Konji iz Microsofta

poruka: 6
|
čitano: 1.600
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Konji iz Microsofta

Upgrejdao sam 8.1 na 10.I uglavnom nisam požalio, do prekjučer.

 

Kada su Konjine iz Microsofta pustili update Nvidia drajvera za grafu, koji su mi totalno razbucali desktop na način da bi se po rebootu sve ikone maksimalno uvećale i postrojile sa lijeve strane zbrda z dola.Svaki puta kada bih restartao komp.Dobro rekoh ajd neka se instaliraju ti novi drajveri sa Updejta.I jesu.I to na način da bi instalacija drajvera restartala komp u pola procesa.Rezultat, zaštekavanje HD video fajlova u VLC-u, i sranje sa ikonama ostalo naravno.

 

Dobro rekoh sam sebi, ukloniti ću te drajvere sa cleanup appom i napraviti clean install.Ali NE !! sada mi se komp sam ugasi nakon pokretanja , instalirao starije drajvere ili ostavio Microsoftove generičke.Dakle ne reboot nego shutdown nakon par minuta.Ej lud sa bio, LUD.Morao sam iči na debilni restore od prije pet dana, koji mi je vratio stare drajvere, ali i završio sa greškom, kao neki fajlovi nisu vraćeni.KOJI !? debili Microsoftovski, KOJI !? fajlovi nisu vraćeni.

 

Naravno VLC i dalje brejka iako sam ga reinstalirao.Ajd ikone su se vratile kakve su bile.ALI pazi sad !!! Metro aplikacije tipa Sat i Alarmi, Vrijeme, Reader, Kalendar i etc više NE RADE.Sruše se pri pokretanju sa onom poznatom "reci administratoru da ih reinstalira".Pa na workstationu sam, i ja sam ulogiran ko admin, kretenske konjine Microsoftovske.I naravno ne mogu ih reinstalirati jer sam na lokalnom accountu, I NE ŽELIM imati online account.I šta sad.

 

Kreten sam eto što, ja, ne ovi debili iz Microsofta.Znao sam da imaju automatski update koji se ne može permanentno isključiti, i znao sam da debilčine automatski nadograđuju drajvere u MOM kompjuteru, i znao sam da je to apsolutno debilna ideja, i svejedno sam prešao na 10 sa 8.1 koja mi je funkcionirala bez greške.Tako mi i treba kad popravljam i "nadograđujem" ono što perfektno funkcionira.Nije me ni šteta kada pristajem biti "Microsoft Windows Testni Debil" 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 11:33 (Baotica).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Konji iz Microsofta

Žao mi je da ti se to dogodilo, jel postoji neki način downgradea drivera?

 

Nego cijelo vrijeme gledam ikonu u taskbaru "Get Windows 10" i svaki put si kažem ma ima vremena treba to pokrpat, tako da mi je drago da sam izdržao do sada!

Iako me jako svrbe prstići...

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 11:46 (D0mag0j).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konji iz Microsofta
D0mag0j kaže...

Žao mi je da ti se to dogodilo, jel postoji neki način downgradea drivera?

 

Nego cijelo vrijeme gledam ikonu u taskbaru "Get Windows 10" i svaki put si kažem ma ima vremena treba to pokrpat, tako da mi je drago da izdržao do sada!

Iako me jako svrbe prstići...

 Nek te svrbi, ako ti sve funkcionira nemoj ići na 10.Nećeš ništa ekstra dobiti.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
16 godina
offline
Konji iz Microsofta

 

  • desni klik na "This PC" u Windows Exploreru (ili na System u kontrol panelu)
  • Klik na advanced system settings
  • Klik na hardware Tab
  • Klik na device installation settings 
  • Odaberi "No let me choose what to do " 
  • Odaberi "Never  install driver software from windows update"  
  • Klik na save changes gumb i na taj način si isključio automatski update drivera

 

Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Konji iz Microsofta

Meni se isto na Win 10 smrda nesto svako malo, Microsoft je posto gori od Google-a, izgleda da je Windows 7 zadnji ozbiljni Windows, ovo danas izgleda ko neki open source.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konji iz Microsofta
Wolverine kaže...

 

  • desni klik na "This PC" u Windows Exploreru (ili na System u kontrol panelu)
  • Klik na advanced system settings
  • Klik na hardware Tab
  • Klik na device installation settings 
  • Odaberi "No let me choose what to do " 
  • Odaberi "Never  install driver software from windows update"  
  • Klik na save changes gumb i na taj način si isključio automatski update drivera

 

 Lijepo je to, ali badava mi sada zatvarati vrata tora, ovce su pobjegle.Uglavnom riješio sam ja to, izgazio sa windows update kompletno, tako da se sada više neće ništa updejtati.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice