Xiaomi Poco F2 Pro

poruka: 244
|
čitano: 30.615
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Xiaomi Poco F2 Pro

Prešao sam ja pred par mjeseci sa F2 Pro na F3, F3 je u svemu bolji ali jedina stvar u čemu je dosta lošiji je - kamera. Pa ako nije bitan faktor, svakako se isplati.

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Xiaomi Poco F2 Pro

Ako je dosta lošija kamera,onda je to na razini osrednjih redmi modela,a ispod ove na poco f2 pro ipak ne bih išao.

Radije amoled 60 hz nego dosta lošiju kameru,ostali benefiti su zanemarivi,brzina,otisak prsta itd...

0 0 hvala 0
10 godina
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Cesare kaže...

Ako je dosta lošija kamera,onda je to na razini osrednjih redmi modela,a ispod ove na poco f2 pro ipak ne bih išao.

Radije amoled 60 hz nego dosta lošiju kameru,ostali benefiti su zanemarivi,brzina,otisak prsta itd...

To ti kaže tip koji ima F3 par dana na testu. Na F3 temi jako hvali njegovu kameru pa ti sad vidi. Kamera je na razini Mi9 a to je sasvim ok i ona je lošija od F2pro ali ne puno. Dapače, sa zadnjim BSG Gcamom i profilom za F3 slike su još bolje. S tim da F3 ima jako dobru prednju kameru, oduševila me. I macro je ona ista kao na Mi11. Usput budi rečeno F3 je puno lakši, elegantniji i tanji (ugodniji za držati u ruci), pa imaš osjećaj da je to neki premium uređaj u ruci a ne midrange xiaomi a ekran ima 120Hz i HDR+ i bolju vidljivost na suncu, ima stereo zvučnike koji sad s zadnjim updejtom 12.5.2. imaju i još bolji zvuk. Meni nije jasno zašto uopće netko kome je kamera najbitnija stavka kupuje midrange xiaomi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 11:35 (gnomisa).
7 godina
Xiaomi Poco F2 Pro

Imao oba, prodao oba jucer. 

Sta se mene tice f3 klasu bolji uređaj i ugodniji za koristenje. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice