Philips 4000 series Smart -problem sa titlovima

poruka: 7
|
čitano: 5.052
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Philips 4000 series Smart LED-TV-problem sa podnas

Prvo se ispričavam ako radim temu koja već postoji.

 

Ovako kad hoću gledat film sa usb-a i uz njega imam titlove sve radi odlično, ali ukoliko su titvoli stavljeni na film (nisi zaseban file) ne želi mi ih prikazati.Pa me zanima jeli netko imo sličan probljem i kako ga je riješio,ako ne moželi mi netko svejedno pomoć?

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Philips 4000 series Smart -problem sa titlovima

Prvo trebas doznati da li tebi tv uopce podrzava titlove koji su u zasebnom file-u, ako podrzava koje vrste titlova podrzava i zadnje pazi da ti se file od filma zove isto kao i file od titla

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Philips 4000 series Smart -problem sa titlovim
Sint1 kaže...

Prvo trebas doznati da li tebi tv uopce podrzava titlove koji su u zasebnom file-u, ako podrzava koje vrste titlova podrzava i zadnje pazi da ti se file od filma zove isto kao i file od titla

Razumijem ja to ali ne radi se o titlovima koji su u zasebnom file-u nego o onima koji nisu nego koji se već nalaze na filmu koje mi prikazuje na kompu ali na tv-u neće.

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju.
14 godina
offline
Philips 4000 series Smart -problem sa titlovima

hoćeš reći da hardkodirane titlove ne prikazuje? nemoguće...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Philips 4000 series Smart -problem sa titlovim
mile_st kaže...

hoćeš reći da hardkodirane titlove ne prikazuje? nemoguće...

mislim da to želi reći jer se prvi put se susrećem s tim nazivom...ako su to titlovi koje ne mogu maknut onda da

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju.
13 godina
neaktivan
offline
Philips 4000 series Smart -problem sa titlovima

Krivo. Nisu ti to hardcoded titlovi nego titlovi ubačeni u container filma(mkv,mp4...). Ako se radi o smart seriji televizije, čisto sumnjam da ne podržava takav način stavljanja titlova. Vjerojatno negdje pod opcije moraš uključiti titlove ručno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Philips 4000 series Smart -problem sa titlovim
yeo kaže...

Krivo. Nisu ti to hardcoded titlovi nego titlovi ubačeni u container filma(mkv,mp4...). Ako se radi o smart seriji televizije, čisto sumnjam da ne podržava takav način stavljanja titlova. Vjerojatno negdje pod opcije moraš uključiti titlove ručno.

Imaš pravo format je mkv...ali riješio sam problem puno hvala svima

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice