Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

poruka: 64
|
čitano: 8.022
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
Daniman123 kaže...
nazvao
američkog predsjednika
pogrdnim nazivom
(prick) što je prilično
razljutilo FBI.
IZVOR:tportal
Ko djeca se ponasaju :P

koliko ja znan prick nije psovka nego....ono, ko da nekome kažeš kreten.....samo uvreda ili vlastito mišljenje....strašno.

heh, nek lik promijeni IP i username i nema problema ^^

Dont bug me!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
Vi ocito ne kuzite... njegovo ime je stavljeno na listu NE MOZE UCI U ZEMLJU S PUTOVNICOM...
In Control
14 godina
protjeran
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
Pa naravno, sigurno nece svagoga putnika usporedit sa slikom, ijako ja mislim ce malac u bilo kojem trenutku moci uc u ameriku :)
Udri brigu na veselje
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
Daniman123 kaže...
Pa naravno, sigurno nece svagoga putnika usporedit sa slikom, ijako ja mislim ce malac u bilo kojem trenutku moci uc u ameriku :)

  Jesi ikada putovao u 'meriku??? :)

 

Ja jesam... glavno svaku putovnicu ukucaju u njihovu bazu podataka (plus viza koju sam morao vaditi) i vide jel ti dopusteno ili ne...

 

Nije ti to kao kod nas da se svaka 10ta ukuca...

In Control
14 godina
protjeran
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
EnlightenedPhoenix kaže...
Daniman123 kaže...
Pa naravno, sigurno nece svagoga putnika usporedit sa slikom, ijako ja mislim ce malac u bilo kojem trenutku moci uc u ameriku :)

  Jesi ikada putovao u 'meriku??? :)

 

Ja jesam... glavno svaku putovnicu ukucaju u njihovu bazu podataka (plus viza koju sam morao vaditi) i vide jel ti dopusteno ili ne...

 

Nije ti to kao kod nas da se svaka 10ta ukuca...

My bad... :)

Udri brigu na veselje
15 godina
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
godo kaže...

Zar netko uopće želi ići u Ameriku?

 

Zašto oni misle da su toliko poželjni i savrševni i da uopće imaju nekakvu vrijednost?

Iznenadio bi se.

14 godina
neaktivan
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

Ijuuu velike kazne :S

Ne može ući u USA,pazi to,pa šta oni misle ?

 

Ima toliko lijepih nacija i država na svijetu,koje su na rangu Amerike po standardu života Namigiva

A amerikanci su vještačka nacija,to dobro svi znamo,njihova istorija seže do prije 200-300 godina a istorija starih slovena 8-9  vijek ..

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

Mislim da mu neće biti problem ući u Ameriku preko Meksičke granice...Izlanuo se

 

Kako me u posljednjih par godina mediji nerviraju, senzacionalizam mi strašno ide na jetru. 

 

 

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

A vi mislite da je Google "opasan" i da vam čita mailove... Smijeh

Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2010 15:40 (nidjo123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
nidjo123 kaže...

A vi mislite da je Google "opasan" i da vam čita mailove...

 

1. nebi se cudio da im je google to i rekao : ))

2. pa ta poruka ide Obami valjda ju onda pogleda FBI prije. Ko da ti recimo maldem bratu citas mail pa mu ne procitas psovke : )) Iako ne znam kako to sve funkcionira.

3. koliko je sve to uopce pouzdano i sta su izmislili mediji?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
Littlemanbeingerased kaže...
blackalbum kaže...

a gdje je ta famozna američka sloboda govora,meni taj obama nije loš on pokušava promjeniti neke stvari ali nema jako zaleđe

obama je klaun. kao i svi njihovi el presidentei sto su bili.. zapravo.. kao i svi drugi politicari u svijetu. a glazba na koju plesu je korporativna simfonija.

Off/on-topic

Kad si već spomenuo simfoniju, evo jedne prigodne

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2010 16:04 (netko_namo).
16 godina
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
EnlightenedPhoenix kaže...
Littlemanbeingerased kaže...
blackalbum kaže...

a gdje je ta famozna američka sloboda govora,meni taj obama nije loš on pokušava promjeniti neke stvari ali nema jako zaleđe

obama je klaun. kao i svi njihovi el presidentei sto su bili.. zapravo.. kao i svi drugi politicari u svijetu. a glazba na koju plesu je korporativna simfonija.

 

ne vjerujem da je ista zelio promjeniti.. vec se je navodno naljutio zbog americkog dokumentarca o 9/11. a to im je zadnja sveta stvar koju su dodali na svoj popis.. a svetinje se (navodno) ne dira.

  Ja sam pogledao samo dio... i mogu reci da je dokumentarac... Hm... mozda bolje da nista ne govorim posto mislim poslovati u SAD-u...

 

 

Glavno... nemam što više reći...

Pa baš i nema da ionak se sve zna, nemoguce je nagurat Slona pod krevet ili u ormar.Nevinašce

 

15 godina
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

To mu nije trebalo.

Ja bi nakon tog maila još jednom ga izvrijeđo.

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

Nije ga "bannao" Obama osobno, nego njegovi glupi majmuni(FBI)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

PWNED!!!

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

Ovo je vrh vrhova.

 

Dođeš u SAD, a oni ti kažu you're BANNED.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
EVO kaže...

Ovo je vrh vrhova.

 

Dođeš u SAD, a oni ti kažu you're BANNED.

jos ako si ruzan i nepodsisan, ides malo u guantanamo kao zec za pse gonice  i malo te spajaju na elektricnu gradsku mrezu preko ballsa...a da bi slike ispale bolje, imas kartonski skartoc na glavi.

ako u postu ne podrzavas misao nekih moderatora, to znaci da trolas! http://a.imagehost.org/0175/epic.jpg
15 godina
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

Riječ na p?

Uvredljiva?

Da nije plonker

A life? Where can I download one of those?
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 15:07 (Alex Mercer).
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

kako ti mora biti dosadno u životu da ideš slat uvredljive mailove predsjeniku države!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
Alex Mercer kaže...

Riječ na p?

Uvredljiva?

Da nije plonker

 

What have you just said? What have you just said?
Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
14 godina
neaktivan
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

U jučerašnjem 24sata se lik brani da je bio pijan...

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
blacko kaže...

U jučerašnjem 24sata se lik brani da je bio pijan...

mogu mislit što će mu povjerovat......kak je mogo biti pijan i pisati po tipkovnici bez greške ?

Dont bug me!
15 godina
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
pbandov kaže...
blacko kaže...

U jučerašnjem 24sata se lik brani da je bio pijan...

mogu mislit što će mu povjerovat......kak je mogo biti pijan i pisati po tipkovnici bez greške ?

- koristi word? (autocorrect, template itd. uz voice samo odabereš primatelja i send... to može i 'ćorava baba', samo našoj vladi nešto powerpoint krivo radi.. valjda trial)

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
ihush kaže...
pbandov kaže...
blacko kaže...

U jučerašnjem 24sata se lik brani da je bio pijan...

mogu mislit što će mu povjerovat......kak je mogo biti pijan i pisati po tipkovnici bez greške ?

- koristi word? (autocorrect, template itd. uz voice samo odabereš primatelja i send... to može i 'ćorava baba', samo našoj vladi nešto powerpoint krivo radi.. valjda trial)

 

ko još šalje mailove preko worda ? Mislim i da je preko worda, pa valjda znaš kako je biti pijan ? neznam, možda je i stvarno bio pijan, no nema smisla.

Dont bug me!
15 godina
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
pbandov kaže...
ihush kaže...
pbandov kaže...
blacko kaže...

U jučerašnjem 24sata se lik brani da je bio pijan...

mogu mislit što će mu povjerovat......kak je mogo biti pijan i pisati po tipkovnici bez greške ?

- koristi word? (autocorrect, template itd. uz voice samo odabereš primatelja i send... to može i 'ćorava baba', samo našoj vladi nešto powerpoint krivo radi.. valjda trial)

 

ko još šalje mailove preko worda ? Mislim i da je preko worda, pa valjda znaš kako je biti pijan ? neznam, možda je i stvarno bio pijan, no nema smisla.

Mozda se prije dok nije bio pijan zezao s frendovima pa mu ostalo u drafts i kad se napio samo poslao... : ))

15 godina
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
pbandov kaže...

ko još šalje mailove preko worda ? Mislim i da je preko worda, pa valjda znaš kako je biti pijan ? neznam, možda je i stvarno bio pijan, no nema smisla.

-a ti u ovom tražiš (neki viši) smisao? - LoL. (sarkazam)

Podsjeća me na plavušu koja gleda u zvijezde i pita se 'dali tamo ima inteligencije...' - dok ja gledam nju i znam da nema. (ali ima druge atribute).

 

btw. word je u pozadini outlooka... vjerojatno najkorišteniji u svakodnevnoj korespondenciji (birokracije). Upali outlook i pogledaj procese u taskmanageru...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
ihush kaže...
pbandov kaže...

ko još šalje mailove preko worda ? Mislim i da je preko worda, pa valjda znaš kako je biti pijan ? neznam, možda je i stvarno bio pijan, no nema smisla.

-a ti u ovom tražiš (neki viši) smisao? - LoL. (sarkazam)

Podsjeća me na plavušu koja gleda u zvijezde i pita se 'dali tamo ima inteligencije...' - dok ja gledam nju i znam da nema. (ali ima druge atribute).

 

btw. word je u pozadini outlooka... vjerojatno najkorišteniji u svakodnevnoj korespondenciji (birokracije). Upali outlook i pogledaj procese u taskmanageru...

znam da je u sklopu outloka, uopće nije stvar u tome.Mislim ja i većina koju poznam koriste gmail,hotmail ili yahoo.Jednostavno i brzo, odeš na net i login.Mislim ništa loše, ali znam da neki prije skinu mozzilu thunderbird ili neki drugi softwer za mail nego da koriste outlook.Ja sam ga prije nekih 8 godina koristio ali mi je brzo dojadio zbog onog Send/receive kontrole.

Pogotovo za one poslovnjake i druge koji trebaju mail preko mobitela, samo web pristup potreban.

Dont bug me!
14 godina
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
klimama kaže...

Za razliku od naših dragih moderatora koji nas mogu protjerati samo s foruma, postoje i oni mnogo moćniji, koji su nas u stanju „banati“ u cijeloj državi. Naime, Luke Angel, sedamnaestogodišnji Britanac, dobio je trajnu zabranu ulaska u SAD zbog uvredljivog emaila upućenog Bijeloj kući, a u kojem američkog predsjednika oslovljava s riječju koja na engleskom jeziku počinje slovom p. FBI je presreo poruku i kontaktirao policiju u Velikoj Britaniji, koja je potom došla sedamnaestogodišnjaku u kućni posjet. „Policajci su me fotografirali i rekli mi da sam zauvijek nepoželjan u SAD-u.“ - rekao je Luke.

 

Teen Banned From US For Barracking Obama 

  I naš El Bahattee je dobio doživotnu zabranu 2003. kad je na porinu donio američku zastavu na kojoj je pisalo "jedite k...c" u znak ne slaganja američkog napada na Irak!

16 godina
protjeran
offline
Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami

novinarska patka.

 

svi državnici svijeta dobivaju poruke tipa je... ti ma.. i sl.

 

Obama ih dobije dnevno oko tisuću, pa su baš našli zaebavat tog malog momka.

 

ne vjerujem :patka:

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2010 19:30 (Bugofil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tinejdžer "banan" iz SAD-a zbog emaila Obami
Bugofil kaže...

novinarska patka.

 

svi državnici svijeta dobivaju poruke tipa je... ti ma.. i sl.

 

Obama ih dobije dnevno oko tisuću, pa su baš našli zaebavat tog malog momka.

 

ne vjerujem :patka:

 

  jel i sa bahateeiejm patka?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice