Počeo rat na internetu?

poruka: 393
|
čitano: 63.451
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Sum_of_all_fears kaže...

Hm, hm... Remember, remember the fifth of November, the gunpowder treason and plot... I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot... Polako ali sigurno nam se približava scenarij iz filma V for Vendetta.

Bas sam ga jucer po prvi put pogledao, i zamislio se.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Volvox kaže...

Još nam samo fali jedan V:)

 

Jel se Veljko računa ? Plus iman dugu kosu i brkove ka i V ? Plus sam visok i nekima zastrašujuć ? :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Jel spominju acta-u išta u našim medijima? Ne gledam vijesti baš nit čitam novine pa neznam.
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
16 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

Ja gledao dnevnik od HRT-a i Nova-e večeras, ni riječi o ovome. Al zato hrpa drugih gluposti bezveznih i samo nekoliko stvarnih vijesti.

A znaš već kakvi su naši mediji - znanost i tehnologija za njih ne postoje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Kim Jong-un kaže...
Ovo nije rat NA internetu. Ovo je rat ZA internet.

 

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Nek ne spominju, još bolje. Kolko zaostajemo kod nas će to doći za 10 godina tek.
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Počeo rat na internetu?

Na Al Jazeera Balkan su dosta pricali o ovome cak su i gosta imali u dnevniku povodom ovog rata . 

dzix
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
axelox kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Hm, hm... Remember, remember the fifth of November, the gunpowder treason and plot... I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot... Polako ali sigurno nam se približava scenarij iz filma V for Vendetta.

Bas sam ga jucer po prvi put pogledao, i zamislio se.

 

Downloading....2% {#}

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Tomislav95 kaže...
Nek ne spominju, još bolje. Kolko zaostajemo kod nas će to doći za 10 godina tek.

 

Doće ACTA u Hrvatsku za godinu dana, čim uđemo u Uniju, ako ne i prije. Samo neće to objavljivati na sva usta nego tiho provući ispod radara, dok budu na Dnevniku trubili o svom fantastičnom uspjehu ulaska u EU ! A opće pučanstvo će saznati za ACTA-u tek kad budu prve studente, djecu i bakice odvodili u lancima specijalci zbog skidanja neke MP3-ice sa neta... I onda će se zaprepastiti i pitati :
"Pa kad se ovo dogodilo ?"

16 godina
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Enkidu kaže...
Tomislav95 kaže...
Nek ne spominju, još bolje. Kolko zaostajemo kod nas će to doći za 10 godina tek.

 

Doće ACTA u Hrvatsku za godinu dana, čim uđemo u Uniju, ako ne i prije. Samo neće to objavljivati na sva usta nego tiho provući ispod radara, dok budu na Dnevniku trubili o svom fantastičnom uspjehu ulaska u EU ! A opće pučanstvo će saznati za ACTA-u tek kad budu prve studente, djecu i bakice odvodili u lancima specijalci zbog skidanja neke MP3-ice sa neta... I onda će se zaprepastiti i pitati :
"Pa kad se ovo dogodilo ?"

Točno to, nigdje se time ne bave, samo malo nešto tu na bug-u i malo monitor.hr, ostali banana.

Čak su i NOVA i RTL imali kratke priloge ali ova banda od javne tv ni A nije rekla.

Mislim da su isključivo dobili zabranu da o tome pričaju pošto su ovi "izdogovarali" to sa unijom.

Ili to ili su zbilja nazadni i zaostali kao sjeverno koreanci što se tehnologije tiće.

Super Secret Secret Squirrel
16 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Exploder kaže...
Mislim da su isključivo dobili zabranu da o tome pričaju pošto su ovi "izdogovarali" to sa unijom.

Ili to ili su zbilja nazadni i zaostali kao sjeverno koreanci što se tehnologije tiće.

 

Ili oboje najvjerovatnije.

Kad si zadnji put vidio da HRT Dnevnik javlja o nekim bitnim znanstvenim dostignućima ? Kao kad je NASA-ina sonda otkrila led na Marsu ? Ili kad su astronomi našli prvi extra-solar planet sa karakteristikama relativno sličnim Zemlji ?

13 godina
offline
Re: Počeo rat na internetu?
david7 kaže...

Trebaju midzan-a srušiti {#}

{#}

★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Enkidu kaže...
Exploder kaže...
Mislim da su isključivo dobili zabranu da o tome pričaju pošto su ovi "izdogovarali" to sa unijom.

Ili to ili su zbilja nazadni i zaostali kao sjeverno koreanci što se tehnologije tiće.

 

Ili oboje najvjerovatnije.

Kad si zadnji put vidio da HRT Dnevnik javlja o nekim bitnim znanstvenim dostignućima ? Kao kad je NASA-ina sonda otkrila led na Marsu ? Ili kad su astronomi našli prvi extra-solar planet sa karakteristikama relativno sličnim Zemlji ?

16 dana nakon što je Severina izašla iz bolnice i 19 dana nakon što se Simona razvela.

Jedan čovjek je glup, a dva još gluplja, ali bezbroj ljudi ne moze nadmasiti tvoju glupost... - Ivan Molnar
12 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?

Molim vas pročitajte ovo do kraja još nije vrijeme panici. Države su se potpisale sporazum no europski parlament ga mora ratificirati i ACTA izlazi na glasovanje za nekoliko mjeseci.

Znači ACTA još može biti odbijena

 

http://www.wired.co.uk/news/archive/2012-01/26/eu-signs-up-to-acta

 

Noćas sam napravio stranicu s ciljem skupljana dovoljno velikog broja ljudi da možemo poslati prosvjednu notu Europskom parlamentu.

Ako stvari dobro krenu možemo pokrenuti postupak kod europskog suda pravde več su jednom presudili u našu korist

 

http://www.pcworld.com/businesscenter/article/244819/isps_cant_be_forced_to_monitor_traffic_for_copyright_infringement_ecj_rules.html

 

 

 

Ovo je stranica molim vas pomoć u širenju mrežom objavite link bilo gdje još nije kasno. Hvala

 

http://www.facebook.com/pages/Just-Say-NO-To-ACTA/372229332790434?sk=wall

16 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Unix kaže...
Enkidu kaže...
Exploder kaže...
Mislim da su isključivo dobili zabranu da o tome pričaju pošto su ovi "izdogovarali" to sa unijom.

Ili to ili su zbilja nazadni i zaostali kao sjeverno koreanci što se tehnologije tiće.

 

Ili oboje najvjerovatnije.

Kad si zadnji put vidio da HRT Dnevnik javlja o nekim bitnim znanstvenim dostignućima ? Kao kad je NASA-ina sonda otkrila led na Marsu ? Ili kad su astronomi našli prvi extra-solar planet sa karakteristikama relativno sličnim Zemlji ?

16 dana nakon što je Severina izašla iz bolnice i 19 dana nakon što se Simona razvela.

 

ROTFLMAO ! Uhvatio si bit domaćih medija (ako ne i medija općenito) !

12 godina
protjeran
offline
Počeo rat na internetu?

mislim da su za neki napad koristili LOIC (low orbit ion cannon), bilo je više od 5 000 ljudi

www.dreamlandresort.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
AMD Phenom II kaže...

mislim da su za neki napad koristili LOIC (low orbit ion cannon), bilo je više od 5 000 ljudi

 

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
offline
Počeo rat na internetu?
Quark po dobrom, starom obicaju nudi izvrstan komentar na trenutnu situaciju:

"Svi ovi postupci i zakonski mehanizmi su sušta suprotnost normalnom ljudskom ponašanju.Mogu ići tako daleko i u skladu sa sopom i pipom ustvrditi da je moj prdac moj autorski rad i svak ko kaže da mu smrdi je neovlašteno koristio moj rad te samim tim riskira kaznenu prijavu za povredu tuđeg intelektualnog vlasništva."

http://quark.blog.hr/2012/01/1629868606/prica-o-internetu.html
www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
4 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

{#}War bitch.

ShadowWLordD
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Počeo rat na internetu?

U startu sam se strgo od smijeha...

 

"I, pita mene Cesaris: "Kako si glasa na referendumu?" - "Kakve su ovo uvrede? Normalno da san glasa protiv" "

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
14 godina
offline
Počeo rat na internetu?

Amazing! Over a million signers and the lead Parliamentarian on ACTA has resigned. Now's the time to pile on the pressure and bury the treaty... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Počeo rat na internetu?

I kako napreduje rat?

 

Se dejstvuje?

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Kant kaže...

I kako napreduje rat?

 

Se dejstvuje?

Da ti ukratko opišem:

 

Vlada totalni kaos. Nebo noćima poprima jarko žutu boju. I navodno kruže glasine da životinje koriste tajne govorne signale kojima pokušavaju uspostaviti kontakt s podzemnin svijetom. Nije sigurno sam hodati noću zbog straha od napaljenih životinja. Ranjenih ima jako puno. I svima fale zubi. Ratu se ne nadzire kraj. Situacija je alarmantna, sve više ljudi napušta svoje položaje i bježe na WC. Neznam kako će se sve završit.

16 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

sjećate se američkog vojnika koji je ubio 24 iračka civila i izvukao se bez kazne ... anonymous je objavio 3 GB povjerljivih podataka odvjetničke tvrke koja je branila vojnika.

 

http://mashable.com/2012/02/03/anonymous-marine-emails/

 

bilo je tu još nekih objava poput razgovora između fbi i scotland yarda kao i posjeta stranici grčkog ministarstva pravosuđa

 

http://danas.net.hr/svijet/page/2012/02/03/0817006.html

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
 
2 0 hvala 3
15 godina
offline
Počeo rat na internetu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Počeo rat na internetu?

Nadam se da če to i učiniti,al na kratko vrijeme.{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Ja mislim da su male šanse da to naprave
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
offline
Re: Počeo rat na internetu?

Netko je ostavio poruku na pastebin-u....

 

Seems legit {#}

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
15 godina
odjavljen
offline
Re: Počeo rat na internetu?

Lol

 

LOICom gađati DNS servere. Tko god da je ovo napisao, glup je (i članak i pastebin).

http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
odjavljen
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Praetorian1 kaže...
Kant kaže...

I kako napreduje rat?

 

Se dejstvuje?

Da ti ukratko opišem:

 

Vlada totalni kaos. Nebo noćima poprima jarko žutu boju. I navodno kruže glasine da životinje koriste tajne govorne signale kojima pokušavaju uspostaviti kontakt s podzemnin svijetom. Nije sigurno sam hodati noću zbog straha od napaljenih životinja. Ranjenih ima jako puno. I svima fale zubi. Ratu se ne nadzire kraj. Situacija je alarmantna, sve više ljudi napušta svoje položaje i bježe na WC. Neznam kako će se sve završit.

Sve ce zavrsiti jednim udruzenim mega pustanjem vode iz vodokotlica...te ce nestati polovica raspolozivih rezervi vode...sto ce lancano dovesti do manjka te iste u hidrocentralama...i kao rezultat strasne redukcije struje .

Nakon toga nista nece biti isto...DNS posluzitelji ce ostati bez vecine svojih izvora napajanja....a oni koji imaju vodena hladjenja ce isti tren izgorjeti u paklu...i jedan za drugim ce se gasiti...misija obavljena...Vidite sta sve megakolektivno sr...nje napravi {#}

resistance is futile
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2012 12:36 (unimatrix001).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice