Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review

poruka: 1.242
|
čitano: 245.629
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review
cshadow kaže...

Pitanje za vlasnike 1S, ako bi netko mogao pogledati da li stock MIUI ROM ili onaj s xiaomi.eu V6 ili V7 koristi ZRAM?

Jednostavno se pogleda s diskinfo: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.kuder.diskinfo

 

 Evo sa Redmi 1S, MIUI 7 6.3.10 (China Developer ROM)

 

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
12 godina
offline
Re: Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review

Thx Znači isti trik su primijenili.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review

Ljudi, jel se ikome desilo da se mob odjednom sporo puni? Baterija normalno traje, kao i prije, pa mi cudno da je do nje, samo sad da se napuni treba mu duplo vise vremena

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review

Poštovanje. Imam oko godinu i pola Xiaomi Hongmi 1S. Nisam ništa posebno dirao, samo sam odmah na početku napravio prvi i jedini update (ver 36) i napravio official root, mislim da je bila MIUI5 verzija. Malo se zagrijavao ali me to nije smetalo.

Danas sam htio isprobati najnoviji MIUI, skinuo sam ga sa neta i stavio u downloaded_rom folder u mobitel. Pokrenuo Update iz određenog foldera, krenulo je, nakon nekog vremena se restartalo i mobitel mi se podigao u MI recovery 2.0.1 i to je u biti to. Mogu napraviti reboot, wipe i reset, instal Update.zip to System i ugasiti ga. Update.zip nema, probao sam.

Nisam advanced user, prije sam prethodni mobitel (zte blade III) jednom prebacio na cyanogen mod, nije bilo nikakvih problema.

Ne bi htio ništa petljati dok mi netko iskusniji ne pojasni što se dogodilo i što mogu napraviti. Imam backup sustava Titanium Backupom na sd kartici ako to što pomaže, nisam nikad radio restore jer nije bilo potrebe.

Zahvaljujem na svakom savjetu ili pomoći.               

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review
ivan_vet kaže...

Poštovanje. Imam oko godinu i pola Xiaomi Hongmi 1S. Nisam ništa posebno dirao, samo sam odmah na početku napravio prvi i jedini update (ver 36) i napravio official root, mislim da je bila MIUI5 verzija. Malo se zagrijavao ali me to nije smetalo.

Danas sam htio isprobati najnoviji MIUI, skinuo sam ga sa neta i stavio u downloaded_rom folder u mobitel. Pokrenuo Update iz određenog foldera, krenulo je, nakon nekog vremena se restartalo i mobitel mi se podigao u MI recovery 2.0.1 i to je u biti to. Mogu napraviti reboot, wipe i reset, instal Update.zip to System i ugasiti ga. Update.zip nema, probao sam.

Nisam advanced user, prije sam prethodni mobitel (zte blade III) jednom prebacio na cyanogen mod, nije bilo nikakvih problema.

Ne bi htio ništa petljati dok mi netko iskusniji ne pojasni što se dogodilo i što mogu napraviti. Imam backup sustava Titanium Backupom na sd kartici ako to što pomaže, nisam nikad radio restore jer nije bilo potrebe.

Zahvaljujem na svakom savjetu ili pomoći.               

 Trebao si napraviti clean install preko fastboota, pogotovo kada radiš upgrade sa MIUI 5 na MIUI 7.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
14 godina
offline
Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review

Jel probao netko CM13(Android M) za Redmi 1s, na sta liči, vrijedi li se zezat s tim? haha

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review

Pozdrav ljudi, imam veliki problem. Mobitel mi se sinoć ugasio, te sam ga ostavio da se puni. Nakon što se napunio, pri paljenju se ne miče s početnog crnog zaslona, stoji logo od Xiaom-ija i ne miče se. Tako sam ga pustio koji sat vremena i ništa. Izvadio bateriju par puta i pokušao tako, opet ništa.

 

Mogu uću u recovery, zna li tko kako da se problem riješi?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review

probaj ga spojit na komp,napravit wipe data,cache možda pomogne

L.P
12 godina
offline
Re: Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review
Hoće li mi to pobrisati sve aplikacije, kontakte, slike....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review
Da sve ako su navedene u memoriji mobitela, jedino spojit na komp i iz mobitela u komp prebaciti
http://www.youtube.com/glodalica
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review

Tražim bateriju za Xiaomi redmi 1S , baterija BM-41. Kako zbog restrikcija kinezi ne šalju bateriju(probao sam preko DX,piše da šalju baterije u CRO,ali im se paket vratio) molim info ako znate za koji shop da šalje u CRO

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Hongmi (Red Rice) WCDMA 3G - review
TomekK kaže...

Tražim bateriju za Xiaomi redmi 1S , baterija BM-41. Kako zbog restrikcija kinezi ne šalju bateriju(probao sam preko DX,piše da šalju baterije u CRO,ali im se paket vratio) molim info ako znate za koji shop da šalje u CRO

 http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=275

ja sam ovdje kupio ekran za redmi 1s, možeš platiti preko paypala i šalju u hr

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice