Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

poruka: 447
|
čitano: 176.115
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
NightShadow kaže...

Bila bi fora kada bi se mogli skupiti svi koji su uzeli tablet, ali i oni koji su upozoravali ako to žele i zajedno donirati lijepi ček zakladi..

 

Mimo PR stuntova Crnog Jajeta!

 

Štoviše još i da nadodamo toliko i iz vlastitog džepa {#}

 

Ja sam naravno napomenuo da želim kompletan povrat sredstava plus tih 25kn na svoj račun jer stvarno frajeru (CJu) ne vjerujem više ništa.

 

I sada na kraju krajeva CJ ispada svetac, samartinanska udruga jer su pomogli zakladi {#}

 

Inače http://www.zeljkoriha.com/2013/06/krizno-komuniciranje-crno-jaje.html  (pogotovo ovaj dio o obostranoj komunikaciji za koju svi znamo kako je tekla i to otpočetka)

16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
bill_jobs kaže...
kewlnick kaže...

majke ti koje ogorčeno stvorenje, ja tako šta u životu nisam vidio, evo mojih 25 kn ide tebi za liječenje {#}

Kaže tip koji je popušio ovu foru crnog jajeta, lol.

 

Ja nisam ništa popušio ni naručivao, samo sam u razonodi čitao thread, ali se slažem sa čovjekom koji tvrdi da imaš nekih gadnih frustracija(vjerojatno jer nisi sam naručio) jal, i zluradost kao posljedicu. Vjerujem da bi dobio slom živaca da je netko dobio naručeno. Ajd, gotovo je, nemaš više ništa za pametovati. Ljudima vratili novce, vuk sit ovce na broju.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Znači sa službene facebook stranice od druge tvrtke čiji je vlasnik Hrvoje Bujas koji je suvlasnik crnog jajeta dolazi ovakav komentar jednom od korisnika. A počeli su i brisat komentare koji su vezani uz tablet i ne odgovaraju.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Fala CJ kaj još nije stornirao kartične naplate ja uzel na american a ovi u americanu još nisu dobili nikakav zahtjev za storniranje, još jednom bravo CJ, a teta iz jajca rekla da bu to odmah stornirano!!! nikad više al fakat nikad više ne kupujem od te tvrtke.

BF3 nick : BlackBogdo
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Jel itko dobio povrat novca? Poslao sam im email s ibanom i pitao kad mogu ocekivat pare ali od onda jos nitko nije odgovorio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
user3468 kaže...

Jel itko dobio povrat novca? Poslao sam im email s ibanom i pitao kad mogu ocekivat pare ali od onda jos nitko nije odgovorio.

Ja eto nisam i kad sam ovo vaše pročitao zvao sam ih. U međuvremenu sam u pon i ut bio poslao 2 maila naravno bez ikakvog odgovora. Uglavnom sada ujutro sam bio dobio službenicu koja uopće ne vidi moja dva maila, niti ih može pronaći (!!!) a kamoli onda da odgovori.

 

Bla bla da ne duljim dobio sam njenu direkt adresu sasa@crnojaje.net(ili je .hr) gdje mi je rečeno da po treći put pošaljem mejl te da povrat stiže danas do 16h.

 

 

12 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Meni sjele pare jutros

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Evo sjele pare i meni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Jesi dobio povrat acmen i jel se to do 16h trebalo odnosit na sve ili samo na tebe?

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2013 18:07 (markinho_99).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
markinho_99 kaže...

Jesi dobio povrat acmen i jel se to do 16h trebalo odnosit na sve ili samo na tebe?

Upravo sam pogledao; naravno da ništa nije sjelo i ovo do 16h se odnosilo samo na mene pošto sam ih telefonom ali i mailom oko podneva kontaktirao. Znači da je i uplaćeno tada, kako mi je i garantirano, već je moralo sjesti.

 

I da smeta se sve to i da pun mi je k**** Crnog Jaja i ne zanimaju me nikakve isprike {#}

 

I da unaprijed odgovorim moralistima; ne zanima me što nas je tisuću koji to isto čekaju jer je meni preko telefona garantirano danas da se novac uplaćuje. Najbolje da ću ih sad čekati dok se i kako se njima sprdne...

 

 

12 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
acmen kaže...
markinho_99 kaže...

Jesi dobio povrat acmen i jel se to do 16h trebalo odnosit na sve ili samo na tebe?

Upravo sam pogledao; naravno da ništa nije sjelo i ovo do 16h se odnosilo samo na mene pošto sam ih telefonom ali i mailom oko podneva kontaktirao. Znači da je i uplaćeno tada, kako mi je i garantirano, već je moralo sjesti.

 

I da smeta se sve to i da pun mi je k**** Crnog Jaja i ne zanimaju me nikakve isprike {#}

 

I da unaprijed odgovorim moralistima; ne zanima me što nas je tisuću koji to isto čekaju jer je meni preko telefona garantirano danas da se novac uplaćuje. Najbolje da ću ih sad čekati dok se i kako se njima sprdne...

Jesi možda razmišljao o tome da su ti oni uplatili 400kn danas do 16h, a tebi novac nije sjeo jer nemate račune u istim bankama? Ako ti novac ne "sjedne" sutra, onda možeš reći da su te prevarili.

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Po njenim riječima je novac do 16h trebao biti na mojem računu. Ako jest uplatila, kao što je rekla, oko podneva smatram da je to dosta vremena za takvu transakciju da se proknjiži (moguće da se i varam). Ja sam samo odgovorio čovjeku iznad na pitanje da li mi je novac sjeo na račun.

 

No OK sutra je novi dan budemo vidjeli {#}

 

Evo sad i mail došao, ako ništa bar je promptno odgovoreno

[quote]

povrat sredstava uplacen je danas na Vas racun kao sto sam Vam i telefonski rekla.
Dalje ovisi o Vasoj banci kada ce biti vidljivo na racunu.
Hvala i pozdrav,[/quote]
To bi dakle kako god onda sutra svakako trebalo biti vidljivo jel' tako?
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2013 19:29 (acmen).
14 godina
moderator
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
acmen kaže...

Ako jest uplatila, kao što je rekla, oko podneva smatram da je to dosta vremena za takvu transakciju da se proknjiži (moguće da se i varam).

Varaš se. Ako je različita banka onda može proći do 24h dok ne sjedne, tako da se ne nerviraj do sutra :)

Fiat Klub Hrvatska -- http://fiatisti.hr/forum/index.php
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
XXX-Man kaže...

Varaš se. Ako je različita banka onda može proći do 24h dok ne sjedne, tako da se ne nerviraj do sutra :)

Hm da može biti tako ali sad sam provjerio i oni su PBZ (barem im je tako na službenij stranici navedeno) isto kao i ja {#}

 

No OK kako sam i rekao sutra budemo vidjeli...

12 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ako je ista banka, trebalo bi se proknjižit isti čas. Ako je druga, pare su uvijek na računu tek sljedeći dan, bez obzira u koje vrijeme se uplati.

Tako su bar meni rekli u PBZ-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

koliko me pamcenje sluzi

 

do 16 h ako se uplati, novci su isti dan na racunu, iza toga sjedaju sutra ujutro

ako su banke iste novci sjedaju ''odmah''

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2013 21:23 (16OR).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
16OR kaže...

koliko me pamcenje sluzi

 

do 16 h ako se uplati, novci su isti dan na racunu, iza toga sjedaju sutra ujutro

ako su banke iste novci sjedaju ''odmah''

Jep iste banke, lova se odmah vidi. Pretpostavljam da crno jaje ima više računa, pa su ti valjda uplatiti sa nekog drugog ako se odmah ne vidi uplata..

 

Ako imaš internet bankarstvo, možeš vidjeti sa kojeg su ti računa uplatili i kad.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 0:28 (dado2202).
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Meni sjeli novci još sinoć

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Btw za 350kn bi se moglo kod nas naći samo ovo

https://www.hgshop.hr/content.aspx?id=4538

ili malo veći https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=16866

Takve su cijene, a možda HGspot i može nabaviti  bez pdva po sličnoj cijeni kao i "ovlašteni uvoznik" ali vjerojatno ne tablet s onim karakteristikama.

Ništa, novac vraćen, do neke druge prilike....

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
13 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

imas pipo s3 za cca 100dolara

 

za te pare vise nego odlican, ''duplo'' bolji od ovih

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

kontaktirao sam ONDA direktno i vidim da ljudi oce spustiti cijenu na kolicinu ..za 1000 komada s standardne cijene od 160$ spustili su na 110$. neznam zasto nebi neka firma tipa ekupi uzela vecu kolicinu prodavala za 600 kn ja bi bio prvi za kupit :D

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Znaš li ti tečaj dolara? Znaš li ti što je trošak transporta, carina, PDV?

10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

razumijem te i znam da nije cijena koju je crno jaje nudilo ..ali kazem za 1000 komada ako se uzme vise vjerojatno bi cijena isla i nize pa bi se isplatilo tako i tako taj tablet vrijedi i 100$

 
0 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Evo dokaza da su tableti krenuli, ali im u samom početku nije bilo suđeno da stignu ....

 

http://tv.jutarnji.hr/video/show/f2b6375740ffc127ca5deaf9254a7b6f

15 godina
protjeran
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Drinko kaže...

Evo dokaza da su tableti krenuli, ali im u samom početku nije bilo suđeno da stignu ....

 

http://tv.jutarnji.hr/video/show/f2b6375740ffc127ca5deaf9254a7b6f

Hehe, lol

14 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Al čovjek se stvarno potrudio do zadnjeg paketa, nije na njemu. Traka nevalja :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Pozdrav svim forumašima,

novi sam ovdje....Tražeći tablet, završio i na njuškalu, a onda, hvala Bogu, i na ovom forumu. Sumnjiva cijena ovog tableta nije mi dala mira...ne znam hoće li itko ovo pročitati, ali kao upozorenje onima koji poruku nađu: mislim da tadašnja "ekipa" ponovo "radi"...Oprez! Na Njuškalu se ponovo nudi quad core tablet Onda po 815 kn, također u Poreču! Ja bih na mjestu svih potencijalnih kupaca bio jako podozriv...

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice