Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

poruka: 106
|
čitano: 40.490
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

Evo tablet i dalje funkcionira bez-prjekorno baterija je izdržala cca 12h radnih sati. surfanje, slikanje, neke igrice candy crash, čitanje knjiga u pdf. te je jutros došao na 3% i onda je spojen na punjenje. 

 

dosad sve pregledanao funkcionira kako treba ako tako ostane biće odlično. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

baterija za punjenje cca +3h .. drži 5-10h..

izgleda, da je možda problem u seriji s ekranom (ljepljenje, staklo.. ljuštenje-odljepljivanje i mjehurići zraka, desilo se na jednom, na par poneki mjehurić kojeg u početku ne primjećujem jer nisam skidao foliju..) ali ne smeta radu, jedino ako se ljušti -odljepljuje..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

Upravo ažuriran na creators update, trajalo je oko pola sata dok je preuzeo, instalirao, nekoliko puta se ponovno pokrenuo.

Sve radi savršeno.

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina
neaktivan
offline
Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

uzela ga i ja danas. stavila sam ga na punjač, piše da se prva 3x mora puniti više od 12h. zanima me jel mogu radit na njemu za vrijeme ovog prvog punjenja sad dok je na punjaču ili da čekam sutra?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

Slobodno ga koristi dok se puni.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina
neaktivan
offline
Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

tnx Ag008 

evo updateala sam ga i radi besprijekorno. odlična investicija 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.5.2017 10:35 (m85).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32
Ag008 kaže...

Upravo ažuriran na creators update, trajalo je oko pola sata dok je preuzeo, instalirao, nekoliko puta se ponovno pokrenuo.

Sve radi savršeno.

 

 

15 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32
ihush kaže...

..

izgleda, da je možda problem u seriji s ekranom (ljepljenje, staklo.. ljuštenje-odljepljivanje i mjehurići zraka,..

- greška :) .. još jedna folija (zaštitna) koju se može odlijepiti .. ekran je OK.

 

i kao btw, za CPU x5-z8300 .. neki dan u jeftikaner laptopu u dojč, isti s 4GB RAMa, tako da ovisi o volji intela (seriji) jel ograničen na 2 ili može više GB.. a bilo bi 'zgodno'.. :)) na intel arku je 2GB podatak.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

Ne znam je li privremeno, no Links je rasprodao sve ionik tablete. Čudno da nema baš ni jednog modela.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

pa crkla je firma Ionik...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

Firma ionik je još od kraja 2016. u stečaju pa oni i dalje dobivaju robu.

Sada se po dobrim cijenama mogao dobiti taj tablet...

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
offline
Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

Jel ima netko problema s plavim (usb3?) portom na tabletu? Štekam 2.5" usb3.0 disk i radi ali čuju se oni zvukovi odspajanja u windowsima?! Kao nema dosta struje na tom portu or what? Spojim napajanje tabletu, ništa. Čupam i vraćam disk, ništ. I dalje tako; ne radi - može se pregledavat jedno vrijeme ali pisat ne. Za čudo onaj dole port na tipkovnici radi s diskom, al taj je usb2. Disk je WD passport ak je to od neke važnosti u priči :) Ima tko od vas usb3 disk 2,5" pa da probate i javite? Ustvari možda tražim dlaku u jajetu (ipak tablet disk ima samo 29GB), malo potraje ak se radi backup ali čisto me zanima jel normalno da port zeza ili je to feature na mojem primjerku? PS Disk vodim kao ispravan, jer nigdje do danas se nije tak ponašao.

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

.. kad se prvi put priključi neki usb3 uređaj.. treba pustiti sys da odradi svoje (update, aktivacija uređaja..), automatika koja vrijedi za sva računala + brzina interneta .. i naravno ipak slabija struja.

na 'slabijim' uređajima je 3.0 čak 'overkill' jer propustnost ostatka sistema nije dovoljna, zbog strožih zahtijeva za strujom, često se 2.0 ponaša normalnije (pa i brže).. pogotovo kad se želi raditi backup/image.. nisu poželjni takvi prekidi, KISSovski je tad poželjno koristiti 2.0, manje potencialnih problema (dok je 3.0 ipak samo marketing i za nešto nezahtijevno-strujno kao stikić.. ne hdd).

 

-ako si prekinuo automatiku.. možda ćeš morati ručno instalirati odgovarajući driver, jer inicijalizacija se desi kod prvog korištenja.. za test, lakše, priključi neki flash-stikić.. ako imaš.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

Se može kak natjerat touchpad (na tipkovnici tableta s kojom dolazi) da je gore gore a dole dole? Jer onak kod mene je nekak obrnuto - swipe gore pomiče prema dole. Znam da je touch screen ali nikak da se sjetim vuci po ekranu pa se mucim s "reverse" touchpadom hahah.

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

Ima netko ideju kako doci do kljuca za windowse nakon friske instalacije, a winsi nisu sami povukli s uredaja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

ako je uređaj imao AKTIVIRANE windowse - znači upalio ga, sve podesio, spojio na Internet - i pod svojstvima ti piše aktivirani..

nakon instalacije na istom hardveru, će se prilikom prvog spajanja naInternet automatski aktivirati...

 

što se samog seriala tiče, iz BIOSa (UEFIa) i registrya ga može čitati Nirsoftov ProduKey ili ReadWrite Everything (samo u njemu moraš to ručno nači i prepisati, pod ACPI Table - MCFG ili MSFG), ali naravno ako je tvornički unešen

 

 

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

Do prije mjesec dana sve radilo normalno.
No sada, ne radi utor za SD karticu, tj ne mogu otvoriti sd karticu.
Umetnem sd karticu, pojavi se u Exploreru, no ne mogu otvoriti sadržaj.
Ako pritisnem desni klik na SD-u sve se smrzne dok ne izvadim fizički karticu.

Aplikacija koja je na SD-u nakon cca 30s piše "Umetnite disk u D uređaj".
Nemam pojma je li do drivera ili čega, kada spojim istu sd karticu preko usb adaptera radi normalno. Više SD kartica probao, niti jedna neće. 

Ima tko ideju?
Može tko provjeriti koje verzije drivera ima u Double driveru, jesu li starije od ovog

vlasnici, otvorite dobule driver, SCAN drivers i poredajte po datumu te stavite sliku ovdje.

Prije cca 3 tjedna se instaliralo ažuriranje 1607, ne znam je li do toga. Tek sam sada pokušao otvoriti app na D i primjetio to.
Nemam više backup i ne mogu se vratiti na prethodnu verziju win 10.

Ako bi netko mogao sa svog tableta koji nema Creative update USB Hub, USB 3.0 drivere. Meni nisu u backup-u jer su od Microsofta.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

SD kartice od 4Gb rade normalno, ali sve veće prepoznaje 30sec i nakon toga se više ne može pristupiti.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32
Ag008 kaže...

..

Prije cca 3 tjedna se instaliralo ažuriranje 1607, ...

 -1703 instaliraj..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

Krivo sam rekao, baš imam 1703 tj Creators i od njega mi se javio problem.

Imam i kumulativna ažuriranja za 1703.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

.. zvuči kao HW problem (slično slaboj čitljivosti floppy-optical uređaja). Driver ne bi trebao utjecati na čitljivost (kao što je opisano).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

Mislim da bi baš driver mogao biti kriv, očito čita SDSC, a neće SDHC

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32
MrBlc kaže...

..očito čita SDSC, a neće SDHC

 - čita mu 4GB ... od 2GB naviše je HC tak da ipak je HW :) ... odnosno, nek autor navede što piše jer moguće je ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

Imam 4Gb SDHC Class 2- uredno radi

8Gb (6) Kingabnk i sa strane MicroSD, ne piše SDHC- ne radi

32Gb (u zagradi 1) Class 10 SDHC GSkill- ne radi

16Gb SDHC Class 10- ne radi

 

Do prije mjesec dana mi je uredno radio 16Gb ta kartica, a sada sam primjetio da mi se ne mogu ažurirati neke aplikacije u Marketu niti ih otvoriti jer ne može pristupiti kartici.

Kada je umetnem radi 10s, vidim sadržaj mapa sve dok ne idem otvoriti neku (veću od 1Mb) datoteku, tada se smrzne i ne mogu više otvoriti niti mape niti sadržaj.

Istu karticu ako umetnem preko USb čitača radi normalno.

 

4Gb kartica radi savršeno i u microsd čitaču.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

-bootaj neki live os ili install.. i vidi radi li tad, najbrži način za potvrdu-eliminaciju, hw ili sw uzrok.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32

Prošle godine sam uzeo također ovaj i.onikov veći model (w11651) te sam napravio čistu instalaciju windowsa 10 iz razloga da uklonim recovery particiju koja sama zauzima preko 2,5 GB prostora. Naravno kada sam to činio nisam znao da se na toj particiji nalaze svi originalni driveri koje je proizvođač namijenio za ovaj uređaj već sam smatrao da ću ih sve moći poskidati s ionikove stranice za podršku. Međutim, firma proglasila stečaj, kako je netko ovdje već napisao, tako da nema nikakve podrške za ovaj tablet. Uspio sam nekako naći 90% drivera surfajući po internetu, ali za touch nikako nisam uspio naći ispravan driver, odnosno onaj specijalni kalibracijski file "sileadtouch.fw". Stoga bih molio ako još imate u posjedu navedeni tablet da s double driver programom napravite backup svih originalnih drivera te da iz "c:\windows\system32\drivers\" kopirate originalni sileadtouch.fw i nekako postavite link za skinuti (na nekom od sharing servisa - mega npr.). Bio bih vam do neba zahvalan...

7 godina
neaktivan
offline
Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32Gb)

ponovno sam instalirao win10, ali nikako ne mogu dobiti touch da radi kako treba. Kopirao sam onaj file u windows/system32/drivrers ali opet ništa. Ima još netko ideju što napraviti? U control panelu ne pokazuje nikakav problem

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Prestigio multipad 7.0 ultra+ pmt3677_wi

Pozz, znam da nije ovome nije mjesto ovdje al niko ne gleda stare teme a ne mogu novu da postavim. 

 

prvi put pisem na ovom forumu tako da budite blagi ako sta zeznem :)

Prijateljica mi je dala neki tablet "Prestigio multipad 7.0 ultra+ pmt3677_wi". Nije ga koristila duze vrijeme pa je zaboravila pattern. 

Haj ono kontam hard resete Vol + i Power, ma kakvi. Probam Vol + i Vol - i Pwr isto nista. 
Jednostavano tablet nece da se upali kad drzis bilo koju kombinaciju tipki sem power dugmeta. 
Cak sam i probao sve kombinacije i sa reset dugmicem. Iskljucivao bateriju itd. Tablet nikad nije imao fizickih ostecenja nit je ispao i tako to.
Znaci nema sanse da udjem u fastboot, nema sanse da udjem u recovery ili download mode. 

Tablet se uplali normalno fukcionise, samo se ne moze otkljucat sa patternom a veze nema koji je gmail koristila kad je to pravila.

 

Svaki savjet bi dobro dosao. 

Hvala unaprijed. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Prestigio multipad 7.0 ultra+ pmt3677_wi

Malo si fulao temu, ali ajde...

http://www.hardreset.info/devices/prestigio/prestigio-multipad-70-ultra/

 

I drži se točno tih uputa.

Morao bi ući u recovery.

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Ionik W1051 (800kn za Windows 10 tablet s 2/32
Zarko007 kaže...

ponovno sam instalirao win10, ali nikako ne mogu dobiti touch da radi kako treba. Kopirao sam onaj file u windows/system32/drivrers ali opet ništa. Ima još netko ideju što napraviti? U control panelu ne pokazuje nikakav problem

 I sve si drivere vratio s double driverom?

 

Btw meni od zadnjeg updatea Windowsa od 13.9. ne radi više SD slot.

Tj. pisanje je svega 0.8Mbps, prije je bilo 10/10Mbps. Probao sa starim driverima Intel SD host controller ali nije uspjelo.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 22:15 (Ag008).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice