Prestigio PMP3370B rootanje

poruka: 29
|
čitano: 28.027
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Pozdrav,
Već nekoliko dana pokušavam pronaći na internetu instrukcije kako rootati ovaj tablet.

Ako itko zna (ima isti) molio bi za pomoć i instrukcije. Jedina metoda koju sam uspio pronaći bila je na ruskom siteu, na kojeg se nisam mogao registrirati bez ruskih znakova {#}

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Jesi probao već sa SuperOneClick-om? LINK

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012 R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Pozdrav, jesam, nije išlo. Bloka mi proces već na drugom koraku (čitao sam nešto po netu da se slična stvar događa i s nekim drugim Prestigio modelima). Jedna od opcija je da rootam ručno image i onda ga flasham kao update na uređaj.. al nisam još dovoljno hrabar da se odlučim za to. To kad malo popijem..

Why so serious???
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Samo mali update, napokon sam uspio rootati ovaj uređaj. Koristio sam rusku skriptu sumnjiva porijekla, al je jedina prošla korak spajanja s uređajem. Nisam siguran smijem li staviti link na drugi forum, pa ako admini dozvole stiže link/upute za sve koje zanima..

EDIT:
Budući ima i drugih sličnih postova na forumu, evo upute:
http://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=en&js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2F4pda.ru%2Fforum%2Findex.php%3Fs%3D2311a41e284a52fa412466579243a46d%26showtopic%3D365020%26st%3D0%26p%3D15132282%26%23entry15132282&act=url

Za registraciju na forum (zbog skidanja skripte) potrebno je captcha image (2 broja s čiriličnim znakovima između) zbrojiti, dakle ako piše 12....45.... rezultat če biti 57. Sretno {#}

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2012 14:15 (Cika Jova Zmaj).
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Prestigio PMP3370B rootanje

Hvala ti k'o bratu. Nemaš pojma koliko sam se drobio zadnja 2 tjedna da nađem bilo šta da mogu rootat svoj 3370. Kad ga se roota i očisti od smeće bit će to jako dobar tablet za siću novca. Još jednom hvala!{#}

16 godina
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Evo tjedan dana kako mi je rootan 3370b zanima me da li je netko uspio da instalira CWM. Ako je, koji i kako?

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2012 18:12 (Nefil).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Nisam uspio nać nigdi. Znam samo da bi ti trebali odgovarati i FW od PMP5097, al nisam baš puno istraživao u tom smjeru. Više me zanima od čega si ga sve očistio, i jel ti radi što od igara? (tako da pokradem setup, i podsvijesno "zaključam" tabletove feature)

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

 U stvari nisam puno ni obrisao aplikacija sa njega. Deinstalirao sam E Book (eReader sam ostavio) i mrski OfficeSuite trial. Iznenadilo me što nije, barem kod mene došao sa bilo kakvim satom i alarmom. Propust ili... budući da ga ICS ima.

Root mi je najviše pomogao da se riješim reklama. Em su dosadne em usporavaju rad. Od launchera sam odmah instalirao Holo launcher. Probao sam ih gotovo sve al' mi se ovaj pokazao kao najbolji. Od igara nisam ništa probao osim Pinball Arcade i radio je bez problema. Tako vjerujem da neće biti većih problema i sa drugim igrama. Još da mi je naći kakav CWM da napravim backup tek bi se tada usudio malo više sa njim ( izmjena tema, icona itd.) ovako se ne usudim. Navodno se može bekapirati na PC sa adb komandama al iskreno neda mi se istraživati postupak. Ako nisi možda znao ima i custom rom za njega. Ništa posebno, samo izbrisane nepotrebne stvari i autor ga neda javno već ga se treba kontaktirati za link.

 Pošto već cca 2 tjedna nisam posjećivao forume možda se i nešto promjenilo. Da ne zaboravim kupio sam USB adapter OTG za njega. Sam adapter k'o da je od ptičijeg mlijeka. Nigdje ga dugo nisam nalazio jedino su u Linksu dobili par komada. Sad na tablet bez problema spajam najobičniji USB flash, a isto tako možeš spojiti i miša te pretpostavljam i tipkovnicu što nisam još probao.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Imam Prestigio pmp3370b i probao sam rootovati tablet kao sto je napisao Cika Jova Zmaj u svojoj poruci ali nisam uspeo. Ne razumem bas najbolje sta i kad treba uraditi jer ovaj ruski jezik stvara malo probleme. Kada pokrenem ROOT.bat u njemu pise

daemon not running. starting it now

daemon started successfully.

error: device not found.

 

Ukljucen mi je usb debugging a pored toga stvarno ne znam gde gresim. Molim Cika Jovu Zmaja ili Nefila za pomoc, ako moze neko ukratko da mi opise kako pravilno rootovati ovaj tablet.

 

Unapred vam hvala momci...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Pravo da ti kažem, sad govorim po sjećanju.. mislim da moraš isključiti tablet s kabela, ući u onaj repair mode pri bootu (držiš power i minus tipku) i tek kad ti na ekranu piše starting deamon ga priključiti ponovno na kabel. ali nisam 100% siguran.
ima ti i druga metoda koja bi ti trebala radit, najprije nadogradi firmware na 1.0.3. (izašlo jučer), pa onda stavi update-zip file na karticu koji radi root. Fileove (3370_root.rar) za ovaj postupak možeš naći na idućem linku:
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=ru&tl=en&twu=1&u=http://4pda.ru/forum/index.php%3Fshowtopic%3D376766%26st%3D0&usg=ALkJrhhxIkR6ICqFO-OUtm0A3hR78ibPEA#entry15553139

sretno {#}

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prestigio PMP3370B rootanje

Mana i ja imam problema sa sjećanjem :). Problem mi je bio sa prijevodom i kada da pritisnem enter. Bilo je tu nekoliko pokušaja i promašaja, a i reset tipka mi je imala par puta susret sa spajalicom :) . Čak sam jednom morao napraviti system format i restor. Tada mi je uspjelo, al' nevjerujem da je zbog toga već što sam pogodio značenje prijevoda. I ja sam dobijao poruku error: device not found, a pošto imam Win 7 64bit pokušao sam sa prestigio driverima baš 64bit ali nije prolazilo. Prošao je driver za 32bit system. I opet je bilo error: device not found, ali ne uvijek. Znači probavaj root.bat dok se ne prestane buniti da ne nalazi uređaj.

Znači

-uključi usb kabel u tablet i komp
-startaj ROOT.bat
-kad se pokrene program stisni ENTER
-tablet se onda sam reboota
-sačekaj dok se tablet pokrene
-kad se pojave ikone tj. podigne sistem opet stisni ENTER
-tad se tablet ponovo počinje rebootat ali u ovom slučaju se ništa ne dešava već stoji crni ekran
-ponovo lupi ENTER i sačekaj 5-6 sekundi i opet lupi ENTER (znači dva puta ENTER sa razmakom od 5 sekundi)
-Tad se tablet stvarno reboota i nakon dizanja sistema trebao bi imati rootan 3370b

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 22:57 (Nefil).
16 godina
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Cika Jova Zmaj imaš li pass za 3370_root.rar? Ja ga nigdje ne nalazim. I da se ispravim u vezi launchera, najbolji se ipak pokazao Apex Launcher.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 23:16 (Nefil).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Uhh, evo par dana kako pokusavam da rootujem tablet ali mi ne uspeva. Svaki put kada pokrenem root.bat uvek isto pise, device not found. Ne znam u cemu je problem, i ja imam Windows 7 64 bit. Mozda je do 64 bita?!?! 

I dalje cu pokusavati da resim ovaj problem a slobodno dajte jos koji savet, ukoliko ga imate, naravno.

Jos jednom hvala momci na razumevanju....{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Pass za 3370_root je : pmp3370

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2012 18:28 (Cika Jova Zmaj).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prestigio PMP3370B rootanje

Hvala. Probao sam od imena autora, foruma itd. al' tako očigledan mi nije pao na pamet.

15 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Pozdrav svima!

Zna li netko možda postoji li custom clockwork mode za gore narečeni tablet?

Ako postoji, gdje bi se mogao naći?

Hvala unaprijed.

 

Baj d vej, uspio sam ga rootati pomoću update zip-a. Testirao sa root checkerom i kaže da je

rootanje uspjelo.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

moze li neko ko je vec skinuo update.zip da ga uploda na neku normalnu stranicu da se ne moramo mucit sa tom ruskom registracijom?

 

hvala puno

TD za glupost
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Momci, može mali review ovog čuda?

Kako ide, jel puno šteka, baterija?

Dajte par rečenica :)

Jel bi ga preporučili i vrijedi li novaca?

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Jel moze neko uploadati na mediafire il nes slicno ovaj zip jer kad odem na tu stranicu pise da ne postoji (error 404)

unaprijed hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Da li je neko uspio da root-a uredjaj? Ja sam nasao neki custom IMG i sa njim je uredjaj root-an. Medjutim ne rade neke igrice (Angry Birds,..). Ako je neko uspio molio bih neki info ili link.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Dali može neko rec kako da rootam ovaj sustav, problem jest jel na ovom ruskom pagu vise nema root faila i nemogu ga povuč nigdje, ima li možda ko od vas ovaj datotek ili barem custom rom, koji je rootan?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio PMP3370B rootanje
petzup kaže...

Dali može neko rec kako da rootam ovaj sustav, problem jest jel na ovom ruskom pagu vise nema root faila i nemogu ga povuč nigdje, ima li možda ko od vas ovaj datotek ili barem custom rom, koji je rootan?

Imam ja custom rom v.1.0.3, ali sad imaš na zvaničnom sajtu v.1.0.8. sa kojom mi konačno rade Angry Birds. {#} Ako hoćeš pogledaću da nađem link sa kojeg sam skinuo taj custom rom.

11 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Mozel neko konkretno napisati korake za rootanje ovog tableta. Nigdje nema nista konkretno.
Unaprijed hvala i nek bude malo opsirnije. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Da li je neko imao problema sa SD karticom na ovome uredaju? Kod mene nece da prepozna SDHC 16GB Kingstonova kartica je u pitanju.

Zamolio bi nekoga ko bi zna kako da ovo rijesim da mi pomogne.

Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Evo imam rješenje za sve prestigio uređaje nadam se da če vam ovo pomoči jer meni je radilo na mojem uređaju

 

link:http://search.4shared.com/postDownload/m5kJFJTe/Tools.html

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

pokusa sam rootati preko onoga zip file i Moborobo al ovaj file ima tojan virus unlockrootsetup_3.1.exe

ima li netko neki drugi nacin rootanja tableta prestigio kod mene je prestigio multipad 7.0 prime+

LP

nikola
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

poz.. imam ovaj tab vec kojih godinu i nesto dana i nisam ga uopce palio posto je los, android mi se stalno rusi.. dns sam ga izvadio iz kutije i odlucio mu dati eventualno novu sansu pa me zanima ima li kakvih novosti vezano za tab tj moze li ga se ikako ubrzat...

 

edit: nema veze.. cini se da je tab krepao u meduvremenu..vise se ne da upalit hahah

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2014 19:19 (antagonist).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMP3370B rootanje

Pozdrav svima. Nasao sam nacin kako rootati ovaj tablet bez problema(samo pratite korake)

1. Skinite ovo sa 4shared aplikacije(skinite sa play stora)

2. Napisite pmp3370b

3. Skinite taj jedan jedini fajel

4. Ekstraktajte ga u u njemu ce te vidjeti update.zip(prebacite update.zip na sd karticu)

5. Otidite u system recovery i od tamo to instalajte 

 

Ako prvi korak niste upjeli naci pmp3370b rar ona ga mozete skinuti od tu 

 

 

https://www.4shared.com/rar/VSwVzFv8/PMP3370B.htm

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice