Problem sa Windows 7

poruka: 65
|
čitano: 11.463
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Windows 7

neznam kakve bi to imalo veze s FINISHING INSTALLATION, ali probat ću..

14 godina
offline
RE: Problem sa Windows 7

Ma to ti je 100% to...nemam pojma kakve to veze ima, ali to je to...bilo je već par slučajeva na forumu i svima je pomoglo..

Još toga eventualno probaj iskopčati sve uređaje ukopčane na USB. I to nekada zna biti razlog, ali uglavnom je to zbog toga što AHCI nije uključen.

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
13 godina
offline
Problem sa Windows 7

pozdrav cijelom drustvu s foruma i blagoslovljen vam uskrs.ovako imam problem s windows7,ultimate,dosta ga dugo koristim i nisam dosad imao nikakvih problema,do danas.

ovako kad ukljucim racunalo,pocme da starta i onda mi se ispise ova poruka.reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device  and press a key.

ovako inace imam tri harda i dva dvd, uredaja i kad iskljucim jedan dvd uredaj, i dva harda i ostavim ovaj jedan,s windowsima,i dvd citac onda radi normalno sve,a kad ponovo sve spojim onda mi se javlaj opet taj gornji problem,

zato vas molim pomoc,i kaj da uradim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa Windows 7

U BIOS-u postavi taj disk na kojem su ti instalirani Windowsi kao "First boot device", "Primary boot device" ili nešto slično.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Problem sa Windows 7

znam ljudi da danas nije dan za to,i da je uskrs,ali sam sve isprobao,premjestanje kablova,isprobao hard na drugom kompu,i sve je ispravno,napravio sam i da boota s njega prvoga,medutim stalno ista stara poruka,

otisao sam i na defolt biosa,i opet isto jedino sto mogu je instalacija novih windowsa,ali mi je jako tesko sto ne mogu vratit stare,zato molim pomagajte ,sto da radim.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice