GTX 480 512 sp review

poruka: 19
|
čitano: 2.442
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
GTX 480 512 sp review

ipak kako su najavili nvidija izbacuje gtx 480 s 512 shader procesora, evo i prvi review link na članak

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
GTX 480 512 sp review

Totalni fake. Zašto?

 

Kao prvo, i osnovno, nigdje nema validacije, nigdje nema detaljnih slika, nigdje nema ničeg doslovno. Ovih par fotoshopiranih slika (koje bi i sljepac prepoznao) naravno nitko nepriznaje.

 

Kao drugo, odkud ce njima ta kartica doci u ruke? Yeld te kartice trenutno je vjerovatno 0.01% (sarkazam ;D) Nema šanse da je dadnu ikom ozbiljnijem, ni za TWIMTBP lab, a kamoli nekom potpuno nepoznatom portalu (nikad čuo za njega).

Kao trece, nema ni drivera još za tu karticu da bi je pogonilo normalno u igrama. Fake teški, teški.

 

i guru3D je zimus dao testove gdje GTX 380 (tada su je tako zvali) vodi 15-20% HD5970.. Aha. Yeah right. Tako i to.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ]
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 21:58 (Weky).
Moj PC  
7 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Weky kaže...

Totalni fake. Zašto?

 

Kao prvo, i osnovno, nigdje nema validacije, nigdje nema detaljnih slika, nigdje nema ničeg doslovno. Ovih par fotoshopiranih slika (koje bi i sljepac prepoznao) naravno nitko nepriznaje.

 

Kao drugo, odkud ce njima ta kartica doci u ruke? Yeld te kartice trenutno je vjerovatno 0.01%. Nema šanse da je dadnu ikom ozbiljnijem, ni za TWIMTBP lab, a kamoli nekom potpuno nepoznatom portalu (nikad čuo za njega).

Kao trece, nema ni drivera još za tu karticu da bi je pogonilo normalno u igrama. Fake teški, teški.

 

i guru3D je zimus dao testove gdje GTX 380 (tada su je tako zvali) vodi 15-20% HD5970.. Aha. Yeah right. Tako i to.

sve je moguće, pa tako i da je ovo fake, meni se vjest učinila interesantnom pa sam to podjelio s drugima Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Weky kaže...

Totalni fake. Zašto?

 

Kao prvo, i osnovno, nigdje nema validacije, nigdje nema detaljnih slika, nigdje nema ničeg doslovno. Ovih par fotoshopiranih slika (koje bi i sljepac prepoznao) naravno nitko nepriznaje.

 

Kao drugo, odkud ce njima ta kartica doci u ruke? Yeld te kartice trenutno je vjerovatno 0.01%. Nema šanse da je dadnu ikom ozbiljnijem, ni za TWIMTBP lab, a kamoli nekom potpuno nepoznatom portalu (nikad čuo za njega).

Kao trece, nema ni drivera još za tu karticu da bi je pogonilo normalno u igrama. Fake teški, teški.

 

i guru3D je zimus dao testove gdje GTX 380 (tada su je tako zvali) vodi 15-20% HD5970.. Aha. Yeah right. Tako i to.

Slažem se sa tobom, al sa ovim postotkom si ga ipak malo pretijerao. U pečetku se je spominjao 2% Yeald sa punokrvnim Fermi-e, a sad bi mogo biti malkice veči pošto više TSMC nema tolikih problema za postrojenjem. Ali uglavnom ovo je definitivno Fake.

I'll be back
14 godina
offline
RE: GTX 480 512 sp review
microman kaže...

 Ali uglavnom ovo je definitivno Fake.

Djeluje Fake-oliko  ali nemora da znači. Mislim da bi se Fermi sa 512 shadera upravo ovako ponašao (bez dodatnih optimizacija ofkors)

15 godina
offline
GTX 480 512 sp review

Meni se po gpu-zu ne čini kao fake.

Vi profići odlučite, zasad vidimo da je Power Color release.

 

 

512 sp 512 sp
Stock 480p Stock 480p
Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Mitch kaže...

Meni se po gpu-zu ne čini kao fake.

Vi profići odlučite, zasad vidimo da je Power Color release.

 

 

 Fake je vidiš da pod relase date piše isti datum ko i kod 480SP verzije

15 godina
offline
RE: GTX 480 512 sp review
mrog 33 kaže...
Mitch kaže...

Meni se po gpu-zu ne čini kao fake.

Vi profići odlučite, zasad vidimo da je Power Color release.

 

 

 Fake je vidiš da pod relase date piše isti datum ko i kod 480SP verzije

mislim da to ima veze sa driverima i biosom

 

moj frend ima referentnu 8800 gts u sli, i imao je praznu kućicu pod release date, kad je flešao onda je imao datum

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
14 godina
odjavljen
offline
GTX 480 512 sp review

Pogledaj reviziju drivera.

 

Dali ti driveri imaju podrsku za tu karticu? Ne. Stoga GPUZ nemoze izbaciti sve informacije kao ovdje na slici.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ]
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 480 512 sp review
mrog 33 kaže...

 

 

 Fake je vidiš da pod relase date piše isti datum ko i kod 480SP verzije

 To nemora značit da je Fake, jer moguče da su sa onog 2% yelda(što se šuškalo) izvukli par primjeraka i složili grafulju čisto da vide na čemu su i što treba da urade. Mada i ja se slažem da je Fake.

LOL
14 godina
odjavljen
offline
GTX 480 512 sp review

A usput kako to da jedan cluster više u čipu povuče 200W više?? Notorna glupost.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ]
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2010 20:38 (Weky).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Weky kaže...

A usput kako to da jedan cluster više u čipu povuče 200W više?? Notorna glupost.

 Možda "loš batch" HEHE. Ma da je i napravljena punokrvna GTX480 nema šanse da bi to izašlo u javnost ovako rano, a ponajmanje da bi Nvidia dozvolila da netko posta review prije negoli je ona uopšte izbacila grafulju van.

LOL
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Denoen kaže...

 Ma da je i napravljena punokrvna GTX480 nema šanse da bi to izašlo u javnost ovako rano, a ponajmanje da bi Nvidia dozvolila da netko posta review prije negoli je ona uopšte izbacila grafulju van.

testiranje punokrvne gtx480 se moze vrsiti jedino u nenaseljenim podrucjima texasa, nevjerujem da bi to dali da neko nosi kuci.....Smijeh

Google is your friend
14 godina
odjavljen
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Jurky kaže...
Denoen kaže...

  Ma  da je i napravljena punokrvna GTX480 nema šanse da bi to izašlo u javnost ovako rano, a ponajmanje da bi Nvidia dozvolila da netko posta review prije negoli je ona uopšte izbacila grafulju van.

testiranje punokrvne gtx480 se moze vrsiti jedino u nenaseljenim podrucjima texasa, nevjerujem da bi to dali da neko nosi kuci.....Smijeh

  Kako to da je onda Oly_E3 ima i bez problema testira.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Weky kaže...

  Kako to da je onda Oly_E3 ima i bez problema testira.

pa njegova nije punokrvna, inace weky kad stavim Smijeh na kraju to znaci da je sprdancija.... nemoras odmah skakat Smijeh

Google is your friend
14 godina
odjavljen
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Jurky kaže...
Weky kaže...

  Kako to da je onda Oly_E3 ima i bez problema testira.

pa njegova nije punokrvna, inace weky kad stavim Smijeh na kraju to znaci da je sprdancija.... nemoras odmah skakat Smijeh

  Hehe, ovo je bio sarkazam :D

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Weky kaže...

  Hehe, ovo je bio sarkazam :D

Pogledaj sto se dogodilo kad su testirali

blazu verziju, a sad zamisli sto bi se desilo sa punokrvnim 480 u krivim rukama.....Smijeh

Google is your friend
14 godina
odjavljen
offline
RE: GTX 480 512 sp review
Jurky kaže...
Weky kaže...

  Hehe, ovo je bio sarkazam :D

Pogledaj sto se dogodilo kad su testirali

blazu verziju, a sad zamisli sto bi se desilo sa punokrvnim 480 u krivim rukama.....Smijeh

  Evo

ATi-evih čelnika :D Haha

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
15 godina
odjavljen
offline
GTX 480 512 sp review
Bilo bi glupo nazavti tu karticu GTX 480, prije će biti GTX 485.
UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice