Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 573.464
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ne znam... Mozda bude zvucalo blesavo... 

A da pojacas do kraja? 😁

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

^Zvuči toliko blesavo da vredi pokušati. 

 

Konačno sam prelomio da hoću da uzmem uređaj, no imam problema da pronađem varijatnu koju želim (T, 128GB, crni). Počeo sam da tražim i po oglasnicima, pošto vidim da od zvanične maloprodaje teško da će biti koristi, i sad mi jedan odgovara da nema i verovanto neće više nabavljati jer je bilo problema sa pop-up kamerom. Da li je neko imao tih problema?  Ne sećam se da se neko žalio u temi.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

ne sjecam se da je ovdje itko spominjao da je imao problema

na netu jedini problem koji sam znao vidjet, kad ispadne mob pa najeb.. gore kamera zbog udarca, i ne zeli se izvuc, al to je nest drugo

bilo je i tih testova gdje su utege vjesali na popup kameru pa nije se nist desilo mehanizmu

 

da je bilo problema danas ne bi iste mehanizme stavljali u poco f2 i k30 pro

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma nema ga jer je predobar za te pare, ne vredi poco 2 duplo vise

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pislje kaže...

Ma nema ga jer je predobar za te pare, ne vredi poco 2 duplo vise

 Nije duplo skuplji, evo sad kod ekupi Poco F2 Pro uz Visu Premium za 3365kn, to je oko 700kn skuplje od Mi 9T.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
myroman kaže...

Ne znam... Mozda bude zvucalo blesavo... 

A da pojacas do kraja? 😁

 Ne zvuci blesavo, pokušao sam i to i svejedno nije htjelo raditi.

Poslije sam probao na Samsungu i ni on nema dovoljno napona.

Nisam jedino probao na Huaweiu jer je on već imao ugrađen ir blaster....

 

-BiH-slackspace
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni na mi9tpro, ekspozicija uzasno divlja na videima, ne znam jel ima josko taj problem 

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ako je netko instalirao xiaomi.eu rom (MIUI 12) na Mi 9t, molio bih kratko objašnjenje postupka instalacije (instalacija custom recovery-a i dalje kako ide).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Uđeš u developer postavke i omogućiš sve vezano uz usb debuging.

Restart u fastboot i od tamo instalirati twrp.img

Obavezno restart u recovery (twrp) ili ga xiaomiev pregazi.

Wipe data, cache.

Format data.

Nakon toga treba prebaciti xiaomi.eu rom, ako želiš gapps , magisk na memoriju  mobitela....

Zatim prvo instal roma pa obavezno reboot to system i prvo podesiti rom i onda instalirati gapps pa opet restart u system pa onda instalirati i magisk ako treba.

To je ukratko, mislim da nisam ništa preskočio.

 

Detaljno

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 12:04 (tintin).
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Preduvjet je naravno otključan bootloader, a gappse ne treba posebno instalirati jer ih eu rom uključuje.
 
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma instalirao sam i prije custom romove, još od HTC Wildfire, Motorole Defy, Samsunga Galaxy s4 i s4 mini, LG G4, kao i još nekih, te Xiaomi Redmi Note 4 (SD) i Redmi 7, ali sam po stranim forumima vidio da su malo iskomplicirali lakoću instaliranja custom romova, pa me zanimalo iskustvo naših forumaša. Na Redmi Note 4 je to bilo skroz pojednostavljeno, bez ikakvih iznenađenja, a već je bio mali problem sa Redmi 7, iako je princip isti ili sličan. U svakom  slučaju, spremio sam link kojeg je postavio "tintin", pa ću pokušati kada uhvatim malo vremena.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
ovajonaj kaže...
myroman kaže...

Ne znam... Mozda bude zvucalo blesavo... 

A da pojacas do kraja? 😁

 Ne zvuci blesavo, pokušao sam i to i svejedno nije htjelo raditi.

Poslije sam probao na Samsungu i ni on nema dovoljno napona.

Nisam jedino probao na Huaweiu jer je on već imao ugrađen ir blaster....

 

 Ja sa Alija narucio ovaj adapter koji ide na micro usb port:

#Aliexpress US $3.99 20%OFF | Micro USB type-C Interface Smart App Control Mobile phone remote Control Wireless Infrared Appliances Adapter For TV TV BOX
https://a.aliexpress.com/_dTrD9uK

Pa cemo da vidimo kad stigne. 

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Jel nekome uspjelo da mu radi NotifyBuddy ili neka druga slična aplikacija? Fali mi notification led.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

imaš notifikacijsku na kućištu od kamere.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tintin kaže...
Jel nekome uspjelo da mu radi NotifyBuddy ili neka druga slična aplikacija? Fali mi notification led.

 I meni isto, ono svijetlo na kameri je preslabo tj skoro se ni ne primjeti. A postoji alternativa, a to da kupis onaj mi band ili neki drugi sat koji se obično koristi kod sportaša ali mob ne mora biti uvjek uz tebe, pa tako mozes imati i dojave u krevetu dok spavas. To ti je ujedno i budilica ako želis.

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Preserverance kaže...
tintin kaže...
Jel nekome uspjelo da mu radi NotifyBuddy ili neka druga slična aplikacija? Fali mi notification led.

 I meni isto, ono svijetlo na kameri je preslabo tj skoro se ni ne primjeti. A postoji alternativa, a to da kupis onaj mi band ili neki drugi sat koji se obično koristi kod sportaša ali mob ne mora biti uvjek uz tebe, pa tako mozes imati i dojave u krevetu dok spavas. To ti je ujedno i budilica ako želis.

 

 

 Meni je uvijek uključen AOD, tako da svakim pogledom na ekran vidim koju sam obavijest propustio, da li poziv, poruku, e-mail ili bilo što drugo, tako da mi obavijesna lampica uopće ne nedostaje.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mene kod AODa brine potrošnja baterije, a posebno burnin pa ga zato nisam uključio
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 19:55 (tintin).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tintin kaže...
Mene kod AODa brine potrošnja baterije, a posebno burnin pa ga zato nisam uključio

 Potrosnja isti k, burn in nemoguć jer se svako malo mjenja pozicija sata na ekranu, dok je u džepu potpuno je iskljucen jer senzor blizine odradi svoje 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

 Se vama svijetlo tj ledica kraj kamere  upali i kad ne želite ? Ja sam primjetio par puta kad sam podigao mob sa stola tj bio na punjaču.

Povezno je sa gestama slutim, ali neznam to ugasiti.

 

 

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ledica uvijek svijetli dok se mob puni, kao i na svakom mobitelu

I naravno mozes ugasit

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tintin kaže...
Jel nekome uspjelo da mu radi NotifyBuddy ili neka druga slična aplikacija? Fali mi notification led.

 Možeš nešto slično postići sa Ambient Display, odabereš neki tekstualni mode, makneš sav tekst, staviš razmak i samo odabereš da ti prikazuje obavijesti. 

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

kad dolazi Miui12 kao stabilna ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2020 21:29 (Pacoo).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pacoo kaže...

 To je za mi 9t pro verziju, da se nebi neko zajebo i isao to flashat na obicni mi 9t 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Obrisano

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 1:17 (Prezime).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Preserverance kaže...

kad dolazi Miui12 kao stabilna ?

 Ako misliš na oficijelnu nadogradnju, po najavama bi za Mi 9t trebala izaći do kraja ovog mjeseca. Nadam se da će to biti do 25.06., jer je od 26.06. do 03.07. u Kini njihov nacionalni praznik i festival zmajskih brodova, za koje vrijeme neće puštati nadogradnje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 19:01 (Jezdimir).
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Moze link najboljeg gcama, miui 11 sam global

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

@maxy0

Upotrebljavam "burial" verziju. To je prilagodjena "Urnix05" verzija za Mi 9T (Pro). S tom imam najmanje problema, jer sve verzije su manje/vise bugovite.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 14:49 (Prezime).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Prezime kaže...

@maxy0

Upotrebljavam "burial" verziju. To je prilagodjena "Urnix05" verzija za Mi 9T (Pro). S tom imam najmanje problema, jer sve verzije su manje/vise bugovite.

 Takodjer

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice