Windows 7 ultimate problem

poruka: 10
|
čitano: 3.368
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 ultimate problem

dobra većer,instaliram win 7 ultimate x86 ili x64 svejedno,kad se instalira taman što se poćme vrtjeti win 7 aplikacija padne windows.opet pokrenem i stavim da mi popravi i izbaci mi plavu sliku i kaže mi da updateam bios.ali nevjerujem da je do toga.sad skidam win 7 iz 2010.

što vi kažete?    ploća je nekakva ne baš kvalitetma ascrock.

ab
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 ultimate problem

Ako traži da napraviš update biosa, u čemu je problem? napravi. :)

De gustibus non est disputandum.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 7 ultimate problem

Nikad nisam vidio da Windowsi traže update BIOSa niti njihov setup. Ploča također. Tu nešto ne štima.

 

Bit će da je do tih "ultimate" windowsa i ovih windows 7 2010 (što nije nikakvo službeno izdanje). Mislim da je lik na dobrom putu da uništi matičnu...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 ultimate problem

jednom prije sam isto tom frendu instalirao win 7 i radio je.a sad neće.skidam od 2010 gofine win 7 ultimate.pa ću probat oće li tad raditi.

pogledao sam zadnji bios od te matićne,zadnji je od 2008.baš strašno.

ab
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 ultimate problem

riješio. lock

ab
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 ultimate problem

Imam problem oko instalacije windowsa7 ultimate.Dok ga bez problema instaliram sa instalacijskog DVD-a na sobno računalo nemogu to  na laptop ACER čija je konfiguracija INTEL CORE B950;AMD RADEON 6650M;4GB DDR3 MEMORY;750GB HDD.Instalacijska procedura teče neometano do trenutka kad treba odabrati particiju na koju ću instalirati windowse,te koju god odaberem javlja mi da nemam slobodnog prostora iako ga imam oko 500GB na najvećoj particiji. Probao sam i instalirati windows XP ali mi je to onemogućeno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows 7 ultimate problem

Jesi ti sa tim laptopom dobia original windowse?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 ultimate problem

Nisam.Bio je instaliran Linux,a prva instalacija 7 obavljena je u servisu,jer je laptop tražio neke naredbe za instalaciju 7 iz DOSa što ja nisam znao.Sad kako rekoh instalacijska procedura teče normalno do trenutka kad treba odabrati particiju za instalaciju,a onda kao nema slobodnog prostora što je čista nebuloza.

15 godina
offline
Re: Windows 7 ultimate problem
tikiviki kaže...

Nisam.Bio je instaliran Linux,a prva instalacija 7 obavljena je u servisu,jer je laptop tražio neke naredbe za instalaciju 7 iz DOSa što ja nisam znao.Sad kako rekoh instalacijska procedura teče normalno do trenutka kad treba odabrati particiju za instalaciju,a onda kao nema slobodnog prostora što je čista nebuloza.

- obriši disk (sve, particije..) gledaj desno 'advanced'. (btw, LOL na neke naredbe..)

- za XP; ne vidi hdd, ili u BIOSu pod IDE-Compatability ili slipstrim drivera za chipset 'F6'

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2012 23:12 (ihush).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 ultimate problem

PRIJATELJU HVALA,AL SAM JA PREVELIKA IT.  NEZNALICA DA BI TE RAZUMIO

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice