Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 444.629
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Xiaomi Mi 10

Mi note 10 lite za 200-njak kuna vise mi se cini ko bolja kupnja. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

dal ima netko mi 10 ili bilo koji fon sa tim 2 mp macro kamerama? jel liče te fotke na nešto?

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Hornet_93 kaže...

dal ima netko mi 10 ili bilo koji fon sa tim 2 mp macro kamerama? jel liče te fotke na nešto?

 Danas sam probao par slika sa Mi 10. Pa onako, ok obavlja posao ta macro kamera za slikati nešto iz blizine. Detalji nisu nešto ekstra s obzirom da je samo 2MP, ali nije ni loše. Nekome tko dosta koristi kameru za takve slike u tim situacijama će sigurno poslužiti. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
perkoxcar kaže...

Pojavio se na aliexpressu Mi 10 Lite 5g.Trenutno sa kuponom 6/128 2370kn.Cini mi se ok cijena za ono sto nudi.Vise manje sve sto mi treba.Cak je unutra i SD765 koji je jaci od 730g koji je u mi note 10.Takoder amoled, nfc, ir blaster, 3.5mm.Jedino mi fali wireless charging ali vidim da to nema ni poco f2.

Solidno, ali ako su ti kamere bitne onda je Mi Note 10 daleko bolja opcija, a razlika u cijeni je 10-15%.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Hornet_93 kaže...

dal ima netko mi 10 ili bilo koji fon sa tim 2 mp macro kamerama? jel liče te fotke na nešto?

2MP jedva može proći, ali ove od 5MP rade jako dobre fotke.

Ima je na K30 Pro (Poco F2 Pro).

 

od min. 9:00

 

od 7:40

8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
perkoxcar kaže...

Pojavio se na aliexpressu Mi 10 Lite 5g.Trenutno sa kuponom 6/128 2370kn.Cini mi se ok cijena za ono sto nudi.Vise manje sve sto mi treba.Cak je unutra i SD765 koji je jaci od 730g koji je u mi note 10.Takoder amoled, nfc, ir blaster, 3.5mm.Jedino mi fali wireless charging ali vidim da to nema ni poco f2.

 Imaš za 2100 kn preko Telekineza-Ilion kombinacije samo 3. i 4.6.2020.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Ja naručio Mi 10 Lite, zamijeniti će mi Mi 9 Lite
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Prvo korištenje baterije na Mi 10, imao 9 sati SOT-a i to sa dosta Netflixa, Kodija, YouTube-a. 

Stvarno nemam niti jednu zamjerku za mobitel, jedino bi volio da MIUI nije tako agresivan što se tiče gašenja aplikacija u pozadini. Mobitel od 8 GB superbrzog RAM-a bi trebao držati aplikacije u pozadini bez problema, ali to je problem MIUI već duže vrijeme.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
antimadridista kaže...

Prvo korištenje baterije na Mi 10, imao 9 sati SOT-a i to sa dosta Netflixa, Kodija, YouTube-a. 

Stvarno nemam niti jednu zamjerku za mobitel, jedino bi volio da MIUI nije tako agresivan što se tiče gašenja aplikacija u pozadini. Mobitel od 8 GB superbrzog RAM-a bi trebao držati aplikacije u pozadini bez problema, ali to je problem MIUI već duže vrijeme.

Možeš to štimati, označiš aplikacije za koje ne želiš koristiti battery saver.

Mene je jedno vrijeme izluđivao sa hotspotom, kad god bi se mob zaključao ugasio bi mi hotspot i onda sam se jedan dan napokon uhvatio tog problema i sve podesio kako mi je odgovaralo.

14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ovo sve na 75-80% brightness ekrana (i 100% brightness ekrana dok gledam YouTube ili Netflix). Stvarno impresivan battery life za mobitel sa velikim OLED ekranom i flagship procesorom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
antimadridista kaže...

Ovo sve na 75-80% brightness ekrana (i 100% brightness ekrana dok gledam YouTube ili Netflix). Stvarno impresivan battery life za mobitel sa velikim OLED ekranom i flagship procesorom.

 Odlična baterija...

16 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Pozdrav, kakva je vidljivost na jakom suncu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
korg11 kaže...

Pozdrav, kakva je vidljivost na jakom suncu?

 Odlična, nikakvih problema. Čak i na 70% brightnessa se sve vidi bez problema. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

mobitel danas došao.

 

sa kamerom se nisam nešto naigrao danas, ali sa igrama jesam. sve radi vrhunski.

 

jedino pokušavam naći način, na koji bi notifikacija, bila vidljiva na mobitelu do otvaranja ekrana...

 

pokušao sa mnogim aod aplikacijama, ali neide baš...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

mobitel danas došao.

 

sa kamerom se nisam nešto naigrao danas, ali sa igrama jesam. sve radi vrhunski.

 

jedino pokušavam naći način, na koji bi notifikacija, bila vidljiva na mobitelu do otvaranja ekrana...

 

pokušao sa mnogim aod aplikacijama, ali neide baš...

 Jedino da uključiš always on display.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

uključen je aod.

 

i dođe jednom notifikacija (koju god namjestiš) ali se ne ponavlja do otvaranja ekrana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Od 15.06. na Aliexpressu kod HK Goldway Mi 10 za 570$ i Mi 10 Pro za 729$ + poštarina.

 

 

Mi 10 LINK

Mi 10 Pro LINK

 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Di su sad oni kreteni šta su srali za cijenu i govorili da se više isplati uzet samsunga, samo odjedanput puf nema ih. Jese i dalje ultra isplati?

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Mojojo kaže...

Di su sad oni kreteni šta su srali za cijenu i govorili da se više isplati uzet samsunga, samo odjedanput puf nema ih. Jese i dalje ultra isplati?

Kreteni...sta prestao prijenos škole na HRT3 i odmah si postao bahat.

 

5G Ultru si u Tcom imao prije tjedan dana za 6800kn + Galax watch sat si dobio.

Svako malo su akcije S20 serije...a i mobitel je na tržištu 3-4mj i logicno da počinju padat cijene...

 

A na kraju krajeva s S20 serijom imaš garanciju...a Xiaomi šalješ u Kinu.

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Aha, ultra bahat san. Znači isplati se i dalje više samsung?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

isplati se ultra više!

 

imam mi 10 i za par dana budem napisao što je sve u qurcu, a što se nadam da će ispraviti sa novim updejtom

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

isplati se ultra više!

 

imam mi 10 i za par dana budem napisao što je sve u qurcu, a što se nadam da će ispraviti sa novim updejtom

 Aj neku recenziju složi... 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Ahaaaa, znači sad nije više bitno jel isplativ ili ne. Ok, makes sense.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

isplati se ultra više!

 

imam mi 10 i za par dana budem napisao što je sve u qurcu, a što se nadam da će ispraviti sa novim updejtom

 Odlično! Probaj staviti prije 15. od kad je ovaj popust, jer mislim kupiti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ima negdje vani za uzeti mi9t pro?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...

Od 15.06. na Aliexpressu kod HK Goldway Mi 10 za 570$ i Mi 10 Pro za 729$ + poštarina.

 

 

Mi 10 LINK

Mi 10 Pro LINK

 s tim da ovo nije global verzija, nego china sa global romom. njima su cijene i inace manje od global verzija.

15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Jel postoji ikakav mobitel da ima xray vision (osim onaj oneplus s greskom) ili neki da me obori s nogu? XD

 

Trenutno iman Mi9. Mislin da nema neke razlike izmedu mi10 i mi9, tako da cu pricekat. 

Buy Bitcoin | CoinBar | DYOR | Kushed is Joker. We, Like it ALOT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi 10
jojo_surf kaže...

Jel postoji ikakav mobitel da ima xray vision (osim onaj oneplus s greskom) ili neki da me obori s nogu? XD

 

Trenutno iman Mi9. Mislin da nema neke razlike izmedu mi10 i mi9, tako da cu pricekat. 

 razlike svakako ima, samo jel ti se isplati prelazit je druga stvar.

mi 10 je brzi, ima bolju kameru, bateriju, ekran.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

isplati se ultra više!

 

imam mi 10 i za par dana budem napisao što je sve u qurcu, a što se nadam da će ispraviti sa novim updejtom

 Ajde baš me zanima što ćeš navesti. Ja koristim mobitel oko tjedan dana i osim nekih sitnih mušica sa softverom, apsolutno sve je top. Baterija (Samsungove flahshipe jede za doručak), ekran, kamera...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Ma nene, ultra se isplati više. Al ne radi cijene nego hej, samsung je samsung, cijena je odjedanput nebitna.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice