Jedan pirat manje

poruka: 49
|
čitano: 6.015
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Jedan pirat manje

Evo da ne duljim, policija Primorsko-goranske županije uhitila je mladića sa 6 terabajta ilegalnog materijala (što na diskovima, što na prijenosnim medijima).

Sad mene zanima šta mislite koja bi po vama kazna bila adekvatna u ovom slučaju?

Ja mislim da ovdje najbolje prolazi ona "ne mrzi igrača, več igru" jer ovakvih u Zagrebu na Jakuševcu svake nedjelje ima bar 10, a mi ovdje pričamo o jednom (1) uhićenom.

Uglavnom, vijest preuzeta sa tportala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jedan pirat manje

Smrtna kazna,mozes zamislit sta je se ljudima kompova shebalo s tim piratskim softverom...SMRTNA KAZNA PO MENIViče

 
1 47 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Jedan pirat manje

lik je to prodavao i cule se za njega pa su ga uhvatili.nema se tu sta rec,trebalo bi ih biti i vise

ljepo li je hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Jedan pirat manje

Sam naslov me je najviše iznenadio,Pao sa ..., sa naglaskom na paoCool

Ovaj bude vjerojatno razapet...

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2010 22:25 (alankish).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Jedan pirat manje

Uhićen je jer je prodavao piratski sadržaj. Uhitili su ga na tržnici sa piratskim cd/dvd-ima i onda mu pretražili stan.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jedan pirat manje

koja budala isao prodavat, otkako je adsl ovako rasiren u nas ne prodaju se bas dobro pirati

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
19 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jedan pirat manje
Toni93 kaže...

lik je to prodavao i cule se za njega pa su ga uhvatili.nema se tu sta rec,trebalo bi ih biti i vise

Pa o tome i govorim, sad su digli neku zbrku oko toga, a ljudi na sajmovima prodaju bez problema....

15 godina
offline
RE: Jedan pirat manje
alankish kaže...

Sam naslov me je najviše iznenadio,Pa sa ..., sa naglaskom na paoCool

Ovaj bude vjerojatno razapet...

SEO stručnjak xĐ

znam kako privući ljude, jesi več pomislio na neku poznatiju ekipu xĐ

14 godina
offline
RE: Jedan pirat manje
rooswelt1991 kaže...

Evo da ne duljim, policija Primorsko-goranske županije uhitila je mladića sa 6 terabajta ilegalnog materijala (što na diskovima, što na prijenosnim medijima).

Sad mene zanima šta mislite koja bi po vama kazna bila adekvatna u ovom slučaju?

 

kazna zatvora da popije kavu s čuvarima i ode kući Smijeh

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
15 godina
protjeran
offline
RE: Jedan pirat manje

eto,odmah brišem d disk sa par filmova i crtića. nemam ni kune više,sve mi hdz prokletnici uzeli,mogu me hebati.ako odem u zatvor bar sam situiran. ali načelno sam protiv piratluka. ipak ako klinac zaradi 100-200 kn jjesečno za sendvić jer mu roditelji NE MOGU DATI,onda opravdavam.

Z
15 godina
neaktivan
offline
Jedan pirat manje

Pa nebi ga uhvatili da nije prodavo tako javno ... Zamisli lik prodaje pirate na štandu sajma automobila. Pa naravno da ga je neko prijavio. Koji n00b... Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Jedan pirat manje
Po tome bi onda trebali pola hrvatske pohvatat.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Jedan pirat manje

Da jasno mi je da je čovjek pokušao doći do neke lake love, ali problem je što ovakve "akcije" naša policija radi jaaako rijetko, tako da ima dosta ljudi koji ovo rade....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Jedan pirat manje

Haha..na tržnici je prodavao...LOL..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Jedan pirat manje
Njambris kaže...

Pa nebi ga uhvatili da nije prodavo tako javno ... Zamisli lik prodaje pirate na štandu sajma automobila. Pa naravno da ga je neko prijavio. Koji n00b... Smijeh

 

Kao da prodajes ukradene aute....

 

Ne znam kako su dokazali da je to piratski software, jer se u svaki mozes ukucati ispravni serial code.

 

P.S.

 

Ne bi ga trebalo kazniti...


Sta trebaju mu naplatiti te milione koliko kosta originalni software koji je prodavao?

Covjek koji prodaje cd-ove nema toliko novca.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky To do list: Weky-eva cura
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2010 22:17 (Mentalist).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jedan pirat manje
Neka institucije rade svoj posao.
LOL JK, they won't catch me alive.
15 godina
offline
RE: Jedan pirat manje
Mentalist kaže...
Njambris kaže...

Pa nebi ga uhvatili da nije prodavo tako javno ... Zamisli lik prodaje pirate na štandu sajma automobila. Pa naravno da ga je neko prijavio. Koji n00b... Smijeh

 

Kao da prodajes ukradene aute....

 

Ne znam kako su dokazali da je to piratski software, jer se u svaki mozes ukucati ispravni serial code.

 

P.S.

 

Ne bi ga trebalo kazniti...


Sta trebaju mu naplatiti te milione koliko kosta originalni software koji je prodavao?

Covjek koji prodaje cd-ove nema toliko novca.

Jesi primjetio da su to uglavnom filmovi i pjesme? Cool (pogledaj na tportalu)

14 godina
offline
RE: Jedan pirat manje
mind_challenge kaže...

koja budala isao prodavat, otkako je adsl ovako rasiren u nas ne prodaju se bas dobro pirati

 Ma ima stvarno glupih pirata. To napravi kutiju,oprinta sliku na cd da izgleda kao orginal. A piratski sadržaj(igre) bude uzet sa nekog lijevog torenta. Oni uopće neprovjeravaju sadržaj koji prodaju. Skinu nekakve dadoteke što završavaju na .neki_broj. Zastim kupac to na kompjuteru mora extrackati što dugo traje pa onda dizati putem daemon toolsa jer dadotkea nakon što se extracka bude u iso formatu. To bi dobar pirat tebao napraviti sam ili skinuti pravi file. Više srećom ne kupujem piratske igre. Sada imam steam i ponekad skinem pirat o rijetko. Sjećam se prije kad sam plaćao 20 kn po cd-u za igrice za ps1. Tada su pirati cvijetali iako im je tada padala prodaja.

 

Danas gotovo svaka budala zna skinuti film ili igru. No igra obično bude u image fileu pa oni to ne znaju pokrenuti.

 

To što se tiče policajaca čitao sam u bugu 202 intervju sa jednim piratom. Kaže da su "plave uniforme" kupci piratskog softwera.

 

Za sve vas koji ne čitaju bug, a koriste piratski sadržaj pogledajte naslovnicu bug-a 202(inače meni omiljenog).

 

Nije photoshop Nije photoshop
Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2010 22:27 (captain_soap_McTawish).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Jedan pirat manje
rooswelt1991 kaže...
alankish kaže...

Sam naslov me je najviše iznenadio,Pa sa ..., sa naglaskom na paoCool

Ovaj bude vjerojatno razapet...

SEO stručnjak xĐ

znam kako privući ljude, jesi več pomislio na neku poznatiju ekipu xĐ

SEO stručnjak xĐ

znam kako privući ljude, jesi več pomislio na neku poznatiju ekipu xĐ

 

???

15 godina
neaktivan
offline
Jedan pirat manje

Kad sam bio mlađi, tj. tek kada sam dobio svoj prvi PC, u školi se počeo tajno prenositi broj mob. jednog pirata. Do broja je bilo poprilično teško doći, ali kad se došlo, to je bio veliki uspjeh. Sjećam se da je jedna igra na CD-u koštala oko 25kn, dva CD 40, a igre na DVD-u su bile rijetke kao kiša u pustinji (i koštale su bog zna koliko). Tip je dolazio po dogovoru s autom ili motorom. Kad je dolazio s autom, jasno se moglo vidjeti da mu je zadnji sic bio pun kutija CD-a. Uz kutiju CD-a davao je popis naslova koje nudi (mislim da je nudio preko 1000 naslova, filmova i sl.)...Nemam pojma gdje je taj čovjek završio, da li se bavi sličnim poslom, ali znam da njega nije bilo, da bi mnoga djeca bila zakinuta po pitanju informatike i informatičke naobrazbe Smijeh

Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jedan pirat manje

Ja bi lika počastio pivom...

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jedan pirat manje

Covjece 6 terabajta piratstva....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Jedan pirat manje
Softwer kaže...

Covjece 6 terabajta piratstva....

 Što ti je to nekome tko se bavi piratstvom? Dodaj sve cd/dvd-ove koje je prodao pa ćeš vidjeti koliko ima piratstva.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
15 godina
neaktivan
offline
Jedan pirat manje

Opa! To je ekipa sa Preluka.

Inače ima cigića koji na veliko tamo dilaju pr0n i svako toliko im zaplijene hrpu filmova tj. čim vide plavce samo se odmaknu od svog improviziranog štanda a ovi sve fino pokupe i stvae u bunker a cigo opet slijedeću nedjelju sa novom pošiljkom:)

World Championships: 7, GP started: 263, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,407
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jedan pirat manje

captain_soap_McTawish nemogu ni zamislit...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jedan pirat manje

.Belji se

Slažete se s ovim? Slažete se s ovim?
Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jedan pirat manje
nidjo123 kaže...

.Belji se

slažem se sa obadvije Cool

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
offline
Jedan pirat manje

Kako oni mogu znat da su pjesama skinute piratskim putem? Možda je lik to sve kupio i kopiro na komp, da ima šta slušat ako mu se cd ogrebe :P

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jedan pirat manje
cuspajz kaže...

Kako oni mogu znat da su pjesama skinute piratskim putem? Možda je lik to sve kupio i kopiro na komp, da ima šta slušat ako mu se cd ogrebe :P

nije ih smio prodavat

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
Jedan pirat manje

na kralj od covjeka, sta reci

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice