TCL Mini LED problem sa ekranom

poruka: 41
|
čitano: 16.205
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom
love2ml86 kaže...

Smijem pitati zašto?

 U pitanju je Hisense 55" U7QF. Bio je na 50% popusta. Backlight bleed oko rubova je dosta ružan za vidjeti. Čini se da puno budget marki kao Grunding, Hisense i sl. imaju problem s tim. Najniža kvaliteta, tek toliko da se proda. Da sam išao vraćati rekli bi da je to normalno.

11 godina
offline
TCL Mini LED problem sa ekranom

I u harvey normmanu otvaraju i pale tv.barem meni i bivsi i sadasnji tv sto sam uzeo prije mjesec dana.a u sancti u westgateu kad sam uzeo monitor g7 isto su otvorili i upalili...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom
love2ml86 kaže...
pqweasdyxc kaže...
Havo kaže...

Ne, uzeli zapakiranu kutiju i odnesli doma.

 

Koliko znam jedino Elipso ima tu praksu otvaranja i paljenja tv-a pred kupcem.

 

 

 Meni nisu otvarali kutiju u Elipsu. Da jesu ne bi im uzeo tv.

Smijem pitati zašto?

I mene zanima zašto. Doslovno štediš vrijeme i živce; odmah vidite da li je televizor ispravan. Ako je nosiš ga doma, ako ne, dobivaš drugi.

14 godina
protjeran
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom
pqweasdyxc kaže...
love2ml86 kaže...

Smijem pitati zašto?

 U pitanju je Hisense 55" U7QF. Bio je na 50% popusta. Backlight bleed oko rubova je dosta ružan za vidjeti. Čini se da puno budget marki kao Grunding, Hisense i sl. imaju problem s tim. Najniža kvaliteta, tek toliko da se proda. Da sam išao vraćati rekli bi da je to normalno.

Tvoj slucaj pak pokazuje prednost kupovanja u webshopu, posto bi kroz 14 dana imao pravo na povrat.. 

6 godina
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom
pqweasdyxc kaže...
love2ml86 kaže...

Smijem pitati zašto?

 U pitanju je Hisense 55" U7QF. Bio je na 50% popusta. Backlight bleed oko rubova je dosta ružan za vidjeti. Čini se da puno budget marki kao Grunding, Hisense i sl. imaju problem s tim. Najniža kvaliteta, tek toliko da se proda. Da sam išao vraćati rekli bi da je to normalno.

Pa zar ne bi onda taj backlight bleed vidio da su ga upalili?

9 godina
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom
love2ml86 kaže...
pqweasdyxc kaže...

 U pitanju je Hisense 55" U7QF. Bio je na 50% popusta. Backlight bleed oko rubova je dosta ružan za vidjeti. Čini se da puno budget marki kao Grunding, Hisense i sl. imaju problem s tim. Najniža kvaliteta, tek toliko da se proda. Da sam išao vraćati rekli bi da je to normalno.

Pa zar ne bi onda taj backlight bleed vidio da su ga upalili?

 Vidio bih ga i ne big ga kupio. Zato valjda ne otpakiravaju niti ne pale te jeftinjakere jer ih nitko tko se imalo razumije ne bi kupio. Isti taj problem je imao i TCL za 2500 kn prije 3 godine. To je tv za starce, a ja tu i tamo pogledam youtube na njemu tako da mi nije toliki problem.

6 godina
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom

Nije mi jasno, zašto si rekao da ne bi uzeo tv ako ga idu pregledati? Ispada kao da ti ne želiš da ga pregledaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2022 17:00 (love2ml86).
9 godina
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom
love2ml86 kaže...

Nije mi jasno, zašto si rekao da ne bi uzeo tv ako ga idu pregledati? Ispada kao da ti ne želiš da ga pregledaju.

 Da su ga upalili vidio bih da ima backlight bleed i zato ga ne bih kupio. Bilo bi super da su ga otvorili i upalili - vidio bih da je ovaj loš pa bih uzeo drugi tv. Ne razumijem što tu nije jasno. 

6 godina
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom
pqweasdyxc kaže...
love2ml86 kaže...

Nije mi jasno, zašto si rekao da ne bi uzeo tv ako ga idu pregledati? Ispada kao da ti ne želiš da ga pregledaju.

 Da su ga upalili vidio bih da ima backlight bleed i zato ga ne bih kupio. Bilo bi super da su ga otvorili i upalili - vidio bih da je ovaj loš pa bih uzeo drugi tv. Ne razumijem što tu nije jasno. 

Sad kužim.

Načelno nemaš ništa protiv toga.

14 godina
protjeran
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom
pqweasdyxc kaže...
love2ml86 kaže...

Nije mi jasno, zašto si rekao da ne bi uzeo tv ako ga idu pregledati? Ispada kao da ti ne želiš da ga pregledaju.

 Da su ga upalili vidio bih da ima backlight bleed i zato ga ne bih kupio. Bilo bi super da su ga otvorili i upalili - vidio bih da je ovaj loš pa bih uzeo drugi tv. Ne razumijem što tu nije jasno. 

Sta je tolko uzasan BLB da mislis da bi ga skuzio i u dobro osvijetljenom prostoru ducana?

9 godina
offline
Re: TCL Mini LED problem sa ekranom
ansha kaže...

Sta je tolko uzasan BLB da mislis da bi ga skuzio i u dobro osvijetljenom prostoru ducana?

 Da jer me je to jako smetalo na prijašnjoj telki. Prvi ekran pri paljenju je još k tome sive boje gdje se najviše vidi. I softverska ažuriranja su sranje. Npr nakon zadnjeg mi pokretanje videja s usba zblokira cijeli tv i moram ga otštekati da ga rebootam. Tako da Hisense ne preporučam nikome.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2022 0:19 (pqweasdyxc).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice