Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 358.148
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

mislin da nije to, evo ovaj od danas se opet moze priko pc i skroz normalno san priko laptopa usa u twrp i instalira ga

HŽV
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Pozdrav,

 

Da li je netko nedavno kupovao xiaomi sa stranice xiaomiforsale. Gledam ovaj mobitel https://www.xiaomiforsale.com/en/phones/351-redmi-3s-216.html

pa me zanima da li dolazi sa instaliranim Hrvatskim jezikom i odakle šalju mobitele (Kina ili EU) da ne bi bilo kakvih iznenađenja tipa pdv-a

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Zašto ga ne uzmeš kod nas? Za 300 kn više dobiješ hrvatsku garanciju i miran si.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

zašto mi napiše error kad probam staviti global developer MIUI sa fastboot update? probo sam staviti stable i developer ali uvek error. I probo sam sa najnovijom verzijom MiFlash i jos sa nekom starom ali neče. Bootloader mi je odključan, a sad imam na mobu xiaomi.eu ROM koji mi ne radi kako treba, fizičke tipke ne rade, pa su mi sa TOPONE pisali da stavim official ROM. 

 

jeli moguče da preko twrpa stavim official miui? da ga recimo stavim na microSD pa u twrpu flasham?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2017 21:07 (deeki).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

raspakirao si .tgz datoteku?

 

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Da jesam
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Jel moguče da sa TWRPom stavim offical MIUI ROM? Ili neki drugi način?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ja sam od 8.2.5. odustao. Šta će mi kad mi i ovaj radi izvrsno.

A pazi S8 teme, tako fino izgleda da to nisu istine.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
@deeki

Nemoj ni slučajno jer će ti se zaključat bootloader, prebrisat TWRP i za nagradu bootloop !
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Zdravo, zanima me da li je netko do sada imao ovakav problem s obzirom da je ovo drugi put da se pojavio.
Znaci mobitel vrti poruku "samo trenutak" par sekundi, prestaje, ali onda odmah izbacuje otvorenu aplikaciju. 
Kad se pogase sve aplikacije, tada vrti tu poruku, prestane par sekundi, ponovo je vrti i tako u krug.

Prvi put se to mozda dogodilo prije dva mjeseca, mobitel sam resetirala ali danas se to ponovo pojavilo.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Xiaomi Redmi 3

Pozz ekipa.

 

Imam za vas par pitanja.

 

Znači na mobu imam instaliran TWRP 3.1.1-0 + MIUI 8.3 EU ROM 7.5.25 BETA.

 

Htio bih probati Lineage OS ili neki drugi ROM. Reko idem ga install, ali prije toga bezveze napravim fastboot i dobijem status da je bootloader zaključan.

 

I sad mi ništa nije jasno. Nedavno sam updejtao na najnoviji TWRP, ali nije htjelo preko official appa, nit mi je dalo fleshati preko fastboota. Jedino je upalilo baš preko TWRP-a.

 

Jel meni stvarno zaključan bootloader ili kaj, i da mi je bar znati na koju foru se zaključao.

 

Ako pokrenem MiUnlock dobijem poruku da je mob već otključan, a to je vjerojatno neka greška pošto nije China Developer ROM???

 

Još nešto....ajmo reći da mi je bootloader zaključan. Kojom metodom bi bilo najbolje vratiti mob na official China ROM, pa da flešam developer rom i otključam uređaj?.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
SolidSnakeCRO kaže...

Pozz ekipa.

 

Imam za vas par pitanja.

 

Znači na mobu imam instaliran TWRP 3.1.1-0 + MIUI 8.3 EU ROM 7.5.25 BETA.

 

Htio bih probati Lineage OS ili neki drugi ROM. Reko idem ga install, ali prije toga bezveze napravim fastboot i dobijem status da je bootloader zaključan.

 

I sad mi ništa nije jasno. Nedavno sam updejtao na najnoviji TWRP, ali nije htjelo preko official appa, nit mi je dalo fleshati preko fastboota. Jedino je upalilo baš preko TWRP-a.

 

Jel meni stvarno zaključan bootloader ili kaj, i da mi je bar znati na koju foru se zaključao.

 

Ako pokrenem MiUnlock dobijem poruku da je mob već otključan, a to je vjerojatno neka greška pošto nije China Developer ROM???

 

Još nešto....ajmo reći da mi je bootloader zaključan. Kojom metodom bi bilo najbolje vratiti mob na official China ROM, pa da flešam developer rom i otključam uređaj?.

 

 

 

ma mislim da nije zakljucan ako imas twrp i eu rom, probaj wipe all data i instaliraj drugi rom :)

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ako možeš ući u TWRP, nije zaključan.
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Nakon godinu dana, 3 pro je dobio žutu fleku na ekranu i grije se ko radijator..
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

jel itko ima problem sa touch screenom?

meni je jucer sam od sebe prestao raditi donji dio touch screena....znaci ne radi 0.5 cm ekrana i touch tipke
zna li netko sta bi moglo biti i koje je rjesenje?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Možeš pogledt spoj konektora ali vjerovatno treba zamjena ekrana...
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Zupy kaže...
Možeš pogledt spoj konektora ali vjerovatno treba zamjena ekrana...

 više se isplati kupit novi mobitel onda

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Pozdrav, imam vec Redmi 3 dosta dugo i sluzim se s njim onakvim kakvim sam ga dobio.

Sto trebam napraviti da bi updejtao miui? i koja je najbolja verzija nakon ove moje?

Jel mogu samo ovako http://en.miui.com/a-232.html ? Ako da, koji instalirati? Author: MIUI Official TeamVersion: V8.5.1.0.LAIMIED (MIUI8) Size: 1013M ili Author: MIUI Official TeamVersion: 7.6.7 (MIUI8) Size: 1.5G ?

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 10:39 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Moraš otključati bootloader, to sto imas nije oficijalni ROM već prerađeni Xiaomi.eu...Meni je jedina mana oficijalnog roma što nema Srpskog jezika ne vjerujem da će uopste biti očekujem ga bar na MIUI 9
Xiaomi Redmi 3 (Developer 7.3.9 ROM)
8 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

zna li tko, da li Top One shenzen (ili kako se vec zvao) jos postoji?

i kako funkcionira grancija, imam li ja sa njim granaciju ili direktno sa xiaomi-en?

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ako ima eu. rom, bootloader je već otključan.
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Treba mi novi punjač za redmi 3s, znam da sam negdje na ovoj temi vidjela preporuke za neki kojeg se mislim naručivalo s aliexpressa. Sjeća li se itko?

Sada koristim neki od prošlog mobitela i užasno je spor, puni se satima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Gogo222 kaže...
Ako ima eu. rom, bootloader je već otključan.

 Ali kad hocu u recovery modeu obrisati sve podatke, prikazuje mi sliku punjaca samo... ne mogu uopce uci u njega

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Pozz,

 

planiram uzeti Redmi 3s pa me zanima di je najisplativije za uzeti, vani ili kod nas, i da li se isplati uzimati taj mob uopce? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Rade ciljaj na redmi note 4x
Xiaomi Redmi 3@Latest Global Beta ROM
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

svidja mi se, mislim da ce tako i biti. gdje uzeti najpovoljnije kod nas ili vani?

14 godina
online
Re: Xiaomi Redmi 3
freshyy kaže...

svidja mi se, mislim da ce tako i biti. gdje uzeti najpovoljnije kod nas ili vani?

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4X-4-X-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-5-5-FHD/3010045_32815138091.html?spm=2114.12010608.0.0.mBNfVZ

 

Pogledaj još Goldway itd.

 

Kod nas

 

https://neutrinomobile.hr/catalogsearch/result/?f=redmi+note4x&q=redmi

 

1500KN Qualcomm Edition

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 19:44 (SolidSnakeCRO).
10 godina
neaktivan
offline
8 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Iman miui 8 
al andorid na 5.x.x. 

Zanima me jel moguce dizat verziju androida na redmi 3pro a da ostanem na miui

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice