Hitman 5

poruka: 29
|
čitano: 6.189
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hitman: Absolution
13 godina
neaktivan
offline
Hitman 5

Citiram iz novina ScreenFun "Još od ljeta priča se o povratku Agenta 47,ali tek sada mozemo potvrditi da ce serial hitman dobiti novi,peti dio.Informacija je procurila od nekih ljudi angažovanih na projektu,a sam razvojni tim - IO Interactive,odnosno izdavac Square Enix još se nisu zvanično oglasili povodom svega.U svakom slučaju na krvavu avanturu poznatog antijunaka,čekaćemo najmanje do kraja sledeće godine."

 

Jedva cekam.{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 7:10 (Intelovac123).
 
7 0 hvala 4
15 godina
protjeran
offline
RE: Hitman 5
Intelovac123 kaže...

Citiram iz novina ScreenFun "Još od ljeta priča se o povratku Agenta 47,ali tek sada mozemo potvrditi da ce serial hitman dobiti novi,peti dio.Informacija je procurila od nekih ljudi angažovanih na projektu,a sam razvojni tim - IO Interactive,odnosno izdavac Square Enix još se nisu zvanično oglasili povodom svega.U svakom slučaju na krvavu avanturu poznatog antijunaka,čekaćemo najmanje do kraja sledeće godine."

 

Jedva cekam.{#}

imas vec temu :)

Captain EO
13 godina
neaktivan
offline
RE: Hitman 5
hrvatskafarkasevec kaže...
Intelovac123 kaže...

Citiram iz novina ScreenFun "Još od ljeta priča se o povratku Agenta 47,ali tek sada mozemo potvrditi da ce serial hitman dobiti novi,peti dio.Informacija je procurila od nekih ljudi angažovanih na projektu,a sam razvojni tim - IO Interactive,odnosno izdavac Square Enix još se nisu zvanično oglasili povodom svega.U svakom slučaju na krvavu avanturu poznatog antijunaka,čekaćemo najmanje do kraja sledeće godine."

 

Jedva cekam.{#}

imas vec temu :)

Gdje i ko???Nisaam naso na trazilici.

15 godina
protjeran
offline
RE: Hitman 5
Intelovac123 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Intelovac123 kaže...

Citiram iz novina ScreenFun "Još od ljeta priča se o povratku Agenta 47,ali tek sada mozemo potvrditi da ce serial hitman dobiti novi,peti dio.Informacija je procurila od nekih ljudi angažovanih na projektu,a sam razvojni tim - IO Interactive,odnosno izdavac Square Enix još se nisu zvanično oglasili povodom svega.U svakom slučaju na krvavu avanturu poznatog antijunaka,čekaćemo najmanje do kraja sledeće godine."

 

Jedva cekam.{#}

imas vec temu :)

Gdje i ko???Nisaam naso na trazilici.

eh sry mislio sam da se ova tema zove "hitman 5" uglavnom u njoj smo nest raspravljali o njemu

Captain EO
14 godina
offline
Hitman 5

Tu kazu za 400 dana da bu dosao novi Hitman-VGReleases

Ovi isto kazu da ce oko bozica 2011 doci pa bumo vidjeli za  godinu dana {#}

CVG

 

Ako nista drugo budemo se nacekali :)

 

PS: Ovo su stare vijesti za one koji nisu bas vidjeli kao ni ja.

Battlement plan's a bad plan I'm raw like cats from Afghanistan with gats in their hands From Philly to Pakistan space packin the stands You make all fake thugs start acting like stans
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hitman 5

Jako dobre viejsti za sve hitmanoljupce, znam da nas ima. {#}

LINK

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitman 5
daj baci text link na mobu sam.
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
15 godina
protjeran
offline
Re: Hitman 5
thuglife kaže...

Jako dobre viejsti za sve hitmanoljupce, znam da nas ima. {#}

LINK

LJUBI TE MAMA :D :D

8ax kaže...
daj baci text link na mobu sam.

http://www.hcl.hr/vijesti-hitman-5-sve-blizi-otkrivanju-5572-27.html

http://dizanje-ratia.info
16 godina
odjavljen
offline
Hitman 5

evo nekih slika

 

 

možda ime igre možda ime igre
WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2011 20:51 (M4X).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitman 5
Toooooooo!
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
13 godina
neaktivan
offline
Hitman 5

Hitman Blood Money je bio odlican.Kad se sjetim samo kad sam se obukao u Santu i gurnuo onog starca s litice ahahah{#}

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hitman 5
Puls3 kaže...

Hitman Blood Money je bio odlican.Kad se sjetim samo kad sam se obukao u Santu i gurnuo onog starca s litice ahahah{#}

Ma ne govori mi ništa, ono kombiniranje, bez broj pristupam oružje, gadgeti...

Damn, sad ga moran opet odigrati, baš ti hvala. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitman 5

awww <3 jedva cekam {#}

Pain is temporaily,glory is forever!!
15 godina
offline
Re: Hitman 5
Uf! Omiljeni serijal! Jedva čekam...
16 godina
neaktivan
offline
Hitman 5

Vijest o dolasku novog "Hitmana" me baš veseli. Ovo je inače meni omiljen serijal igara izvan žanra avantura koje pretežno pratim. Sve dosadašnje nastavke "Hitmana" igrao sam mnogo puta, sudjelovao u brojnim raspravama na hitmanforum.com, čak pisao i strategije. Sad je prošlo već podosta vremena otkad sam ih igrao, no još uvijek ima prostora za replay, budući nisam isprobao još dosta pristupa.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitman 5
Ja se uvijek usuljam sa Silenced SMG i Sileced Magnum SilverBallers... i pobijem ih sve :P... dobim 6/10 rating obicno.
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
16 godina
odjavljen
offline
Hitman 5

blood money mi je zakon šta se tiče metoda ubijanja,možeš izvršit misiju bez ijednog ispaljenog metka a možeš i glumit ramba{#}

ja uglavnom igram da tražim rješenja sa šta manje žrtava,i onda na kraju piše you are hitman,nema svjedoka i nema ubijenih civila

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumspl&amp;amp;amp;amp;amp;#228;tze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hitman 5
M4X kaže...

ja uglavnom igram da tražim rješenja sa šta manje žrtava,i onda na kraju piše you are hitman,nema svjedoka i nema ubijenih civila

To je, po mojem mišljenju, i jedini pravi način igranja "Hitman" igara. U protivnom ih baš i nema puno smisla uopće igrati, pogotovu kraj tolikih pucačina.

15 godina
offline
Re: Hitman 5
Da,upravo tako se igra Hitman,bez ispaljenog metka :-D Kad se tako prodje 1. put onda slijedi izivljavanje...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hitman 5
Arabarran kaže...
Da,upravo tako se igra Hitman,bez ispaljenog metka :-D Kad se tako prodje 1. put onda slijedi izivljavanje...

e onda slijedi pomahnitali psihomat M4X{#}{#}

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumspl&amp;amp;amp;amp;amp;#228;tze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
16 godina
offline
Re: Hitman 5
Pfff... ja kad završim misiju meni piše silent assassin.

Hitman dobi tu i tamo moja baka kad joj se baš ne da igrati :P
a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitman 5
ZC_Someone kaže...
Pfff... ja kad završim misiju meni piše silent assassin.

Hitman dobi tu i tamo moja baka kad joj se baš ne da igrati :P

baka owna !! a sta da joj se da igrat ? :)

Pain is temporaily,glory is forever!!
15 godina
neaktivan
offline
Hitman 5

Tek sam sad vidio ovu vijest, naježio sam se i sjetio se starih dana dok sam prelazio sve Hitmane.. živi bili pa vidjeli :')

Android ♥ /// aka triplex
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Hitman 5

Samo da znate, u pripremi je moja hitman fan stranica na kojoj će biti sve najnovije vijesti i obavijesti o nadolazečem nastavku Hitman serijala, a ponešto i o starim nastavcima ;)

http://dizanje-ratia.info
Moj PC  
5 0 hvala 3
16 godina
offline
Hitman 5

nevermind, spor sam :)

 

skužio malo prekasno

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2011 10:29 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hitman 5
Tamo već postoji tema.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Hitman 5

Ma tek sam se probudio i nije mi se još OS loadao 100%. Pa sam se malo zaletio {#}

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2011 10:41 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hitman 5

can't wait :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hitman: Absolution
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice