Windows 8 i 8.1 - općenito izdvojena tema

poruka: 8.531
|
čitano: 4.350.758
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
14 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Ako će ubrzo MS izbaciti kuda ti se onda žuri pred rudo?

 

Bez veze....

 
2 1 hvala 0
16 godina
online
Windows 8 i 8.1

 

Windows 8 Leaker Arrested by the FBI

 

Alex Kibkalo, a former Microsoft employee who left the company in 2012, was arrested today after one year of investigations for allegedly leaking copies of Windows 7 and Windows 8 to the Internet.  According to a report published by the Seattle Post-Intelligencer, Kibkalo obtained copies of Windows 7 and Windows 8, uploaded them to his personal cloud-storage account and then allowed a French blogger, who was hiding his identity online, to download all files and post information on the web.  The report states that Kibkalo, who has been working for Microsoft for a total of 7 years, “uploaded proprietary software including pre-release software updates for WIndows 8 RT and ARM devices, as well as the Microsoft Activation Server Software Development Kit (SDK) to a computer in Redmond, Washington and subsequently to his personal Windows Live SkyDrive account.”

{#}

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 i 8.1
Sigurno je poduzeo SVE aktivnosti da zastiti svoj identitet a svejedno su ga skuzili!
To nam govori u kakvoj smo zabludi ako mislimo da mozemo
biti anonimni!
Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Neznam dal sam pogodio temu, ali imam problem s instalacijom Windows 8.1. Stavio sam Windowse na USB s programom Rufus i kad se Windows instalacija boota (tj. ne boota) pojavi se ova poruka: The operating system couldn't be loaded beucase a critical system driver is missing or contains errors. Evo i slika. Zna li netko u cemu je mozda problem?
 
 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool

probaj s ovim bez obzira sto pise da je za windows 7 radi i za 8

12 godina
offline
Windows 8 i 8.1

OK, hvala. Probati cu sutra, neda mi se sada pa javim ako bude problema {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Windows 8 i 8.1
merzli11 kaže...

... Stavio sam Windowse na USB s programom Rufus i ..
 
 

- koristi MSov usb tool ili diskpart, radi (ali samo s originalnim ISOima). Ima raznih alata ali se ne ponašaju jednako pod raznim OSevima (linux-win ili xp-seven-osam..).

- problem može biti i flash disk ili bios, za svaki slučaj formatiraj u fat32.

ili snimi DVD i testiraj dali uopće radi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
merzli11 kaže...

Neznam dal sam pogodio temu, ali imam problem s instalacijom Windows 8.1. Stavio sam Windowse na USB s programom Rufus i kad se Windows instalacija boota (tj. ne boota) pojavi se ova poruka: The operating system couldn't be loaded beucase a critical system driver is missing or contains errors. Evo i slika. Zna li netko u cemu je mozda problem?
 
 

F8 ?

Some people are so poor... all they have is money!
15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
merzli11 kaže...

Neznam dal sam pogodio temu, ali imam problem s instalacijom Windows 8.1. Stavio sam Windowse na USB s programom Rufus i kad se Windows instalacija boota (tj. ne boota) pojavi se ova poruka: The operating system couldn't be loaded beucase a critical system driver is missing or contains errors. Evo i slika. Zna li netko u cemu je mozda problem?
 
 

zasto ne skines od microsofta win dvd/usb download tool nego koristiy nesto lijevo?

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
11 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Ne želi mi updateati windows defender stane na downloading

pokušao sam i preko windows updatea ali nezeli ni tamo samo vrti

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Uspio sam instalirati, stavio sam na DVD i sve radi :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
zviznemte kaže...

Ne želi mi updateati windows defender stane na downloading pokušao sam i preko windows updatea ali nezeli ni tamo samo vrti

Kod mene isti problem. Nit želi updateat defender nit skinut bilo koji drugi update

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
16 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Dal se može komotno instalirat update 1, ovi kaj su procurili van MSa, ili pričekat bolje službeno?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
zvonac kaže...

Dal se može komotno instalirat update 1, ovi kaj su procurili van MSa, ili pričekat bolje službeno?

 

Šire se priče da leakani update nije puni RTM, al ja sam instalirao pa šta bude bude...

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
191x7 kaže...

Šire se priče da leakani update nije puni RTM, al ja sam instalirao pa šta bude bude...

 

Kak ti radi ovaj "ne puni RTM"?

11 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
zviznemte kaže...

Ne želi mi updateati windows defender stane na downloading pokušao sam i preko windows updatea ali nezeli ni tamo samo vrti

Kod mene isti problem. Nit želi updateat defender nit skinut bilo koji drugi update

Dali netko zna ili dali se može skinuti sa MSove stranice update?

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
16 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
zvonac kaže...
191x7 kaže...

Šire se priče da leakani update nije puni RTM, al ja sam instalirao pa šta bude bude...

 

Kak ti radi ovaj "ne puni RTM"?

Izvrsno valjda, ne primjetim nikakve probleme.

Twitter: @191x7
10 godina
protjeran
offline
Windows 8 i 8.1

 

@zviznemte

Koji windows imas i jel ti dns default  ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Meni updatea defender bez problema. 8.1 pro.

 

Ima samo jedan failed.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2014 22:36 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
bunkermax kaže...

 

@zviznemte

Koji windows imas i jel ti dns default  ?

8.1 pro

da je.

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
11 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Oldy kaže...

Meni updatea defender bez problema. 8.1 pro.

 

Ima samo jedan failed.

E ovaj zadnji od 22.03 mi ne zeli nikako

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
14 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Tako je i meni ovaj failed. Nekoliko puta sam pokušao pa odustao i tako je ostalo. :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Windows 8 i 8.1

imam jedan mali problem sa win 8.1 pa me zanima ako itko moze pomoć,

problem je u tome kad se idem logirati u acc kad upalim komp i kad upisem PIN onda mu full dugo treba da se ulogira.. a prije nije bilo tako, zna li mozda netko u cemu je problem i kako to popraviti ?

Long Live Freedom
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Windows 8 i 8.1
zviznemte kaže...
Oldy kaže...

Meni updatea defender bez problema. 8.1 pro.

 

Ima samo jedan failed.

E ovaj zadnji od 22.03 mi ne zeli nikako

 

Ni kod mene taj update nije instaliran, vjerojatno je njihova greska.

BTW: ako zelite imati update vise puta na dan (a ne samo jednom) imate ovdje tutorijal kako to brzo i lako napraviti - KLIK

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
191x7 kaže...
191x7 kaže...

Šire se priče da leakani update nije puni RTM, al ja sam instalirao pa šta bude bude...

 

 

Izvrsno valjda, ne primjetim nikakve probleme.

 

Instaliral ga, mogu reć da malo brže radi, a posle bumo vidli, valda ne bu probleme radil..

10 godina
odjavljen
offline
Windows 8 i 8.1

Evo nešto za korisnike Windows 8 

 

Bojim se instalirati bilo koji program xD
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 i 8.1

Pozdrav! Zanima me jel zna netko knjigu ili neki članak, a da ima objašnjenu arhitekturu windowsa 8? Može biti i na engleskom. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Windows 8 i 8.1

jedina arhitektura je 8086.. x86+64, jer je itanium napušten. .. ali sumnjam da si to pitao.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1

Zapravo možda sam se krivo izrazio mislim kakav kernel ima, registry, rukovatelj, upravljanje memorijom, procesi i niti itd.

16 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Bendo kaže...

Zapravo možda sam se krivo izrazio mislim kakav kernel ima, registry, rukovatelj, upravljanje memorijom, procesi i niti itd.

Mislim da komotno možeš koristiti Tanenbaumovu knjigu Modern Operating Systems, najnoviji svezak, pošto se od Viste ništa značajno nije mijenjalo (barem ne što se osnovnih stvari tiče).

Vista, 7, 8, 8.1 - sve je to ista jezgra (kernel).

Twitter: @191x7
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice