Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.063.473
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
 
0 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

 Neki u svakoj situaciji vide priliku za izraziti svoju sexualnu fantaziju...

3 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Kolko sam skužio mi sad imamo pravo raskinuti ugovor bez penala?,i sad me zanima dal se plaća i internet ili samo uređaj i kako to ide odjednom ili mjesecno?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dturko kaže...

Jel ima u ovoj temi neki network stručnjak ili netko tko se barem malo kuži u to da mi objasni zašto jednostavno nisu blokirali public trackere umjesto ovog poteza s kojim će izgubit hrpu korisnika i novca?

 

Samo se nadam da sad A1 neće napravit isto sranje zbog priljeva novih kupaca.

 zato što da su blokirali public trakere ili određene portove, rage bi bio puno veći i bio bi opravdan prigovor da se zadire u tuđu privatnost i kontrolu internet prometa, što je siva zona u koju nitko od operatera ne želi ulaziti

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
axor kaže...
dturko kaže...

Jel ima u ovoj temi neki network stručnjak ili netko tko se barem malo kuži u to da mi objasni zašto jednostavno nisu blokirali public trackere umjesto ovog poteza s kojim će izgubit hrpu korisnika i novca?

 

Samo se nadam da sad A1 neće napravit isto sranje zbog priljeva novih kupaca.

 zato što da su blokirali public trakere ili određene portove, rage bi bio puno veći i bio bi opravdan prigovor da se zadire u tuđu privatnost i kontrolu internet prometa, što je siva zona u koju nitko od operatera ne želi ulaziti

 Da zato jel nije problem nabaviti VPN za par dolara godišnje i zaobići sve te blokade..

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 20:32 (ivicask).
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DuxCro kaže...

Ako nekim slućajem idioti iz TELE 2 čitaju ovo, objasnite mi što da osoba poput mene koja streama na twitch i uploada na YT radi sada sa prometom smanjenim na petinu? PETINU! 200GB napravim u tjedan dana i što onda? Što da radim sa brzinom od 2Mbit? Na stremanje se može zaboraviti. YT upload će trajati cijelu vječnost. A gledanje Twitch moguće u 480P ili nižoj rezi.

 

Kako bi bilo da vi ULOŽITE u tu svoju jadnu infrastrukturu?

 

Vi nazadujete s vremenom, umjesto da napredujete.

 

I sada očekujete da vam pretplatnici plaćaju istu pretplatu za djelić usluge koju su dobivali prije? Mrš!

 

Nemam izbora nego napraviti raskid ugovora.

 za tebe se može reći da koristiš internet za profesionalne svrhe, možda čak i zarađuješ od njega, za što mobilni internet, bez obzira čijeg operatera nije namijenjen

 

da ti pojednostavim, nećeš se sa yugom utrkivati u F1

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
axor kaže...
DuxCro kaže...

Ako nekim slućajem idioti iz TELE 2 čitaju ovo, objasnite mi što da osoba poput mene koja streama na twitch i uploada na YT radi sada sa prometom smanjenim na petinu? PETINU! 200GB napravim u tjedan dana i što onda? Što da radim sa brzinom od 2Mbit? Na stremanje se može zaboraviti. YT upload će trajati cijelu vječnost. A gledanje Twitch moguće u 480P ili nižoj rezi.

 

Kako bi bilo da vi ULOŽITE u tu svoju jadnu infrastrukturu?

 

Vi nazadujete s vremenom, umjesto da napredujete.

 

I sada očekujete da vam pretplatnici plaćaju istu pretplatu za djelić usluge koju su dobivali prije? Mrš!

 

Nemam izbora nego napraviti raskid ugovora.

 za tebe se može reći da koristiš internet za profesionalne svrhe, možda čak i zarađuješ od njega, za što mobilni internet, bez obzira čijeg operatera nije namijenjen

 

da ti pojednostavim, nećeš se sa yugom utrkivati u F1

Problem je što neki ljudi jednostavno nemogu dobiti nikakav bolji net od toga zbog loše parice, i lošeg signala kod drugog operatera, ili premalo GB, TELE2 je bio ovdje super i za tu cijenu, pa da su i digli cijenu ljudi bi se manje žalili vjeruj mi nego ista cijena uz ovu usranu trenutnu ponudu.

 

200GB uz ove uvjete nebi smjelo koštat više od 100kn po meni ako usporediš što drugi operateri isto trenutno daju u HR.

9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

ja skinuo sa steama Red Dead Redemption 2, sve legalno, igra 110 gb. i sad se ja mogu jebat, nema šanse da mi izdrži do kraja mjeseca na 200 gb. Idući mjesec izlazi Cyberpunk 2077, to će isto biti stotinjak gb. 200 gb mi je premalo, ali ono što me ubija u pojam je taj osjećaj ograničenosti, kad stalno moram brojat i kalkulirat, e pa neću, nek se najedu govana. To sam radio kad sam imo 5 gb od tcoma prije 15 godina. Više nema šanse. Zvao sam danas prijatelja koji radi u A1, sutra idem po ruter i internet bez ugovorne obaveze, a tele 2 vraćam i odjavljujem jer sva sreća nisam imao ugovornu obavezu. Nek se najedu govana i krepaju. 

 

Da su poskupili pakete to bi mi bilo jasno, ovo je meni debakl

Moj PC  
13 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
NeoOS kaže...
netočno goc.. 200gb ima Tele2

 NIje točno. I dalje imaš neograničeno, ali ti nakon 200 GB smanje brzinu do 2 MBPS-a.

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ivicask kaže...

Problem je što neki ljudi jednostavno nemogu dobiti nikakav bolji net od toga zbog loše parice, i lošeg signala kod drugog operatera, ili premalo GB, TELE2 je bio ovdje super i za tu cijenu, pa da su i digli cijenu ljudi bi se manje žalili vjeruj mi nego ista cijena uz ovu usranu trenutnu ponudu.

 Tako je, takav slučaj i kod mene - u Zagorju sam i jedina alternativa ovim netovima preko mobilnih mreža mi je Tcomov adsl koji je skup, spor i nepouzdan, blago rečeno.

Tako da nisu stvari baš "yugo vs F1" bukvalne.

Shvaćam da je vama u većim gradovima taj pokućni (i vjv Tcomov gigabox i ovaj A1 flatbox) samo poluproizvod od interneta koji je kod zagušenja mreže neupotrebljiv. Ali eto, da pokucam na drvo, meni taj pokućni već godinama (uzeo sam ga cirka mjesec-dva nakon kaj se to pojavilo na tržištu) sasvim uredno radi sa solidnim brzinama.

Dok se ljudi u temi žale da dobivaju po 15mbps, ja ne znam dali sam imao neki speedtest koji je bio ispod 50. U početku sam na lan-u imao preko 100, a bez frke se i danas na wifiju dobije 60-70.

 

Rađe bih da su mi tu cijenu sa 149kn (plaćam 149 umjesto 169 jer su tada dugogodišnji korisnici Teleta dobivali 20kn popusta) digli na 179 koliko košta Flatbox. Ma čak i više, opet bih bio na istome - ovako mi je jedina prava alternativa taj homebox koji em više košta, em moram kupiti ruter, em se njima isto može dignuti i za par mjeseci oni isto mogu uvesti taj limit max brzine.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
axor kaže...
dturko kaže...

Jel ima u ovoj temi neki network stručnjak ili netko tko se barem malo kuži u to da mi objasni zašto jednostavno nisu blokirali public trackere umjesto ovog poteza s kojim će izgubit hrpu korisnika i novca?

 

Samo se nadam da sad A1 neće napravit isto sranje zbog priljeva novih kupaca.

 zato što da su blokirali public trakere ili određene portove, rage bi bio puno veći i bio bi opravdan prigovor da se zadire u tuđu privatnost i kontrolu internet prometa, što je siva zona u koju nitko od operatera ne želi ulaziti

 To da bi se (neki) ljudi ljutili je istina, a ovo potonje je k'o da se ljutiš na organe jer su te kaznili za prekoračenje brzine.

9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ja sam vec sada na 400+gb a tek je 8 nakon 15.10 bice zarva i onda pravac u A1 po Fletbox

-
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...

Ja sam vec sada na 400+gb a tek je 8 nakon 15.10 bice zarva i onda pravac u A1 po Fletbox

 Ja jučer zatražio raskid ugovora i danas zovem A1...

11 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pa ekipa... prebacite se na flatbox.

 

Imate i tamo onda 1TB, infrastruktura je bolja nego kod Tele2. Nakon 1TB brzina ide isto na 2MB/s.

 

Također se može uzeti bez pretplate.

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Goc2020 kaže...

 Sretno ti bilo sa A1 sa 200 Mbit hahah

Škicni temu od A1... čovjek iz Dubrave sa boljim, Huawei ruterom koji si je kupio ima 400/100... 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/a1-flatbox-duo-1tb/277274.aspx?page=6&jumpto=6208197&sort=asc&view=flat

 

Čovjek je promjenio A1 router u ovaj - https://www.eurodk.com/en/products/3g-4g-routers/huawei-b818-263 i brzina je skočila za 5x...

 

 

Imaš i drugih kaj idu normalno preko 100MB/s sa A1 šrot ruterom.

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 8:17 (molnyi).
16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Sve što si napisao stoji međutua što budem napravio sa  zte mf286r?

Još jedan ukras za policu mi netreba.

Praise the sun
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Yunfy-man kaže...

Sve što si napisao stoji međutua što budem napravio sa  zte mf286r?

Još jedan ukras za policu mi netreba.

 Hiti ga kroz prozor... 

Bene docet, qui bene distinguit.
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Bilo bi smiješno da ekipa prijeđe na A1 i potpiše ugovore, pa da onda oni smanje s 1 TB na 200 GB. 😆

 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Bilo bi smiješno da ekipa prijeđe na A1 i potpiše ugovore, pa da onda oni smanje s 1 TB na 200 GB. 😆

Ne treba se potpisivat ugovor sa A1, kao ni sa TELE2... a i ako potpišu, raskid i bok.

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Bilo bi smiješno da ekipa prijeđe na A1 i potpiše ugovore, pa da onda oni smanje s 1 TB na 200 GB. 😆

 a nama puste 22-08 full speed

 

ja cu strpljivo cekati, necu trčati pred rudo

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
goran0904 kaže...
Koja je situacija sa mobilnom tarifom raspali i neograničeni internet. ?! Ostaje kao do sad 169 uz slanje poruka kad potrošiš 5 GB pa potom 2 ili se i tu nešto mijenja ?

Mobilna tarifa bi trebala ostati netaknuta jer ona ima limit koji si naveo koji spriječava korisnike da zloupotrebljavaju mrežu.

speedy56 kaže...

Bilo bi fora da su ond ciljali direktno te koji samo deru po torrentima i mjesečno natuku 700+ gb...

 

Ja npr rijetko kad torrentam (u zadnjih nekoliko mjeseci momžda imam 2 downloadanja manje od 10gb...), najveći potrošaći su mi yt i praćenje stremova - i eto, uz laptop, 3 moba i tv spojene na router, promet nam je svaki mjesec unutar zadnjih godinu dana (toliko se može vidjeti na MojTele2) prošao tih 200giga.

Drugim riječima, nemam si ni kaj misliti nego tražiti neku drugu ponudu kod nekog drugog operatora.

 

Ovo kaj se spominjalo o limitiranju brzine na 2mbps na nekoj drugoj lokaciji ne treba ni komentirati... Jedan od razloga zake imam pokućni je vikendica u kojoj godišnje provedem solidan broj dana i sad bi se trebal boriti s 2mbps....

 

Ne veseli me niti taj A1 jer me nebi iznenadilo da nakon prelaska određenog broja ljudi iz tele2 i oni ubrzo uvedu neki limit prometa po max brzini.

Upravo tako. Ono što su trebali napraviti je kažnjavati samo one koji usporavaju mrežu skidanjem cijelog interneta. Preopterećuješ mrežu? *bum* 3 mjeseca s 200 GB po maksimalnoj brzini i da vidiš kako bi se riješio problem zagušenosti.

 

Meni je smiješno kako su u pismu navodili za što je 200 GB dosta. Jer tko treba flat u 2020.-oj godini...

Goc2020 kaže...
goran0904 kaže...
Koja je situacija sa mobilnom tarifom raspali i neograničeni internet. ?! Ostaje kao do sad 169 uz slanje poruka kad potrošiš 5 GB pa potom 2 ili se i tu nešto mijenja ?

 Ljudi zašto ne pitate korisničku? Ne bi ti se ništa trebalo mijenjati na mobilnoj tarifi!

Zato što sigurno ni korisnička podrška nema još sve detalje. Obično, kada se neke promjene dogode, korisnička podrška nema uvijek sve nove detalje, pa odgovor najčešće bude "ne znamo".

DuxCro kaže...
Goc2020 kaže...

 Sretno ti bilo sa A1 sa 200 Mbit hahah

 Vidi kak dobar net imam na TELE2. Naravno da ne očekujem 200Mbit na A1. I ovi telci reklamiraju do 150Mbit pa to u životu nisam vidio.

150 Mb/s kod Tele2 je teoretski maksimum. Najviše što sam vidio da je netko dobio bilo je 125 Mb/s.

Goc2020 kaže...
Cansee kaže...

ovo je katastrofa. trošim 500-600 gb mjesečno i sad se moram jebat s ovom situacijom, užas.

 

znači A1 sad ima 1000 Tb jel tako? i ne mogu korisiti ruter koji imam sada, huawei? Pa jel nije da ako uzmem ugovornu obavezu da dobijem ruter besplatno, a ako ne uzmem onda se plaća ruter?

 Hej, ja i dalje ne kuzim zašto svi misle da Tele2 ima 200 GB ,a A1 1TB. Pa oboje imaju 1 TB i dalje...

Ja ne znam stvarno, ti kao da u pećini živiš.

deepshitcro kaže...
Koji su to telci, strasno. Trosim 500-600gb mjesecno bez ikakvog downloada torenata ni igara. Pa netflix mi sam ubije pola tog prometa! Vrlo vjerojatno i ja pucam na raskid ugovora, jer je ovo sto su napravili totalni bezobrazluk, smeca smrdljiva...

Nisu imali na umu da ljudi gledaju Netflix. Od 15.10., Tele2 pokućni internet je za čitanje maila i skidanje velikih privitaka.

dturko kaže...

Jel ima u ovoj temi neki network stručnjak ili netko tko se barem malo kuži u to da mi objasni zašto jednostavno nisu blokirali public trackere umjesto ovog poteza s kojim će izgubit hrpu korisnika i novca?

 

Samo se nadam da sad A1 neće napravit isto sranje zbog priljeva novih kupaca.

Nisam stručnjak, ali znam da postoji milijun drugih načina na koji su mogli kazniti korisnike koji usporavaju mrežu. Zašto su odabrali ovaj način nije mi jasno, osim možda da su htjeli otjerati određeni broj korisnika. To je jedino logično objašnjenje.

 

Stranice nisu mogli blokirati, ali torrent protokol su mogli throttlati. Ionako uvjeti korištenja na koje su svi pristali govore kako usluga nije namijenjena za P2P.

Moram priznati da mi je odlična ova serija na Mob.hr. Nažalost, od Buga to nećemo vidjeti jer su im operateri sponzori, tako da nema šanse da išta negativno napišu o njima.

axor kaže...
dturko kaže...

Jel ima u ovoj temi neki network stručnjak ili netko tko se barem malo kuži u to da mi objasni zašto jednostavno nisu blokirali public trackere umjesto ovog poteza s kojim će izgubit hrpu korisnika i novca?

 

Samo se nadam da sad A1 neće napravit isto sranje zbog priljeva novih kupaca.

 zato što da su blokirali public trakere ili određene portove, rage bi bio puno veći i bio bi opravdan prigovor da se zadire u tuđu privatnost i kontrolu internet prometa, što je siva zona u koju nitko od operatera ne želi ulaziti

U uvjetima korištenja jasno piše da usluga nije namijenjena za P2P. Da su samo throttrali torrent protokol, problem bi većinom bio riješen.

Cansee kaže...

ja skinuo sa steama Red Dead Redemption 2, sve legalno, igra 110 gb. i sad se ja mogu jebat, nema šanse da mi izdrži do kraja mjeseca na 200 gb. Idući mjesec izlazi Cyberpunk 2077, to će isto biti stotinjak gb. 200 gb mi je premalo, ali ono što me ubija u pojam je taj osjećaj ograničenosti, kad stalno moram brojat i kalkulirat, e pa neću, nek se najedu govana. To sam radio kad sam imo 5 gb od tcoma prije 15 godina. Više nema šanse. Zvao sam danas prijatelja koji radi u A1, sutra idem po ruter i internet bez ugovorne obaveze, a tele 2 vraćam i odjavljujem jer sva sreća nisam imao ugovornu obavezu. Nek se najedu govana i krepaju. 

 

Da su poskupili pakete to bi mi bilo jasno, ovo je meni debakl

Očito im je cilj otjerati određeni broj korisnika koji previše koriste interneta (ti), pa su se zato odlučili za tako drastičnu mjeru. Drugog objašnjenja nema...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 9:36 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Cansee kaže...

200 gb mi je premalo, ali ono što me ubija u pojam je taj osjećaj ograničenosti, kad stalno moram brojat i kalkulirat, e pa neću, nek se najedu govana. To sam radio kad sam imo 5 gb od tcoma prije 15 godina. 

 Bome ja to nisam radila ni prije 15godina, i na ADSL-u smo imali flat promet cijelo vrijeme. 200gb je jednostavno idiotarija, još te u računu uvjeravaju kako ti je 200 dovoljno i lupetaju brojke koliko možeš poslati mailova i koliko sati razgovarati na skype. Mi imamo između 250 i 300gb svaki mjesec a nismo neki zahtjevni korisnici. Muž par puta mjesečno skine igru, a kao što si već napisao današnje igre su same po sebi između 80 i 100gb. Stara vrti pickbox i rtl play. Meni samo MMORPG ždere oko gige dnevno, neračunajući patcheve od po desetak giga svakih par tjedana. Uz normalni promet na YT, rondanje po portalima, uploadanje na blog, instagram itd... preletiš preko 200gb. 

 

I da su bar onda dali neku opciju da nadoplatiš npr 20-30 kn idućih 100-200gb ili poskupili tarifu pa ajd. Nego opale na 2mbps i izvale da je 2mbps dovoljno za neometano korištenje većine internet sadržaja. Gdje? U Sjevernoj Koreji? Pa i novinskim potralima treba sto godina da se otvore sa 2Mbps. Na Ht šrot fiksnoj liniji sa žicama od paučine smo imali 5Mbps. Tak da ko im yebemater i ja odjavljujem tele2 ionako mi je istekla ugovorna obveza pa me mogu lagano cmoknut u dupe. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Stvarno ne kužim zašto jednostavno ne ponude skuplju tarifu! Prije par godina plaćao sam HT-u 459kn mjesečno za 300GB 4G internet (žalosno je da nakon 4 godine i dalje imaju iste pakete), platio bi sad i Teletu ili bilo kome istu cijenu za 1-2TB neograničeni internet jer mi je neophodno kao poslovnom korisniku s obzirom da nemam druge alternative. 

 

I onda mi krenu prodavati fore kako je 200GB dosta, kako je 2Mbps dosta... pa to ni mojim starcima nije dosta za OYO! Sramota u svakom slučaju i onda kao šlag na tortu oni obavijeste korisnike tjedan dana prije promjene koja će se dogoditi USRED mjeseca?! Sva sreća da mogu od staraca privremeno uzeti A1 dok moja kartica na dođe pa da imam neku kratkotrajnu alternativu jer ovi bi me ostavili bez posla usred mjeseca. Baš da vidim kak bi oni gledali nekoliko streamova i uploadali 5GB videe na 2Mbps. Jad i bijeda.

What doesn't kill you only makes you stronger.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 13:42 (Clam-).
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

UFuf a da su digli cijenu na recimo 280kn i da ostane 1TB bez smanjenja brzine onda bi to bilo ok i niko se ne bi žalio

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pozz, uskoro planiram prec u a1 uzet flatbox duo, pa me zanima šta karticu moram koristiti samo u njihovom ruteru ili ju mogu stavit u mobitel ili drugi ruter?, hvala
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Clam- kaže...

Stvarno ne kužim zašto jednostavno ne ponude skuplju tarifu! Prije par godina plaćao sam HT-u 459kn mjesečno za 300GB 4G internet (žalosno je da nakon 4 godine i dalje imaju iste pakete), platio bi sad i Teletu ili bilo kome istu cijenu za 1-2TB neograničeni internet jer mi je neophodno kao poslovnom korisniku s obzirom da nemam druge alternative. 

 

I onda mi krenu prodavati fore kako je 200GB dosta, kako je 2Mbps dosta... pa to ni mojim starcima nije dosta za OYO! Sramota u svakom slučaju i onda kao šlag na tortu oni obavijeste korisnike tjedan dana prije promjene koja će se dogoditi USRED mjeseca?! Sva sreća da mogu od staraca privremeno uzeti A1 dok moja kartica na dođe pa da imam neku kratkotrajnu alternativu jer ovi bi me ostavili bez posla usred mjeseca. Baš da vidim kak bi oni gledali nekoliko streamova i uploadali 5GB videe na 2Mbps. Jad i bijeda.

 Ja sam uvjeren da za poslovne korisnike postoji rješenj. Si nazvao službu za korisnike? Siguran sam da dobiješ dodatni routera ako si poslovni korisnik...

4 godine
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Mislim da u ovom slučaju kod Tele 2 nije toliki problem novac i financije već preopterećenost sustava....kojeg žele riješiti administrativnom zabranom......sustav jednostavno ne može progutati toliko korisnika i toliko prometa.....

 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
axor kaže...

 zato što da su blokirali public trakere ili određene portove, rage bi bio puno veći i bio bi opravdan prigovor da se zadire u tuđu privatnost i kontrolu internet prometa, što je siva zona u koju nitko od operatera ne želi ulaziti

 

4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
molnyi kaže...
Marko :D kaže...

Bilo bi smiješno da ekipa prijeđe na A1 i potpiše ugovore, pa da onda oni smanje s 1 TB na 200 GB. 😆

Ne treba se potpisivat ugovor sa A1, kao ni sa TELE2... a i ako potpišu, raskid i bok.

 Veli onaj gore, ne treba pretplata. Ti pišeš ne treba potpisivat ugovor. Je, dođeš u A1, uzmeš što te je volja i jednostavno odeš.

13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Aj kvragu a TELE2 pokućni je bio baš specifičan radi tog..... ali ajde nadam se da će se stvari izgladiti...... ja ću čekati........ uostalom dobro me j*** ovi iz tcoma oko optike pa mi se niti oko toga sada neda živcirati

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice