LCD LED vs PLAZMA

poruka: 12
|
čitano: 6.405
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
LCD LED vs PLAZMA (za PS3)

Da skratim, kupujem TV prvotno za gaming (PS3) a sekudarno za filmove,utakmice itd. Imam budzet 6000kn i trazim lcd led ili plazmu od 102 do 107cm sa Full HD-om. Trenutno se dvoumim izmedju Panasonica TX-P42S20E (5500kn) i Philipsa 40 PFL 5605H (6000kn). Kupujem u Dubrovniku i fora je u tome sto s Panasonicom dobijam 5 godina garancije a s Philipsom se dobije blu ray player i nekih 2god garancije. Masu bi mi pomogla misljenja nekoga ko se u ovo razumije puno vise od mene i svaki savjet i iskustva ljudi koji mozda imaju neku od ovih televizija. Takodjer bi mi pomoglo ako netko ima preporuku nekog drugog modela TV-a u mom cijenovnom rangu. Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LCD LED vs PLAZMA

evo i tebi odgovor, idi na panasonica ako se možeš razvuči na G20. imam ga i to je best buy trenutno,nečeš požaliti ako se odlučiš za njega.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD LED vs PLAZMA

Znam, evo bas citam recenziju na hdtv-u i vidim da ima sve i jos toliko. :D  ali cijena je 1000kn veca a to bas i nije sitnis...

13 godina
offline
LCD LED vs PLAZMA

onda idi na S20 i to je to!

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2010 9:55 (honda_zg).
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: LCD LED vs PLAZMA (za PS3)

Za igre - definitivno plazma. Nema ghostinga, crna je crna a ne siva i na toj dijagonali igre s PS3 izgledat će fantastično.

Jedino pazi da je prvih 300-tinjak sati ''ugledavaš'' na smanjenim postavkama kontrasta i svjetline, kako bi panel postigao optimalnu sliku.

Prodajem zjake...povoljno!
16 godina
neaktivan
offline
LCD LED vs PLAZMA

plazma je super ali je jako osjetljivana razna čuda

odličnu kvalitetu ti i daje LCD LED, ali oni modeli od 30k+ cijene gdje je svaki piksel osvjetljen svojom ledicom

ocakvi di je stavljeno manje ledica ali osvjetljavaju razne sektore (nemogu se sjetiti ime tehnologije) su oke ali ne daju tu kvalitetu ko plazma

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD LED vs PLAZMA

Stari, da imam vise 0d 30 tisuca kn uzeo bi omanju kino dvoranu na rate pa bi se snasao nekako. :P  Hvala u svakom slucaju, dakle plazma.

13 godina
neaktivan
offline
LCD LED vs PLAZMA

Veliko hvala Hondi jer nakon sto sam procitao i pregledao sve sto se moze naci o Panasonicu G20 odlucio sam se za tu machinu. ^^

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LCD LED vs PLAZMA

To ti je odlican izbor.G20 je opaka zvjerka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: LCD LED vs PLAZMA
TheNoookie kaže...

Veliko hvala Hondi jer nakon sto sam procitao i pregledao sve sto se moze naci o Panasonicu G20 odlucio sam se za tu machinu. ^^

Svaka čast, izvrsna kupnja. Samo pazi da ga razradiš prvih 300 sati!

Prodajem zjake...povoljno!
15 godina
protjeran
offline
LCD LED vs PLAZMA

ovo bi ja da sebi kupujen sasvim ok tv možda malo velik ako je soba u pitanju

 

http://hdtelevizija.com/2010/04/21/recenzija-plazma-panasonic-tx-p42s20e-107-cm/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD LED vs PLAZMA

Taj sam i planirao uzet u pocetku jer je 1500kn jeftiniji od G20 ali kad pogledas performanse i mogucnosti velika je razlika između to dvoje. A 42 inca je taman na nekih 3 metra udaljenosti od TV-a do mene. :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice