogočemu. Daj čitaj što ljudi pišu, a ne ono što TI želiš pročitati

 Inferiorniji je moj k...po cemu je to taj redmi note brži-bolji od g4? U igrama,u radu prvenstveno gdje? Ja nisam naišao još na ništa gdje bi g4 podbacivao, ali najiskrenije, bilo da se radi o igranju ili multitaskanju.

 

Kamera ga doslovno pojede a bome i predivni 1440p ekran. Tako da nije kamera jedini adut. A ako ćemo i iskreno meni bolje stoji ona imitacije kože na poleđini i zaobljeni oblik na lgiju. Ima i gorilla glass koji xiaomi nema, g4 postoji samo sa 3/32gb a redmi note 4 ima i sa 16/2 gb

 

 

Tako da ti svoje mišljenje zadrži za sebe i  ne trakeljaj gluposti. S time da je g4 telefon iz 2015, a mi smo u 2017. I neznam o kvakvim ti ciframa o g4 pricas kad si mogao zapakiranog na njuški kupiti za 2200kn bez ikakvog problema. I to prije godinu dana. Naravno sa 2 godine službenog jamstva.

 

 

 Pros G4: Kamera, Ekran

 Pros RN4: Izrada, Procesor, Gpu, Brzina općenito, dosta bolji performans u par igara što sam isprobao, Cijena u trgovini (1999 64gb RN4/2699 32Gb G4). I zasad nema problema sa matičnim pločama kao G4. Dovoljno je učestao problem koji ću svakom spomenuti jer su mi 2 tako crkla

 

Nauči normalno komunicirati na forumu i pripazi na riječnik ;)

Ja neću zadržavati svoje mišljenje za sebe pogotovo jer sam koristio oba telefona, te gledam realne razlike između njih, dok si ti teška fanbojčina i sve u subjektivnom smislu uzdižeš za svoj telefon. tebi je bolji UI, tebi je bolja izrada itd... E pa nije! Nikad neće plastika i trošna koža biti bolja od jednodjelnog aluminijskog kućišta. 

S tobom nema normalne rasprave, a imam pametnija posla od svađanja sa zidom. 

 

Za normalan puk: ako je nekom kamera jedini prioritet, G4 je naravno bolji izbor, u suprotnom, više dobijete za svoje novce kupivši mob iz naslova teme. Samo, uzmite bar 32gb/3gb verziju koja je neznatno skuplja od 16gb sa 2gb rama ;)

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Vjerovali vi ili ne, ali postoje ljudi kojima nije toliko bitna kamera na mobitelu jer se ne naslikavaju po faceu, Instagramu itd. Oni koji zele kvalitetne fotke nose fotić. Xiaomi ima solidnu kameru ali puno je jači u bateriji, brzini. Brat i sestra imaju s4 i s6 ali kad su vidjeli da ja nemoram puniti mob jedan put ili dvaput dnevno već svaka 2 do 3 dana i da mob leti, ne gasi se sam od sebe i nema nikakvih problema vjerujte mi brat je nakon s4 uzeo redmi 4 i super je zadovoljan. Nisam nikad imao problema s xiaomiem. Lp
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Imam na mobitelu kineski službeni rom V8.1.9.0. i zašto nemogu preko update ubaciti službeni global rom 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
steaming kaže...

Mogu li preko uploadera da instaliram official a da mi ostane sve ovako?

 Prebacivanje s fake na official ti obrise sve podake s moba pa napravi backup. 

Ovo su upute za prebacivanje s fake na official:

http://en.miui.com/thread-370620-1-1.html

 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
herkulcro kaže...

Moze mala pomoc. Kolega hoce uzet note 4, nasli smo ga na aliexpresu za 166$ srebrni. verzija sa 3gb rama, 64gb rom. 

Najvise me tu zanima kakvo je stanje sa softverom, jel ga narucivao tko odande? Jel dolazi sa kineskom verzijom i hoce on imat kakvih problema s njim.  I dali bi bilo dobro mozda trazit da stave global rom mozda? Nisam sad vec dugo narucivao mob iz kine pa sam malo vec zaboravio kako sve ide tocno... Ima netko jos kakvu preporuku na sta priapzit? 

Vidim da podrzava sve frkvencije sto se koriste kod nas sto se tice 4g i 3g mreze. 

 

Ovo je link od koga ce uzet  www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Prime-Pro-Mobile-Phone-3GB-RAM-64GB-ROM-MTK-Helio-X20/32728961898.html

 

 Jesi li siguran da taj ide bez pdva i carine? Preko alija je jedino top one bio pouzdan ali on je sad prestao s isporukama. Predlazem ti honorbuy: brzi su i mob dodje s normalnim romom. 

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

može pomoć ubacio global rom i sad mi se zaklučo mob pomagajte

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Kako točno se zaklučo? 

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

ubacio global stable ne mogu se prijaviti na google račun ne radi tipkovnica i kad odem dalje do mi računa piše vaš uređaj je zaključan unesite lozinku

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Razmišljam o kupnji ovog mob-a, ali vidim da ne podržava LTE na 800MHz, koju koristi T-com / bonbon.

Jel ima ko problema s LTE?

Odakle ga je najpovoljnije naručit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

čini mi se da ovaj sa grossa podržava...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Meni u nekim dijelovima grada hvata 4g, a negdje gdje mi je s6 hvatao ovaj ne. Inace sam na tmobile tako da vjerovatno imaju razlicite repetitore koji salju signale.
Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
FeeDzOR kaže...

Razmišljam o kupnji ovog mob-a, ali vidim da ne podržava LTE na 800MHz, koju koristi T-com / bonbon.

Jel ima ko problema s LTE?

Odakle ga je najpovoljnije naručit?

 800 MHz koriste svi, za LTE, ali ne samo 800, 800 se koristi u ruralnim područjima, a onaj drugi...2100 mislim se koristi drugdje.

I onda jednostavno tamo gdje se koristi 800 MHz LTE tamo LTE neće radit nego samo 3G.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Kako da napravim backup kada instaliram novi rom i kako posle da to vratim, dali ce mi ostati sve na tel, kontakti i sve?

http://nasiljubimci.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
steaming kaže...

Kako da napravim backup kada instaliram novi rom i kako posle da to vratim, dali ce mi ostati sve na tel, kontakti i sve?

Kontakte valjda imaš u Googleovom cloudu. Odi na Gmail, klikni pri vrhu s lijeve stranice na trokutić s desne strane Gmail i odaberi Contacts pa provjeri.

7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ja sam kontakte eksportirao u .vcf (settings-sys apps-contacts-export) i poslao si na mail a poslije imprtirao tako da otvorim taj fajl. 10 sekundi posla. 

Fotografije i muziku i ringtonove posalji na cloud ili (lakse) kopiraj na sd karticu ili na pc pa poslije natrag.

Programe ces morati ponovo instalirati. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 11:31 (goldfinger).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
goldfinger kaže...

Ja sam kontakte eksportirao u .vcf (settings-sys apps-contacts-export) i poslao si na mail a poslije imprtirao tako da otvorim taj fajl. 10 sekundi posla.

Importirao kamo? Ako nisi mijenjao korisnički račun, ne treba ništa eksportirati ni importirati (jedino je bitno da si sinkronizirao mobitel s podacima u oblaku) - jednostavno se na drugi mobitel ulogiraš s istim korisničkim računom. To i je cijela poanta imanja podataka u oblaku.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Predstavljena novija inačia RN4 sa Snapdragonom 625, Octa core@2.0Ghz i u novoj Matte Black boji.

Startni model vidim nije više 16GB memorije nego 32GB sa postojećih 2GB RAMa. U prodaji od 23. siječnja!

 

Steam: krvavasisa, Battlelog: krvavasisa, Rockstar SC: valentino4
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 13:15 (VWalentino).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Kakva krama

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8531&idPhone2=8263

 

sta nije trebao biti 652, po ovome je isti kao i redmi 4 ?

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice