Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 442.686
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...

Sve zavisi za sto koristis...za landscape moze proci, ali npr. portret se odmah skuzi i opcenito bilo koji blizi subjekt fotkanja tako da nemas ni prirodni DOF. 

Meni se bas to svidjelo na Mi Note 10 kameri sto mozes dobiti lijepi portret sa prirodnim bokehom sa tih 50mm...jos on ima i solidan senzor na toj 50mm kameri...uglavnom, meni to nikako nije zamjena u potpunosti...upravo iz istog tog razloga mi se ne svidja ni obicni P40 PRO jer kod njega isto nema 2X kao ni 3X vec 5X sto je vrlo uskih 125mm pa isto tih 50mm moras digitalno zoom-irati. 

Eto s tim si sve rekao. Većina koristi fotke kao što je kolega R36 pisao. Malo je tu "umjetničke fotografije" to je više masovno fotkanje za potrebe šeranja i društvenih mreža, a oni na 5-6" ekranu neće primijetiti razliku.

 

Slažem se s napisanim, ali sve to na kraju ovisi o korisniku/fotografu.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
antimadridista kaže...

Sve je to jasno, ali sad da bi kupovao 200-300 eura skuplji PRO model radi tog boljeg zooma na kameri mi je malo presmiješno. Mislim da se općenito malo previše pažnje obraća na te neke sitne detalje kod kamera. Svi ti mobiteli se većinom koriste za postanje slika na društvene mreže. A s time onda dolazi i ta app kompresija (tipa instagram) koja na Androidu nije nešto i koja ti slike čini 50% lošijim nego što su one zapravo.

A za imalo profesionalniju upotrebu forografija ljudi neće koristiti mobitel nego će kupiti fotoaparat. Svi mobiteli od midrangea do flagshipa imaju dovoljno dobru kameru za ono gdje se na kraju te slike koriste. Osobno su mi puno važniji ekran i performanse telefona. Mi 10 ima itekako dobru kameru. Možda neki koji koštaju malo manje imaju i bolju, ali onda imaju lošije ekrane, performanse, zvučnike itd.

 

Kad bi primerice mogao birati između telefona koji ima:

- srednju do visoke kvalitete kamere i top ekran

ili

- vrhunsku kameru i osrednji ekran

 

Uvijek bi odabrao ovo prvo.

 

 

Za lijepi DOF kompresija Instagrama, Facea i sl. nema veze jer ako fotkas portret sa 50mm pravom optikom i pripadajucim senzorom i npr. 25mm glavnom kamerom koju onda CROP-as da dobijes "50mm" to ce se jasno primjetiti i na Instagramu i na Faceu.

Meni obicni Mi10 nebi nikada bio opcija, a oni koji se tjese da ce za 200-300 eura ustede dobiti sa glavnom kamerom isto sto i sa Tele kamerom na PRO verziji...nece, to nikako nije isto, a njima vjerojatno kamera nije toliko ni bitna.

Ja bi isao prije na Mi Note 10 ako bi mi financije bile problem nego na obicni Mi10 koji mi je bzvz, mob je polovican sto se kamere tice, kao i obicni P40 PRO.

 

Evo jedan moj primjer...macku sam ovdje sa 2X kamerom fotkao, to je tih 50mm i ovo iza nije fake bokeh iliti portrait mode koji svi guraju gdje SW zablura pozadinu.

Ovo je dobiveno cistim zakonima fizike i optike i ta 2X kamera u Mi Note 10 je nesto najbolje una tom mobu sto se tice kamere.

Upravo zbog toga bi isao na Mi10 PRO jer ta 2X se koristi jako cesto, skoro da imam vise fotki s njom nego glavnom.

 

https://flic.kr/p/2iJDWzw

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 22:51 (ocean77).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...
antimadridista kaže...

Sve je to jasno, ali sad da bi kupovao 200-300 eura skuplji PRO model radi tog boljeg zooma na kameri mi je malo presmiješno. Mislim da se općenito malo previše pažnje obraća na te neke sitne detalje kod kamera. Svi ti mobiteli se većinom koriste za postanje slika na društvene mreže. A s time onda dolazi i ta app kompresija (tipa instagram) koja na Androidu nije nešto i koja ti slike čini 50% lošijim nego što su one zapravo.

A za imalo profesionalniju upotrebu forografija ljudi neće koristiti mobitel nego će kupiti fotoaparat. Svi mobiteli od midrangea do flagshipa imaju dovoljno dobru kameru za ono gdje se na kraju te slike koriste. Osobno su mi puno važniji ekran i performanse telefona. Mi 10 ima itekako dobru kameru. Možda neki koji koštaju malo manje imaju i bolju, ali onda imaju lošije ekrane, performanse, zvučnike itd.

 

Kad bi primerice mogao birati između telefona koji ima:

- srednju do visoke kvalitete kamere i top ekran

ili

- vrhunsku kameru i osrednji ekran

 

Uvijek bi odabrao ovo prvo.

 

 

Za lijepi DOF kompresija Instagrama, Facea i sl. nema veze jer ako fotkas portret sa 50mm pravom optikom i pripadajucim senzorom i npr. 25mm glavnom kamerom koju onda CROP-as da dobijes "50mm" to ce se jasno primjetiti i na Instagramu i na Faceu.

Meni obicni Mi10 nebi nikada bio opcija, a oni koji se tjese da ce za 200-300 eura ustede dobiti sa glavnom kamerom isto sto i sa Tele kamerom na PRO verziji...nece, to nikako nije isto, a njima vjerojatno kamera nije toliko ni bitna.

Ja bi isao prije na Mi Note 10 ako bi mi financije bile problem nego na obicni Mi10 koji mi je bzvz, mob je polovican sto se kamere tice, kao i obicni P40 PRO.

 Mi Note 10 je dosta jeftiniji i naravno da bi išao na to ako bi imao problema s novcem.

Ali s druge strane usporedi Mi 10 sa uređajima koji su dosta skuplji od njega i opet onda taj mobitel može ispasti kao nekakav best buy flagshipa. Sve zavisi iz kojeg kuta gledaš.

 

Mi 10 je 600 eura a dobivaš mobitel sa ekranom koji se može mjeriti sa onim najboljima, dobivaš najbrži chipset, dobivaš zvučnike koji se isto tako mogu mjeriti sa onim najboljima, brzo wireless punjenje, battery life koji je trenutno među najboljima uopće na tržištu. Ne gubiš puno u usporedbi s mobitelima koji koštaju 1000 eura ili više.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 22:58 (antimadridista).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Na ovom forumu ima više vrsta korisnika kamere...i zaključak je da se nećemo nikad složit. Tako da što god bilo tko kaže otom potom.

 

Ja samo znam iz iskustva da nikad neće srednji cjenovni rang mobitela dati iste fotografije kao top model pogotovo ako se radi o pokretnom kadru gdje će u 98% slučajeva  kadar biti mutan. 

Također ista priča i s noćnim uvjetima gdje je razlika među uređajima. 

O načinu rada fokusa neću ni pričati...

Pa prednja kamere bez AF...i OIS u 2020 god... 

 

Ima tu toga...

 

Dnevni uvjeti - sunce, more, plaža, priroda itd ma i Samsung S6 će napravit dobre fotografije, tako da dnevni uvjeti nisu osobno meni relevantni. 

 

Svi smo mi različiti i svako će na kraju krajeva kupit uređaj koji njemu odgovara...

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ma naravno, nitko me kaže da Mi 10 ima istu kameru kao ne znam, S20 Ultra. Ali ja lakše živim sa nešto lošijiom kamerom nego sa lošim ekranom ili baterijom.  Sve zavisi što ti treba.

 

Imam osjećaj kao da dosta ljudi ovaj mobitel promatra kroz prizmu flagshipa i kao da košta isto koliko koštaju OnePlus 8 Pro, S20 Ultra ili iPhone. Meni se osobno sviđa ovaj model i cjenovni rang. Gdje ne gubiš puno u odnosu na te mobitele, a opet si bolji od onog tipičnog midrangea od 400-ak eura gdje uvijek nešto baš jako nedostaje na mobitelu. Ili loš ekran, ili loša baterija, ili sporiji procesor itd.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 23:14 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
antimadridista kaže...
ocean77 kaže...
antimadridista kaže...

Sve je to jasno, ali sad da bi kupovao 200-300 eura skuplji PRO model radi tog boljeg zooma na kameri mi je malo presmiješno. Mislim da se općenito malo previše pažnje obraća na te neke sitne detalje kod kamera. Svi ti mobiteli se većinom koriste za postanje slika na društvene mreže. A s time onda dolazi i ta app kompresija (tipa instagram) koja na Androidu nije nešto i koja ti slike čini 50% lošijim nego što su one zapravo.

A za imalo profesionalniju upotrebu forografija ljudi neće koristiti mobitel nego će kupiti fotoaparat. Svi mobiteli od midrangea do flagshipa imaju dovoljno dobru kameru za ono gdje se na kraju te slike koriste. Osobno su mi puno važniji ekran i performanse telefona. Mi 10 ima itekako dobru kameru. Možda neki koji koštaju malo manje imaju i bolju, ali onda imaju lošije ekrane, performanse, zvučnike itd.

 

Kad bi primerice mogao birati između telefona koji ima:

- srednju do visoke kvalitete kamere i top ekran

ili

- vrhunsku kameru i osrednji ekran

 

Uvijek bi odabrao ovo prvo.

 

 

Za lijepi DOF kompresija Instagrama, Facea i sl. nema veze jer ako fotkas portret sa 50mm pravom optikom i pripadajucim senzorom i npr. 25mm glavnom kamerom koju onda CROP-as da dobijes "50mm" to ce se jasno primjetiti i na Instagramu i na Faceu.

Meni obicni Mi10 nebi nikada bio opcija, a oni koji se tjese da ce za 200-300 eura ustede dobiti sa glavnom kamerom isto sto i sa Tele kamerom na PRO verziji...nece, to nikako nije isto, a njima vjerojatno kamera nije toliko ni bitna.

Ja bi isao prije na Mi Note 10 ako bi mi financije bile problem nego na obicni Mi10 koji mi je bzvz, mob je polovican sto se kamere tice, kao i obicni P40 PRO.

 Mi Note 10 je dosta jeftiniji i naravno da bi išao na to ako bi imao problema s novcem.

Ali s druge strane usporedi Mi 10 sa uređajima koji su dosta skuplji od njega i opet onda taj mobitel može ispasti kao nekakav best buy flagshipa. Sve zavisi iz kojeg kuta gledaš.

 

Mi 10 je 600 eura a dobivaš mobitel sa ekranom koji se može mjeriti sa onim najboljima, dobivaš najbrži chipset, dobivaš zvučnike koji se isto tako mogu mjeriti sa onim najboljima, brzo wireless punjenje, battery life koji je trenutno među najboljima uopće na tržištu. Ne gubiš puno u usporedbi s mobitelima koji koštaju 1000 eura ili više.

 Kažeš :

Dobivas mobitel s ekranom koji se može mjerit s onim najboljim - evo stavi Mi 10, Note 9 (imam ga), P40 Pro (imam ga) i nadi razliku. Nema šanse da ćes je naći.

Ista priča s najbržim cipsetom...kad svi top model rade skoro isto...razliku vidis samo na papiru u brojevima.

Zvucnici - one pikule od zvučnika, ne znam jel to ima barem 1w. Wireless punjenje - meni otom potom.

Battery life - svaki mobitel ce ti izdržati 1 dan i svaki mobitel će se s ovim brzim punjačima napuniti za 1h vremena.

 

Jednostavno je to sve postalo skoro pa isto da ja još jedino vidim razliku u setu kamera...i kad se tu smanji razlika...onda ću počet uzimat mobitele po 300-400 eura. 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
antimadridista kaže...

Ma naravno, nitko me kaže da Mi 10 ima istu kameru kao ne znam, S20 Ultra. Ali ja lakše živim sa nešto lošijiom kamerom nego sa lošim ekranom ili baterijom.  Sve zavisi što ti treba.

 

Imam osjećaj kao da dosta ljudi ovaj mobitel promatra kroz prizmu flagshipa i kao da košta isto koliko koštaju OnePlus 8 Pro, S20 Ultra ili iPhone. Meni se osobno sviđa ovaj model i cjenovni rang. Gdje ne gubiš puno u odnosu na te mobitele, a opet si bolji od onog tipičnog midrangea od 400-ak eura gdje uvijek nešto baš jako nedostaje na mobitelu. Ili loš ekran, ili loša baterija, ili sporiji procesor itd.

Baš to pričam...ako ti nije bitna kamera nema smisla da daješ za mob 1000 eura kad sve ostalo možeš naći na Mi 10 za 400 eura manje... 

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

To je ono kaj ja tupim već dugo. Mi9t za 2 soma kuna i imaš amoled mob koji vrti sve i kameru koja je ok za 90% korisnika koji te fotke nikad ne prebacuju van mobitela. Baš nikad. A sa Gcam appom se dobiju solidne i noćne fotke. Zvučnike malo ko koristi za slušanje glazbe pa puno je bolji zvuk na slušalicama (za jutube video svejedno po meni) a imamo i BT zvučnike. Da bude stvar komičnija meni je najveća pšrednost kod novih šaomija baterija, sad su već jako moćne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2020 15:01 (gnomisa).
 
0 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...
antimadridista kaže...

Sve je to jasno, ali sad da bi kupovao 200-300 eura skuplji PRO model radi tog boljeg zooma na kameri mi je malo presmiješno. Mislim da se općenito malo previše pažnje obraća na te neke sitne detalje kod kamera. Svi ti mobiteli se većinom koriste za postanje slika na društvene mreže. A s time onda dolazi i ta app kompresija (tipa instagram) koja na Androidu nije nešto i koja ti slike čini 50% lošijim nego što su one zapravo.

A za imalo profesionalniju upotrebu forografija ljudi neće koristiti mobitel nego će kupiti fotoaparat. Svi mobiteli od midrangea do flagshipa imaju dovoljno dobru kameru za ono gdje se na kraju te slike koriste. Osobno su mi puno važniji ekran i performanse telefona. Mi 10 ima itekako dobru kameru. Možda neki koji koštaju malo manje imaju i bolju, ali onda imaju lošije ekrane, performanse, zvučnike itd.

 

Kad bi primerice mogao birati između telefona koji ima:

- srednju do visoke kvalitete kamere i top ekran

ili

- vrhunsku kameru i osrednji ekran

 

Uvijek bi odabrao ovo prvo.

 

 

Za lijepi DOF kompresija Instagrama, Facea i sl. nema veze jer ako fotkas portret sa 50mm pravom optikom i pripadajucim senzorom i npr. 25mm glavnom kamerom koju onda CROP-as da dobijes "50mm" to ce se jasno primjetiti i na Instagramu i na Faceu.

Meni obicni Mi10 nebi nikada bio opcija, a oni koji se tjese da ce za 200-300 eura ustede dobiti sa glavnom kamerom isto sto i sa Tele kamerom na PRO verziji...nece, to nikako nije isto, a njima vjerojatno kamera nije toliko ni bitna.

Ja bi isao prije na Mi Note 10 ako bi mi financije bile problem nego na obicni Mi10 koji mi je bzvz, mob je polovican sto se kamere tice, kao i obicni P40 PRO.

 

Evo jedan moj primjer...macku sam ovdje sa 2X kamerom fotkao, to je tih 50mm i ovo iza nije fake bokeh iliti portrait mode koji svi guraju gdje SW zablura pozadinu.

Ovo je dobiveno cistim zakonima fizike i optike i ta 2X kamera u Mi Note 10 je nesto najbolje una tom mobu sto se tice kamere.

Upravo zbog toga bi isao na Mi10 PRO jer ta 2X se koristi jako cesto, skoro da imam vise fotki s njom nego glavnom.

 

https://flic.kr/p/2iJDWzw

Mi Note 10 nema i ne može imati jednako dobru fotku kao na Mi 10 (običnome) iz jednostavnog razloga što mu procesor lošije obradi fotku. Govorim o fotkama u istim uvjetima.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
love2ml86 kaže...

Mi Note 10 nema i ne može imati jednako dobru fotku kao na Mi 10 (običnome) iz jednostavnog razloga što mu procesor lošije obradi fotku. Govorim o fotkama u istim uvjetima.

 Apsolutno netočna informacija.

 

Imao sam prilike koristiti Mi 10 Pro i imam Mi Note 10, naravno da je prva stvar što sam napravio jest usporedba. Rezultati su identični jer je algoritam isti. (doduše Mi 10 serija je dobila novi camera update gdje su malo pojačali kontrast i popravili saturation naknadno)

A hoće li taj algoritam obraditi Snapdragon 730G ili Snapdragon 865 je nebitno, to je pitanje brzine.

 

Jedina očita razlika koja se primijeti je fotografiranje u 27MP je output rezolucija između ta dva modela koja daju drugačije vrijednosti. (slika u privitku)

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cromaki kaže...
love2ml86 kaže...

Mi Note 10 nema i ne može imati jednako dobru fotku kao na Mi 10 (običnome) iz jednostavnog razloga što mu procesor lošije obradi fotku. Govorim o fotkama u istim uvjetima.

 Apsolutno netočna informacija.

 

Imao sam prilike koristiti Mi 10 Pro i imam Mi Note 10, naravno da je prva stvar što sam napravio jest usporedba. Rezultati su identični jer je algoritam isti. (doduše Mi 10 serija je dobila novi camera update gdje su malo pojačali kontrast i popravili saturation naknadno)

A hoće li taj algoritam obraditi Snapdragon 730G ili Snapdragon 865 je nebitno, to je pitanje brzine.

 

Jedina očita razlika koja se primijeti je fotografiranje u 27MP je output rezolucija između ta dva modela koja daju drugačije vrijednosti. (slika u privitku)

Može izvor informacije da je algoritam isti?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 12:56 (love2ml86).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Bilo je objavljeno u changelogu na kineskom forumu poslije famoznog Dxo patcha koji je brickao neke uređaje još u 3. mjesecu ako se dobro sjećam.

Moja preporuka ako je bitna kamera, bolje uzeti jeftiniji CC9 Pro/Mi Note 10 nego Mi 10 Pro. 

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cromaki kaže...

Bilo je objavljeno u changelogu na kineskom forumu poslije famoznog Dxo patcha koji je brickao neke uređaje još u 3. mjesecu ako se dobro sjećam.

Moja preporuka ako je bitna kamera, bolje uzeti jeftiniji CC9 Pro/Mi Note 10 nego Mi 10 Pro. 

Ej može link za te kineske forume koji se baziraju na mobitelima, možeš i u PM...ja sam nešto slično našao ali treba aplikacija koja nije podržava za našu zemlju.

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Službeni Xiaomi Community je dostupan na http://xiaomi.cn/  a dosta informacija je dostupno i na Weibo platformi u određenim krugovima.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Meni su danas napokon poslali mobitel sa Mi Global Storea na Aliju. Naručio prije 2 tjedna, malo je duže trajalo jer su valjda bili nekakvi praznici u Kini. Naručio onaj tamno plavi model ali su mi ipak naknadno javili da ga više nemaju pa sam morao uzeti zeleni. Također sam si naručio i wireless punjač.

 

Za vas koji ste naručivali već od tamo, koliko je ukupno trajala dostava sa DHL opcijom? Oko 2 tjedna?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 23:10 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
antimadridista kaže...

Meni su danas napokon poslali mobitel sa Mi Global Storea na Aliju. Naručio prije 2 tjedna, malo je duže trajalo jer su valjda bili nekakvi praznici u Kini. Naručio onaj tamno plavi model ali su mi ipak naknadno javili da ga više nemaju pa sam morao uzeti zeleni. Također sam si naručio i wireless punjač.

Za vas koji ste naručivali već od tamo, koliko je ukupno trajala dostava sa DHL opcijom? Oko 2 tjedna?

 Da, malo manje od 2 tjedna.. Al to ti za Korone niše ne znači. Možda bude 2, možda bude 4 :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ok, došlo je vrijeme da i ja naručim Mi 10.

Ali vidim da su cijene narasle. Mi 10 je 4700kn, a Pro preko 7000kn.

 

Za koliko ste vi kupili?

Ima negdje povoljnija cijena od ove koju sam vidio na Aliexpress?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...

Ok, došlo je vrijeme da i ja naručim Mi 10.

Ali vidim da su cijene narasle. Mi 10 je 4700kn, a Pro preko 7000kn.

 

Za koliko ste vi kupili?

Ima negdje povoljnija cijena od ove koju sam vidio na Aliexpress?

 Ja sam ugrabio na akciji kad je bilo za 600 eura sa uključenom DHL dostavom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Super, hvala! Onda čekam nešto bliže tvojoj cifri

 

U kojem shoppu si uzeo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...

Super, hvala! Onda čekam nešto bliže tvojoj cifri

 

U kojem shoppu si uzeo?

 Mi Global Store. Ali bilo je i na Goldwayu za istu cijemu dok je trajala akcija.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10


https://a.aliexpress.com/_dYahtQN

 

Navodno za 19 sati počinje akcija 600USD (4200kn).

Free slanje iz Španjolske.

 

Edit: krivo mi je pokazalo, ne šalju u hr :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 13:57 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

jel se itko premislio i odlucio uzet Poco F2 pro?

 

meni ce vrlo vjerojatno to biti iduca nadogradnja

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
GrimReaperKC kaže...

jel se itko premislio i odlucio uzet Poco F2 pro?

 

meni ce vrlo vjerojatno to biti iduca nadogradnja

 Meni su poslali review unit, ja se nadam da je tu do kraja mjeseca da napišem kratki osvrt za buduće kupce.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ista akcija i na Goldwayu?

 

https://a.aliexpress.com/_dWiqqQR

 

Ajde, nek netko ujutro provjeri pa javi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cromaki kaže...
GrimReaperKC kaže...

jel se itko premislio i odlucio uzet Poco F2 pro?

 

meni ce vrlo vjerojatno to biti iduca nadogradnja

 Meni su poslali review unit, ja se nadam da je tu do kraja mjeseca da napišem kratki osvrt za buduće kupce.

 Onda čekamo tvoj osvrt i usporednu sa mi 10

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
GrimReaperKC kaže...

jel se itko premislio i odlucio uzet Poco F2 pro?

 

meni ce vrlo vjerojatno to biti iduca nadogradnja

 Čekam Zoom verziju pa naručim.

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Još uvijek ništa od.mog mobitela. Naručio 29.4 i trebalo im je dva tjedna da procesuiraju narudžbu. Sad mi je paket dva tjedna kod UPS-a i još uvijek je u Hong Kongu. Kako je krenulo izaći će novi model dok ja dobijem ovaj u ruke 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 15:16 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Više od tri tjedna, još nije krenulo!

 

Inače je preko DHLa u HR za max 2 tjedna.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...

Više od tri tjedna, još nije krenulo!

 

Inače je preko DHLa u HR za max 2 tjedna.

 Izabrao sam DHL. Ali su mi poslali poruku kao da će od Kine do UK ići UPS-om jer je DHL "overbooked". Pa onda DHL-om od UK do mene. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 15:16 (antimadridista).
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Dobio sam istu poruku... 

 

Jedino sto kad na dhl provjerim stoji da je od cetvrtka u engleskoj.

 

I mislim da se vise neisplati ovako kupovati.

 

Kod nas je 200 kuna skuplji nego preko alija osim ako ne naletis na neku ekstra cijenu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice