Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 576.948
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Da li i tebi kad uslikas s Gcam app i kad hoces pogledat sliku preko app bude crna slika?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

na burialu ne, a ni na parrotu prije dok sam koristio

 

nesta slicno se znalo desavat na urnixu ako ne ugasim google fotografije u postavkama, il ako ne upalim, nesta je imalo veze s tim ako se dobro sjecam

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Imam ovaj mob dva tjedna i prilicno sam zadovoljan s njime.
I jucer mi opao na plocice (u silikonskok caseu). Ono, bas tresnuo cijelom straznjom povrsinom, s metar i pol.
Naravno, glass back cover je napuknuo kako vec to staklo i znade. :/
Narucio novi back cover s alija. Jel netko mijenjao? Moram nositi u servis ili mogu to sam?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Stigla je danas OTA 12.0.1. stabilna nadogradnja na MI 9T Pro..proradili su plutajući prozori...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

delate

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 12:07 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pozdrav

 

Ja imam MI 9t pro 2020 pao mi je i razbio se ekran i ne radi display sada,  jel se moze negdje prodati, vrijedi to sta?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
@Z004 ... Meni jos nista...
VenAtoR#2231
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Kiflin kaže...

Pozdrav

 

Ja imam MI 9t pro 2020 pao mi je i razbio se ekran i ne radi display sada,  jel se moze negdje prodati, vrijedi to sta?

 

 

 Skup popravak. Preblizu vrijednosti moba bojim se. 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ni meni nema miui 12, u mene je 11.06 EEA
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Roko B kaže...
Ni meni nema miui 12, u mene je 11.06 EEA

 Za Mi 9T Pro trenutno samo globalna verzija (V12.0.1.0.QFKMIXM).

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jedino je Mi9 eea dobio beta miui 12. Mi 9t i Mi 9t Pro su zapostavljeni, ali je zato (po mojem misljenju) Masik kralj sto se tice MIUI 11 i 12 romova.

Uvijek sam na njemu imao najbolji balans izmedu baterije i performansi

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Nocio kaže...

Jedino je Mi9 eea dobio beta miui 12. Mi 9t i Mi 9t Pro su zapostavljeni, ali je zato (po mojem misljenju) Masik kralj sto se tice MIUI 11 i 12 romova.

Uvijek sam na njemu imao najbolji balans izmedu baterije i performansi

 Jučer je Mi 9 dobio stabilno eea ažuriranje, V12.0.1.0.QFAEUXM, tako da je beta faza završena, kako za njega, tako i za mi 9t pro, koji je također dobio stabilno ažuriranje, za sada samo u globalnoj verziji. Nadam se da će u narednih par dana i ostali dobiti stabilna ažuriranja, mislim na mi 9t pro u eea verziji i mi 9t u obe verzije. Nitko od ovih verzija smartphona nije bio zapostavljen jer svi već duže vrijeme dobivaju beta verzije MIUI 12, u više faza ažuriranja, ali naravno samo oni koji su se prijavili za beta testere.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Koliko vidim na mi community sve su to beta stabilne verzije

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 21:13 (16OR).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Koliko vidim na mi community sve su to beta stabilne verzije

 

 

 

 Kako sam naveo, jučer je Xiaomi Mi 9 dobio oficijelnu stabilnu eea verziju MIUI 12 a Mi 9T Pro stabilnu globalnu verziju. Znači u ova dva slučaja se ne radi o stabilnim beta verzijama!

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 21:46 (Jezdimir).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ti jedno ja drugo, a obojca pricamo o istom

 https://c.mi.com/thread-3161084-1-0.html?t=1592941802355

 

Tema od jucer, ista takva ima i za mi9tpro eea

 

I uvijek je tako, prve te verzije ne puste svima, bude dostupna par dana i onda nestane, kasnije tjedan dva puste pravu stabilnu verziju svima ostalima, uostalom sve pise, ako oni krivo kazu onda i ja krivo govorim

 

Al to bude na svakom vecem updejtu, bilo i na miui 11 sa 10, isto i na miui 11 kad se isao sa androida 9 na 10

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 22:03 (16OR).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Ti jedno ja drugo, a obojca pricamo o istom

 https://c.mi.com/thread-3161084-1-0.html?t=1592941802355

 

Tema od jucer, ista takva ima i za mi9pro eea

 

I uvijek je tako, prve te verzije ne puste svima, uostalom sve pise, ako oni krivo kazu onda i ja krivo govorim

 Ma pusti te njihove forume, evo ti link kako bi mogao pratiti sve Xiaomi smartphone

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/

8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni danas stigao update na 11.0.6.0 (nesto kao may 2020 security update).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
myroman kaže...

Meni danas stigao update na 11.0.6.0 (nesto kao may 2020 security update).

 I meni ...

8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

...ja sam bio na MIUI 12 global beta, pa je možda zato došla global stabilna verzija...uglavnom baterija osjetno duže traje...preko noći mi je znala pasti za 10%, sad 4%...

 

...notifikacijske ikone su opet crno-bijele, na beta su bile u boji..

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 20:43 (Z004).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Na 11.0.5 ne radi mi VoWIFI znao je ponekad a sad više nikako.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
VoWiFi
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Nakon updatea na 11.0.6 radi

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

I opet se nakon dugo vremena ponovilo sranje s punjenjem, spojen cijelu noc ali evo nista se nije napunio sad kad mi treba i naravno da nemam punjac uz sebe

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Rekao bi da je problem u tebi kao korisniku. Koliko vidim po screenshotovima imaš instaliranu još hrpu "glupih" battery managera i čistača. Imaš 3 ikone za bateriju??? Tri različita programa za bateriju ai čudiš se kak ne puni.  Ko zna koliko još imaš "čistača" antivirusa i ostalih gluposti na mobu. A MIUI power i control center rade odlično....  Sad ozbiljno: da li puniš mob sa original punjačem i kablom?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Han kaže...

Rekao bi da je problem u tebi kao korisniku. Koliko vidim po screenshotovima imaš instaliranu još hrpu "glupih" battery managera i čistača. Imaš 3 ikone za bateriju??? Tri različita programa za bateriju ai čudiš se kak ne puni.  Ko zna koliko još imaš "čistača" antivirusa i ostalih gluposti na mobu. A MIUI power i control center rade odlično....  Sad ozbiljno: da li puniš mob sa original punjačem i kablom?

 Ma kakvi, imam samo accu battery koji prati potrosnju za slucaj kad ce mi se desit neki battery drain.. Punim s original punjacem ali ne i kablom.. Evo bas sam pogledao u accu battety i vidio da se par posto napunio, dosao do 13-14% i tu je stalo a preko 5h ustekan u punjac 

16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Glupo pitanje, ali jesi li siguran da nije do kabla ili punjača?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...
Han kaže...

Rekao bi da je problem u tebi kao korisniku. Koliko vidim po screenshotovima imaš instaliranu još hrpu "glupih" battery managera i čistača. Imaš 3 ikone za bateriju??? Tri različita programa za bateriju ai čudiš se kak ne puni.  Ko zna koliko još imaš "čistača" antivirusa i ostalih gluposti na mobu. A MIUI power i control center rade odlično....  Sad ozbiljno: da li puniš mob sa original punjačem i kablom?

 Ma kakvi, imam samo accu battery koji prati potrosnju za slucaj kad ce mi se desit neki battery drain.. Punim s original punjacem ali ne i kablom.. Evo bas sam pogledao u accu battety i vidio da se par posto napunio, dosao do 13-14% i tu je stalo a preko 5h ustekan u punjac 

 "I opet se nakon dugo vremena ponovilo sranje s punjenjem, ..." Jesi li i prije, dok je sve bilo u redu, koristio isti kabel kojeg sada koristiš? Sa Xiaomiem nisam nikada imao problema, ali se sječam da sam davnije oštetio originalni kabel za LG G4, kojeg sam zamijenio sa kabelom drugog proizvođača, te sam imao isti problem.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jesam, isti kabel sam koristio.. Probat cu ovih dana original kabel koji sam dobio s mobitelom al nije mi jasno zasto se to ne dogada stalno nego povremeno, taman kad se opustis i prestanes provjeravat onda te zajebe mucki

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Imam neki Ugreen kabl koji više ne koristim, quick charge radi ili ne radi u zavisnosti od toga da kako okrenem "simetrični" USB-C priključak. Takođe sam imao situacije da kabl ne uđe svaki put do kraja (zbog svojih specifičnosti, zato što zakači masku itd).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma ovdje dubre normalno primi kabel, puni, ledica svijetli, ja zaspim i rutinski skidam mob s punjaca ujutro, tek na poslu skuzim da imam 10% baterije.. Al evo uz ultra stednju baterije i nesto malo koristenja za gablec i oko 2 kad je kava izdrzao je skoro do kuce, ugasio se na pola puta do doma.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice