M1touch radi ono što iPad nemože

poruka: 14
|
čitano: 2.329
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
M1touch radi ono što iPad nemože

iiWiev-ov tablet M1touch dolazi na tržište do kraja ovog mjeseca, ''napadajući'' iPad i njegove nedostatke. Dolazi u 4 varijante, a zajedničko im je da ih pogoni Atom na 1.66Ghz, OS je Windows 7, a trajanje baterije ''samo'' 3 sata. Ima 3 USB priključka (iPad nijedan), ulaze za slušalice i mikrofon, kameru od 1.3 Mpx i moultitouch display rezolucije 1024x600.

Cijena osnovnog modela je 499 dolara.

 

 

 

Izvor. 

 

Ingame: (_.:BRUNO:._) // Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 16:50 (Šef).
Moj PC  
6 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: M1touch radi ono što iPad nemože

ali mu fali ozada nagrizena jabuka ništa od masovne prodaje

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
offline
M1touch radi ono što iPad nemože

Ono debelo govno od "tableta"?

Pa to nije ni cigla, to je fucking greda sa kojom mogu napraviti potporu za krov svoje kuce.

Za to nece vjerojatno biti futrole ili torbice vec ce se iskljucivo prenositi u gepeku limuzine sa 5 vrata.

To je minimalni zahtjev, preoruceno je imati nekakvo kombinirano vozilo.

ROFL.

 

Stvarno mi je zao, ja volim negativno pricati o iPad-u ali da ce ovaj uredaj biti bolji - nece.

- Psiho246
Moj PC  
5 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
M1touch radi ono što iPad nemože

Ne izgleda niti malo lose, jos samo da si nadjem funkciju za sto bi mi ili jedan ili drugi mogli posluziti, a ne moze posluziti ono sto vec posjedujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
M1touch radi ono što iPad nemože

A dajte ljudi, ovo je prijenosnik koji uopce nije prijenosan.

Pa objektivno gledano, sta si ne bi prije kupili neki netbook/laptop.

Ako bas hocete TS, ima dva laptop modela od Lenovo-a koje nude TS i imaju odvojivi ekran koji moze sluziti kao tablet (1 model, drugom se ekran samo rotira).

Zar vi ozbiljno mislite da ovo ima buducnost?

- Psiho246
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
M1touch radi ono što iPad nemože

Uz toliku debljinu i trajanje baterije usporedivo s laptopom, ne vidim mu svijetlu budučnost. Moja kristalna kugla također.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: M1touch radi ono što iPad nemože
Pa nitko nije rekao da ima budućnost... Ali ovo je dobra stvar (nije uber, ali onako, ocjena 3+)...
Ingame: (_.:BRUNO:._) // Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: M1touch radi ono što iPad nemože
Šef kaže...
Pa nitko nije rekao da ima budućnost... Ali ovo je dobra stvar (nije uber, ali onako, ocjena 3+)...

Je, samo što je ovo najobičniji PC kakav već imaš u kući...

 

Edit: sad kad vidim kako ružno, rastegnuto izgleda ovaj Mtouch, jasno mi je zašto je iPad u 4:3 formatu :)

Potpis ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 17:42 (Danijel).
14 godina
neaktivan
offline
M1touch radi ono što iPad nemože

da je stvar fora... jeste fora je... da bih si kupio to ili ipad nebih.... trziste tableta se jos nije dovoljno razvilo da ja pocmem o kupnji jednoga...

moj usporedni test ova 2 uredaja je ovakav... da moram kupiti nesto od ovog ... razmisljao bih ovako m1 ima usb ima hdd ima cam ima flash sto ipad nema i to su mu velike prednosti ...

ali je preglomazan, debel... i da baterija mu traje niti 3 sata... kada bih si uzimao tablet prvenstveno bi mi sluzija za probrljati po netu iz kauca ili pogledati film... dakle u ovom slucaju bih izabrao ipad jer ovaj m1 uredaj je preglomazan i baterija mu prekratko traje... a 100% se i grije dosta...

to je moje skromno misljenje

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: M1touch radi ono što iPad nemože
Psiho246 kaže...

Ono debelo govno od "tableta"?

Pa to nije ni cigla, to je fucking greda sa kojom mogu napraviti potporu za krov svoje kuce.

Za to nece vjerojatno biti futrole ili torbice vec ce se iskljucivo prenositi u gepeku limuzine sa 5 vrata.

To je minimalni zahtjev, preoruceno je imati nekakvo kombinirano vozilo.

ROFL.

 

Stvarno mi je zao, ja volim negativno pricati o iPad-u ali da ce ovaj uredaj biti bolji - nece.

ako je to to na slici onda stvarno covjek ima pravo,pa sta cu s tim?ipad je dovoljno velik,a kamoli ovo tu.....

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
14 godina
protjeran
offline
RE: M1touch radi ono što iPad nemože

Nokia 3210 radi šta iPad ne može...Izlanuo se

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
16 godina
offline
RE: M1touch radi ono što iPad nemože
Don Kihoty kaže...

Nokia 3210 radi šta iPad ne može...Izlanuo se

Preziviti skateboarding, nuklearni rat, 21.12.2012., pad sa nebodera i uriniranje?

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
RE: M1touch radi ono što iPad nemože
Psiho246 kaže...
Don Kihoty kaže...

Nokia 3210 radi šta iPad ne može...Izlanuo se

Preziviti skateboarding, nuklearni rat, 21.12.2012., pad sa nebodera i uriniranje?

To je preživjela jedino moja pokojna Nokia 5200 Plač

 

P.S. al malo je smrdjela

Kad žena zavoli ima oči bankara i sve s kartice potroši bez puno pitanja
15 godina
offline
M1touch radi ono što iPad nemože

A mene sve strah kako se sedmica snalazi na ovome nakon par mjeseci korištenja, kad komp bude krcat svega i svačega. Neznam meni nikako ne idu windowsi uz tablete, jedino za one koji bi ga koristili za posao, ali za obične korisnike praktički bilo koji mobilni OS bio bi super samo da ga se prilagodi za veći ekran. Kad čujem windowse odmah se sjetim da bi na tabletu morao staviti antivirus, antispyware, firewall i barem 2 programa za čiščenja registra i ostalih gluposti što ostaje u njima. Dosta mi je to što radim na desktopu ne bi mi se to dalo opet ponavljat kad bi bio na wc-u i htio koristiti tabletNeodlučan

Stoja
Moj PC  
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice