Nudim besplatnu izradu web stranice

poruka: 34
|
čitano: 8.071
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Nudim izradu profi web stranice (besplatno)
Nudim potpuno besplatno, bez ikakve naknade, bez reklama - profesionalnu izradu web stranice. Ručno kodirana, unikatan dizajn.
Zašto?
Pa, manji tim ljudi se okupio i kreće u web development business. Tražimo potencijalne klijente i za početak reference.
Što tražimo od vas?
Ozbiljniji projekt. Nekog obrtnika, poduzetnika koji ima ideju i potrebu za izradom stranice. Ili jednostavno redizajn, izmjena, nadogradnja postojeće web stranice.
Portal s "Smiješnim slikama", "Najboljim statusima" i sl. neće proći.
Rok za izradu nove stranice ili redizajna je 7 dana. Nudimo interaktivnu stranicu (jQuery), WordPress CMS ili Magento e-commerce.
Također besplatno nudimo 6mj. serverskog prostora (hosting) u nekim razumnim uvjetima. Zakupili smo 50GB VPS kod http://jumpline.com/. Za daljni hosting i održavanje iste možemo se dogovorit.
Prvi korak bi bio da se dogovorimo o vašoj ideji/potrebi, nakon toga predložit ćemo vam design weba (sliku), ako vam odgovara - web ce biti online u roku par dana (max. 3). Ako ne, nikom ništa. 
Jedini uvjet jest link u footeru "Developed by _____.com", te tu i tamo koja preporuka :)
Molim šaljite ozbiljne ponude, da uštedite vrijeme sebii meni :)
Kontakt putem PMa, dalje na skype i/ili email.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2011 19:05 (qvoid).
 
24 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nudim izradu profi web stranice (besplatno)

Pa ja šaljem na mail poruke , ali nitko ne odgovara. Hoće li biti šta od redizajna moje stranice ili se grupa ljudi već raspala?{#}

http://www.apartmani-seline.net
13 godina
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

Zadnja prijava danas u 8:30, odgovorit ce valjda

 

p.s. mene ovo zanima, tj. treba mi stranica jedna, koja ce biti korisna mnogim posjetiteljima ;)

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Minecraft: ScubaWard -----xf:carlibas
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

A nije baš neka mudrost napraviti stranicu u WordPressu ;)

Androidaš, twitteraš, forumaš, informatičar... Administrator i urednik Geekoteke... http://www.geekoteka.site50.net/
 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
sinta_2705 kaže...

A nije baš neka mudrost napraviti stranicu u WordPressu ;)

Ako radi vlastiti vizualni predložak za Wordpress nije loše...Ako stave neki gotovi...to onda i opravdava cijenu stranica koje izrađuju....

12 godina
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
sinta_2705 kaže...

A nije baš neka mudrost napraviti stranicu u WordPressu ;)

Nije, ali koliko sam ja skužio oni prema ovome nude i programerske usluge. To šta je stranica u Wordpressu ništa ne znači, Wordpress može biti samo kostur a na njega nadograđene funkcije koje su potrebne.

Ja sam se uglavnom javio, nadam se da ću dobiti odgovor :)

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
12 godina
neaktivan
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

Hajde ako netko naruči stranicu nek napiše ovdje iskustva i stavi link da vidimo kako to izgleda.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

jel itko zna dali su napravili koju referentnu stranicu nekome sa foruma do sada???

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

Koliko znamo - ne

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Minecraft: ScubaWard -----xf:carlibas
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
FiCoO kaže...

Koliko znamo - ne

kad se javi netko da kaze da su napravili sve ok, kontaktirat cu ih.....čak bi i platio...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
$rky kaže...
FiCoO kaže...

Koliko znamo - ne

kad se javi netko da kaze da su napravili sve ok, kontaktirat cu ih.....čak bi i platio...

Ma kakvi, ja sam mu poslao PM 29.12. i nisam dobio nikakav odgovor,a vidim da se par puta nakon tog datuma prijavljivao.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
tomo007 kaže...
$rky kaže...
FiCoO kaže...

Koliko znamo - ne

kad se javi netko da kaze da su napravili sve ok, kontaktirat cu ih.....čak bi i platio...

Ma kakvi, ja sam mu poslao PM 29.12. i nisam dobio nikakav odgovor,a vidim da se par puta nakon tog datuma prijavljivao.

tko zna mozda ne zna procitat poruku :D

16 godina
neaktivan
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

Ma pusing ja sam ima posalo template koji treba preraditi i dodati neke funkcionalnosti. Ma sve može i više se nitko nije javio. Vjerovatno su toliko u poslu da ne stignu čitati mailove.

http://www.apartmani-seline.net
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 21:31 (zaccc).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

Neka, neka, ja više vjerujem svojoj malenkosti u PHP-u i ASP.NET-u{#}.

Šalu na stranu, čestitam!

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

jel ovo patka il čovjek stavrno nudi free izradu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

patkica

Anonymous come and join
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

ja trebam jednu web stranicu

http://facebook.com/k.krizic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

e pa ovdje je nećeš dobiti xD

 

i ja sam posla 2-3 upita pa je ispao ćorak ...

Nema potpisa :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice

de očito je da je lik prevarant -.-

http://facebook.com/k.krizic
13 godina
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
kikily1997 kaže...

de očito je da je lik prevarant -.-

Nije prevarant (pretpostavljam ) ali neće svakome raditi stranicu napisao je da radi ozbiljnijim korisnicima(obrtnicima itd.) jer im treba da se procuje za njihovu firmu.

Neće on sad svakome živo mraditi stranice

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
zelenbic kaže...
kikily1997 kaže...

de očito je da je lik prevarant -.-

Nije prevarant (pretpostavljam ) ali neće svakome raditi stranicu napisao je da radi ozbiljnijim korisnicima(obrtnicima itd.) jer im treba da se procuje za njihovu firmu.

Neće on sad svakome živo mraditi stranice

Samo pretpostavljaš{#}

 

Prvo nudi besplatnu izradu web stranice, pa onda skuži da je ustvari vrlo precizno definirao uvjete pa prepravlja post par puta.

 

Nije udostojio niti odgovorit na pm što je vrlo profesionalno od njega. najbolje od svega imam obrt i stvarno sam mislio da je lik profesionalac kad ono banana

 

 

tomo007.net63.net BUG tečaj
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 8:09 (tomo007).
12 godina
neaktivan
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

Ako netko zaista želi besplatnu web stranicu u obliku sponzorstva,... može se meni javit i "MULTI SOFTING" (www.multisofting.com) će biti sponzor.

Uvijeti:

  • da se bavite ozbiljnim biznisom min. 1.god.
  • imate zakupljenu domenu ili ako je nemate možemo vam pomoći mi ali je plaćate po našem cjeniku
  • naručite hosting (smještaj web stranice ) kod nas i plaćate ga godišnje 55 €
  • imate pripremljen sadržaj za web stranicu (barem u baznoj formi: tekst u wordu, slike u formatima jpg i png, video i audio)
  • potreba za manjom web stranicom (do 5 stranica, npr.: početna, usluge, proizvodi, o nama i kontakt)
  • nakon izrade web stranice istaknete nas na početnoj stranici kao sponzore preko odgovarajućeg našeg banera

 

Napomena:

  • Stranicu će pokretati Wordpress CMS
  • Koristit će se gotovi komercijlni (NE BESPLATNI) predložak
  • Stranica će koristit samo 1 jezik (ne sponzoriramo višejezične web stranice)
  • Protuvrijednost web stranice koja će vam se uradit je oko 500 €
  • Ukoliko bude više prijava, morat cemo odabrat nama najzanimljiviju
  • Prijave možete slati najkasnije do 01.05.2012.
  • Ukoliko budete trebali održavanje web stranice,... to se možemo naknadno dogovarati

 

Moguća pitanja i odgovori:

  • Zašto moram plaćati hosting ako želim da mi sponzorirate web stranicu?!
    - Hosting je smještaj web stranice na internet i on se mora platit tj. i mi ga ne dobivamo badava a svakako nije dio ove besplatne ponude
  • Zašto ne mogu koristit svoj hosting?!
    - Zato što onda mi nemamo garanciju da ćete isparit kad vam odradimo web stranicu i tako izbjegnete obavezu da nas istaknete kao sponzora na početnoj strani
  • Koliko moram koristit vaš hosting?!
    - Možete koristit koliko želite, ali je minimum 1 god.
  • Kako web stranica ima protuvrednost od oko 500 €, kad koristite gotov predložak?!
    - Web predložak je komercijalan i prema tome ne možete ga besplatno i legalno pronaći na internetu, a osim toga ima daleko veću vrijednost nego neki besplatan
    - Dobar web predložak je dosta bolji od lošeg orginala,... analogno: dobar BMW ili Mercedes je bolji od ručnog rada nekog samoukog ili nepoznatog proizvođača auta.
    - Da li se osjećate bezvrijedno ako vozite auto sličan kao vaš komšija iako znate da ste ga "masno" platili, ili imate potrebu da se pohvalite ?!
    - I na koncu: podesit web predložak prema vašim potrebama zahtijeva vrijeme wordpress stručnjaka i to vrijeme se obavezno plaća (vi ne plaćate jer vas sponzoriramo) jer ono traje 2-5 radnih dana.
  • Koliko traje kompletno vrijeme izrada web stranice ?!
    - Od 7 do 15 dana ako imate kompletan pripremljen materijal
  • Kako šaljem materijal?!
    - Elektronski: preko e-maila ili neki drugi sl. način
    - Ili putem pošte ako se radi o jako "teškom" materijalu koji je preko 2 GB

 

Nadam se da cete ovo ozbiljno shvatit :-)

 

Pozdrav ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2012 17:42 (DarioKrestalica).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

Znači radite preko WP-a. Dali radite svoje dizajne ili koristite neke koje netko već stvorio a nisu free? <- to me zanima.

Nema potpisa :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
DarioKrestalica kaže...

Ako netko zaista želi besplatnu web stranicu u obliku sponzorstva,... može se meni javit i "MULTI SOFTING" (www.multisofting.com) će biti sponzor.

Uvijeti:

  • da se bavite ozbiljnim biznisom min. 1.god.
  • imate zakupljenu domenu ili ako je nemate možemo vam pomoći mi ali je plaćate po našem cjeniku
  • naručite hosting (smještaj web stranice ) kod nas i plaćate ga godišnje 55 €
  • imate pripremljen sadržaj za web stranicu (barem u baznoj formi: tekst u wordu, slike u formatima jpg i png, video i audio)
  • potreba za manjom web stranicom (do 5 stranica, npr.: početna, usluge, proizvodi, o nama i kontakt)
  • nakon izrade web stranice istaknete nas na početnoj stranici kao sponzore preko odgovarajućeg našeg banera

 

Napomena:

  • Stranicu će pokretati Wordpress CMS
  • Koristit će se gotovi komercijlni (NE BESPLATNI) predložak
  • Stranica će koristit samo 1 jezik (ne sponzoriramo višejezične web stranice)
  • Protuvrijednost web stranice koja će vam se uradit je oko 500 €
  • Ukoliko bude više prijava, morat cemo odabrat nama najzanimljiviju
  • Prijave možete slati najkasnije do 01.05.2012.
  • Ukoliko budete trebali održavanje web stranice,... to se možemo naknadno dogovarati

 

Moguća pitanja i odgovori:

  • Zašto moram plaćati hosting ako želim da mi sponzorirate web stranicu?!
    - Hosting je smještaj web stranice na internet i on se mora platit tj. i mi ga ne dobivamo badava a svakako nije dio ove besplatne ponude
  • Zašto ne mogu koristit svoj hosting?!
    - Zato što onda mi nemamo garanciju da ćete isparit kad vam odradimo web stranicu i tako izbjegnete obavezu da nas istaknete kao sponzora na početnoj strani
  • Koliko moram koristit vaš hosting?!
    - Možete koristit koliko želite, ali je minimum 1 god.
  • Kako web stranica ima protuvrednost od oko 500 €, kad koristite gotov predložak?!
    - Web predložak je komercijalan i prema tome ne možete ga besplatno i legalno pronaći na internetu, a osim toga ima daleko veću vrijednost nego neki besplatan
    - Dobar web predložak je dosta bolji od lošeg orginala,... analogno: dobar BMW ili Mercedes je bolji od ručnog rada nekog samoukog ili nepoznatog proizvođača auta.
    - Da li se osjećate bezvrijedno ako vozite auto sličan kao vaš komšija iako znate da ste ga "masno" platili, ili imate potrebu da se pohvalite ?!
    - I na koncu: podesit web predložak prema vašim potrebama zahtijeva vrijeme wordpress stručnjaka i to vrijeme se obavezno plaća (vi ne plaćate jer vas sponzoriramo) jer ono traje 2-5 radnih dana.
  • Koliko traje kompletno vrijeme izrada web stranice ?!
    - Od 7 do 15 dana ako imate kompletan pripremljen materijal
  • Kako šaljem materijal?!
    - Elektronski: preko e-maila ili neki drugi sl. način
    - Ili putem pošte ako se radi o jako "teškom" materijalu koji je preko 2 GB

 

Nadam se da cete ovo ozbiljno shvatit :-)

 

Pozdrav ;)

55€ godišnje za hosting. Ok, to je nekih 400 kuna za hosting nad kojim korisnik nema apsolutno nikakvu kontrolu.

 

Za 250 kuna zakupim domenu i web prostor od 1Gb, na kojem mogu pokretati nekoliko WP instalacija.

 

Komercijalni predlošci rijetko kada koštaju više od 30 dolara, odnosno nekih 150 kuna, nadalje za 40-70$ je moguće kupiti pretplatu na cijeli niz "komercijalnih", rekli bi premium predložaka, odnosno tema.

 

Wordpress je besplatan.

 

Web site od maksimalno 5 stranica da se radi 7-15 dana? Kakve vi to "wordpress stručnjake" imate? To se napravi u roku od par sati i ne, ne vrijedi 500€.

 

Dakle, još jedan oglas samoprozvanih menadžera/IT stručnjaka koji na ovako jeftin način traže ljude koji će kod njih hostati svoje web stranice, prodajući maglu i koristeći teške riječi poput: komercijalno, stručnjaci, vrijedi toliko i toliko, a vi dobijete besplatno(!), legalno.... Intenet top shop. Ako naručite sada dobijete besplatno(!) ovu bundu od tuljanovih mladunaca.

 

 

Lulz is on lulz.
12 godina
protjeran
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

"Nema dzabe ni kod stare babe"

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice

Kolega, Bypass

 

Vidi se da nemate iskustva u biznisu sa web stranicama :-)

 

Ako je vama poskupo 400kn godišnje hosting onda nemate svoj biznis i vama ne bi niti radili sajt, osim toga vaš negativan komentar je vaša negativna reklama ;)

12 godina
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
DarioKrestalica kaže...

Kolega, Bypass

 

Vidi se da nemate iskustva u biznisu sa web stranicama :-)

 

Ako je vama poskupo 400kn godišnje hosting onda nemate svoj biznis i vama ne bi niti radili sajt, osim toga vaš negativan komentar je vaša negativna reklama ;)

Varate se oko kolege.

 

Mogu li se negdje vidjeti detalji oko tog hostinga?

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 16:37 (OriginalEXE).
12 godina
neaktivan
offline
Nudim besplatnu izradu web stranice

Slažem se sa kolegom oko izrade. Vama bi trebalo oko 3-4 sata MAX. da složite wordpress (koji je besplatan) sustav od 4-5 stranica!

Drugo vi ćete kao uračunati i dizajn, ima jako jeftinihi paketa dizajnova u kojima se dobije oko 20-tak dizajnova i ti si prilagođavaš, tako da i to je priča za malu djecu...

 

Sada ispada da ponavljam njegove riječi ali to je istina!

Nema potpisa :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
OriginalEXE kaže...
DarioKrestalica kaže...

Kolega, Bypass

 

Vidi se da nemate iskustva u biznisu sa web stranicama :-)

 

Ako je vama poskupo 400kn godišnje hosting onda nemate svoj biznis i vama ne bi niti radili sajt, osim toga vaš negativan komentar je vaša negativna reklama ;)

Varate se oko kolege.

 

Mogu li se negdje vidjeti detalji oko tog hostinga?

Za hosting se ne brinite,... bit ce i više nego dovoljno za stranicu (ali evo koja informacija: neograničen promet, 20 GB prostora, ... njemački serveri).

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nudim besplatnu izradu web stranice
Sherminator kaže...

Slažem se sa kolegom oko izrade. Vama bi trebalo oko 3-4 sata MAX. da složite wordpress (koji je besplatan) sustav od 4-5 stranica!

Drugo vi ćete kao uračunati i dizajn, ima jako jeftinihi paketa dizajnova u kojima se dobije oko 20-tak dizajnova i ti si prilagođavaš, tako da i to je priča za malu djecu...

 

Sada ispada da ponavljam njegove riječi ali to je istina!

Kolega vidim da se i vi kužite jako puno u kompletni proces, pa možete nam se javit da vas uposlimo kao freelacera pa ćete nam radit sajtove za 3-4 sata.
Usput, postavite ovdje svoje reference da vidim kome ste radili sajt za 3-4 sata !

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice